Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

sofia2008
19. júl 2010

@dicinka1 😵 dakujem, meno vybral manzel, ja som chcela skor Ellu, ale jemu sa viac paci Emma..tak som to nechala podla neho, mne je to aj tak jedno, hlavne, aby bola zdrava 😵

minewka
20. júl 2010

Ahojte baby, prosím, nevie mi niektorá napísať, či je Hermi v robote, alebo má dovču?? Dnes som skúšala volať, ale nikto na pevnej linke nebral..ďakujeeeeeeeem 🙂

madonnka
20. júl 2010

@minewka ahoj,skús na mobil ale mozem ti zistit ci má dovcu alebo nie

minewka
20. júl 2010

Madonnka ako to vieš zistiť?

nina7
20. júl 2010

ahoj, prvé dva týždne augustové je dovolenka

minewka
20. júl 2010

@nina7 ďakujem 🙂

matelko1
20. júl 2010

pekny vecer.prajem.

@dicinka1 tak to mi je luto.a co sa vlastne stalo.

mejja
21. júl 2010

ahojte baby... minewka ja som volala s hermanom a povedal mi, že sa mam ozvat az po 20 auguste vraj dovtedy tam nebude.... matelko pozeram, ze mas niektore foto nove, chalani su zlatucky..pekny den ja uz som v praci, tak idem zarezavat

madonnka
21. júl 2010

@minewka viem to zistit,mám tam známu ktorá vie povedat na stopercent kedy ma doki dovcu,ale uz ti to baby napisali tak nemusim 😵

felicita2
21. júl 2010

ahojte, tak dnes som bola u Hermiho na ultrazvuk a este sa spamatavam z toho soku 😀
mala som vlozene 1 embryko , lebo ako sam Hermi povedal, ze nie som na dvojicky stavana , no a dnes mi pustil hlasno srdiecko aby som pocula a potom hovori, ze ma este jednu spravu pre mna - jednovajecne dvojcata 😀

si to momentalne neviem predstavit, matelko ako to zvladas?
ked zacnu naraz plakat, naraz sa pokakaju... 😀 boooze, to bude a aj toho sa obavam ci nebudu komplikacie, predsa ja som mala , chuda 160cm, 44 kg , este sa z toho spamatavam

tak to skola padla, som si dala prihlasku aj na magisterske studium, ale pri dvojickach neviem ci to zvladnem a k tomu mam termin vo februari....ale ved to nie je take dolezite, len aby bolo vsetko v poriadku a hlavne babatka .
fakt mam trochu obavy...

madonnka
21. júl 2010

Ahojte.
dr.Herman zacina 16.8 🙂

katarina822
21. júl 2010

@felicita2 drzim palce a blahozelam 🙂 🙂 🙂

gerena
22. júl 2010

ahojte 🙂 @felicita2 blahozelam 😵 😵
@madonnka odkial vies? 😉
konecne prsi 🙂 🙂 🙂

katarina822
22. júl 2010

ahojte aj u nas konecne prsiiiiii 🙂 🙂 🙂

madonnka
22. júl 2010

@gerena cau,vies co ja chcem tak zistím 😉
u nás len 6 kvapiek prsalo,je nenormálne horúco a dusno 😒

sofia2008
22. júl 2010

@felicita2 gratulujem..neboj, zvladnes to 🙂

celiakia
22. júl 2010

Ahojte dievcata, som tu nova.Aj mne dr. povedal že zacina 16.8. Mam mu zavolat a dohodnut si termin, v tom čase by som mala mat uz schvale ziadost v poistovni. Rada by som sa vas spytala na kratky opis toho co nasleduje .....

matelko1
23. júl 2010

@felicita2 drzim palce a neboj sa,je to pekne mat naraz dve.najdes si system a pojde to.urcite sa narodia skor ako februar,ja som mala tiez termin febr.a narodili sa v januari o 3 tt skor.nech je hlavne vsetko ok.

matelko1
23. júl 2010

@celiakia zacnes si pichat hormony,budes chodit na kontroly,ci je vsetko ok,potom pojdes na vyber jajok,zavolas kolko sa ich oplodnilo a povie ti kedy je vklad.potom ma to vsetko rychly spad.

matelko1
23. júl 2010

a davno tu nebola lusi.neviete co sa stalo.....

lusinkaj
23. júl 2010

@matelko1 ahojte
dakujem ze ma spominas,nic sa nestalo len mi je zle sediet za pc,cize skoro tu uz ani nechodim...ale mame sa dobre... 🙂 väcsinou lezim ako dr.kazal aby sme este vydrzali par tt...hlavne moj krcok 🙂
alebo idem k mame,babke na dom predsa je iny vzduch ako v byte 🙂
a vy sa mate ako?ako zvladate teplooooo???

matelko1
23. júl 2010

@lusinkaj ahoj.my to zvladame.chlapci su zlati,vybubaju celu noc,teraz bubaju,ja som si tiez zdriemla.normalne som sa zobudila,ze kde som a kolko je hod.este sa mi prisnila somarina 😵
ideme von,len pockam kedy sa chlapci zobudia,napapaju a ide sa.uz sa aspon dychat bude dat.

marcelka83s
24. júl 2010

@celiakia ahoj aj ja sa mu mám vtedy ozvať ked bude po dovolenke ja už žiadosť mam schvalenú a tiež idem na prvé ivf

matelko1
24. júl 2010

ahojte.
baby tak vam drzim palce aby vam to vyslo 😵

lusinkaj
24. júl 2010

@lusinkaj Awojte 🙂
tak to je super...ze to zvladate,ty mozes len priklad davat ostatnym maminam s dvojkami ako to zvladas sama...klobuk dole 🙂 😀

sofia2008
24. júl 2010

ahoj lusi 🙂 konecne si sem trocha nakukla..este par tyzdnov a bude to za nami 🙂

matelko1
24. júl 2010

@lusinkaj zvladnes to aj ty,neboj sa 🙂 ...od zaciatku si najdi system a pojde to.hlavne zacni sama,lebo ak ti budu pomahat,budes nervozna,uvidis...
@sofia2008 veru,uz len par tyzdnov,ale uzivajte si a vela oddychujte,potom uz nebudete mat cas 😉

lusinkaj
25. júl 2010

@matelko1 ahoj,no presne tak to aj chcem zacat sama aby som potom nemala problem ked nebude niekto moct prist 🙂 ale ja viem,ja to zvladnem 🙂 potvrdili to kopkanim.....teraz 😵 😀
@sofia2008 ahoj,veru uz nie dlho a budeme mat deticky pri sebe.....len este musime no par tt vydrzat aby boli v poriadku

felicita2
25. júl 2010

dakujem vam vsetkym za podporu
uz som si na tu skutocnost zvykla a strasne sa tesim ze budu dvojicky 😀
uz pozeram na nete kociare a tak 🙂 len zeby boli v poriadku moje chrobaciky 😉

lusinkaj
25. júl 2010

@felicita2 dvojicky 🙂 rychle si nato zvyknes.... 🙂