Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
5. nov 2010

@matakrok ahoj a vitaj.dobre si urobila,ze si presla,herman ma velmi dobru uspesnost,drzim palce aby ti to v novom centre vyslo 🙂

matelko1
5. nov 2010

chlapci uz spinkaju,
ja pre dnesok koncim.dobru noc 😔

matakrok
6. nov 2010

ahoj, matelko 🙂 si zlata, dakujem. cita sa to tu lepsie a slova su optimistickejsie nez TAM 😉 verim a tesim sa.

marcelka83s
6. nov 2010

Ahojťe tak mám v brušku dvoch mrazáčikov štvrtok mi dával dr.Herman.Myslela som si že mi dá len jedno lenže oni zamrazujú po dve a obidve prežili tak mi dal obidve .15steho mam isť na krv .Nevieťe ako je na tom kukulik čítala som že mala isť na ultrazvuk.Matelko beriem iba tri krat estrimax a tri krat duphaston utrogestan nemam brať aj som sa ho pýtala a vravel že nie .Ty si tiež nebrala?ked si pamätáš

melisska
6. nov 2010

dievcata neviet ako dopadol utz kukulikovi🙂)) mala sa mi ozvat, ale sa neozvala 🙂

sobka
6. nov 2010

Ahojte hermanky, ja co viem,kukulik dopadla dobre,ma pre nas prekvapenie,no nechcem to zanu napisat,urcite hned ako bude moct ist na net,tak sa rada pochvali🙂 ja sa tesim s nou a drzim palceky,nech to klape v zdravi celych 9mesiacov🙂 prajem krasny vikend vsetkym..ofs ako?

melisska
7. nov 2010

ja uz viem🙂)) 😉 🙂

xeroma
7. nov 2010

kukulik, sobka, melisska - baby, ale vy ste aké súkromníčky 😝

mima263
7. nov 2010

Zdá sa mi, že sme sa tu skoro všetky presťahovali 🙂

sobka
7. nov 2010

Xeroma,niesme,len kukulik nema net,takze sa kontaktujeme len cez mobil..Mima,suhlasim..nase skusenosti a "uspechy" nas prinutili doverovat dr. Hermanovi a bojovat s hermankami🙂

xeroma
7. nov 2010

@sobka a ty si vlastne teraz v akom štádiu......? Ja začínam stimulku niekedy v polovici decembra. A tiež som prešla zo splnu, ale do martina.

matelko1
7. nov 2010

ahojte baby.prajem krasnu nedelu 🙂
kukulik je na tom dobre,my sa pozname osobne,ved sme z rovnakeho mesta,..neviem ci to mozem za nu napisat,ale caka dvojky,
kukulik prepac,ze som to napisala,ale teraz mate ine starosti-stahovanie 😵 ..takze sa drzte co najdlhsie...aby ste to potiahli 😵

matelko1
7. nov 2010

@marcelka83s ja som brala aj utrogestan do prveho utz ked som sla k hermanovi...
drzim ti palce a dufam,ze vam to vyjde baby v novom centre....treba verit a doverovat herman.je odbornik a velky a ma uspech za uspechom 🙂

marcelka83s
7. nov 2010

@matelko1 tak dúfam aj ja že vie čo robí ja len preto lebo väčšina žien berie ten utrogestan ,asi nie každý musí brať 🙂 Dakujem .

matelko1
7. nov 2010

@marcelka83s asi nie kazdy ho berie.ty si po et,alebo ket....

marcelka83s
7. nov 2010

@matelko1 po ket

sobka
7. nov 2010

Xeroma a tam aj cez sviatky robia? alebo ti odber ci vklad naplanuju asi az na januar?ja zatial neviem ako daleko sa dostaneme,zatial chodim do centra len na utz,ako je na tom sliznica,kedze normalnu ms som ani nemala a dr mi chce robit vklad mrazacikov co najskor..dakujem matelko-vi za vdacne rady, rada by som vas s kukulik co najskor nasledovala..aj ja chcem dvojcatka🙂 no,aj po tolkych rokoch snazenia a neuspechoch by uz bolo na case mat babatka aj naraz 3 nie? ale urcite sa vsetky dockame,musime bojovat dalej,ja citim,ze rok 2011 to isti! marcelka xeroma,drzim vam palce a pozdravujem vsetky snazilky,tehulky a mamicky z gc🙂

matelko1
7. nov 2010

@sobka tak 3 je riziko...ale dvojky tak akurat 🙂 ..drzim palce...ja som po 7 rokoch sa dockala a verim,ze aj ty sa dockas...ja viem,taka zena si tolko vytrpi,ale uvidis....budes mat aj ty

xeroma
7. nov 2010

@sobka ja idem na 2.IVF ale predtým ešte musím absolvovať laparku, nakoľko sa mi vytvorila nejaká cysta, takže pre istotu ju ideme dať von. Ja som už aj začala stimulku pred 3 týždňami, ale musela som ju prerušiť. Neviem ako tam robia cez sviatky, ale kedže lieky už mám vybraté, tak začnem brať proveru niekedy v polke decembra a cca niekedy v polovici januára by som mala OPU. Dúfam, že všetkým, ktorým rok 2010 nevyšiel, sa to podarí v roku 2011.

matelko1
7. nov 2010

@marcelka83s a preco si vlastne presla zo splnu do gyncare...kolko mas este mrazacikov.

sofia2008
7. nov 2010

ahojte, chcem sa opytat, kamoska ide zajtra na vklad, je potrebne, aby mala pred vkladom plny mocovy mechur?
Vdaka
inac mame sa dobre, rezim uz mame vcelku zavedeny a dnes mame 3 tyzdne 😵

matelko1
7. nov 2010

@sofia2008 nemusi mat plny mechur,lebo doki ju najprv vysetri este pred vkladom a potom jej setricka povie,ze sa ma napit aby mala plny mechur.to by tak dlho nevydrzala.

matelko1
7. nov 2010

@sofia2008 jee 3 tyzdne to uz si nepamatam ake to bolo 😀

sofia2008
7. nov 2010

@matelko1 dakujem za odpoved..no uz sa tesim, ked bude vacsia, ale ide to rychloo, den za dnom.. 😀

matelko1
7. nov 2010

@sofia2008 este si uzivaj,lebo potom uz nebudes.chlapci moji su vsade 😀 ..idu ako strely-to su duracelky 😀 ...

matakrok
7. nov 2010

ahoj @xeroma , aj ty si tu? to je super. tak 2011 je naaas! 😉

sobka
7. nov 2010

matelko, ja viem, že tri je vela....ale obrazne som tým chcela povedať, že podstupim akékolvek riziko, len aby už nejaké deturence u nas doma behali tolko, ako tvoji chlapci🙂 viem si ich živo predtsviť...sestra má rocného chlapca, tak keby boli dvaja, stale si spomeniem na teba....su zlatíííííí 😉

matakrok
7. nov 2010

no fakt, sme tu viacere zo SPLNU...exSPLNacky 🙂 to nie je nahoda,vsak? 😒 nechcem rozoberat. al e tesim sa, aj ked vas osobne nepoznam, ze je tu mima, xeroma z martina 🙂 , aj marcelka...

xeroma
7. nov 2010

@matakrok kedže je tu väčšina známych tvárí, s ktorými to už dlhšie skúšame, tak si to tu občas prečítam, čo nové. Ale vidím, chvalabohu, že konečne sa začína dariť aj dohodobejším snažilkám......takže dúfajme, že najbližšie je už rad aj na nás....lebo čo je veľa, to je veľa 😉 😉 😉 Pekný večer

lienka2
7. nov 2010

byvale splnacky, ja vas uplne chapem.. ja som bola v splne no len na vstupnom pohovore, a viac som tam nesla 😅 som rada, ze som skoncila nakoniec u dr. hermana a tesim sa z nasho maleho certika 🙂 dufam ze aj vy rozsirite rady stastnych mamiciek uz coskoro 😵