Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

kukulik30
8. nov 2010

@svetluska23 ano aj prve... Samko je z 1. cyklu IVF, z mraziacikov- 1. KET 😉

kukulik30
8. nov 2010

@marcelka83s marcelka, nie tie grafy..to ked som si merala bazalnu teplotu a snazili sme sa otehotniet prirodzene medzi 1. a 2 . IVF, takze to su neuspesne grafy... 😉

svetluska23
8. nov 2010

@matelko1 moji "chlapi "majú zajtra 6 mesiacov.
dala by som foto, ale mm nie je nadšený. chce súkromie, má strach, že nás niekto spozná
rešpektujem to.aj ked mne je to fuk, nech si každý myslí čo chce

marcelka83s
8. nov 2010

@matelko1 nevadí :-j ked som mala ket na odber hcg sa môže ísť do centra?lebo v správe mám napísané že výsledok mám iba ohlásiť

svetluska23
8. nov 2010

@marcelka83s ja som bola vždy na krv v centre aj po ivf, aj po ket

marcelka83s
8. nov 2010

@svetluska23 aha lebo v sprave ked som mala ivf som nemala taku poznamku a teraz som už mala toto napísané že iba ohlásiť

kukulik30
8. nov 2010

@marcelka83s ja tiez chodim vzdy do centra..je to tam rychlejsie a spolahlive 😉

matelko1
8. nov 2010

@marcelka83s ja som bola tiez v centre.este v ten den mas vysledky,inac ked ides ku svojmu gynekolog.tak musis cakat na vysledky.

svetluska23
8. nov 2010

no lúčim sa. idem dat chlapcom obed a potom trochu von, kým je ešte ok počasie

matelko1
8. nov 2010

@svetluska23 jeej to uz 6mes.ako to leti,ze.ved my mame uz 9mes.

marcelka83s
8. nov 2010

Tak ja asi pôjdem tiež aj som to tak chcela zrobiť lenže ma tá poznámka trošku zneisťila .

ofs
8. nov 2010

ahojte, výsledok negatívny, ďakujem aj tak za podporu, stále som chorá, dr. vravel, že to mohlo ale nemuselo ovplyvniť. Každej držím place, hlavne ďakujem gerenke, matelko, sobke.... pekný deń

terinak
8. nov 2010

@ofs vieš, že choroba je odraz stavu ducha? Skús sa spýtať svojho dr. či už počul o "aloe vera baby". Prajem ti skoré uzdravenie 😉

gerena
8. nov 2010

@ofs joooj je mi to luto............nabuduce urcite 😉
pekny zbytok dna a vecer, idem sluzit ludu 😠 😠

matelko1
8. nov 2010

@ofs tak to mi je luto... ☹ ...tazko povedat ci to mohlo ovplyvnit,alebo nie....mas este mrazaciky...

matelko1
8. nov 2010

@marcelka83s kedy mas ist na krv,v piatok?dobre si pamatam?

marcelka83s
8. nov 2010

@matelko1 v pondelok ,tak ma bolia nejako vaječníky tak ma neboleli predttým 😢

matelko1
8. nov 2010

@marcelka83s tak mozno je to aj predzvest,uvidis... 🙂

matakrok
8. nov 2010

@sobka ahoj, v akom ste teraz stadiu? my s a chystame na 2.IVF, este len ziadost ideme podat. dufam,ze nebudu obstrukcie

@mima263 , nesranduj🙂 ze prepracoval...hadam ma vezme 😖

kukulik30, ahooj, blahozelam k pozitivnemu zaveru vasho snazenia! 😀

baby, dobre sa to tu cita...posobite tak optimisticky...skoda len,ze som to necitala pred asi 2ma rokmi 😒 co uz,ale ste povzbudzujuce.

sobka
8. nov 2010

Ofs,je mi to luto,ze to nevyslo,ale verim,ze motyka vystreli a onedlho budes opat tehulka🙂 matakrok,ja mam mat v piatok KET,len neviem ako to bude,sliznica rastie,ale uz aj mam pocity na ms a mam obavy,ze mrska dorazi skor ako bude vklad,hm...ja som totiz po potrate este normalnu ms nemala a ideme na ket v nativ cykle,no ovulaciu podla dr nebudem mat,tak dost tomu nerozumiem ako to bude,asi sme mali este jeden cyklus pockat☹ pekny vecer babule

matakrok
8. nov 2010

@sobka, to ma mrzi,ze si stratila babo... 😢 nemalo by to trvat aspon pol roka kym s a zotavis? neviem,co znamena nativ cyklus. ja som stratila embrya uz v 3 tyzdni...ovlaciu ti treba, ked ides na KETko?
...uz chapem, neovuluje sa🙂

sobka
8. nov 2010

Matakrok,ja som nebola na kyrete,embryjko sa vypudilo samo a maternica sa vycistila sama,takze podla dr je najlepsie ist do ketka co najskor🙂 no,len mam obavy,ci sme to zbytocne neunahlili..v native neberies hormony,tam sa odsleduje ovulka a tak sa vkladaju embrya,no ja 4 dni pred vkladom beriem aj duphaston aj estrimax,takze uz nicomu nerozumiem,hm,musim sa este poradit,asi dr este zavolam

matelko1
9. nov 2010

dobre ranko prajem 🙂

matelko1
9. nov 2010

@sobka najlepsie je ist hned do ketka,si nabity hormonmi a ked sliznica rastie,tak sa nemas coho bat...

matakrok
9. nov 2010

ahojte,
Sobka uz chapem. kym si este "nabita" hormonmi. ako pise matelko. co je logicke 😉
duphaston aj estrimax som brala i ja na udrzanie po ET, a aj pred ET. mozno aj preto ich jes. urcite je to ok a doky vie najlepsie, co mas brat a kedy. len asi j e niekdy tolko toho vela, ze vsetky dovody a priciny su neuchopitelne 😅
neboj, vsetko bude dobre...

matelko1
9. nov 2010

@sobka estrimax,duphaston som brala aj ja,potom po vklade este k tomu utrogestan

marcelka83s
9. nov 2010

@matelko1 aj ja si už nahováram 🙂 predttým som nemala vôbec nijaké príznaky teraz aspon tie vaječníky niečo robia 🙂
@sobka aj ja som brala od druheho dna cyklu estrimax a potom mi pridal aj duphaston ale po vklade mi už utregostan nepredpísal .Tak to robí asi s každým

matakrok
9. nov 2010

@matelko1 presne tak i ja....vsetky 3 gebuziny po vklade

jennika13
9. nov 2010

Tato stranka je vazne super baby mi poradili a ja si babo nechavam a co povie priatel to sa uvidi 😒

matelko1
9. nov 2010

@jennika13 a co by mal povedat,urcite sa potesi,ci nie?....