Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

gerena
10. nov 2010

@matelko1 ip-ko mas.......este som ti zabudla napisat ze je VRCHOLNE nezodpovedne od gynekologa neurobit glukozovy test, v kazdom pripade, pri hociakych predoslych hodnotach cukru, kedze jednorazovy odber nic neznamena 😉 uffff
mojej kamoske vdaka podobnej hluposti pana dr. v cas nezistili gestacnu cukrovku, a teraz je na inzuline
baby ja by som sa nebala, ze v SPLNe cena lepidla nie je zaratana v niecom inom... 😉

matakrok
10. nov 2010

@mima263 nuz, ja som ani netusila , ze nieco take je 🙂 v SPLNe mi mnoho veci netuzili prezradit, aj ked som sa pytala...tak toto asi nebolo uz vobec podstatne 🙂 a mozno mi to len nebolo treba...tak mozno nabuduce 🙂 prilepi sa a bude drzat ako sekundak

mima263
11. nov 2010

@matakrok
😀 😀 😀

marcelka83s
11. nov 2010

Pri ET som si dávala lepidlo ale tak na poslednú chvýlu že som mu len z izby ked som už bola prezlečená volala že chcem aj lepidlo a on si to potom asi už nepoznačil do karty a ked som si už išla po spravu vtedy som mu pripomenula že ešťe som ho nezaplaťila tak som ho vyplaťila .,ale ked už som mala Ket tak opýtal odo mna iba 200eur za Ket aj som ho upozornila že zas chcem lepidlo a on sa pozrel do karty a aj tak zobral iba 200eur.Podla mna on si to pri Et nepoznačil že som mala aj lepidlo a tak nechcel odo mna zobrať dvakrat peniaze,určiťe to bolo tým ale ja som mu chcela vyplaťiť, určiťe sa má plaťiť len troška to poplietol .

valery08
11. nov 2010

@marcelka83s doktor má toho veľa, tak zrejme si to ozaj nepoznačil do karty a tam sa stala chyba. Ale veď to je jedno, hlavne, aby sa to podarilo 🙂 a tešili ste sa s bábätka 🙂 🙂 🙂 . Na ktorý deň cyklu si mala ketko?

marcelka83s
11. nov 2010

@valery08 mala som na 21den cyklu .Určiťe sa mu to stalo nedopatrením len je to blbé lebo som na to mala nachystané peniažky ,na takých veciach som nechcela absolútne šetriť.Už sa mi pridáva aj bolesť prs tak dúfam že budeme úspešný 🙂 Možno aj testnem doma, nechcela som ale minule som mala také stresy ked som mu volala ohladom výsledku a tak aspon z časťi už budem pripravená.

valery08
11. nov 2010

@marcelka83s ja keď som otehotnela s malinkou, tak som nič zvláštne nepociťovala, akurát ma tiež prsia pobolievali a mala som aj také mrškové bolesti, takže moja je to u teba na dobrej ceste 🙂 . Spolu som absolvovala 4 prenosy, z toho 3 v Splne a 1 úspešný u Hermana a vždy som testla aj doma, lebo ako vravíš aspoň som už bola trošku pripravená na výsledok z krvi. Keď som testovala naposledy tak som si testík robila na 11 deň od ET a čiaročku som musela hľadať, ale bola tak 🙂 a hneď na druhý deň mi to potrvdil aj doky. Takže dúfam, že si to teraz s takým istým výsledkom zopakujeme 🙂 🙂 🙂 .

marcelka83s
11. nov 2010

@valery08 tak až na 11den tak to vtedy už mam isť na krv skúsim asi zajtra alebo v sobotu 🙂 ha ha aj bolesťi mam ako pred mrškou dosť badaťelné .Trošku si začínam veriť ale len tak ťichúčko lebo minule som skoro nič necíťila oproťi tomu ako teraz

dicinka1
11. nov 2010

kukuliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik,tak super..su to dvojky... 😵 😵 😵 😵 😵 supeeeeeeeeeeeeeeeer 😉 držim palčeky..velmi ti to prajem.. 😉

a samozrejme ostatnym co ste tu-...baby držte sa..!ja to mam teraz tazke..manzel bol dnes na operaciu..davali mu kateter do krku a od dnes uz aj dialyza zacala ☹ je to dost smutne..ako 25-rocny mat dialyzu ☹ velmi sa bojim,aby sme ho nestatili..lebo on sa poddava..a tak sa podda aj telo a je koniec ☹ vraj ta dialýza v nemocnici dost vysušuje človeka ☹ a človek behom pár rokov velmi zostarne ☹

matelko1
12. nov 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
@dicinka1 je mi to luto,co si musite vytrpiet,veru taky mlady clovek.....az mam zimomriavky na tele..

deni73
12. nov 2010

@dicinka1 Ahoj, čítam, čo sa stalo manželovi, iba ti chcem napísať, že sestra mojej starej mamy chodila dlhé roky na dialýzu, bola už stará, ale celkom dobre to zvládala. Neviem síce, ako je to u mladých ľudí, ale dá sa s tým žiť skoro normálny život, treba sa zvyknúť na život s dialýzou. Iba toľko na povzbudenie, aj keď viem, že je to ťažké. Maj sa!

ofs
12. nov 2010

ahojte, dicinka1 je mi ľúto, čo prežívate, ale musíš byť silná hlavne kvôli malej. Prajem Vám výdrž, joj, smutné, naozaj, veľa síl.
Ahojte ostatné babenky, deni73 ako? Kedy ideš na vec? Čo ti povedal dr.? Treba nejaký čas čakať?
Sobka, čakám na správičky, ako bolo dnes? A ty marcelka?
Matelko, hoď už nejaké nové foto
pusa aj gerenke

sobka
13. nov 2010

ahojte hermanky🙂 chcem vám popriať krásny slnecný víkend...ja si to užívam...je fajn, že nieje taká kosa a sichravo....ale zas tak tuhá krasne nasnežená zima mi chýba...ale myslím, že aj tej sa dockáme...len hádam už budeme bruchatéééééé. vcera KET dopadol dobre, ale nezatažujem sa tým co a ako...co sa má stať sa stane, takže uvidíme🙂 23.11 idem na krv, takže dovtedy si užívam a nechcem stresovať...toto je moj 8 pokus..už som zvyknutá na to cakanie , obrnená, "stvrdla mi koža" 😉 ja to len tak nevzdávam....takže verím, že sa dockáme uspechu, ak nie teraz, tak nový rok to istííí....pa

mima263
13. nov 2010

@sobka 🙂

babulko
14. nov 2010

Krasnu slnecno-sychravu nedelu Vam zelam 🙂

sofia2008
14. nov 2010

pekny zvysok nedele prajem 🙂
mne tie dni poriadne rychlo ubiehaju, odkedy mam malicku 😵

valery08
14. nov 2010

@marcelka83s držím palčeky, aby zajtrajší výsledok z krvi dopadol na výbornú 🙂 🙂 🙂

matelko1
15. nov 2010

dobre ranko prajem 🙂
cely vikend som tu nebola,tak si vas najprv precitam.

matelko1
15. nov 2010

vela ste toho nepopisali...
valery drzim palkce a cakame na vysledok.

kukulik30
15. nov 2010

ahojte, pekny den
@sobka
@mima263 😵
vsetkym cakajucim na krvicku drzim palceky 🙂

matelko1
15. nov 2010

@kukulik30 ahoj.ako sa mas....

kukulik30
15. nov 2010

matelko mam sa tak rovnako, ziadna zmena...takze asi fajn 🙂
a sme doma zavreti, lebo samko ma kiahne, takze uz mam riadny defict vzduchu a slnka 😀 v piatok ideme na kontrolu, takze , konecne sa von dostanem 😅

matelko1
15. nov 2010

@kukulik30 joj este stale ma kiahne,chudatko...tak to ti verim,ze mam riadny deficit.a take krasne pocasie.
my sme boli vcera v Tatrach,bolo krasne teplo,behala som len v mikine.chlapci spali v kociariku 2 hod.takze sme sa krasne poprechadzali.

kukulik30
15. nov 2010

ale nebolo to az tak zle, nemal to strasne, nie vela, super priebeh...a teplotu mal iba pred vysevom v noci a potom uz nie... myslim, ze uz nie je ani nakazlivy, uz su chrasticky, takze akoby mu uz nic nebolo..ale aj tak mujsime este doma vydrzat do piatku

matelko1
15. nov 2010

@kukulik30 mojej znamej maly mal tiez kiahne-10mes a dr im povedala,ze tak na hodinku mozu ist s malym von.mne sa to zdalo cudne,ved moze aj ine deticky nakazit,ja som si myslela,ze take deti musia byt doma a v teple.

kukulik30
15. nov 2010

coooo???....ved to sa nesmie zachladit...preto musi byt dieta s kiahnickami v teple, ze vyrazky idu von...na kozu....to co za lekarka 😕 🙄

katarina822
15. nov 2010

ahojte baby cakatelkam na dve ciarocky na testiku drzim vsetky prsteky nech su //... 🙂 🙂 🙂
@kukulik30 ma pravdu nesmie sa ist von ani kupat nic....pri kiahnach
@dicinka1 je mi luto prezivas ☹
@matelko1 ako sa mate jak to zbehlo chlapci pomaly 10mes.mes.uz maju.zaraz budu behat.. 🙂
my s manzelikom sme sa dohodli ze na jar ideme k Hermanovi uvidime ako pochodime..vsetky vysetrenia odznovu 😒 este keby sa podarilo mi zhodit.co som pribrala pocas tehu mam doteraz taku vahu nech robim co robim patrim k tym zenam co sa lahko kila nalepia a strsne tazko odlepia... ☹ ☹ ☹

matelko1
15. nov 2010

@katarina822 takze surodenca chcete pre malu 😵 ...veru odznova vsetky vysetr.keby to netrebalo....ale co clovek narobi

katarina822
15. nov 2010

@matelko1 chceli by sme ja uz na jar budem mat 29rokov.tak uvidime ako dopadneme manzelik ma tam zmrazene spermie doki navrhol keby sa este zhorsil spermiogram.akurat o tyz. idem na preventivnu k svojmu gyn. tak sa poinformujem aky je postup ci on mi zrobi nejake vysetrenia ci rovno ist do Ke.k doktorovi ...na zimu nechceme lebo ked staci zeby som ja prisla budem chodit autobusom a moj ostane kolo malej a mrznut sa na zastavke... 😒 aj ked vtedy som isla prvy krat v jari na 1vysetrenie a doki mi dal lieky na pol roka a kym este nejake vysetrenia on spravil kym nam schvalila poistovna tak vyslo tak ze v dec. som mala dostat men. mala ist k nemu a zacat stimulovat.ale chvalabohu menzes uz v dec.neprisiel .a ja som uz len zavolala ze som tehu od vtedy verim na zazraky.. 🙂 🙂 🙂

marcelka83s
15. nov 2010

@valery08 dakujem 🙂 dievčatá už len hodinku a viem výsledok bojíííím