Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

kamillka100
8. mar 2011

@matelko1 to nie je az tak vela, zaplatila by som aj viac keby mi pomohol 😉 , no som zvedava ako dopadnem, este tyzden vyckat 😠 , ale cez mrchu ma nebude vysetrovat, ci hej??? 😒

matelko1
8. mar 2011

@kamillka100 ano cez mrchu ta bude v ten 3DC vysetrovat.

kamillka100
8. mar 2011

@matelko1 to vazne???? take neprijemne ☹ ☹ ☹ , no ale nejako to zvladnem ☹ , to mi bude robit ultrazvuk? prepac, ze sa tak pytam, ale som zvedava 😉

matelko1
8. mar 2011

@kamillka100 vazne,prijemne,neprijemne ale vsetky sme si tym presli ☹ ano utz ti bude robit-to je len chvilocka...

lusinkaj
8. mar 2011

@matelko1 ahojte,veru leti to..ty si uz poslala fotky dr.? 🙂

matelko1
8. mar 2011

@lusinkaj nie ja som lajdak,nosim ich pri sebe,ze mu poslem a stale nic a ty si poslala......ved na nastenke mal aj starsie deti...ale uz sa polepsim...

kamillka100
8. mar 2011

@matelko1 dakujem velmi pekne a ked sa ta mozem opytat, tebe pomohol dr. Herman??? pozeram ze mas 2 deti

matelko1
8. mar 2011

@kamillka100 ano vdaka hermanovi mam.pomohol nam..je zlaty,ja ho budem vzdy chvalit.podarilo sa to na 1 krat,ale v 7tt som potratila,hned dalsi cyklus som sla na KET-mali sme zmrazene embryjka a vyslo to.dnes mame krasne dve deticky,chlapcov 🙂 ....manzel mal zly spg,ja som musela absolvovat hysteroskopiu,precistenie maternice,laparoskopiu som mala robenu predtym co som sla k hermanovi.

kamillka100
8. mar 2011

@matelko1 joj,normalne si ma nastartovala, tesim sa, dakujem, ked nieco nebudem vediet, tak sa este budem pytat, dufam ze neotravujem 😉 , ale clostil ti uz dr. herman nepredpisoval, bojim sa, ze mi opat nasadi, ja ho uz nechcem brat

matelko1
8. mar 2011

tak ja koncim,poobede sa tu znova ukazem,ideme papat a poobede sa ide von,svieti slniecko....

matelko1
8. mar 2011

@kamillka100 nie,ziadny clostil som nebrala.jasne pytaj sa a my ti tu poradime...

kamillka100
8. mar 2011

@matelko1 dakujem 😉

sobka
8. mar 2011

ahojte Hermanky, Matelko, svetluska, dakujem za prstíky 😉 dnes som bola na odsávanie cysty, vytieklo plno tekutiny a od zajtra začínam s gonalom, menopurom a pokracujem s decapeptylom, no konecne 😵 ale dnes som bola statočná..zvládla som tu punkciu bez narkozy, dr. bol suprový, som mu za vela veci vdacná, myslím, že v inom CAR by ma tak akurát poslal do nemocnice ,nech to poriesi moj gynekolog, alebo by sme cakali este dalsí mesiac minimálne 😒 viem, že dr pomože aj može, aj ked som si za ihlu platila, za výkon nechcel nič!!!!suprový je, už len sa doparcovat k bábatku....v pondelok mám kontrolu...Ja som bola cez víkend v Litmanovej na karnevale, bolo super, krasne pocasie, masky, zábava....posledná akcia, lebo potom už chcem tehulkovať a opatrná byť 😉 Matelko, tvoji drobci su prekrásny, viem si živo predstaviť ako sa na senhu vytesovali....svetluska, ty kedy dáš foto tvojich drobísk? pozrdavujem ostatné babule a vsetkým snažilkám džím palce a aj mamickám tiež vela zdravícka , lásky a trpezlivosti nadalej 🙂

sobka
8. mar 2011

dievcatá, este sa chcem opýtať vas mamiciek, vy ste nebrali preventívne prednison ani nepichali fraxiparín? ja by som si to naordinovala sama, lebo dr. tvrdí, že mi to netreba, ale viete, istota je gulomet, ale zas nechcem, aby mi to uskodilo..napr. na kvalitu vajícok alebo tak🙂 pocula som, že teraz sa fraxik pichá až od OPU, niekto až od potvrdenia tehu, jka som minule brala len anopyrin, ale lutujem, že som si nenasadila fraxik, ked mi vysli testy pozitívne, lebo viete ako to dopadlo a nechcem , aby sa to este niekedy zopakovalo 😒 tak krásny slnecný dník prajem 😎

lusinkaj
8. mar 2011

@matelko1 no ved jasne su tam aj starsie deti..ja sa len pytam 😉
@sobka ahoj,drzim ti aj ja velmi prsty tiez uz si to zasluzis...ved aj ty si mi drzala,stale si mi napisala ze co ako... 😉 tentokrat to uz vyjde,musi vsak...??? 😉 🙂 opatruj sa 🙂

svetluska23
8. mar 2011

ahoj. ja som brala asi od deviatého týždňa ascorutin, asi dva mesiace. a fragmin mi pichali až v nemocke od 26.tt.
inak som brala len duphaston asi do 20 tt. a počas tehu femibion, ku koncu madernu vitamíny
a ešte aktiferin, som anemická

svetluska23
8. mar 2011

@sobka takže čochvíla nová mamina. ved už máš aj morálne právo.držím palce

sobka
8. mar 2011

Lusinkaj dakujem, svetluska23 verím, že budes mat pravdu 😉

atlaska25
8. mar 2011

@gombicka Ahoj pokiaľ ja viem tak v Humennom je iba jeden vola sa Mudr.Vasiľ a tel.čislo do ambulancie je: 057 7706 572 Aj my sme boli pri nom na vyšetrenie!!! 😉

atlaska25
8. mar 2011

@sobka Ahoj tak držím ty prsty!!!!!Aj my teraz ideme na KET k Hermanovi.Ja mam za sebou 3xIVF ale KET žiadne 😠 Dufam že sa podarí naša posledná šanca!!! ☹ ☹

gerena
8. mar 2011

dakujem 😉
@sobka ja ti dam taky prednison a fraxiparine, ze uvidis!!!!! Kortikoidy? potlaceny imunitny system, infekcie, opuchy, nevylucovanie vody z tela? to fakt potrebujes? fraxiparine- liek proti zrazaniu krvi, ok. uvedomujete si, ze znizena zrazanlivost co moze sposobit? a mimochodom pri antikoagulacnej liecbe je kontraindikovana sinalka aj epidural. ake testy mas pozitivne? ale som rada ze mas po cyste 😉 potvora jedna cysticka...
@lusinkaj @matelko1 krasne rastiete vsetci, to ako si tlacila nakupne voziky?
pekny vecer

sobka
8. mar 2011

@gerena si ma normálne vystrasila 😖 😖 ten prednison ani nepotrebujem, ale fraxiparín mi hematologicka povedala, že som ho mala brat, aj ked síce to nieje dokázané, že to mohla byť prícina potratu , ale hematologiu som mala po potrate katastrofálnu a este stále zvýšené D-dyméry...viem, že to má viac ako 50% populácie, ale bojím sa, že tie zápalové markery možu sposobovat zlé uhniezdenie,aj ked dr. Hermann tvrdí, že to nevadí...kocky v iných centrách to beru, tak som si myslela, že preventívne aspon anopyrin či? este že ta tu máme, ty nás patrón 😉
@atlaska25 dakujem 🙂

sobka
8. mar 2011

@atlaska25 jasné že sa to podarí, musíš veriť a negatívny výsledok si ani nepripústaj!!! uvidíš, vyjde to!!! kedy ides na vklad?

gerena
8. mar 2011

@sobka prepac, ale potom si to aspon vyhodis z hlavy...pri ivf sa prednison dava len ked telo zeny odmieta spermie, aby sa trosku utlmila imunita a pri silnom zapale aj to len chvilku. Nechcela som povedat ze D-dimery zvysene ma polovica populacie co je pravda, ale aj to ze je to nespecificky ukazovatel, velmi vela moze nan vplyvat, treba ho castejsie kontrolovat a tam vacsinou postaci anopyrin, hematologicka ti urcite robila aj koagulacne testy, casy zrazania, pocet trombocytov atd... ti vysledky mas ake? pred ivf sa malokedy nasadzuje, aby si potom velmi nekrvacala pri odbere, nic neboj ked budes potrebovat nasadia ti lieciky, akurat zisk musi prevazit riziko
@atlaska25 drzime palce 🙂 a samozrejme vsetkym dojedna 🙂
a baby laskavo poslite fotky, nech sa mozeme pokochat 😉 ja zvedava ci by som ich spoznala 😅

nepamatam sa presne kto pisal o spermiach, pocujem snad 1x ze to vysetril gyndos-ale to je dobry bod, pochybujem ze u to poistovna uhradila takze super,. bohuzial u nas muzska neplodnost akoby ani neexistovala, vobec poistovna nema uhradu na liecbu a pritom vacsia polovicka parov ma ten problem

idem si pospat, zacala som chodit na anglictinu ta som kus zmorena 😒 narastla mi hlava

sobka
8. mar 2011

@gerena jasné, ja ti rozumiem a som rada, že si nám to vysvetlila. mne to moja hematologicka odporuca, fraxík po OPU, ale je dobre vedieť aj názor nestranného cloveka- odborníka, dakujem este raz. ja mám imunologiu o.k, len hemato mam: pozitivitu d-dimerov, mutácia MTHFR A1298C heterozygotná forma,bez hyperhomocysteinémie, fibrinolýza kompenzovaná, kompenzovaná plazmatická hemostáza..pred rokom som mala detto, ale: aktivácia vo vnútornom systéme plazmatickej hemostázy, aktivácia fibrinolýzy, hyperkoagulácia vo vnutornom systéme plazmatickej hemostázy.....tak asi dobré nie? mala som zvýsenu hladinu gastrínu, vtedy som mala aj zvýsené leukocyty....za tie roky sa vela pomení... 😉 Držím palce, nech ti ide anglina do hlávky ako malým detom, tie vedia anglicky, že staci im len kjednu rozprávku pozrieť...juj , ten ich mozocek malý a aký je chytrý 🙂

lusinkaj
9. mar 2011

@gerena dakujem 🙂 aj mi tak chodime s mm nakupovat ako
@matelko1 jeden kosik mm tlaci a druhy ja... 🙂 zeby matelko obe naraz??? 😀

gombicka
9. mar 2011

@atlaska25 sorry, ze sa pytam, ale co je to KET? a to geneticke vysetrenie vam pomohlo? Bolo na nieco dobre?

atlaska25
9. mar 2011

@sobka Ďakujem za podporu teraz v piatok ideme o 10tej!!!

atlaska25
9. mar 2011

@gombicka KET je vloženie zamrazených oplodnených vajíčok!A genetickým vyšetrením sa zisťuje či nemáš dajakú dedičnú chorobu,alebo nemáš protilátky proti spermiám alebo embriam !Ja mam protilátky proti spermiám! ☹

atlaska25
9. mar 2011

Kočky a ešte sa chcem spýtať 😅 trošičku ma svrbí v pošve 😠 včera som si dala 1razový krém ktorý my predpísal môj gynekolog volá sa Gynazol 2% tak dufam že to dajako neovplyvní uhniezdenie embrii? 😒