Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

sobka
17. mar 2011

@gerena nehnevaj sa na mna, urcite zájdem, prídem si aj pre lieciky ale ten fem mi objednal drahý v robote, som nevedela, že aj takéto lieky može oobjednať... ☹ moja, ale vážim si tvoju úprimnost a hlavne dakujem za tvoje rady🙂 no, len dufam, že za toto si mi chcela vsetko zrátať, ale možes, sa polepším 😵

vevericka80
17. mar 2011

@marsi28 tvoj pribeh mi dodal trochu viac sil... ja mam za sebou uz 2IVF a aj 2KETka neuspesne, a nemam odvahu sa pustit do 3.IVF... prave tento tyzden som zacala cvicit, chcem trochu schudnut a mozno sa v lete ci na jesen znovu odhodlam pokracovat v boji o dieta. ... ty si priklad na to, ze sa to moze podarit....blahozelam ti

sofia2008
17. mar 2011

@gerena ahoj..dnes mame presne 5 mesiacov a 6520g, takze som spokojna, uz radsej nepozeram do tabuliek na MK, lebo vsetky oktobrove deti maju min o kilo viac, ale my sme zasa poriadne dlhyyy..tu sa napr. vobec neockuje proti TBC pri narodeni, dr. sa velmi cudovala, ze u nas sa to este robi, vravela, ze vyskumy uz davno ukazali, ze je to uplne zybtocne a nema to ucinok ci co..ale vakcina proti rotavirusom sa tu tiez preplaca ako na SVk.

sofia2008
17. mar 2011

a vitam nove kocky..nejak sa to tu rozprudilo 😀 drzim kazdej jednej palce 😵

gombicka
17. mar 2011

@svetluska23
a kolko ta to vyslo, ked si si vsetko hradila sama? pozeram, ze tvoji syncekovia sa volaju presne tak ako moj manzel a jeho brat 🙂 mile

gerena
17. mar 2011

@sofia2008 som dobra ako som trafila 😎 a zajtra mi naprsi do nosa.......o TBC sa aj u nas vela diskutuje ci ano ci nie a je pravdou, ze nikde vo svete nie je tolko rizikovych faktorov ako u nas....hlavne na vychode 😉

sofia2008
17. mar 2011

@gerena no fakt si dobra 🙂

marsi28
17. mar 2011

@vevericka80 urcite to skus, veelmi drzim palce 🙂

marsi28
17. mar 2011

koceny, dakujem vam vsetkym za odozvu, som rada ak mozem niekoho motivovat, ci povzbudit! ale vsetky co sme tu sme svojim sposobom pomoc jedna pre druhu... ja sa nezapajam casto ale dlho ste mojou oporou! dik vam vsetkym... 🙂

deni73
17. mar 2011

Ahojte, vie mi niekto povedať, čo je priming?

atlaska25
18. mar 2011

@pipina84 Ahoj aj ja som brala tak ako ty a týžden pred vloženým Duphaston som začala!!A mrazačika ty da až ked budeš pripravená tj.keď bude sliznica dostatočné veľká!!!Ja som bola prvý krát 17.02 a vloženie bolo 11.03 ale to zaleží od sliznice!!!!To nejde tak rýchlo daj tomu čas neboj!!! 😉

sofia2008
18. mar 2011

@marsi28 😵 😵 budes mat Emmku ako ja 🙂

matelko1
18. mar 2011

@sobka tak teraz drzim palce,musi to vyjst,hlavne si ver....
ahojte a prajem pekny den.sice je uprsany,ale aj tak.
ma prist kazdu chvilu svokra,tak sa tesim....obrazne povedane 😀 ...ani sa von neda ist,inac by som ju poslala aj s chlapcami....

matelko1
18. mar 2011

@sofia2008 ja som teraz pozerala a my sme mali 6mes a vazili sme 6500g.tak si myslim,ze emka ti krasne pribera napriek tomu,ze pije malo mliecka,vlastne teraz uz prikrmujes.....

a vitam tu nove baby,super,ze sa to takto rozrastlo.vsetkym drzim palce aby vam to vyslo....

marsi28
18. mar 2011

@sofia2008 😀 hej to meno vyhralo, mala som Alzbetku alebo Emku a manzelik po 3D sone, ked nam potvrdili dievcatko, vybral Emku. len stale sa nevieme rozhodnut ci s 1 alebo 2 m (Ema/Emma)... 🙂

sofia2008
18. mar 2011

@marsi28 my mame dve mm..ja som strasne chcela Ellu alebo Hannah, ale mm nechcel 😠

sofia2008
18. mar 2011

@matelko1 tak si ma potesila 😵

sofia2008
18. mar 2011

@matelko1 tak to nejak vydrz 😀

matelko1
18. mar 2011

@sofia2008 no este nedosla a to ma vraj obed pre nas a teraz neviem ci mam varit,alebo nie.mm pride na +ě-tu a ja nebudem mat nic....

sofia2008
18. mar 2011

@matelko1 no radsej navar..nikdy nevies 🙂

ma77
18. mar 2011

ahojte tak u mna nič nove stojime ma jednom mieste ja už vysledky mam z laparky ale ešte čakam na mm vysledky už bol na 2 vyšetreniach a vysledky budu až 8.4 tak stojime a čakame a nevieme sa pohnut dalej lebo herman kazal prisť až s vysledkami ☹ joj začarovany kruh a ani lieky nič mu nedali lebo dr sam nevie čo mu je tak neviem ako sa preliečit 😠

matelko1
18. mar 2011

@sofia2008 polievku som len urobila a svokra dosla pred chvilkou
@ma77 ved 8.4 je tu zachvilku....laparka dobre dopadla,ano?...mas aj operacnu vlozku z laparky?ak nie,tak si ju v nemocke vypytaj...

ma77
18. mar 2011

@matelko1 ano dopadla dobre už som spominala vaj.priechodne a endometrioza vyliečena nepotvrdena zatial a mam operačnu vlozku len musime čakat na mm vysledky a ešte kym sa prelieči ach jaj ☹

sofia2008
18. mar 2011

@matelko1 inac ako si zacala davat lepok? citala som, ze najnovsie sa ma zacat pomaly uz od 6 mesiaca..tak neviem, mam kupit obilnu kasu aebo ako sa to robi? dik 🙂

matelko1
18. mar 2011

@sofia2008 ja som ani nepozerala,ze kedy sa ma davat lepok,ja som davala obilne kase a este ani neviem kde sa lepok nachadza,ale dava sa detom od ukonceneho 6mes.vlastne bezvajecne cestoviny mozes davat a uz pomaly do polievocky ako zavarku detsku krupicu....

svetluska23
18. mar 2011

@sofia2008 mne dr kázala trošičku múky povariť so zeleninkou. kvôli lepku

pipina84
18. mar 2011

@atlaska25 tak si musim pockat 😖 Dakujem za info 😉

dicinka1
18. mar 2011

@marsi28 gratulujeeem 😉 a ss dvoma m ..krajšie sa to píše..aj mne sa zdá krajšie.. 😵

sofia2008
18. mar 2011

@matelko1 aha..nasla som aj vyjadrenia lekarov, ze sa moze davat detom, ktore su na UM uz od 4.mesiaca..a mozes mi este poradit nejake fajne obediky, co mozem malej davat..tu krupicu nemaju, hladala som v obchode..musim este lepsie pozriet.. 🙂

sofia2008
18. mar 2011

@svetluska23 dik..aj ty mi mozes napisat nejake inspiracie, ked budes mat chut 🙂