Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

leya
4. apr 2011

@sofia2008 dakujem! je to dlho, to je fakt, ale my sme necakali tri roky, ci sa podari 😉 rok sme sa snazili, potom vysetrenie u gynekologicky, preco sa nedari, odtial ma poslali na endokrinologiu, kde najprv riesili stitnu zlazu, potom zvyseny prolaktin....to sa ustalilo asi tak za dalsi rok, no a ked sa po dalsom pol roku nedarilo, tak som zase zasla za gynekologickou a poslala ma na laparku....kym som sa dostala tam, ubehli dalsie tri mesiace (kvoli anemii zo silnej menstruacie ma nechceli pustit na laparku), po laparke odporucili snazit sa par mesiacov a potom skusit CAR. a tak som teraz v tejto teme 🙂

sofia2008
4. apr 2011

@leya aha, tak to mas pravdu, vysetrenia, liecba, laparka, vsetky tie procedury dlho trvaju..dr. Hermann vam urcite pomoze, je to skvely odbornik 🙂

bonitka
4. apr 2011

@gyncare

Dakujeme velmi pekne za upozornenie

bonitka
4. apr 2011

Ahojte. Viete mi nieto poradit? Chcela by som sa Vas opytat, ako dlho Vám trvalo schvalenie žiadosti o
ivf. Poisťovňu mám všeobecnu...Ďakujem.

dicinka1
4. apr 2011

@bonitka mne to trvalo 2 a po roka do zadu cca 2 tyždne? 😉 tiež mám Všzp

bonitka
4. apr 2011

@dicinka1 Ďakujem Ti pekne za rýchlu odpoveď, takže dufam, že to každu chviľu dorazí 🙂

katarina822
4. apr 2011

ahojte baby @bonitka zalezi od poistovne ale do mes. budes mat papiere doma alebo ked ste sa dohodli tak vedia poslat priamo k doktorovi. 😉

dicinka1
4. apr 2011

@bonitka nemáš zač..ale ja som tam stále volala..aby to urýchlili 😀

bonitka
4. apr 2011

@katarina822 Ahoj. Maju to poslat mne, nie doktorovi, tak uvidime.... 🙂

bonitka
4. apr 2011

@dicinka1 Aj ja ich asi posurim, ale este im dam trosku casu 🙂

ixi
4. apr 2011

ahojte hermanky dlho som tu nebola...nestiham 😅 dnes sme boli u hermana po vysledky -inak super clovek lutujem ze som tam nesla skor....teraz genetika,endokrinologia.....tak mam co robit

😎

ixi
4. apr 2011

😀

dicinka1
4. apr 2011

@ixi ixi ahoj..takže si sa rozhodla pre Hermiho?chodila si do splnu?

ixi
4. apr 2011

@dicinka1 ano a som velmi spokojna nebyt jeho tak kopu veci ktore nam treba riesit neviem o nich a zasa by bolo ivf nanic.... 😎

ixi
4. apr 2011

@dicinka1 a vy sa ako mate? 😀

pipina84
4. apr 2011

@mima263 ahoj, zle som sa vyjadrila. myslela som ci sa aspon podari otehontiet, viem, ze potom to uz na nom nezalezi.

pipina84
4. apr 2011

@sofia2008 ahojky, ja sa len bojim, ze to opät bude nagativnem 😒

pipina84
4. apr 2011

@matelko1ahojky, viem, ze to dost stoji, ale chcela som sa informovat, ci nahodou 😉

mima263
4. apr 2011

@pipina84 myslela som tehotenstvo, nie pôrod. Ale vážne, radšej to neskúšaj.

sfin
4. apr 2011

@pipina84 Ešte sme sa presne nedohodli, lebo musím počkať na prirodzený príchod menštruácie. Tentokrát to bez vyvolávačky neprišlo. Tak potom mu mám zavolať ešte raz a objednať sa!
@matelko1 Snažíme sa odkedy sme spolu, čiže štyri roky. V októbri 2009 sa nám aj prirodzene podarilo, len sme o bábo prišli v 10 týždni. Odvtedy nič, takže okrem toho, že sa nedarí, sa bojím aj toho, aby to opäť neskončilo ako predtým.

sfin
4. apr 2011

@pipina84 Ozaj baby, koľko to tak približne celé finančne vychádza? Viem, že časť prepláca zdravotná poisťovňa......

pipina84
4. apr 2011

@sfin mna to vyslo uz 1000 eur, bola som len raz, mala som tie najdrahsie injekcie, teraz sa chystam na druhy pokus, tak uvidim 😠

pipina84
4. apr 2011

@mima263 ved ani nebudem, len to zaujimalo manzela. Herman nam daval velku nadej a nic, manzel bol z toho velmi zniceny ☹

mima263
4. apr 2011

@pipina84 je to ťažké ale nezostáva nič iné len skúšať ďalej. Niekomu to výjde na prvý krát, niekto musí celú túto tortúru absolvovať x krát

sofia2008
4. apr 2011

@bonitka nam to trvalo 4 tyzdne

sofia2008
4. apr 2011

@pipina84 neboj sa..vsetko bude tak, ako ma byt..kazda sa raz docka, urcite!!! 😵 😵 😵 😵

sfin
5. apr 2011

@matelko1 Odpadnem akých máš zlatých chalanov. Dvojičky, jeeeeeeeeeej!

sofia2008
5. apr 2011

pekny dnik vsetkym 🙂

matelko1
5. apr 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂
@sfin ano dvojicky a dakujem 🙂
@sofia2008 co mas dnes na plane....u nas je zamracene pocasie,ale ked nebude prsat,tak poobede pojdeme von

matelko1
5. apr 2011

@pipina84 neboj,dockas sa aj ty....musis si povedat tak,ze este neprisiell tvoj cas a ked to budes najmenej cakat,tak vtedy,uvidis....