Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

pipina84
6. apr 2011

@matelko1 dakujem, este by som sa chcela spytat, teraz som bola na druhy pokus a beriem estrimax a duphaston. Uz nemusim brat utrogestan, lebo Herman to ani nespomenul a ja som prisla na to az doma, ze predtym som ich brala a teraz uz nie, ako to je ?

gerena
6. apr 2011

@pipina84 ty si po vklade? prepac, ale nechce s ami to hladat spatne 😉

pipina84
6. apr 2011

@gerena ahojky, ano som, teraz tie dlhe dni cakania a strachu, ale aj nadeje 🙂

gerena
6. apr 2011

@pipina84 po ivf? mala by si mat utrogestan, teda standardne, nechcem ta plasit, skus mu zavolat ze co

mima263
6. apr 2011

@pipina84 po KET sa už neberie utrogestan len duphaston

pipina84
6. apr 2011

@gerena ja som po KET, takze je to ok, ked to napisala mima263 🙂

pipina84
6. apr 2011

@mima263 dakujem za radu, beriem duphaston a estrimax 🙂

gerena
6. apr 2011

@pipina84 po KET nie 😉

bonitka
6. apr 2011

@sofia2008
Ďakujem. Ajsi to nejak urugovala, alebo si tomu dala volny priebeh?

bonitka
6. apr 2011

@sofia2008
Myslis, ze to pisal ozaj Dr. Hreman? Mali by sme mu nieco napisat 🙂

pipina84
6. apr 2011

@gerena tak potom je vsetko ok, zase som o nieco mudrejsia 😀

sofia2008
6. apr 2011

@bonitka urcite to pisal on..no fakt by sme mu mali nieco napisat 😵

sofia2008
6. apr 2011

@bonitka ako co presne myslis? 🙂

bonitka
6. apr 2011

@sofia2008 No neviem, možno sa ho spytat ci sa mu naše forum paci 😀

sofia2008
6. apr 2011

@bonitka 😀

gerena
6. apr 2011

kto pojde najblizsie k nemu, nech sa spyta 🙂 alebo si to vylosujeme 😉

mima263
6. apr 2011

Myslím, že ten príspevok pochádzal z gyncare a vyvolal dosť veľkú dilemu, teda aspoň u mňa. Mám potvrdenú trombofilnú mutáciu FV Leiden a neviem si teda predstaviť, čo by mi povedal mangel keby som si nič nepichala a potratila by som

sfin
6. apr 2011

@matelko1 Naozaj krásnych!!! A plánujete aj nejakú sestričku alebo stačí? 🙂

gerena
6. apr 2011

@mima263 je nieco ine mutacia f. Leiden kde je 25-30% riziko trombozy a nieco ine je preventivne pichanie si nizkomolekularnych heparinov- co je vzhladom na ucinky blbost. Vypuklo medzi snazilkami (nielen vo fore) dost velka moda "nemozem si kupit fraxiparin? chcem otehotniet a kamaratke to pomhlo" alebo aspirin, kedze je to volne predajny liek ani sancu nemame to ustrazitt. takze kazdemu co mu patri podla jeho vlastnej diagnozy 😉

mima263
6. apr 2011

@gerena ďakujem. Ale iné výsledky mám momentálne norme. Mám to po mame, ktorá bez problémov porodila, absolvovala x operácií bez toho aby o tom vedela a to ani nevravím o hormonálnej substitučnej liečbe. Už som brala aj prednison, krásne som sa po ňom vypapkala a nakoniec sa APS nepotvrdil. Asi sa ešte poradím s nejakým ďalším lekárom

matelko1
7. apr 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂
@sfin ci planujeme sestricku,no neviem...mam uz svoj vek,ale nikdy nehovor nikdy 🙂
@pipina84 neviem,ale u kazdej to inac asi herman naordinuje,ja som po ket brala aj utrogestan....

matelko1
7. apr 2011

@mima263 ja som mala potvrdenu mutaciu Leiden a pichala som si cele tehu clexane a potom fragmin,ale to som si musela,chodila som pravidelne na kontroly kazdy mesiac na hematologiu,ale bez udania diagnozy,ale len tak pichat si fraxiparin neriskovala by som...je to riziko,ano mozno to kamoske pomohlo,ale tebe to moze ublizit...

matelko1
7. apr 2011

@sofia2008 ja co sa tyka varenia,uz nemam ziadne tipy... 😀 ,nechce sa mi varit a vymyslat...teraz sme mali dva dni seged.gulas....

sofia2008
7. apr 2011

@matelko1 no ani ja nemam napady, dnes budem robit cesnacku a dalej neviem 😠 mm nechcel segedin 😠 jooj

matelko1
7. apr 2011

@sofia2008 chlapci uz dnes aj po dupe dostali...rozumeju vsetkemu,len slovicku No-no,to Nesmies,tak tomu nerozumeju....zaluzie tahaju,zaclony uz mam poviazane aby sa k nim nedostali,no hruza.....vcera som varila,tak hodil taku postavicku z noemovej archy rovno na plynak,na horak a chytilo sa to,....

kamillka100
7. apr 2011

ahojte baby, no mam za sebou uz posledne vysetrenie a teraz cakat na konzultaciu na druhy tyzden v piatok........trochu sa bojim lebo vcera dr. diktovatl sestricke, ze mam sliznicu 12 a na 17DC nevidel zlte teliesko ☹ ☹ ☹ , ale podla grafu ovulacia asi prebehla, no ja som z toho magor, uvidime co mi povie dr. len sa dockat piatka

kacicqa
7. apr 2011

@kamillka100 bude dobre mojko, neboj..len v klude vydrz do piatku..Inac respekt pred tebou...mne keby daco take povedal..taq ziadna konzultacia o tyzden..vysvetlit a hned! ;o) No mna by asi Herman nemal rad;o(

sofia2008
7. apr 2011

@kamillka100 no ved zlte teliesko vidno az po ovulacii myslim..vysku sliznice mas dobru 🙂 neboj, ja som mala vysku sliznice 4mm 😀

sofia2008
7. apr 2011

@matelko1 no skusaju malicki vsetko, ale oni este nevedia, ake to je nezpecne,tak musi byt aj po dupe 😀 akurat mi dnes kamoska vravela, ze mala jej uplne roztrhala zaluzie a minule, ze do rury chcela vojst, kym bola na wc a tak tiez dostala po plienke a zapamatala si, deti sa potom naucia co sa smie a co nie..zato dalsia kamoska v zivote neudrela svojho syna, lebo ona je uplne proti tomu a dnes ma maly 4 roky a nevie, co so sebou, pluje na nu, bije ju a ona dobrym slovom nanho a ma ju aj tak na haku 😠
inac tip na varenie - zemiaky na kyslo a fasirka

kamillka100
7. apr 2011

@kacicqa ked som bola pri nom, tak som nevedela, ze zlte teliesko je take dolezite, nevedela som ☹ lebo urcite by som sa ho na to opytala, no uvidime, kazdy mesiac sa dozvedam nieco nove ☹