Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
13. máj 2011

mm ide dnes do BA na hokej,takze pride az niekedy nad ranom domov.zapas hraju fini a rusi..

sofia2008
13. máj 2011

@matelko1 som si myslela, ze este tomu nerozumeju..dnes u nas poprchava, ale len trosku, tak dam igelit na kocik a pojdem predsa vonku, taky fajny vzduch je..dnes som malej kupila humana jogurt s bananom, tak idem vyskusat poobede, ci jej bude chutit, rano jej davam kase na dobre rano, kedze mlieko nechce, tak ich chcem vymenit za ten jogurt, v utorok mame 7 mesiacov, tak to je neskutocne, ako to ide, mala nam uz celkom pekne stoji, furt sa taha na nohy..na spodnom dasne uz vidno dve biele ciarky asi tyzden uz poriadne, tak uvidime, kedy vyhuknu von 🙂
tak manzelovi je fajne, chlapom je hej, ked dojde moj, tak sa chystam konecne vecer s kamoskami vonku, mali sme 30tku vsetky, tak ma cakaju s oslavou 😀

matelko1
13. máj 2011

pekny vecer.
kuk,dnes tu nik nebol.....
@sofia2008 tak pekne oslavy 🙂
moji chlapci uz spia,dnes som skor zacala kupat a tak to vyslo,ze sedem hodin a uz spia...

sofia2008
16. máj 2011

ahojte 🙂
@matelko1 ahoj, tak aky bol vikend? u nas prave prsi a je hnusne 😠 mala mi po sledne dva dni strajkuje, nechce spat v postielke, nikdy to predtym nerobila, dala som ju do postielky a zaspinkala a teraz ju ulozim a zacne taky plac, ze koniec 😒 place aj 20min, kym zaspi, pridem k nej, vezmem na ruky, utisim a ulozim spat a zasa plac, v kociari zaspi za minutu, ale to asi vsetky deti,no neviem, co to vymysla 😒

matelko1
16. máj 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂
vikend bol super,vlastne sobota na gulas partii aj pocasie bolo krasne,chlapci sa vyblbli a vcera cely den prsalo a bola zima.boli sme len na nakupe a potom ku kamoske sme sli na navstevu,spolu sme boli v porodnici,takze mame rovnako stare deti.
no,to robili aj chlapci ked som ich dala do postielok,snazi sa vydobit na ruky,ale vela to nerob,lebo potom to bude chciet stale,nech si aj poplace,bude mat lepsie plucka 😵 ,pohladkaj ju v postielke,drz za rucku a ona sa ukludni.
v kociari kazde dieta asi hned zaspinka,je v pohybe,takze to kolise....

sofia2008
16. máj 2011

@matelko1 rano som to tak urobila, ako si pisala, pohladkala atd a pekne zaspala 🙂 teraz ma okolo seba vela ludi, kazdy ju po rukach nosi, hraje sa s nou a ked som s nou sama cez den, tak uz sa ani hrat nechce ani chvilku sama, vkuse len, aby som pri nej sedela a postavim sa a hned je plac 😒
tak ste si pekne uzili 🙂 uz nech sa otepli, lebo to je des vonku 😠

matelko1
16. máj 2011

@sofia2008 jaj ja som zabudla,ze ste na SK.no zvykla si po rukach....musis vasim povedat nech ju tolko necicikaju,lebo bude chciet byt stale na rukach...

sofia2008
17. máj 2011

krasne ranko vsetkym 🙂
@matelko1 pekny den, dnes som citala predpoved pocasia, tak to bude horuco konecne, az do nejakych 28 stupnov 🙂 mame plno letnych veci, tak uz dufam nieco budem moct malej obliect 🙂
dnes mame presne 7 mesiacov a ideme na poradnu k nasej dr., tak dufam bude vsetko ok 🙂

matelko1
17. máj 2011

ahojte.
@sofia2008 uz aj u nas hlasia krasne pocasie,do 28 stup.my nemame nic na leto pre chlapcov....budem musiet ist nieco kupit,ziadne kratasky,proste okrem triciek a body s kratkym rukavom tak nic...
a blahozelm ku 7mes.napis ako ste dopadli u dr

sofia2008
17. máj 2011

@matelko1 dakujeme, dopadli sme na poradni ok, vazime 7400g a meriame 70cm 🙂 boli sme aj na odber krvi, tak zajtra budu vysledky...nejak tu nik nechodi okrem nas dvoch 😕

dicinka1
17. máj 2011

ahojte baby
@sofia2008 pani..krasne priberate..ako ako rastiete..teraz to pojde rychlo 😉 a už bude mat rôčik...dva..
@matelko1 krasna foto 😉 😵

baby boli sme na spermiograme..len tak u genetika v HE...a manžel mal 16,5 mil spermii...a 66% pohyblive..nerobia podobny spg..iba taky stručny..mame šancu prirodzene otehotniet???myslite?prosím o váš nazor.. 😕
zabudla som dodat,že semeno šlo aj trošičku pomimo flaštičky..manžel sa netrafil 😀

sofia2008
17. máj 2011

@dicinka1 ahoj,dakujeme, jasne, ze mate sancu, to uz ked ja som otehu s nasim spermiogramom 😀 ja PCO a ureaplazma a mm leukosperma, terratozoospermia, iba 7 percent ako takych spermii, ostatne vsetky mrtve, takze v pohodeeeeee 🙂

sofia2008
17. máj 2011

@matelko1 super foto

dicinka1
17. máj 2011

@sofia2008 a to ste mali aky spg?počet..atd?

sofia2008
17. máj 2011

@dicinka1 my sme mali 78mil, motolita 78%, ale morfologia menej ako 7%

dicinka1
17. máj 2011

@sofia2008 fuha,počet ste mali teda super!

sofia2008
17. máj 2011

@dicinka1 no hej, ale skoro vsetky o nicom.

matelko1
18. máj 2011

ahojte.
@sofia2008 @dicinka1 dakujem 🙂
@dicinka1 jasne,ze mozes otehotniet aj prirodzene,teda mm sa zlepsil spg,ano....tak super....

katica1
18. máj 2011

caute baby,,neviem ci si ma pamatate,,asi len matelko 😵 tak mne nevyslo 1.ivf,2kety hned potom,sla som na 2.ivf teraz v marci,opat nic.................a hned po neuspesnom 2.ivf sa nam zadarilo prirodzene..........som v miernom soku este stale tomu neviem uverit,,to som v druhom mesiaci.......a obavy a vsetko nastupuje,,,ale to ma asi kazda ked tak dlho caka skoro 7rokov....aj vek je uz pokrocily 34 😕 😕 bojim sa aj tesit...sak to je zazrak....! 🙂

katica1
18. máj 2011

takze dicinka nech nezúfa............................ 🤐

matelko1
18. máj 2011

@katica1 super,blahozelam.....a tesim sa s tebou.a nemaj strach,vsetko bude ok... 🙂 ja som to uz pisala,ale umele niekedy staci nastartovat ten zensky organizmus....poznam takych par pripadov.....ja som tiez mala 34 ked som podstupila ivf a tiez sme sa snazili 7rokov....

katica1
18. máj 2011

dakujem.....sak mi az slzy vyhrkli...ani testom som neverila..................pomaly ani doktorovi...musim napisat Hermanovi mail..ale to az neskor...... 😵

matelko1
18. máj 2011

@katica1 tak to ti verim.....len sa pekne opatrujte...a sem-tam prid sem a napis....lebo pomaly a iste tato tema upada......

katica1
18. máj 2011

@matelko1 okej,,,, 😵

sofia2008
18. máj 2011

@katica1 super,blahozelam, ja som taky isty pripad 🙂 neboj, vsetko bude ok, ja som aj v nemocnici lezala, krvacanie pomaly do 12tt a vsetko dobre dopadlo 😵

katica1
18. máj 2011

diky ,,,ja zatial okej,,,no stale sa pozorujem,ci sa nic nedeje....... 😕

dicinka1
18. máj 2011

@katica1 fuha..a kde bol u vas problem?gratulujem..to jue super..potešila si nas asi vetkych v tejto teme 😉

ma77
18. máj 2011

@katica1 Ahojky že waw tak to je aky zazrák super a verim že neveriš a bojiš sa a sleduješ ale neboj časom to prejde hlavne ked sa narodi zdrave bejby držim palce 🙂

ma77
18. máj 2011

@sofia2008 Ahojky pozeram že ste mali taku istu diagnozu u mm ako u nas 😠 a predsa sa zadarilo prirodzene tak si ma potešila ved aj ja tak nejak tajne dufam že kym pôjdeme na ivf že sa zadari 😉 a chcem s aopytať vyliečili ste sa z leukospermie?lebo mm nezabrali atb zatial ☹

sofia2008
19. máj 2011

@ma77 toto ani neviem, ci sme sa vyliecili, lebo na kontrolny spermiogram sme nesli, nam dal herman pol roka na otehotnenie, ale nepodarilo sa, tak sme prisli do centra po pol roku a sli rovno na ivf, kde nam povedal, ze je to este horsie so spermiogramom, preto sme mali ISCI, ale ja som nebolaani na vklad, lebo som dostala OHSS, otehu som pred prvym KET, cize mam tam 11mraacikov, ktore ani nevyuzijem ☹
ale vidis, ze sa da 🙂