Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

sofia2008
7. sep 2011

@matelko1 presne tak 🙂 no tak si fakt trosku vydychnes, my este nechodime, len lozi vsade a postavi sa pri kazdej skrinke..a ty ked mas dve chodiace deticky.. proste to da zabrat 🙂 ..rada by som uz sla niekam vecer von konecne.. 🙂 tak si uzite v meste, pekny dnik bude 😎

matelko1
7. sep 2011

@sofia2008 inak sa ti pochvalim.vyhrala som poukazka na vyber hraciek v alltoys podla vlastneho vybere v hodnote 400€.......

sofia2008
7. sep 2011

@matelko1 to vazne? super..ved to je taka velka suma 😵 😵 😵 gratulujem 😵 😵 😵 a co vyberies? mozes uz rovno na Vianoce 🙂

matelko1
7. sep 2011

@sofia2008 no to neviem.ano velka suma,ale ked to rozdelis dvojmo,tak ono to az tak vela nieje,ved ake su dnes drahe hracky uz som pozerala.ale som stastna,ano budu vianoce....

matelko1
7. sep 2011

@sofia2008 ani ja som tomu neverila,ani som tu sms-ku nebrala vazne,ale vcera som sa kukla zo zaujimavosti na stranku sunar a precitala som si,ze kazdy den sa losuje vyhra 400€,tak som neverila tomu a teraz som zvedava ked mi dijde poukazka.......este sa netesim

sofia2008
7. sep 2011

@matelko1 ale aj tak potesi, hlavne, ked deticky dve..tie ceny dnes su fakt hrozne za hracky, Emmka ich ani nema vela, ona sa rada hra so vsetkym inym, len nie s hrackami 😀 ale to asi vsetky deti..potom napis, co si kupila..ja idem na bycikel, mala konecne zaspala 😀

matelko1
7. sep 2011

@sofia2008 no jasne,ze napisem.poukazka pride do 2 tyzdnov a medzitym sa pokukam na nete co maju a budem rozmyslat.....tak pekne cvic.....

timmka
7. sep 2011

ahojte baby, viete mi poradit, boli sme v gyncare pred cca 6 mes. a dal nam este pol roka sancu, preslo uz 5 mes. a nic, tak by som chcela vyskusat IUI, potom neskor IVF, chcem sa opytat kolko ste platili za IUI, chcem vyskusat aspon 3 krat , neviete ako dlho sa caka ked zavolam dr. ? beru sa aj nejake lieky pred IUI? dakujem

ixi
7. sep 2011

@matelko1 no ked som tam volala tak ta pani mi to tak povedala ze kazde schvaluje iny lekar a ze tie lieky este nie su 😠

ixi
7. sep 2011

@matelko1 gratulujem ku vyhre chlapci budu mat radost 😀

matelko1
8. sep 2011

ahojte.prajem epkny den 🙂
@ixi dik .chlapci sa urcite potesia......

katica1
8. sep 2011

tak cakame dievcatko 🙂 ato mi kazdy tipoval chlapca............ 😕

sofia2008
8. sep 2011

pekny den 🙂

hanyr
8. sep 2011

Ahojte Hermanky...je tu niekto kto je v cykle IVF....Mne bol vcera podany dekac a zaciname. Vcera tam bolo strasne vela ludi, ale aj napriek tomu bol Herman v pohode.Budem rada ak sa ozve niekto s kym budem bojovat spolu..... Vo dvojici sa to lepsie tiahne.....

sofia2008
8. sep 2011

@hanyr ja sice nie som, ale kludne tu pis, ja aj matelko tu chodime skoro kazdy den 🙂

matelko1
9. sep 2011

ahojte.
@katica1 takze dievcatko,super.....
@hanyr kludne sa pytaj...neviem,ale akosi malo novych tu chodi,ale ixi caka na schvalenie liekov a ta by mala zacat,takze budete bojovat spolu....

matelko1
12. sep 2011

dobre ranko prajem.
to tu cely vikend nik nebol?

matelko1
12. sep 2011

@sofia2008 no povedz co by si si z toho vybrala..mas tam vybrate hracky z ktorych si mozes vybrat a su tam aj autosedacky,tak mozno aj tie zoberiem a odlozim,lebo teraz mame do 3rokov bebe confort a potom tie chicca sa daju rozobrat na podsedakhttp://sutaz.sunar.sk/.tak sa kukni.v menu mas hlavnu vyhru a potom zoznam hraciek

sofia2008
12. sep 2011

@matelko1 ahoj..idem pozriet..inac citim sa na nic, bli ma hlava, hrdlo, stipe v nose..joj len aby sa mala nenabrala 😠

sofia2008
12. sep 2011

@sofia2008 no ja by som tiez vybrala autosedacky a potom aj odrazadla 🙂

sofia2008
12. sep 2011

@matelko1 no ja by som tiez vybrala autosedacky a potom aj odrazadla 🙂

susesi
12. sep 2011

Ahojte! Som tu nova a chcela by som sa pridat medzi Hermanky. Som 4 den po KEt , takze som na cakacke 🙂))) Dufam, ze to rychlo ubehne a skonci sa to pozitivnym vysledkom. 🙂))

matelko1
12. sep 2011

@susesi ahoj a drztim palce.u mna bolo ketko uspesne.....
@sofia2008 musim kuknut ako dopadli v testoch autosedacky a potom odrazadla,tatrovky,stavebnice mam na zozname...
boli sme von,ale zacalo poprchavat....

susesi
12. sep 2011

@matelko1 No vidim.....a krasnych chlapcekov mas 🙂)) A mozem sa opytat? Nepamatas sa ci si po KEt uzivala okrem estrimaxu a duphastonu aj utrogestan ? Lebo pri ET som ho uzivala ale teraz mi ho doki nedal ......tak dufam ze bude vsetko O.K. Vdaka

matelko1
12. sep 2011

@susesi dakujem 🙂 ano ja som aj po ket brala utrogestan,....pamatam si to,lebo pri et som si davala taky gel co co to bolo,ampulkou som si vtlôacala do vnutra.....

sofia2008
12. sep 2011

@susesi ahoj..no tak drzime palce, nech to rychlo ubehne a hlavne s tym naj vysledkom

susesi
12. sep 2011

@sofia2008 dakujem...dufam, ze to zvladneme aj bez utrosu 🙂

bettypo
12. sep 2011

@susesi myslím, že pri KET sa teraz nedáva utrogestan len pri ET. Takže buď v pohode, všetko je OK

matelko1
13. sep 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂
@susesi tak ako sa citis.....

leya
13. sep 2011

@susesi drzim palce! 🙂