Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

timmka
5. okt 2011

@ma77 vsak toto a menzes som dostala 1.10, tak druhy dostatnem az 28 a musim cakat na 20DC a ptom opat menzes az tak stimulacia, tak to bude niekedy v decembri ☹

timmka
5. okt 2011

baby a keby som si zavolala cca o 4 tyzdne do dovery??? neskusali ste??? ci to bude take blbe??? ze ked si zavolam a potom hermanovi a poviem mu, ze ziadost napr. mam schvalenu.....

gerena
5. okt 2011

@ma77 ano gonal nechaj v chladnicke

@timmka zbytocne sa stresujes, to co plati pre ostatne baby, nemusi nutne platit aj pre teba.......chvilku este vydrz, vsetko sa vyjasni 🙂 mozes sem tam do poistovne zavolat, mozno ich urychlis

matelko1
6. okt 2011

ahojte.
@timmka ja som si volala do púoistovne,sice do VSZp,ale stale som ch nahanala a ked som vedela,ze mam ziadost schvalenu,tak som volala dokimu,ale jemu papiere nedosli,nikekde sa stratili..,..

sofia2008
6. okt 2011

ahojte 🙂
@matelko1 cauko..hlasim vcerajsok bez prevracania oci a dnes tiez..klop klop..u dr. som este nebola s vysledkami od neurol. ani nemam chut sa tam trepat s Emmkou..asi jej len zavolam..naco tam pojdem..torty uz mam objednane na oslavu, aj kolace..len nech je uz Emmka ok a uz budem kludna 🙂 u nas pod mrakom, Emmka zaspala, tak idem konecne pocvicit, 2 tyzdne som nic nerobila.. 😀

vivera
6. okt 2011

Ahojte, chodím tiež k Dr Hermanovi. Čaká ma prvé IVF a v pondelok mám prísť na štart. Neviete, čo to znamená? Myslíte, že dostanem tú prvú injekciu?

timmka
6. okt 2011

@matelko1 ked si zavolala hermanovi, tak nebol nastvany, ze si volala do poistovne? toho sa bojim najviac, ze mu poviem, ze som uz volala.... a keby som nahodou mala schvalenu, tak mozem hned zacat, ci herman caka kym mu nepridu papier, lebo ked aj tak bude cakat za papiermi, tak to je zbytocne

ixi
6. okt 2011

@timmka ja som volala do poistovne najprv som mala schvaleny len vykon potom som zasa volala a uz som mala schvalene tak som volala dokimu ale ten este nemal ziadost u seba takze som cakala az kym sa poistovni uracilo zaslat schvalenu ziadost do centra 😖

ixi
6. okt 2011

@sofia2008 som rada ze mala uz neprevraca ocicka 😎

ixi
6. okt 2011

@ma77 super tebe predpisal aj injekcie a mne preco nie? ja to dajak teraz nechapem??? no som zvedava co mi povie? 😕

matelko1
6. okt 2011

@timmka nastvany nebol,ved som chcela cim skor zacat,.....a samozrejme ,ze cakal na papiere od poistovne,musi to mat na papieri.....
@sofia2008 som rada,ze emmka sa ma fajn...a ked to vlastne oslavujete?,,,
@vivera tak to neviem.a vsetky vysetr.mas za sebou ano?....ak ano,tak uz zacnes so stimulkou.....

sofia2008
6. okt 2011

@matelko1 oslavujeme na dalsi tyzden v nedelu 🙂

matelko1
6. okt 2011

@sofia2008 🙂 🙂 🙂 to uz bude mat rocik,jeej

gerena
6. okt 2011

@sofia2008 neskutocne, ako cas uteka 🙂

ma77
6. okt 2011

@ixi No preto mam injekcie lebo som mala na žiadosti tak že žiadost na IVF mi plati do novembra a žiadost na lieky mi platila len do septembra tak som musela vybrat a teraz ich mam doma a čakam 😝 tak to sa minieme 12 tak daj vediet ako si dopadla 😉

matelko1
7. okt 2011

dobre ranko prajem.
@gerena mam ist do KE zo zubom,ale v tom soku neviem ci som dobre postrehla co mi moj zubar hovori,je aj na terase nova nemocnica?..mam pri koreni vačok,ktory ma 8-10mm a to mi musia tam precistit,robi sa to v anesteze....nikdy som nemala problemy zo zubami a teraz toto mi nasiel.....uz teraz som bojko.....

vivera
7. okt 2011

@matelko1 Neviem aké vyšetrenie myslíš, ale keď som sa cez telefon dr pýtala, či preba nejaké vyšetrenia povedal, že nie. Vstupné vyšetrenie som absolvovala, ale už dávno. Na shválenie som čakala 5 mesiacov.

matelko1
7. okt 2011

@vivera no tie vstupne som myslela...takze tie mas za sebou,tak potom ked ti povedal,tak uz zacnes stimulovat.....

sofia2008
7. okt 2011

@matelko1 ahoj..joj moja..drzim palce, aby si to mala uz za sebou.. 😒 🙂

leya
7. okt 2011

@timmka normalne sa caka za papiermi, ale ak si telefonicky zistis, ci ti ziadost schvalili, ake je cislo schvalenia (t.j. dve cisla, jedno pre vykon IVF, druhe pre lieky) a tiez ake lieky (nazvy, davky, pocet baleni) ti schvalili, tak mozes zacat

matelko1
7. okt 2011

@sofia2008 no uz aby som to mala za sebou.....bojim sa.....
inac sme vcera aj s chlapcami boli na preventivke u zubara,boli zlati,pan dr im dal lopticky,auticka a pekne otvorili ustocka.....pan dr je moj kamarat od detstva,nase mamy sa kamaratia od mladi.....

ma77
7. okt 2011

@matelko1 Ahojky ano na terase v KE je nova nemocnica 😉

deni73
7. okt 2011

Ahojte, v pondelok 1. ultrazvuk u Hermana , držte palce, viac sa bojím, ako pred krvným testom... 😕

timmka
7. okt 2011

@leya ahoj, to aj na lieky a aj na somotny ivf schvaluju osobitne? nie naraz??? to je strasne 😠 , ty si tiez volala do poistovne? to mi povedia naraz? alebo sa treba pytat?dakujem velmi pekne,

vivera
7. okt 2011

@timmka
Ja som volala do poisťovne pravidelne dva krát týždenne. Lieky mi schválili 16 dní po schválení výkonu.

leya
7. okt 2011

@timmka ano, podava sa ziadost na schvalenie vykonu IVF a osobitne ziadost na lieky. ja som volala na infolinku poistovne, aby som sa informovala, ci uz mam schvalenu ziadost a zaroven som ich poprosila, aby mi nadiktovali cisla schvaleni a tiez ake lieky mi boli schvalene, ake davkovania a pocet baleni (napr. Diphereline 3,75, 3 balenia). ale ak to uz mas schvalene, tak to zrejme aj poslali do Gyncare a uz to tam bude dr. Herman mat. ja som sa stale pytala na poistovni aj na to, kedy to posielali. ak chces nejake info navyse, vzdy sa treba spytat, inak ti nepovedia nic 😉

timmka
7. okt 2011

@leya dakujem velmi pekne, no preslo len cez dva tyzdne, tak si este vyckam 2 tyzdne a tak skusim zavola do gyncare, dakujem 😉

sofia2008
7. okt 2011

@matelko1 verim ti, ze sa bojis..myslim na teba 😉 takze to uz s takymi detickami sa chodi na preventivku..a od kedy si im cistila zubky s pastou? ja zatial len s kefkou..

gerena
7. okt 2011

@matelko1 ano spravne si pochopila. monoblok, myslim 5 poschodie 🙂 drzim palce

matelko1
7. okt 2011

@gerena ale v tej novej nemocke je to?...lebo tam je aj stara nemocka.....