Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

pempusik
20. okt 2011

@lilli202 no ja dufam,ze poriadne "skontroluje" aj mna no a potom sa uvidi. Vim, ze oni si robia vlastny spg, tak uvidime, mozno budu vysledky ine (tajne dufam).

lilli202
20. okt 2011

@pempusik hej robi si vlastny spg.tak aj my dufame ze bude lepsiiiiiiiii

sfin
20. okt 2011

@zuztek kolegyňa zistila, že tam 24. už bude

ixi
20. okt 2011

caute kocky aj ja som objednana 24 na kontrolu takze tam isto bude 😎

sofia2008
21. okt 2011

pekny den 🙂

sofia2008
21. okt 2011

@matelko1 a kedy ti zacali papat sami chlebik, rozok..lebo ked jej davam malicke kusky napr. s maslom do pusy, tak mi to nechce, ked jej dam samej do rucky, tak kuse a vypluva 😠 obed uz mi spapa popuceny, aspon nieco 🙂
a na veceru co davas?

matelko1
21. okt 2011

dobre ranko prajem.
@sofia2008 alex mi skoro zacal sam papat asi v roku si sam chytil do rucky a hryzkal a maxim ten podla nalady...ale dlho som mu musela vojacikov do ust davat a este aj sem-tam teraz....ked ma v ruke hracku a nema cas si zahryznut do chlebika,tak mu strcim ja... 🙂 ...no a na veceru niekedy varenu,ale maxim mi nechce,ten radsej sladke,takze chlebik s lekvarom....jogurt a alex nema problem ten hoc co mi zje.....ale zase alex mi nevypije mliecko,kdezto maxim ten je mliecny,bez mlieka ani nezaspi.....takze on vypije plnu flasu mlieka,umyjeme zubky a spat....

matelko1
21. okt 2011

@ixi ahoj.davno si tu nebola......takze 24 ides.....

timmka
21. okt 2011

ahojte, poradte mi co mam robit, vcera som volala do gyncare a oni ziadost schvalenu este nemali, myslim, ze im nedosli papiere, ale ked som volala na poistovnu tak ziadost mam schvalenu, mam volat do gyncaru, ci mam cakat az do druheho tyzdna, lebo povedali mi v car ze mam volat az cca v stredu, co mam robit???? nechcem ich tam otravovat

timmka
21. okt 2011

no nedalo mi, volala som a dobre som spravila, volala som si na poistovnu a povedali nazvy liekov, tak v pondelok zacinam, jooooj ako sa tesim, neviete mi este poradit podla liekov, ci mam dlhy alebo kratky protokol??? mam napisany gonal 5 ks a cetrotide 1 balenie, ci sa to podla toho neda zistit???? dakujem vam

matelko1
21. okt 2011

@timmka gonal som mala aj ja 5 baleni a pichala som si 10 dni,ale zalezi ako sa ti budu jajka vyvijat atd....budes chodit na kontroly.....
a v CAR maju teraz dovolenku.....zavolaj tam bud.tyzden

timmka
21. okt 2011

@matelko1 dakujem ti velmi pekne, uz som tam volala, je tam sestricka, tak mi kazala prist v pondelok s listockom co som si napisala nazvy liekov a kody a ze vraj podla toho dr. moze zacat bez toho , ze papiere este nemaju, este im neprisli, bola velmi zlata, tak sa tesim 😵 , este vas tu trochu pootravujem, ja som len myslela, ze niektore baby zacinaju na 25DC brat uz nejake lieky,to je asi dlhy protokol, tak preto som sa pytala ci podla liekov sa to da usudit, tak gonal su tie injekcie??? ked som dobre pochopila a cetrotide su asi lieky na prehltanie... no uvidim, este raz pekne dakujem

matelko1
21. okt 2011

@timmka ano gonal su injekcie a cetrotide myslim,ale niesom si ista teraz,ale lieky na prehltanie to niesu.....ja si uz nepamatam co som ku gonalu mala,ale davala som si do posvy a tiez sa volali na c.....
a kludne sa pytaj ked nebudes vediet a je tu jedna baba co ti ohladom liekov poradi naša "gerena"

kukulik30
21. okt 2011

ahojte, po dlhsom case...

@timmka cetrotide su tiez injekcie 😉 ja som to mala pri 1. IVF aj Gonal a aj Cetrotide , ten zabranuje predcasnemu uvolneniu vajicka

matelko1
21. okt 2011

@kukulik30 ahoj moja.....

@timmka no vidis ja som cetrotide nemala......

timmka
21. okt 2011

@kukulik30 aha, dakujem, to si budem pichat asi sama... 😒 a mala si dlhy protokol?

kukulik30
21. okt 2011

nie, nebol to dlhy protokol...zacala som pichat uz 3.den ms a ano budes si pichat sama, alebo ,ak mas niekoho znameho sestricku v okoli,v rodine , tak by ti mohol pichnut, ak mys s tym problem..ale nie je nic strasne, to zvladnes 🙂

ma77
21. okt 2011

@matelko1 ahojky 😉 😉 😉 tak čitam že si chodila na kontrolu počas stimulky a ja nechodim to prečo? 😲 😲 😲 mne len kazal pichat od nedele a 25 mam prist rano na 8 na kontrolu a to bude 10den a medzitym nič 😝 a podla čoho sa rozlišuje dlhy a kratky protokol ja ani neviem aky mam 😲 😲 😲

matelko1
21. okt 2011

@ma77 2x som bola na kontrole a potom vyber jajok.....ved uvidis co ti povie toho 25....

sofia2008
21. okt 2011

@matelko1 no ved raz sa aj k tomu pecivu aj my dokopeme 🙂 dnes idem s kamoskou vecer von..uz sa neviem dockat 😵 😵 😵

ixi
21. okt 2011

ahojky ja tiez bez kontrol asi preto ze mal dovolenku ma nestresuj vsetko ok
kukulicek ahoj 😵 😵 😵 😵

gerena
21. okt 2011

@timmka az take jednoduche to nie je, pokial doktor nenapise cislo schvalenia na rp, nemoze sa to vydat na poistovnu..... cetrotide su tiez inj, budes si ich spolu pichat s gonalom 🙂
@ma77 vsak 25 ides na kontrolu 😉

ma77
22. okt 2011

@ixi Ahoj kukuliček 😝 😝 😵 😵 😵 aj ja si myslim že preto že mal dovolenku 😉

kukulik30
22. okt 2011

ahojte, pozeram, ze sa to tu pekne rozbieha, tak Vam dievcata silno drzim paste!!! 🙂

timmka
22. okt 2011

@gerena co nie je jednoduche? 😒 😒 😒 😒 , nechapem... vsak mne na poistovni dali kody lieku a nazvy liekov a ks...... , sestricka mi povedala, ze mam prist s tym listockom, tak dufam , ze zbytocne tam do ke nepojdem 😠 , mam cca 100 km, to je dost, este sa tam nachodim....

matelko1
23. okt 2011

ahojte.
peknu nedelu prajem.... 🙂

ixi
23. okt 2011

@timmka ja si myslim ze ked si sa dohodla zo sestrtickou je to ok a ked mas kody tak nieje o com 😎
@kukulik30 som rada ze si sa tu ukazala tesim tesim 😀 😀 😀
baby co ste si brali na odber vajok???aky je tam postup dakujem 😵 🤐 😵

deni73
23. okt 2011

@ixi Ahoj, ja som na odber brala iba jedno dlhšie tričko, župan - môžeš, nemusíš, uterák, keď sa chceš pred alebo po odbere sa umyť trochu, papuče. Po odbere ťa zobudia z narkózy, odprevadia ťa na izbu, kde spíš dovtedy, kým sa sama nezobudíš. Nič strašné. 🙂 Potom ideš pre výsledky, koľko vajíčok sa podarilo odobrať, kedy bude vklad atď.

sofia2008
23. okt 2011

@ixi ahoj...pyzamo a zupan, ak myslis na to, rano na 8hod, ja som sla druha a okolo 10,30 som uz sla prec a o 12tej po vysledok..ale ja som mala velke bolesti 2 dni, lebo som mala 17vajicok a potom som dostala OHSS 😒
joooj drzim ti palce..kedy ides?

ixi
23. okt 2011

ahojte dakujem za odpovede 😀 len sa pytam aby som vedela zajtra idem na kontrolu dnes som si pichala 10 den tak som zvedava 😉 ja som pri prvom ivf mala 28 vajok ale nastastie OHSS som nemala 🤐