Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

ma77
21. nov 2011

@timmka tak ja som mu hned volala ked som dostala mrchu 😠 😠 😠 po negativnej krvi ☹ ☹ asi na druhy den tak hned som nasadila lieky a piatok mam prisť tak dufam že do konca roka stiham 😉 Ket aaaa nerob si test ja som si robila a bol negativny na 10den a potom som 3dni už vedela že je koniec budeš sa zbytočne trapit ked nebude 2čiarky ☹ a skadial si že maš daleko do Ke?

linka
21. nov 2011

ahojte 😉
@timmka drzim prsty,vyzera to nadejne 😵 no keby som vedela,ze budes volat dr.Hermanovi,tak by som ti napisala,ze sa mas pytat ako robi pred sviatkami 😀 😅 boze som hrozna ja viem 😅

timmka
21. nov 2011

@linka moja , vsak mu kludne zavolaj, neboj sa, vsak si za to vsetko aj zaplatis, tak co???on ti odpovie 😉

baletacka
21. nov 2011

@ timmka ahoj, ja som bol na KET, deň vkladu nepočítam, takže som 6. deň po po KET, ja idem na krv radšej do KE, Herman mi povedal, že je to moja vec, ale ak som bola pri ňom, volala nejaká kočka a potom sa rozčuľoval, že je to tak, že keď chce niekto ušetriť a nevie aké má hodnoty, len mu povedala, že má pozitívne výsledky a chcel vedieť od presné číslo. Aj pri ET som bola na krv v KE, mne je to vlastne jedno, síce urobím naviac 30 km, ale u svojej doki by som čakala možno hodinu, lebo stále má tam plno a ešte som jej ani nehovorila o tom, že idem na KET, tak si to zbytočne nebudem komplikovať.

linka
21. nov 2011

@timmka uvidim podla poistovne,mam volat tento tyzden,ked bude vsetko schvalene,tak mu zavolam,ale to je uz aj tak teraz jedno,lebo aj tak on sam mi kazal volat koncom novembra ci maju ziadost v centre,takze plus minus par dni,ale ked ja som uz teraz na ihlach,ze co povie a bojim sa,ze to odlozi na januar ☹
@baletacka aku mas poistovnu? ked som chodila k nim do caru na vysetrenia ze kde je problem,tak on sam mi navrhol ci nechcem,aby krv mi brali u nas,lebo u neho by som si musela zaplatit 30eur,ze toto poistovna nepreplaca u nich,mam VSZP 😒

baletacka
21. nov 2011

@linka ja mám tiež všeobecnú, neviem, mne nič také nehovoril, ale možno je rozdiel na aké vyšetrenia krv berú, možno pri určovaní tehotenstva sa neplatí, neviem, tak dúfam, že nebudem toľko platiť, ale človek nikdy nevie. A kedy si bola na tie vyšetrenia?

matelko1
21. nov 2011

@ma77 ani ja neverim na vestenie,ale toto vyslo a to nevestila mne,ale mojej mamke o mne a bolo to v egypte.....ktovie ci nahoda,alebo bude na tom nieco,ale predpovedala spravne operaciu a az potom tehu a dvojky chlapcov........no co volala si hermanovi?mas nejake mrazaky?....
@timmka urcite ti to vyslo......drzim palce aj nadalej...
@sofia2008 no-no to dodnes neucinkuje nijako na chlapcov...smeju sa z toho a ukazuku po mne prstekom.... 🙂 ja neze kricim,ja ziapem uz.....no skusaju ma a ja nepovolim....

matelko1
21. nov 2011

@timmka ty uz rozmyslas,ze ked ti to nevyjde,tak pojdes na ket,ale tebe to urcite vyslo a co sa tyka toho,tak pauza nemusi byt,mozes ist hned na ket.....

linka
21. nov 2011

@baletacka koncom augusta sme zacali a 9.9. presne na piate vyrocie sobasa sme sa dozvedeli, preco k nam babo nie a nie prist 😉

timmka
21. nov 2011

boze babulky dakujem velmi pekne, dufam ze je to pravda a ze to vyslo a som tehula, ale stale tam neistota je, raz si myslim ze som a raz ze nie 😉

deni73
21. nov 2011

@timmka Áno v noci, ale iba raz, tak silnejšie, ako pred ms... Ale ináč žiadne bolesti pŕs, ani iné pocity. 🙂 Lieky som brala ako ty, 2x2 duphaston, a utrogestan k tomu. Bude to dobre, uvidíš. 🙂

sofia2008
21. nov 2011

@matelko1 ved casom aj poriadne po zadku dostanu 😀 😀 😀

dicinka1
21. nov 2011

@timmka to som citila aj ja..takže myslím,že by si mala byt tehulka 😉

sofia2008
22. nov 2011

pekny den 🙂 uz by mohlo konecne zacat snezit 😠

timmka
22. nov 2011

@baletacka aha, tak ty si bola na vklad v utorok a ja v stredu, myslela som si, ze ci sme sa nestretli 😉 , herman mi to sam ponukol, ze nemusim ist do ke, ale mam si krvny test urobit doma, tak dufam ze sa nebude rozculovat, do ke mam 100 km, tak usetrim 25 erua, mame take auticko co tak vela papka 😀 , manzel si to neda povedat, ked chcem ho vymenit 😀 , chlap je chlap 😀
moja dufam ze to vyslo a sme tehule 😉 vies ako si to prajem 😉 😵

baletacka
22. nov 2011

@ timmka Ja ti verím, túžba po bábätku je veľká, ja zatiaľ neviem čo si o mojich príznakoch mám myslieť, pretože pri prvom som nič necítila a bola som v tom, ale zasa každé tehotenstvo je iné, to už viem, tak sa necham prekvapiť, ale vo štvtok určite by som chcela testovať, už budem mať 9.deň, tak by to malo byť už vidieť.

timmka
22. nov 2011

@deni73 ahoj a estrimax si nebrala? naco sa vlastne berie??? 😒

deni73
22. nov 2011

@timmka Ahoj, samozrejme som brala aj estrimax, 3x1, to je tiež ženský pohlavný hormón, brala som to do 1. ultrazvuku u Hermana.

timmka
22. nov 2011

@deni73 aha, tak ok 😉 😵

linka
22. nov 2011

babyyyy akurat som volala do poistovne,mame to schvalene 😀 😀 😵 ja sa tak tesim...len ci sa tak budem tesit aj po rozhovore s dr.Hermanom 😅 v pondelok mu budem volat,pani z poistovne mi vravela,ze do konca tyzdna budu papiere v care 🙂

sofia2008
22. nov 2011

@linka no supeeer 😵

timmka
22. nov 2011

@linka gratulujem a teraz uz nech mrcha pridie cim skor aby si mohla zacat stimulovat, drzim palce, dr. ti bude kazat zavolat az ked dostanes mrchu, lebo ja som mu tiez volala na 25 dc tak mi povedal, ze najneskor na 2dc ma musi vysetrit a ked budes mat kludne vajecniky tak mozes stimulku, drzim ti palce 😵 😉

ixi
22. nov 2011

@linka gratulujem a nech je to vsetko raz dva a si tehulka 😵
@timmka uz sa ti to krati verim ze si tehula 🤐
@deni73 ty uz si 15tt super nech sa vam dari 😵
@baletacka dalsia tehula 🤐 😵 🤐

timmka
22. nov 2011

@ixi v stvrtok skusim test, to budem 8 den a uvidi sa , bud alebo nie

baletacka
22. nov 2011

@ixi ja nie som tehotná, ani sa tak necítim, ešte len budem testovať

linka
22. nov 2011

@ixi dakujem,snad budem uz aj ja 😵
@timmka naposledy sme boli v centre 28.10,vypisat ziadost a potom vravel,ze presne o mesiac mu mam zavolat ci to schvalili,mrchu mam mat 6.12.,ktovie ci ma este objedna ☹ strasne by som chcela... 🙂 a vajecniky ako kludne?

timmka
22. nov 2011

@linka no neviem, ale myslim si,ze nemozes mat napr. folikul alebo nejaku cystu,
lebo tak dr. diktoval sestricke, ze vajecniky mam vklude bez zmien, tak mozem zacat stimulku 😉

linka
22. nov 2011

@timmka myslis,ze na 2DC by tam bol niekde zabudnuty folikul? a tie cysty uz aj mna napadli...dufam,ze nic z toho nebudem mat 😒 a hlavne aj tie moje slavne myomi,to by uz bolo duplom v haji 😔

ixi
22. nov 2011

@baletacka ale si uvidis 😵

ma77
22. nov 2011

@ixi ahoj mamička 🙂 🙂 🙂 ako?