Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

nurili
9. dec 2011

Kocky tak ja sa chystam na ultrazvuk - srdiecko ci ka 😀 strach ze az....vysledok vam hned napisem.....rozklepana ako osika.... 😝

katkaveseleniova
9. dec 2011

Žienky a ako viem, či mám dlhy alebo krátky protokol? Aký je medzi tým rozdiel? Na žiadosti do poisťovne som mala napísané tieto lieky:Puregon, Diphereline a Fostimon, ale ja sa do toho nerozumiem. Mala niektorá z vás niektoré z týchto liekov?

sofia2008
9. dec 2011

@timmka mrzi ma to 😔 viem, co prezivas, tiez som lezala na gyn a krvacala 😔 este stale je sanca, tak mozno este v nedelu bude prekvapenie..

timmka
9. dec 2011

@sofia2008 moja hovor mi nieco, to je strasne, cely den placem ako salena, nic mi nechuti jest, mam toho dost, ja tomu neverim, zeby to vyslo, ale verim ze sa spusti mrcha a nebudem musiet ist na cistenie, tak budem cakat na ket urcite pol roka a tak by stacilo 3 mesiace, aspon si myslim, nevies ako musi spadnut hcg aby sa spustila mrcha?

ma77
9. dec 2011

Ahojte tak mam pocit že ani Ket nevyšlo od včera mam uplne priznaky na mrchu zajtra mam dostat brucho boli prsia detto a hlava uplne jak pred mrchou ☹ ☹ ☹ jaj ale sa bojim ☹ ☹ ☹ ked dostanem je koniec 😠 😠 😠

sofia2008
9. dec 2011

@timmka neviem ti povedat, ale urcite je lepsie, nech sa to same spusti cim skor, ako keby ta mali cistit..bude, co ma byt..uz neplac a snaz sa upokojit 😔 lahko sa to pise, ja viem..

bettypo
9. dec 2011

@timmka ahoj, ja som to zažila dvakrát za sebou. 😔
Vysadila som duphaston a po pár dňoch sa mi spustilo krvácanie a nebolo potrebné čistenie. V nemocnici by len každého čistili. Hruza. Ak máš dobrého gynekológa choď na hcg k nemu. Ja som vôbec neležala v nemocnici

nurili
9. dec 2011

Tak a je to tu, srdiecko nam bije vsetko je v poriadku tak sa velmi tesime......

ixi
9. dec 2011

@nurili gratulujem tesime sa stebou a ternin kedy?

ixi
9. dec 2011

@ma77 moja zlata nepride mrcha neboj to su tehu priznaky 😉

nurili
9. dec 2011

@ixi ja tomu sem tam este neverim ze po tej dlhej a trnistej ceste sa mozme vytesovat. Pozeram si foto a cudujem sa z toho malickeho zazraku. Termin mam 28.7.2012 😵

sofia2008
9. dec 2011

@nurili gratulujeeeem 😵 😵 😵

ixi
9. dec 2011

@nurili ja tiez tomu este neverim a bojim sa ale musime to dotiahnut az do konca 😵 mna caka v pondelok hematologia 🙄

nurili
9. dec 2011

@sofia2008 dakujem....uz som volala do prace lebo doktorka mi znizila prac.cas iba na 50 % tak budem viac oddychovat.....

nurili
9. dec 2011

@ixi ja mam dalsi termin v januari krv usg a vysetrenie na downov syndrom ci co to bude, musim este prezriet knizku. 😉

ixi
9. dec 2011

@nurili ja mam kontrolu 21.12 aj odbery 😎 dufam ze uz aj knizku dostanem 😵

nurili
9. dec 2011

@ixi ja uz mam....nemam ju este pri sebe dostanem ju v januari po usgecku uz uvidime prsteky nozicky rucicky... 😵 zatial sa vytesujeme s foteckou....

ixi
9. dec 2011

@nurili som rada stebou 😵

sofia2008
9. dec 2011

@ixi
@nurili ja som dostala knizku po NT screeningu..uz len par tyzdnov a budete mat to kriticke obdobie za sebou 😵 ako vam je fajne, cele sviatky mozete jest, kolko sa do vas zmestiii 😀

ixi
9. dec 2011

@sofia2008 sak aj ty sak si chudunka 😵 ja uz som teraz ako slonik 😀 😀 😀

sofia2008
9. dec 2011

@ixi no ved kolko driny a odriekania ma to stoji 😀 😀 😀 ale cele tehu som maskrtila, jedla som vsetko, aj plesnive syry, ale bolo mi zle na zaludku do 6-7m, v porodnici som si uvedomila, ze mi po jedle uz nie je zle a vychutnavam si jedlo 🙂 pribrala som 15kg

matelko1
9. dec 2011

@nurili blahozelam.....a verim,ze stale tomu nemozes verit...takyto pocit sme zazili tu viacere....uzivaj si tehu,zbehne to rychlo a potom budes len spominat......

matelko1
9. dec 2011

@timmka verim ti co prezivas,ja som to zazila a poviem ti,ze som bola v 7tt a vobec ma nemuseli cistit.....
hcg mi klesalo,po vysadeni liekov duphaston sa mi hned spustila mrcha.....tiez som bola v nemnocke.....no uvidis,ale ako pise @ixi hcg by sa malo kazdym druhym dnom zdvojnasobit.....

ixi
9. dec 2011

@sofia2008 ti verim ja priberam aj z vody 😀 😀

ixi
9. dec 2011

baby ake vitaminy ste uzivali v tehu???

sofia2008
9. dec 2011

@ixi cele tehu Femibion, 800 a tak 400..

sofia2008
9. dec 2011

@ixi a este aj ked som kojila 4m femibion

matelko1
9. dec 2011

@ixi femibion 800 mi bolo odporucene....,potom materna....

timmka
9. dec 2011

@matelko1 tak mam vysadit duphaston? ja chcem mrchu, nechcem ist na cistenie, ale volala som dr. hermanovi tak mi povedal, ze nemam ist na cistenie, vraj som mohla cakat dvojky a preto kleslo, tak ja teraz neviem, viem ze to nie je mozne, ja citim ze nieco nie je v poriadku od stredy co som v nemocnici, lebo mam kazdu noc bolesti bruska, musim brat cipky aby to prestalo, booooooze trosku banujem, keby ma dnes vycistili, mala by som to za sebou a idem zit novy zivot ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

ixi
9. dec 2011

ja tiez beriem femobion 800 😵 a ta 400 je tiez ok?