Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

timmka
2. jan 2012

@matelko1 ani si nevies predstavit ako si ma ukludnila, lebo co chodim do jedne temy, tak tam baby pisu, ze oni platia za kazde jedno embryo, ze jedna kocka platila za 2 150 eura a ze keby mala tolko kolko ja, ze by sa nedoplatila, asi v kazdom car je inac, bolo by blbe keby som dr. napisala mail, ze by ma zaujimlo kolko mam zmrazene, myslis ze odpise? nechcem ho otravovat po telefone, ma toho vela....

deni73
2. jan 2012

@matelko1 Na amnio ma odporúčil už Herman, aj môj gynekológ, aj keď boli afp-testy negatívne. Ale neľutujem, nie je to nič strašné, a som takto oveľa kľudnejšia.
Ďakujem dievčatá za gratulácie.
A bude to chlapček! 🙂 🙂 🙂

matelko1
2. jan 2012

@deni73 jeej tak chlapcek,super,len sa drzte 🙂 .jasne teraz si budes uzivat tehu,vies,ze je vsetko ok....
@timmka neviem ci ti odpise....skus mu zavolat.

timmka
2. jan 2012

@matelko1 volat mu nechcem, aby nebol nastvany, zavolam mu az ked dostanem menzes

nurili
2. jan 2012

@timmka a nepleties si to s ICSI?

timmka
2. jan 2012

@nurili nie, za icsi som platila 400 erua, ci co si myslela????

nurili
2. jan 2012

@timmka to by to mrazenie bol drahy spas.... 🤐

timmka
2. jan 2012

@nurili ale ako co??? teraz ta nechapem, ze ked som si zaplatila 160 erua za zmrazenie, ze nemam 11 zmrazene? ze to by som doplacala viac??? 😒 lebo ked si mala protokol , myslim papier co ti pisal stimulku, tak vzadu je napisany cennik a tam pise, ze zmrazenie stoji 160 eura, nic nepisu o pocte

sofia2008
2. jan 2012

@timmka ja som mala na mrazenie vsetkych 11..bola by som platila 160€, ale kvoli OHSS mi to platila poistovna, ze to bolo kvoli zdravotnym dovodom.

kamkika
2. jan 2012

Ahojte. Neviete náhodnou niektorá, či Dr. Herman už pracuje tento týždeň? Ďakujem pekne.

matelko1
2. jan 2012

@timmka a ms mas kedy dostat....tak mu potom zavolaj a medzi recou sa opytaj....preco by mal byt nasstvany,..

lilly4
2. jan 2012

ahojte, ja sa chystam na KET, viete mi poradit ktory den cyklu sa robi? robi herman aj nejake vysetrenia predtym, alebo idem len priamo na vklad ? tusim sa beru aj tabletky pred vkladom ? dakujem

timmka
3. jan 2012

@matelko1 o 6 dni, urcite mu zavola a skusim sa opytat, ale neviem ci bude vediet..... bude musiet sa asi pozriet... uz zacinam stresovat 😀 😀 😀 tak baby lutujem vas 😀 ale musite ma podrzat a podporit 😀

timmka
3. jan 2012

@lilly4 och velmi ti neporadim, ja tiez idem teraz na KET,mam mu zavolat ked dostanem menzes a viem ze sa berie hned estrimax, aspon tak tu baby pisali, viac neviem.... ani na ktory den sa ide k nemu, ale vsetko sa dozviem ked mu zavolame 😉

sofia2008
3. jan 2012

@lilly4 berie sa estrimax asi od 2 alebo 3 dna cyklu, potom sa ide na utz, kde sa sleduje, ako rastie sliznica maternice, ak je dostatocne vysoka, ide sa na vklad..je to individualne, nie kazdej zene rastie sliznica rovnako, cize niektora ide na vklad napr. na 16DC, ina na 20DC atd..

sofia2008
3. jan 2012

inac prajem pekny den..u nas poprchava a vsade je hmla 😠 😠 😠

kukulik30
3. jan 2012

ahojte, vsetkym prajem krasny Novy rok, nech je pre nas plny pozitivnych prekvapeni a hlavne, nech su nasi blizki zdravi🙂

a dr . Herman uz pracuje, lebo aj mne treba volat, kolko mame mrazacikov 😕

kukulik30
3. jan 2012

@sofia2008 u nas je velmi podobne, strasna hmla ...fuuuj 🙄 a pozeram, ze tiez poprchava...to je ZIMA?

kukulik30
3. jan 2012

tak ja som volala Hermanovi, ale kazal mi zavolat zajtra dopoludnia, lebo teraz nie je v praci... 🙂

matelko1
3. jan 2012

ahojte.pekny den prajem 🙂
@lilly4 ano v den mrchy sa zacinaju brat estrimax a duphaston,pojdes k nemu na utz 2-3 DC.budes chodit na kontroly ako rastie sliznica a podla toho urci kedy bude vklad.ja som ho mala na 16DC,

matelko1
3. jan 2012

@timmka jasne,ze ta podrzime a podporime....a hlavne nestresuj

lilly4
3. jan 2012

dakujem vam dievcata,ste zlate 🙂

sofia2008
3. jan 2012

@kukulik30 no tak drzim palce, nech je mrazacikov dost 😵

ixi
4. jan 2012

@kukulik30 ides do toho moja??? tesim sa za teba 😎

ixi
4. jan 2012

je mi strasne smutno 😔 😔 😔 ja sa len tak nevzdam 😉

kukulik30
4. jan 2012

@ixi ano , prave som volala dr, tak mrazaciky su, to je podstatne....a vo februari pojdeme tam
a dobre, ze sa nevzdavas, pockaj na ms a chod hned po mrazaciky... 🙂 je mi velmi luto, co sa stalo ☹ , ale vzdavat sa nikdy netreba...ani neviem, ci sa to da, ak clovek velmi tuzi po dietatku 😔

timmka
4. jan 2012

@kukulik30 ahoj, ked si mu volala, tak ti hned povedal?

timmka
4. jan 2012

@ixi to sa mi paci, ze chces bojovat 😉 drzim palceky 😉

kukulik30
4. jan 2012

@timmka bez problemu, jasne, ze som rychlo zacala rozpravat, tak ma zrusil, ze pomalsie 😀 ale tak chcela som mu usetrit cas 😀 no..ale pozrej do pocitaca a zistil,, ze mozme kedykolvek prist, ked dostanem menzes ale radsej si prezvonit predtym, aby tam aj boli

timmka
4. jan 2012

@kukulik30 ja mu zavolam na druhy tyzden ked dostanem menzes, nechcem mu 2x volat a urcite sa opytam, len teraz mi pisala jedna kocka, ci by som jej nepredala zvysny gonal a cetrotide, tak neviem.... ale ja ho uz potrebovat nebudem a jej by sa pridal, tak neviem co mam robit, mam ho predat? alebo radsej dr. zavolat a opytat sa? bojim sa ze nebudem mat zmrazene a mozno by som ho vyuzila, mam PCO, tak mne staci uplne malicka davka, to by mi mozno aj stacilo