Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

zuzu100
20. apr 2012

Ahojte, ostali mi injekcie Diphereline - jedna karbička - 7ks. Dátum exp. 9. 2012 Nemá neikto záujem?

anuliktula
20. apr 2012

@nubab1 ahoj no ved aj doktori su len ludia 😉 ........a urcite sa kazdy odborny doktor pozera na problem len z toho svojho pohladu......to len Herman je taky "vsestranny" 😅 chichi....nieeeee 🙂 , myslim to tak , ze preto existuju tieto centra, kde sa na nas problem pozru z kazdej strany, a vidia suvislosti, ktore ini doktori nevidia, a to aj preto lebo neliecia taketo pacientky.....v CAR-e s tym maju skusenosti az az, vela pacientok-bohuzial 😖

cerkutka
20. apr 2012

@nubab1 no mna sa pytal ze ake injekcie chcem ze tie najkvalitenjsie stoja 300🙂 tak som si dala tie..neviem no..uvidime🙂 o ostatnych poplatkoch nehovoril🙂

cerkutka
20. apr 2012

@matelko1 pockaj pockaj...ja neberiem ziadne tabletky na menstruaciu...ja toto mam ako hodinky🙂) ziaden problem🙂

cerkutka
21. apr 2012

@bambula27 ano ano ziadost🙂 som uz poslala vcera som zvedava ako dlho sa caka na odpoved🙂

adulik30
21. apr 2012

ahojte zienky dlho som tu nebola ale citam vas pravidelne.mam za sebou tazky rok a konecne som sa pozbierala a zacinam odznova. trochu vam to zhrniem.mam za sebou 4 IVF / 4x ET a 4x KET / posledny ET konecne vysiel a cakala som svoje vytuzene babatka / Dvojicky dievcatka/ no osud mi neprial a v 20 tyz. som o nich prisla ☹
v marci som isla na dalsi KET ktory bol bohuzial neuspesny.No nevzdavam to a budem bojovat dovtedy pokial sa bude dat. Takze ma caka 5 IVF samozrejme zas ako samoplatca tak sa chcem opytat ci neviete o niekom kto ma zvysne inj Gonalu a ak sa niekto najde ozvite sa mi prosim na moju IP adresu. Dakujem a vsetkym
drzim prsty.

zujanka
21. apr 2012

@adulik30 skús na https://www.modrykonik.sk/forum/asistovana-reprodukcia/mam-nemam-lieky-na-ivf/ mne dievčatá veľmi pomohli, sú zlaté. Držím palce

katka30129
21. apr 2012

ahojte baby, tak bola som na konzulacii pri hermanovi,,, a verdikt znel, ze mam ist na endokrinologiu a na laparoskopiu....no podla toho co tu citam tak to asi posiela vsetky ze? nemam z toho velmi dobry pocit, a bojim sa hlavne tej laparoskopie, kolko sa pri nej maroduje neviete mi povedat? asi to bude dost zle ked ma tam poslal... dakujem

anuliktula
21. apr 2012

@katka30129 laparoskopiu musis podstupit, aby zistili, ci mas priechodne vajcovody, popripade zrasty.......nemarodujes vobec, iba ak mas namahavejsie zamestnanie.... cele to zvycajne trva tri dni:prvy ta hospitalizuju druhy den je samotna operacia, a na teti ides domov.....niekde to robia aj v ramci jednodnovej chirurgie myslim.....endokrinologiu je tiez dobre navstivit, aby ti odkontrolovali funkciu stitnej zlazy, kedze jej zle fungovanie zapricinuje neschopnost otehotniet...........................vobec nemusis mat obavy, tieto vysetrenia tvoria zaklad, a takmer kazda z nas ich podstupila 🙂

katka30129
21. apr 2012

:o{ dakujem...chcem to mat cim skor za sebou...len mam strach ze mi zistia nieco vazne... a neviete mi odporucit nejakeho endorkinologa v Presove? povedal mi, ze sa so mnou musi trochu "pohrat" ale neviem ze ci to hovori kazdej alebo to mam brat ako pozitivnu odpoved...

matelko1
21. apr 2012

@katka30129 musis laparoskopiu podstupit aby sa zistilo ci su priechodne vajcovody,ci nahodou tam niesu zrasty...nieje to nic vazne,ale to ti tu uz pisali baby.....nemas sa coho bat

lilli202
22. apr 2012

ahoj baby.laparoskopiu som prezila uz aj stehy sú prec.uz som fitt 🙂))utorok ideme k Hermanovy pre papieere do poistovne KONECNE.aj z genetiky my prisli papiere aj tam je vsetko OKEJ.z 50chorob ani jedno nemáme chvala bohu.

lilli202
22. apr 2012

@katka30129 jajj moja ja som vsetko toto podstúpila co teba caká.teraz som bola na laparoskopii 3.4. som bola neboj to neni nic vázne.len chod cim skor lebo v nemocnici sa caka mesiac ak mas doveru poistovnu..stitna zlaza je nic len ty vezmú krv .ja mám vsetko ok.teraz utorok ideme k Hermanovy pre papiere do poistovne..na genetiku vás neposlal?

lilli202
22. apr 2012

@cerkutka no ako moja?papiere su poslané?ja idem teraz utorok pre papiere.to si poslala postou alebo ako?odniesla si,?

lilli202
22. apr 2012

@katka30129 a este som ty zabudla napisat mna prvy den prijali aj my urobili a na druhy den som utekala domov.hehheh.takze neboj sa..nic vazne.mna zobrali o pol2 a stvrt na 4 som uz bola hore.uz my davali infúzie.a pred operáciu ty dajú takú tabletku aby si sa nebála.

nubab1
23. apr 2012

@cerkutka o ostatných poplatkoch ti povie v priebehu 😀 😀 aby si sa hned na začiatku nezľakla a nezutekala 😀

nubab1
23. apr 2012

@adulik30 klobúk dole pred tebou !!!!! ... neviem, či by som toho toľko zvládla ako ty... si silná žena u mňa a držím strááááášne palce nech sa podarí ! 🙂 😉

katka30129
23. apr 2012

@lilli202 jaaaj tak to aby som sa uz isla naplanovat ze? neviem to mozem obe naraz robit vysetrenia alebo najprv stitnu zlazu a az potom laparka? juuj neviem s cim zacat a este do toho ma aj zacal boliet zub :o{ dakujem lilli202 ze si mi napisala aspon sa az tak nebojiiim....takze ty to mas uz za sebou ako dobre....drzim prstiky nech ti dopadne dobre vsetko :o}

lilli202
23. apr 2012

@katka30129 nemas zaco moja.aj mna tu podporovali zienky moje.ja som bola na stitnej zlaze zobrali my krv a o tyzden som mala prist pre vysledky.do nemoc. som sa bola objednat a len o mesiac ma vedel zobrat.a ked som uz tam bola tak mne robili ako poslednej.to bolo este nieco kazdú som pozerala ako sa prebudili ...neboj zvládnes to aj ja som sa bála strasne velmi .ale od tej tabletky som bola ako nadrogovaná ja sa velmi hambim hahaha.ale vyzliekla som sa ako pred muzom heheh.ja zajtra idem k Hermimu mozno my uz poslele papiere do poist.

adulik30
23. apr 2012

@nubab1 dakujem pekne, urcite by si to zvladla aj ty pokial by si musela my zeny sme silne a zvladneme vsetko.
drzim prsty aj ja tebe

cerkutka
24. apr 2012

@lilli202 ahoj🙂 papiere poslane🙂 este minuly tyzden som poslala vo stvrtok ci v piatok - ani nepamatam🙂 akurat som mala problem lebo tam potrebujes presne vediet odkedy dokedy si zaregistrovana vo svojej poistovni a predstav si cez telefon ti to nepovedia - takze tam musis ist osobne a si vypytat tie datumy...no na nervy...a ja som trocha postriedala tie poistovne takze som musela presne uviest datumy a tiez mam trvaly pobyt inde ako prechodny takze som im este napisala sprievodny list aby si nemysleli ze si z nich robim srandy haha🙂 no dufam ze prave toto nebude problem🙂 a ty moja ako? vsetko OK? ako dopadli vysledky z laparoskopie?? mas prechodne vajickovody?

cerkutka
24. apr 2012

@nubab1 haha faaakt?🙂) no tak to som zvedavaaaa🙂) ozaj ako dlho ste cakali na odpoved z poistovne?🙂

lilli202
24. apr 2012

@cerkutka ahoj.tak to je paráda ze si uz poslala.ja som bola dneska u Hermana a este musime ist k urologovy a este z nemocnice vypitat papier lebo my nedali predstav si.to je uz ale nemocnica.ano mám priechodné.to také k....y tam musis napisat?ze od kedy do kedy si zaregistrovana to je ale blbost.a este co tam treba?

lilli202
24. apr 2012

tak dnesná poradna u hermimu dopadla tak ze este musime ist k urologovy.pochválil ma dneska ze som simpatická,mladá baba,sikovná baba.mal dobrú náladu dneska boli tam velaja dneska.hehhekto dnes tam bol este?

nubab1
24. apr 2012

@cerkutka no my sme ešte nič nepodnikli ... teraz ideme na druhú návštevu s manželom... možno to najprv skúsim IUI..aj ked ma vela ludí presviedča, aby som šla rovno na Umelé, lebo že tam je úplne minimálna šanca pri tom IUI 😠 tak už neviem komu resp. čomu mám veriť... bola by som rada, keby tu nejaká baba pridala príspevok, ktorej to vyšlo na prvýkrát. a vy ste už boli na IUI, alebo tiež idete rovno na umelé?

xeni81
24. apr 2012

@lilli202 ahoj, ja som tam bola tiež dnes prvý krát. strašne sympatický človek. 🙂

cerkutka
25. apr 2012

@lilli202 ahoj🙂 no to bolo v tej ziadosti, ostatne nic ma tak nezaskocilo ako toto🙂 vies..ked je clovek zaregistrovany tam 10 a viac rokov s prestavkami a oni chcu presne datumy a hlavne ti ich nedaju ked tam zavolas a otvoreny su iba v ramci dakych otvaracich hodin takze ked si pracujuca osoba tak sa tam ani nedostanes alebo si musis brat dovolenku....no na nervy🙂 som zvedava ci mi to schvalia...🙂 ostatne veci tam boli klasika...mna akurat teda trocha potrapilo to ze mam prechodne a trvale bydlisko inde..a ked to pride "do vlastnych ruk" tak sa k tomu nedostanem (bez dovolenky z prace) uvidime no ci to bude v pohode🙂 nemyslim si totizto ze toto je dolezita vec...inak vies co ani mne nedali papiere najskor z vysetreni ale ja som si ich pekne vypytala ofotila a doniesla naspat a k Hermanovi som uz prisla s kopeckou pripravenou ze si to moze setko nechat🙂

cerkutka
25. apr 2012

@nubab1 no neuveris ale presne toto som sa pytala Hermana 🙂ze teda ked sme relativne v poriadku preco najskor neskusame toto...on mi na to povedal ze ked chceme tak to mozme vyskusat - ze on to teda na ziadost pacientiek robieva ale je to na ich vlastnu ziadost🙂 on vie posudit ze kedy ano kedy nie ale presne to mi povedal ze v podstate IUI je "sex za peniaze" a je to pravda pretoze ono ta spermia musi prejst celu tu cestu cez vajickovody, a tiez musi "sama" oplodnit to vajicko......takze o com to je? ale chapem ta lebo som mala presne to iste rozmyslanie ako ty...tak som si to s nim ujasnila...kazdopadne ty ked budes na tom trvat tak on to urobi - teda pokial uvidi ze zo zdravotnej stranky ste uplne v poriadku🙂 vies na ivf napriklad nepotrebujes mat prechodne vajecniky - teda nemusis ist na laparoskopiu...pri IUI musis.....to mas dalsi mesiac dva cakania navyse🙂 ja som napriklad na laparke nebola - ale chystam sa ist sice az po prvom pokuse resp. (ked boh da tak po tehotenstve) lebo to uz je posledna oblast ktora by mohla byt problemova u mna....coz si bohuzial Herman mysli ze aj je..ale potvrdene to nemam..

cerkutka
25. apr 2012

@adulik30 to mi je naozaj luto:( a vies aj dovod preco to takto nevychadza??

anuliktula
25. apr 2012

@nubab1 pozri na https://www.modrykonik.sk/forum/tema/iui-uspesn... sa mi to az tak uplne nemozne, ja si tiez myslim,ze som v poriadku /kym ma mozno Herman nevivedie v pondelok z omylu/aj manzel, a preto nad tym tiez rozmyslam.....vajcovody uplne ok, cyklus ako hodinky, hormony v norme, iba ten autoimunitny zapal SZ, ale co som citala tiez nemam hodnoty mimo normy.....tak mozno sme sa za tie dva roky len netrafili?????neviem ☹