Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
23. feb 2009

a ked sa dnes nedovolam,tak potom co mam robit.co ked dnes nerobi.
u nas je len mrazivo,ziadna fujavica.

dianan
23. feb 2009

a maš čislo aj na pevnu linku??

matelko1
23. feb 2009

nemam,..ja som vedela,ze u mna to tak hladko nemoze ist,vzdy nieco.

dianan
23. feb 2009

tak ti napišem pevnu liinku-055 6257900

matelko1
23. feb 2009

tak potom skusim zavolat na pevnu.
ty kedy ides k hermimu.

matelko1
23. feb 2009

dovolala som sa a nechapem preco ma objednal az na 13.3.na 10:20 hod.
aj som mu povedala,ze som sa mala ohlasit ked dostanem ms,povedala som mu,ze vcera som dostala a az na 13.3. no nerozumiem tomu.

dianan
23. feb 2009

ja pôjdem alebo tento piatok,alebo buduci piatok....

matelko1
23. feb 2009

dianan teba vysetroval na 3 a zacala si si hned od 3-trieho dna pichat injekcie ze?a preco mna az tak neskoro objednal-t.j uz 20 DC.

eva7780
autor
23. feb 2009

matelko ahoj,ty si mala uz pichnuti 1.inj.(ja som mala diphereline)myslim ze bola pichnuta pred ms,uz si presne nepamatam,a po nej som na 10.den dostala ms Dia ty nepammatas ako to je?

matelko1
23. feb 2009

evy ,ale ja som nic nemala pichnute.ja som bola min.tyz.mu ukazat papier z operacie,pozrel sa na to a povedal,ze mozme ist do boja aby som sa ozvala ked dostanem ms.tak ja tomu nerozumiem.

eva7780
autor
23. feb 2009

daka som s toho uz dopletena,mam pocit ze to ti pichne(da pichnut) vtedy ked tam budes na pozastavenie ms,to budes mat pred dalsim cyklom ,ja som dostala na 10.den a v ted den som aj zacala pichat menopur

dianan
23. feb 2009

ano evi...tak ako píšeš....dostala som ti injekciu...potom čakala ne menzes...a až potom začala stimulovať,nie?:?

matelko1
23. feb 2009

ale hermi vie co robi-tym sa uspokojujem,len mi je to akesi vsetko divne.

dianan
23. feb 2009

matelko...už si sa dovolala???

eva7780
autor
23. feb 2009

a potom je mozne ze zacnes na 3.den krvacania,kedze ja som bola objednana na 3.den,ale to mi povedal ze najneskor v ten den,a to pamatam,ze som voala v piatok poobede,takze v pondelok sme tam hned isli a uz som aj pichala,1.inj.pod dozorom gerenky,to viem,lebo na druhy den som uz pichala sama

matelko1
23. feb 2009

dianan precitaj si hore co som popisala. 😵

eva7780
autor
23. feb 2009

Dia presne tak,len si na to clovek musi pospominať 😀
inak ja som si to vsetko pisala,ale po neuspechu som to vyhodila ☹

matelko1
23. feb 2009

evy no ja som zvedava.to az o 2 tyz.idem za nim.ved on vie co robi,lebo 2 x sa ma pytal na cele meno,tak neviem ci kukal do karty,alebo....

dianan
23. feb 2009

matelko...to teda fakt tomu nerozumiem.....to čo ma byť?????

matelko1
23. feb 2009

dianan ved ani ja.pytal sa ma ci beriem nejake inj.ja som mu povedala ,ze nic a vsetko som mu vysvetlila.tak dufam,ze ma rozumel a nezmylil si ma s niekym.

eva7780
autor
23. feb 2009

asi nekukal,ale on si to ratal,raz ked som bola unho jedna mu voala,tak tiez vyratuval 😉
matelko bude to tak,pichnes si na pozastavnie toho dalsieho cyklu,mne sice povedal,ze dalsiu ms dostanem az o mesiac,vtedy som si vravela,že tak dlho cakať 🤐 ale dostala som na 10.den od pichnutia 😵

matelko1
23. feb 2009

evy a to preco na pozastavenie.

eva7780
autor
23. feb 2009

matelko musi ti pozastavit činnost vajecnikov,,akoby si bola v prechode,aspon tak som to pochopila a potom po inj.ked dostanes(bude to trosku neskor ako normalny termin)uz šup k hermimu a pichat puregon alebo čo máš 😉 Dúfam že si to trosku pochopila

eva7780
autor
23. feb 2009

Dia aj ty si to tak musela mať 🙂

matelko1
23. feb 2009

evy no pochopila so to.az taky dement niesom 😀 😀 😀 len so nechapala preco pozastavit ms.

dianan
23. feb 2009

evi u mna to bolo trocha inak aj teraz je tak,lebo ja mam 2 mesiace tie tbl-antikoncepciu-tak ako pišeš,utlmuje mi činnosť vaječníkov....a posledný den 2 balenia si picham tu injekciu-dipherenyl...alebo tak nejak....čakam na menzes a tak začinam myslim 3DC stimulovať....

ja som teraz 2 mesiace bez menzesu,jedno balenie za druhým bez prestávky....
tak asi matelko...aj u teba to bude tak.....čiže další mesiac natiahnutie....ale to ti mohol vysvetliť...čo dalej...ked si bola minule u neho....

preto som ti matelko písala,že ja chcem isť do KE,alebo tento piatok ,najneskor buduci piatrok,pretože bud.piatok mam poslednu tabletku...a večer si hned musim pichnut tu inj...
ja sa nebudem objednávať....ja sa tam rovno nanominujem a nevolám mu...prídem a poviem sestričke,že potrebujem iba recept na tu injekciu...a k nemu nejdem,až ked dostanem menzes....

eva7780
autor
23. feb 2009

Dia je to presne tak,len ty máš tabl.navyše 🙂 Dia a nebude ťa chieť prehliadnuť? 😵
Matelko som rada,že si to pochopila 😀

dianan
23. feb 2009

evi....prehliadne ma až ked prídem ten 3DC,vtedy sa robi odber krvi a UZV

eva7780
autor
23. feb 2009

jaj,už sa mi to pletie 😀

matelko1
23. feb 2009

aha u kazdeho je to inac.
evy asi mas pravdu.mne teda pozastavi dalsiu ms.