Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

bambula27
18. júl 2012

@amali mas rada injekcie???? No to so este nezazila 😀 😀 Aku mas poistovnu a kolko si cakala? Tak budem na teba mysliet, ...musi sa to podarit.

amali
18. júl 2012

@bambula27 ale mne dr. Herman hovoril že lieky išli dolu a že nebudú také doplatky ako kedysi - napr. za 4 balenia Diphereline som v lekárni doplácala 9 éčiek

slavka_2012
18. júl 2012

@amali neboj zvladnes to 😉 aj ja som mala dlhy protokol a potom som si pridala Puregon a som tu 😉 vsetky to zvladneme i ked na konci som toho mala vazne dost ☹ a od konca augusta zacinam znova 😉

amali
18. júl 2012

@bambula27 ja mám poisťovňu dôveru a čakala som mesiac na schválenie 🙂

bambula27
18. júl 2012

@amali tak Diphereline ano...jedno balenie platis okolo 2 € Ale ten Gonal jaaaaaaj, ten by mohol ist kludne dole aj o 40 € minimalne 😀
@slavka_2012 moja zlata, ty zacinas koncom augusta s liekmi? Tiez dlhy protokol? Asi nie, lebo to by nevyslo na september...ci?

amali
18. júl 2012

@slavka_2012 ja viem že je toho veľa a to čakanie ma ničí fúúúúúúúúúú ☹

bambula27
18. júl 2012

@amali jaaaaj, no...tak to som zvedava kolko na seba necha cakat VšZP

amali
18. júl 2012

@bambula27 ked to herman spočítal tak to vychádzalo okolo 250 éčiek komplet

slavka_2012
18. júl 2012

@bambula27 neviem kolko stoji Gonal ale predavaju ho tu po 50eur ale za Puregon som platila 920eur za 4balenia ☹

slavka_2012
18. júl 2012

@bambula27 neviem presne kedy zacnem ,ale kazal mi zhanat ten Gonal a mam sa ozvat toho 20.8. ..tiez neviem presny termin kedy zacnem

bambula27
18. júl 2012

@amali ale co vsetko mas? Tiez Gonal 6 baleni?

@slavka_2012 No s preplatenim poistovne stoji 1 bal. 55€. Asi preto ho predavaju za 50€. Puregon je asi drahsi

bambula27
18. júl 2012

@slavka_2012 jej, aj ja sa mu mam ozvat 20.8. 🙂

slavka_2012
18. júl 2012

@amali a ja som za to iste platila 31eur za 1balenie a vybrala som 3balenia ☹

amali
18. júl 2012

@bambula27 vieš čo ani neviem lebo ja som si to nenapísala a nezapamätala taká som bola happy ☹

slavka_2012
18. júl 2012

@bambula27 asi sa tam vsetky stretneme 😉 bude tam asi velky naval 😉

bambula27
18. júl 2012

@amali no to si viem predstavit 😉 Ja by som tiez bola, kebyze si uz picham.

@slavka_2012 tak to urcite bude... teraz leto ma Dr.Herman pekne nabite. Vcera ked som tam bola, tak tam kazda jedna bola na vypisanie ziadosti.

amali
18. júl 2012

@bambula27 ešte nie až 22 deň po začatí menštruácie 😠 ešte len čakám kedy príde ten čas

amali
18. júl 2012

idem baby, príde manžel a vyženie ma od PC tak sa majte a stretneme sa a popíšeme 😉

lilli202
18. júl 2012

@bambula27 ja uz neviem presne z coho kolko. Preco drahe su tieto injekcie? ???aj ja sa mu mam ozvat vtedy

21majka
18. júl 2012

@slavka_2012 no tak to je hrozna suma a este ked to nevyjde..ale urcite sa to podari.Niekedy je naozaj zlata stredna cesta ta najlepsia.Ja viem,ze ked tuzime po dietatku,tak peniaze sa musia najst,ale aj tak su to hrozne sumy.Inak tu v IRL vychadza ivf okolo 5tisic euro...Ja ani niesom taka smutna,ze idem s kamoskami,vsak s priatelom chodime spolu na dovcu kazdy rok a tento rok nam to vyslo tak,ze ja makam teraz tu a priatel zatial oddychoval a vybavoval stavebne povolenia doma a makat zacina az teraz a oddychovat budem ja ... konecne. 😀

@bambula27 ja mam u Hermana uz vsetky vysetrenia ukoncene,len nam chyba to Eshre u priatela a mozeme vypisovat ziadost,inak na Sk budem zase iba na dovolenke3,5 tyzdna a potom zase do prace do IRL.Ale mam stastie,ze mam pracu kde si mozem zobrat neplatene volno kolko mi treba,lebo zhodou okolnosti moja sefka tiez riesila minuly rok IVF a ona chodila domov na 2-3 mesiace,takze mne nemoze nic vycitat a aj mi dost vychadza v ustrety 🙂 .

slavka_2012
18. júl 2012

@21majka ved to ,ze je to riadna suma a teraz mi zase tolko treba ☹ ale co uz,ked to babo velmi chceme 😉 takze ziadna dovolenka aspon 4rocky 😉 ale ked to babo bude tak ozeliem aj 8 dovolenky len nech to vsetko dopadne dobre 😉 😉 😉

21majka
18. júl 2012

@slavka_2012 presne,tak hovorim aj ja,ked bude babatko,tak to bude za vsetky dovolenky 🙂

bambula27
19. júl 2012

@lilli202 ci su drahe? Gonal 1 balenie si sama doplacas asi 55 €. A ja potrebujem 6 baleni. Tak si myslim, ze dost.

bambula27
19. júl 2012

@21majka No to mas super, ked mas take "vyhody" 🙂 Ale aj ty si budes musiet vziat nejake 2-3 mesiace potom 😉 A potom mozno aj dlhsie 😉

anksunamonka
19. júl 2012

@vieruska666 ahoj, aj my sa snazime 3 roky uz, bezuspesne.... boli sme u doktora hermana pred rokom, porobil nam vstupne vysetrenia, co za nich platis, a co chodis mesiac na usg a krv.
Nechali sme to vtedy tak, lebo povedal, ze nech sa neunahlime a mame prist o pol roka ked neotehu, co sa nestalo, tak uz presiel rok, cize chcem ist znova sa pustit do toho. Ale uz intenzivne, hoci aj ivf, teda verim, ze bude u nas mozne, lebo manzel ma aj zlu fragmentaciu DNA v spermiograme, cize vraj su take ifv velmi tazke,.... uvidime co nam povie, ale myslela som, ze sa mu ozvem uz teraz v júli, tak to mam cakat az do 20.augusta? a po tomto datume mu bude volat milion ludi......

anksunamonka
19. júl 2012

@slavka_2012 ahoj, zhrozila som sa pri sume 3200 eur, co vas stalo ivf... co tam bolo tak drahe? vies aj rozpisat jednotlive ukony, lieky... ?

linka
19. júl 2012

@anksunamonka ahoj,necakaj az dovtedy,skus mu zavolat do zajtra,urcite tam je,lebo zajtra k nemu idem,aspon sa dohodnete...

anksunamonka
19. júl 2012

@linka dakujem za tip, ale ked sa mam priznat, celkom mi to aj vyhovuje, ze az v auguste bude pritomny, lebo pred tym rokom kazal manzelovi sa dat vysetrit u uroandrologa, a to zatial nebol. Takze za ten mesiac by som to rada napravila a poslala manzela na to vysetrenie. A ked sa k hermanovi objednam, tak so spravou v ruke 🙂 ale diiiiiki

anksunamonka
19. júl 2012

@linka ale ked uz k nemu ides, nemohla by si sa ho spytat aspon 1 otazku pre mna?

zaujimalo by ma len, ze ked nam on pred rokom robil vstupne vysetrenia, odvtedy sme unho neboli, tak ci ich musime opakovat a znovu platit 100 eur? Alebo ci môze vychadzat z tych spred roka....

😉 velmi by si ma potesila keby si sa ho to spytala. Teda ked budes moct a bude sa dat.....

linka
19. júl 2012

@anksunamonka opytam sa,ale osobne si myslim,ze ked ste uz raz platili ten poplatok,tak uz nebudete 😉