Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

bambula27
26. sep 2012

@cerkutka juj skoda....ja som tam dosla nieco pred 10:00...tesne si musela odist predo mnou 🙂 To ja som sa prvej tiez bala. A ta prva vobec nebolela...tie dalsie ma uz bolia -nie fest, ale predsa a citim zakazdym odpor, ked mam pichnut. Jaj. A co mas? Tiez Diphereline kazdy den? Ano, Hermi povedal, ze cysta je z injekcii...ale am ich pichat dalej, ze by mala prasknut a vyplavit sa. V pondelok kontrola zas.

21majka
26. sep 2012

@bambula27 ahojki,tak vidis,super ,ze si tam dneska bola a ze ti Herman objasnil dovod toho dlheho krvacania...aspon si kludnejsia,vsak?A aj ti povedal,ze ako dlho by si mala mat este to krvacanie,teda dokedy by mala cysta prasknut?

bambula27
26. sep 2012

@21majka ahoj maji...no som kludnejsia,ale som uz z toho hotova,znicena.A navyse,to nepovedal,ze ako dlho to potrva.V pondelok idem na kontrolu...

matelko1
27. sep 2012

@slniecko001 mrcha by ti mala do tych 3 dni dojst.Ket myslim som mala na 17DC,tak mi to vyslo....a neviem ci bude dobre si vziat volno,budes na to stale mysliet a kontrolovat sa.mne herman ked som odchadzala tak mi povedal,ze mam normalne fungovat,...ja som bola len v ten den ako bol vklad doma....ale zalezi samozrejme aku mas pracu....ale takto som aspon nemyslela a nekontrolovala sa....

slniecko001
27. sep 2012

@matelko1 nemám fyzicky namáhavú prácu, ale mám v práci stres, od 8.00 zhon, telefonáty - aj vyše 100 denne, vybavovanie zákazníkov - niektorí ťa dokážu vytočiť do nepríčetna, objednávky, faktúry, cenové kalkulácie.... som na to sama, prídem domov večer okolo 18.00-19.00 vyšťavená ako citrón a ešte príde dcéra s úlohami, že tomu nerozumie a v sobotu poobede a nedeľu, kedy by som si mala oddýchnuť, tak dávam do poriadku domácnosť ☹ Bolo by dobre, keby som aspoň na týždeň vypla telefón a nech sa všetci ......

slniecko001
27. sep 2012

žienky, HCG ide dolu vodou, takže dnes mám vysadiť lieky a potom KET 😖

cerkutka
27. sep 2012

@lilli202 nie, nic mi nepovedala beriem dake injekcie (zabudla som ako sa to vola) ale viem ze si mam pichat 300ml🙂 tak pichaaam🙂 o tyzden prsne mam ist na kontrolu🙂

cerkutka
27. sep 2012

@slniecko001 to mi je luto:( si tam volala alebo si tam bola osobne?

xeni81
27. sep 2012

@slniecko001 to mi je strašne ľúto ☹, ale nabudúce určite sa podarí

cerkutka
27. sep 2012

@bambula27 prave somm si teraz pichla a rozmyslam preco ma uz tato bolela a ta prva nie...som prave haluzila ci som nestlacila injekciu velmi do brucha...🙂) tha potom to je normalne, tiez nie velmi ma boli iba trocha...ja beriem puregon..300ml kazdy den do stredy...vtedy mam prist na kontrolu..

bambula27
27. sep 2012

@cerkutka tak tak, ani mna prva nebolela a teraz pri kazdej stukaaam 😀 😢 A to nejak malo injekcii mas...hm? Ja som z tychto dostala az 28 a uvidime co dalej. Potom ma caka Gonal 450....

slniecko001
27. sep 2012

@cerkutka ráno som bola na kontrolný odber a po obede som volala, povedal mi, že to ide dolu.

@xeni81 dúfam, že budeš mať pravdu. 😉

lilli202
27. sep 2012

@cerkutka ale ved to je vela 300ml nie??ja zomriem ked dostnem tie injekcie.a este ktomu ze tu pisete ze to aj boliiiiiiiiiii.len to jedno si mas pichat do stredy.potom ides na kontrolu?ale uz si si vsetky injekcie vybrala??kolko ta vysli?

lamilka
27. sep 2012

mne sa ta IUI urcite nepodarila.Stale ma boli brucho ako pred menzesom.vcera som to uz nevydrzala a spravila som test. jasne ze negat.je sice este asi skoro ale tie predmenstruacne priznaky uz mam od zakroku, tak isto sa to nepodarilo ☹

lamilka
27. sep 2012

@xeni81 ahoj,teba dal dr. rovnaku davku puregonu pri druhej IUI, alebo ju zmenil?ako dalej pokracujes?kedy mate zakrok?

xeni81
27. sep 2012

@lamilka ahoj, dávka bola tá istá, aj presne tie dni chodím na kontroly ako minulý mesiac, zajtra idem na kontrolu, a dúfam že pondelok alebo utorok bude zákrok

xeni81
28. sep 2012

ahojte! bola som dnes u dr. čakala som 2 hodiny kým som sa dostala dnuka, no ale ma nepotešil, musím pichať ďalej puregon, lebo moje telo nereaguje, mám tam 3 trošku väčšie folikuly, ale to nestačí, a pondelok mám ísť znova. ☹

lilli202
28. sep 2012

ja sa uz neviem dockat kedy idem k hermanovy pre injekcie...

lamilka
28. sep 2012

@xeni81 ahoj, ved za to som sa aj pytala, že či ti nedal vyššie dávky, či to bude rovnako reagovať ako prvý krát. A nepovel, že prečo to teraz tak nezareagovalo?Ale neboj, v pondelok ťa už určite objedná na zákrok.

slniecko001
29. sep 2012

@linka Ty sa moja máš ako? Držíte sa? Je všetko ok?
@matelko1 mrcha v noci dorazila, večer som mala príšerné bolesti brucha. Ale teraz ma už nič nebolí, myslela som si, že to bude "masaker", ale je to slabé. Asi by som dnes mala zavolať dokymu, či a ako mám brať lieky pred KET nie?

linka
29. sep 2012

@slniecko001 zatial dobre 😉 no dnes by si mala zacat brat estrimax,zavolaj mu..

lilli202
29. sep 2012

@linka ahoj a to estrimax su tabletky vsak?

slniecko001
29. sep 2012

@linka už som mu volala, povedal, že stačí od zajtra. Len ma znepokojuje ta moja mrcha, lebo je slabá a nebolí ma vôbec brucho ako inokedy zvyklo. Myslím, že by mala byť silnejšia, keď sa má maternica vyčistiť. Čo si myslíš?

slniecko001
29. sep 2012

@lilli202 áno sú to tablety

linka
29. sep 2012

@slniecko001 ja som mala stale silnu,mozno sa este do zajtra rozbehne...

slniecko001
29. sep 2012

@linka včera večer som mala neskutočné bolesti a krče, dala som si 2 tbl. Panadol Fem., teplý vankúšik na brucho a v noci, keď prišla mrcha, bolesti akoby zázrakom nikde. Teraz je to v pohode, cítim sa fajn, len mrcha sa akosi nie a nie rozbehnúť. ☹ Rozmýšľam, čo robiť, aby som jej "pomohla" 😉

linka
29. sep 2012

@slniecko001 urcite sa este rozbehne,mozno mas v sebe este zvysky liekov 😉

slniecko001
29. sep 2012

@linka to dúfam, nie že začnem brať zajtra estrimax a potom mi na sone povie, že nemôžeme ísť na to lebo..... 😒

amali
29. sep 2012

@slniecko001 a kedy ideš na sono ?

slniecko001
29. sep 2012

@amali ešte neviem, v pondelok mu mám volať a dohodneme si čo ďalej. Predtým som bola pred KETom na 11 DC.