Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

bambula27
6. dec 2012

@slniecko001 a ake tabl.? Mam doma uz len Utrogestan...bude treba aj Duphaston?

lrm
6. dec 2012

toho roku som bola asi velmi neposlusna, dnesna Mikulaska nadielka-odber ...len 3 vajka 🙄

bambula27
6. dec 2012

@lrm ale moja, nooo.... len 3, ale mozno prave tie najlepsie.

bambula27
6. dec 2012

Babule moje, ten Cetrotide vyzera pekne nechutne "velka injekcia". Dnes som pichla prvu. Ach, ako neznasam injekcie. Ja pri kazdom pichani normalne ze doslova nedycham. Ale to nevedome. 😀 😒

katka30129
6. dec 2012

ahojte babenky, prosim vas viete mi poradit, chystame sa na umele a chcela som sa spytat ake papiere treba..na co vsetko sa mam pripravit :o{ a este ak by ste boli take zlate a info ak mi schvalia ziadost kolko asi si mam nachystat?dakujeem vam

lamilka
6. dec 2012

@katka30129 tak vam sa teda nepodarilo iui?
@bambula27 neboj sa, vsetko uz dopadne dobre, kde si nakoniec zohnala to cetrotide?

bambula27
6. dec 2012

@lamilka bodaj by si mala pravdu. Tu som zohnala. Ozvala sa mi jedna, mala zvysne 3 ks a vyzera, ze to bude stacit. Uvidime, co povie Hermi zajtra.

lamilka
6. dec 2012

bambula27...tak sa drz,verim, ze dostane krasny vianocny darcek 🙂 ja mu budem volat buduci tyzden, lebo na ziadost cakam uz druhy mesiac, a to som sa nadejala, ze aj ja tto stihnem do vianoc...ale už aspon nadobudam presvedcenie a spokojnost, ze sa to podari, kedze dievcata to uz maju za sebou a uspesne, tak to tak povzbudi aspon a doda vieru, ze sa to dá.

bambula27
6. dec 2012

@lamilka to mas pravdu, to ze pribudlo par krasnych pozitivnych sprav, to velmi povzbudi. 🙂 Ja verim, ze aj my ostatne sa pridame k nim.

bambula27
6. dec 2012

Zienky, a viete mi povedat, ci uz je Pregnyl dostupny?

slniecko001
7. dec 2012

@bambula27 aj estrimax a duphaston

slniecko001
7. dec 2012

@bambula27 už bol dostupný aj Pregnyl

bambula27
7. dec 2012

@slniecko001 a moja, ak mam tento pokus ako samoplatca, to mi Dr.Herman ten Duphaston moze napisat, nie? Ci nie? A vies mi povedat aj ako budem tie lieky brat, ako dlho a tak? Lebo aj Estrimax mam doma, ale nie celu krabicku.

lilli202
7. dec 2012

Ahoj bambulka to ty predpise aj gynekolog ja som bola vcera. Duphaston sa berie myslim do potvedenia srdiecka a estrimax do 12tt.ak dobre viem ..co ty povedal dneska? ?aj ja idem k nemu okolo 20-ho.. pre potvrdenie srdiecka mozno aj dve. A ZENY MOJE HLAVU HORE AJ VAM SA TO PODARI A BUDETE MAT KRASNY DARCEK POD STROMCEK......a zeny ked pojdem k hermimu na sono da my potom taku fotku viete co myslim ci to je este skoro? ?ja uz vsetko chcem hned

cerkutka
7. dec 2012

@lilli202 ahooooj, ako sa mas?? ja faaajn🙂) uz mam taku rutinu ze rano ma boli podbrusko ako na menstruaciu ale potom sa to zastavi a uz je cely den dobre, inak som citliva na pachy, neze by mi robili vyslovene zle len ich citim a vnimam ovela viac ako predtym🙂) ale vsetho vsudy som uplne ok🙂 uzivam si to lebo ze vraj sa to coskoro zmeni🙂) ty mas asi dvojky takze ty to prezivas dvojnasobne co??🙂)

cerkutka
7. dec 2012

@bambula27 kedy ides na odber?? v pondelok?

bambula27
7. dec 2012

@lilli202 mojko, ja viem, ale ja mam gynekologa 70 km odtial, a k Hermimu mam presne polovicu. A kedze tam k nemu dnes idem, tak som myslela, ze by mi mohol napisat on. IDem tam az na 13:15. A ja verim, ze aj my ostatne budeme sa tak tesit ako ty. 🙂 Ty sa len opatruj a drz sa.

bambula27
7. dec 2012

@cerkutka dnes mi az povie, ci bude odber v pondelok alebo v utorok. Ale povedal, ze skor na pondelok.

slniecko001
7. dec 2012

@bambula27 ak ti ho predpíše Herman, napíše tam"hradí" a zaplatíš plnú sumu ako samoplatca. Ja som sa dohodla so svojim gyndošom a on mi predpísal tak, že som iba doplácala. Ja som brala Estrimax 3x1, Duphaston 3x2, večer utroš 2 do pošvy, ale tebe to môže dať inak

lilli202
7. dec 2012

Ahoj cerkutka moja ja sa mam fajn Dakujem. Tak tie pachy aj mne robia zlee.len otvorim chladnicku a zo vsetkeho je my zle. Tak este neviem ci jedno ale dve budu uvidime na sone. Ale vcera ako som bola u mojho gyn.tak aj sestricka ze vy budete mat urcite dvojki. A dr my dobre vynadal naco som si dala dve ze aj jedno dieta sa tazko vinosi nieze dve a na koniec ze ziaden sex hahha

lrm
7. dec 2012

dievcata mam otazkocku, to kazda z nas moze mat ine davkovanie estrimaxu a duphastonu? dakujem

katka30129
7. dec 2012

@lamilka no nepodarilo sa to ☹ chcela by som ist cim skor na ivf ale to az po novom roku...uz nech to rychlo prejde aby sme s tym zacali...len sa bojim tej ziadosti do poistovne ci mi to schvalia...to ake papiere budem potrebovat?aj od endokr. aj od svojho gyn.?

bambula27
7. dec 2012

@timmka Ahojte....Mam novinky po dnesnej kontrole. Tych folikov nemam 12...mam ich NAD 20 ☹ Zas a znova. Ale ze priazniva sprava je, ze su rovnako velke a ze videl na usg, ze su aj dobre foliky. Ja chcem tomu verit 😔 A aby toho nebolo malo....vraj mi hrozi OHSS zase 😢 SOm sa pytala ci urcite, pretoze sa citim ovela lepsie ako pri prvom pokuse. Tak povedal, ze je to velmi pravdepodobne. Ze vsetko zavisi od toho, ako zareagujem na Pregnyl. Jaj, nieeeeee ☹ Ja sa toho bojim. Zase tie bolesti. A odber mam nakoniec az v stredu.
@lilli202
@slniecko001
@cerkutka
@lamilka

bambula27
7. dec 2012

@lilli202
@slniecko001
@cerkutka
@lamilka
@timmka ...a zabudla som, ze ak bude OHSS, tak povedal, ze ak budu embryjka, tam zamrazia...ze sa vklad asi neurobi.

bambula27
7. dec 2012

Zeny, Pregnyl ma byt ulozeny v chladnicke?

sfera
7. dec 2012

@bambula27 áno má byt v chladničke!

timmka
7. dec 2012

@bambula27 joooj moja, tak ty mas stastie... ☹ ☹ ☹ ☹ , ale hadam to dobre dopadne....
tak ja som mala ohhs a vklad som aj tak mala, nejako mi do tych 5 dnoch co som mala pauzu a embrya sa kultivovali preslo.... vela pi vody.... ja som pila aj 6 litre, drzim ti palceky 😉

bambula27
7. dec 2012

@timmka ved na teba som, moja, myslela, ze ty si mala ohss a vklad bol aj tak. Joj ja uz nechapem....asi mi ani takyto sposob (myslim IVF) nie je sudeny. ☹ Ale tak strasne silno verim, ze aspon par mrazacikov bude. A mne by to do tych 5 dni tiez malo prejst, ved aj teraz, ked som to mala, tak to preslo.

lamilka
7. dec 2012

@katka30129 no mne na prvy krat poistovna neschvalila ziadost, musela som dodavat este nejake papiere, ale mne to troska pokazil dr., lebo mi tam napisal diagnozu , ktora nie je pravdiva, no ale mam este dalsie dve ktore na schvalenie stacia tak mi to nakoniec schvalili, ale este to nema dr. , a zial sa to pretiahlo. no a papiere ti vypise dr., on ma vsetky tvoje vysledky , tak sa neboj , ale pocitaj taky mesiac kym ti to poistovna schvali.

lamilka
7. dec 2012

@bambula27 fuuuuuu, tak to si zase nedopla velmi dobre, co? no ale verim , ze sa to podari, a uz aspon budes mat mrazaciky a na vklad uz pojdes ked budes v pohode. hlavne nech nie su zase prazdne!