Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

cerkutka
17. dec 2012

@lilli202 neviem do riti...:(( on daky dopleteny je cely....ale pojdem k svojmu gyndosovi a basta..nebudem cakat do noveho roku sak ma drbne🙂

timmka
17. dec 2012

@bambula27 ahoj moja, to iste povedal aj mne, bude vsetko alebo nic 😀 a dobre sa dr. rozhodol, lebo mne prvy krat vlozil tiez len jedno a uchytilo sa, je to velka sanca pri OHSS, drzim palce nech ste na stedry vecer traja a aby si mala pozit. testik pod stromcekom 😉

bambula27
17. dec 2012

@timmka fakt? 😀 takze tiez si taky zlozitejsi pripad ako ja? 🙂 Ale vyslo to, vam ano. Ja uz len verim, ze babo sa udrzi...darcek ak bude, tak trosku omeskany, ale nech len bude.

bambula27
18. dec 2012

Zienky, nemali ste niektore po ET mykozu? Neviem ci mozem vobec nieco pouzit. Canesten krem urcite ano, ten sa dava zvonka, ale co s tabletou?

milagrosss20
18. dec 2012

Ahojte...baby bol vas partner poslany na urologiu???

matelko1
18. dec 2012

@milagrosss20 ano bol a bol v KE u dr.Hrivnaka,daval mu vzorku,robil vyter

matelko1
18. dec 2012

@bambula27 a mna nechcel doki ani pripustit ku vkladu,ale sliznicu som mala peknu,len krutil hlavou a nevedel co robit,nakoniec povedal,ze to riskneme a risk aj vysiel,co nechapal a dnes uz mam takmer 3-rocnych chlapcov
a drzim palce nech to vyjde 🙂

milagrosss20
18. dec 2012

@matelko1 hmm ja som bola s mojim v presove,...bral mu spermiogram,krv na chlamidie a TST neviem co to je...a to bolo vsetko ☹ a to este mu treba urobit na CRP,HIV,HbSAg,BWR a TORCH a neviem kde sa to robi nieco taketo..

bambula27
18. dec 2012

@milagrosss20 to ostatne by mu mal urobit jeho obvodny lekar. Moj manzel mal tie vysetrenia robene na imunologii, ale to len preto, ze ja tam robim....Ale podla mna pre obvodneho lekara by to nemal byt problem.

matelko1
18. dec 2012

@milagrosss20 urolog by to mal urobit,nie?aspon ja si myslim...ved ked treba žene nejake vysetr.tak to robi gynekolog.
alebo,zeby obvodny lekar?hm neviem

bambula27
18. dec 2012

@matelko1 Ved ja som sa citila uplne v pohode. Po prvom OPU, kde som mala prazdne foliky, ten ohss bol neznesitelny, mna uz pred OPU strasne boleli vajecniky, som myslela, ze usg neprezijem. A nevravim co bolo po OPU. A teraz to bolo ako keby som absolutne nic nemala. Fakt ziadne bolesti, nic, nic, nic.....ALe vcera pred prenosom urobil usg, hovori, ze tekutina je tam minimalne mnozstvo, ale som mala sliznicu krasne vysoku 14,6, vsetko ostatne bolo ok, tak prenos bol mozny. Uz len cakat na vysledky. Strasne si zelam ten najkrajsi vianocny darcek....hadam nam ho PanBozko dopraje.

milagrosss20
18. dec 2012

@matelko1
@bambula27 no kokos neviem..viem ze mu zobral len na tie chlamidie krv a na GO a TORCH nerobia....budem musiet ist ku obvodnej sa opytat....

matelko1
18. dec 2012

@bambula27 zelam ti to a vlastne vam vsetkym z celeho srdca a viem co prezivate,lebo to iste som aj ja prezivala,nadeje,sklamania.....

matelko1
18. dec 2012

@milagrosss20 tak sa skus obvodnej opytat,ved niekto mu to musi urobit....

linka
18. dec 2012

@milagrosss20 my sme boli na koznom,na vsetko mu vzali...

lrm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
milagrosss20
18. dec 2012

@lrm
@linka
@matelko1 baby tak mam ist ku obvodnej a ju tam poprosit????a ten TORCH to kde mu vysetria?a neviete co je to ze geneticke testy??????

milagrosss20
18. dec 2012

@linka aj na vysetrenie TORCH?

linka
18. dec 2012

@milagrosss20 TORCH sme nemali,nebolo potrebne..

lrm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katica1
18. dec 2012

@milagrosss20 ahooj moj muz bol tiez u Homzu v PO...ale potom siel ku Hrivnakovi do Ke sidl.Tahanovce,,,je mlady ,ma modernejsiu vybavu,,,,,Homza mu povedal ze spermiogram je okej,,,ale u Hermana vysiel spermiogram zle...tak asi tolko....K

lrm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katica1
18. dec 2012

baby chcem vas povzbudit nevzdavajte to,,,,my sme 7rokov cakali,,,u Hermana sme boli casto.....aj ked to priamo uhno nevyslo,tak sa zadarilo prirodzene dalsi cyklus po umelom oplodneni,,,,,tak to tam doktor nabudil a zajtrsa nasa malicka slavi 1.rôčik,,, 🙂 🙂 dlhe cakanie,,ale stoji to za to...K

milagrosss20
18. dec 2012

@lrm no na geneticke sme boli 7.12 a to nam brali krv len a co to neviem povedat fakt neviem...cize to by mal ist na imunologiu?kokos uz som s toho debo a on bude aky nervozny fuuuuu

milagrosss20
18. dec 2012

@katica1 ahoj,.,mi sme uz boli v car a s car ho poslal herman na urologiu cize dnes sme boli na tej urologii ..mna tam poslal moj gyndak lebo som nevedela kam mame ist...dufam ze to nebolo zbytocne lebo mojho som horko tazko presvedcila aby mi siel na urologiu....a to ako homza povedal ze ma dobry sper a potom hermi povedal ze ma zly?a to bol ten isty spermiogram?

milagrosss20
18. dec 2012

@linka tak to je dobre potom ked ste toto nemaly ale mi no on ma toho spusta kokos...ma tam ze CRP?HIV?anti HCVt,HbSAg,BWR,chlamydie serologia a kultivacia toto mu brali dnes a este ma kultivaciu GO a celu skupinu TORCH.

labanka
18. dec 2012

@milagrosss20 no Herman zvykne povedat ze spermiogram je zly a pojdes ku andrologovi a tam je v este ako tak dobry.... 😎 tak kto je vacsi odbornik potom? snad androlog co sa spermiogramu tyka nie? vrele odporucam po vlastnej skusenosti aby manzel isiel za andrologom resp. urologom na vysetrenie spermiogramu, lebo NIEKTORI lekari v CAR sa k spermiogramu vyjadruju neobjektivne 😖

milagrosss20
18. dec 2012

@labanka ahoj ..no mi sme boli dnes na urologii pri homzovi ale co citam tu tak vraj nie je dobry ☹ ako hermi ma aj vysledky co v sprave mam tak neviem teda a on by mal byt viac znaly ako urolog nie ci???

linka
18. dec 2012

@milagrosss20 vsetko co pises,okrem serologie a kultivacie-toto mu robil urolog ,ti urobi kozna a to torch fakt neviem...

labanka
18. dec 2012

@milagrosss20 no myslim si ze viac znaly na spermie je len ANDROLOG nie Herman.neviem co je zac ten Homza, ale preco nezajdete za Hrivnakom? mate nieco zle?