Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

bambula27
25. dec 2012

@cerkutka nerobila,chcem ho spravit az zajtra a ist vo stvrtok na krv.Len teraz ma trapi choroba,rozmyslam ist na pohotovost,lebo ma az na hrudniku pali,ale bojim sa brat alekolvek lieky,a na druhej strane sa zas bojim nechat to tak nepreliecene... :(

amali
25. dec 2012

ahoj žienky, z mojho tehotenstva asi žienky nič nebude...čakať do 2. januára dlhá doba ☹ hcg nízke a rastie pomaly...

linka
25. dec 2012

@amali preco cakas do 2.januara? nerobila si test? a ake mas hcg?

amali
25. dec 2012

@linka test je pozitívny...ale hcg je nízke a rastie pomaly tak asi z toho nič nebude....nevidím to veľmi ružovo že sa to ešte rozbehne...

linka
25. dec 2012

@amali a nevies hodnotu hcg? bola si len raz na krv?

amali
25. dec 2012

bola som na krv 19.12 a hodnota hcg 58...o dva dni hcg 98 vklad bol 6 januára...

linka
25. dec 2012

@amali Herman ti kazal opakovat krvne testy? neboj,stupa a bude stupat 😉

linka
25. dec 2012

@bambula27 moja to ma mrzi a mas aj teplotu? vezmi sa paralen ci sa to nezmeni,ten mozes...

amali
25. dec 2012

@linka herman mi nič nekázal to moja gynekologička.... aspoň ona sa stará ked nie on, on len pogratuloval a povedal zavolajte v januári 😠

amali
25. dec 2012

pardon 6 decembra.... 😀

linka
25. dec 2012

@amali on by pogratuloval aj keby hodnota bola 14 ako raz u mna 🙄 radsej pomlcim,vsak vies...a test mas silny?

amali
25. dec 2012

@linka zo začiatku bol slabý a dalej som neskúšala lebo som z toho hcg na nervy a čakám čo bude....

bambula27
25. dec 2012

@linka no ano
,teplotujem od vcera vecera....aj paralen beriem,ale je to vselijake

linka
25. dec 2012

@amali tak to ti verim,ze je to na nervy...pokazene sviatky co? ked nevies co sa deje..

linka
25. dec 2012

@bambula27 nezacina nahodou ohss? ale na jednej strane je to dobre znamenie,chrustikovi sa dari...

bambula27
25. dec 2012

@linka myslis,ze ohss sa moze prejavovat aj takto??? A ak pojdem na pohotovost,tak asi treba povedat,ze som bola na ivf,nie?Aby mi nedali nieco,co by mohlo uskodit.

linka
25. dec 2012

@bambula27 poznam baby,ktorym ked sa zadarilo,tak ohss sa zacal prejavovat a aj zhorsovat,aj sam Herman vravel,ze je to dobre znamenie...ano povedz ze si po ivf,aby nieco nepokaslali...

lilli202
25. dec 2012

@cerkutka hej aj u mna to vyzera tak.ale jedna kocka my pisala ktorá bola jeden den predomnou a ze ona je len v 4tt a ze ja ako mozem byt v 8tt.neviem.tak som jej hovorilia ze tam sa pripocitavaju nejaké dni tak ona ze nie to neni tak ona sa pytala hermana.tak uz neviem.

foryou25
25. dec 2012

@lilli202 tehu by sa malo pocitat tak ze odo dna odberu vajicok odpocitat 14dni a tento datum povazovat za den poslednej MS, aspon u mna to tak pocitaju, lebo menzes som mala v skutocnosti uplne inak

@bambula27 myslim ze to nie je ohss, uz som ti kedysi skor pisala ako sa prejavuje, mozno si len nachladnuta, ale ak si chces byt na istom zbehni na pohotovost

lilli202
25. dec 2012

@foryou25 ahoj ano más pravdu ako som si vypocitala tak to sedi na 10augusta ak odpocitam tych 14dni.aj ty cakas dvojki.

bambula27
25. dec 2012

@foryou25 ja som ohss prekonala pri prvom ivf, ta viem co to je. Len som sa pytala, ci by to mohlo byt aj to. A ak by to bolo len nachladenie, asi by to bolo dobre, ale....podla mna to je zapal priedusiek ☹ Na tu pohotovost som nesla, oni aj tak zvyknu davat len antibiotika a to by som teraz asi nemala.

foryou25
25. dec 2012

@bambula27 tak skus nejake homeopatika, drzim palce nech to prejde

slniecko001
26. dec 2012

@bambula27 ahoj, ja som v tehu brala Bioparox, to je tiež atb., ale môžu ho brať aj tehu, máš tam tbl. aj spray

bambula27
26. dec 2012

@slniecko001 a mozem aj tabl. aj sprej? To je na predpis iba?

slniecko001
26. dec 2012

ahoj, mne ho predali v lekárni bez receptu, pokiaľ viem, je voľne predajný a strieka sa do hrdla aj do nosu

21majka
26. dec 2012

@bambula27 ahoj bambulka,tak ako testovala si dnes?dufam,ze ciarka silneje 🙂 Inak to nevadi,ze si chorucka,vsak ja som ochorela 3 dni po v klade-ta moja nestastna viroza,k tomu som este aj o par dni pri upratovani spadla zo stolicky,(na ktorej som stala)priamo na zadok a vidis...embryjko vydrzalo 🙂 🙂 🙂 Drzim ti prsticky a cakam na pozitivne spravy 🙂

bambula27
26. dec 2012

@21majka Ahoj Maji. No...keby ciarka silnela, tak tu "skacem" od radosti. Ale dnes taky slaby duch ako ten predchadzajuci. Neviem.....Dr.Herman hovoril, ze o 7 dni po ET je kazda tehotna a potom uz zalezi ci bude hcg stupat alebo klesat. A preto sa neodporuca testovat skor ako na 12 den. Cize ten prvy som mala 5den od ET a dnesny na 9-ty den od ET. Tak neviem, ci si mozem este robit nadeje..... Zajtra idem na odber, tak uvidime. A to este neviem ci budu vysledky hned v ten den.

21majka
26. dec 2012

@bambula27 neboj moja,ja som tiez mala na 9.den slabucku ciarku-vsak si videla.Zacala silniet az od 11 dna po ET.Budem ti silno drzat prsteky.A ides na odber k Hermanovi ci k svojmu gynekologovi?

bambula27
26. dec 2012

@21majka ale ty si mala krasne viditelnu ciarku...aj ked slabsiu. Ja mam stale len ducha ☹ Idem na odber k svojej gynekologicke.

21majka
26. dec 2012

@bambula27 moja musis verit,budem na teba zajtra velmi mysliet,aby to dopadlo dobre 🙂