Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
9. mar 2009

dianan dakujem,len musim cakat,lebo mamka zabudla mäsko doma,takze mame hub.polievku,pec.brav.mäsko,kasa zem+salat.....mnam,mnam 😵

dianan
9. mar 2009

mnam,mnam 🙂

matelko1
9. mar 2009

az na druhej str.sme boli...no pekne... 😉

matelko1
9. mar 2009

no,co sa to deje?dnes si pisem sama so sebou ☹ ..no nic...o chvilu pojdem do obchodu nieco kupit zjest..

beadz
9. mar 2009

ahojky. na chvilu nakuknem co robkate a tu si matelko pise sama so sebou ? ta tu tak nechali ??? to je hrozne. mne sa to stava dost casto 🙂
ako sa mas dnes ? ako ide biznis ?

matelko1
9. mar 2009

ahoj beadz,no sama si pisem a som smutna z toho ☹ ..biznis mohol by aj lepsie ist,ale nic nenarobime,je tazka doba.

beadz
9. mar 2009

veru. budme radi za to malo co je. inak citam ze si mala super obedik. ja som dnes dojedla zbytky, tak som mala kuracie prsia na cinsky sposob s knedlami 😀 . zvlastna kombinacia, ale dalo sa to prezit

beadz
9. mar 2009

no nic, idem na hokej. tak nech ti rychlo zbehne pracovna doba. papa

eva7780
autor
9. mar 2009

no ja mam porobene 🙂 už len zajtra dat za sklo a hotovo

matelko1
9. mar 2009

ahoj evy.ty si kde bola cely den prosim ta 😉 ..vidim,ze len upratujes,to je hrozne 😵

matelko1
9. mar 2009

baby neviem co je to dnes za den..o chvilu koncim a pojdem domov .

eva7780
autor
9. mar 2009

matelko však v praci do 15.30 a potom som dorobila pohare

matelko1
9. mar 2009

evy ake pohare si robila

eva7780
autor
9. mar 2009

😀 😀 😀 upratovala som v obývačke za sklom 😉
ale dala by som si dáky fajny zmrzlinový

matelko1
9. mar 2009

no to aj ja 😀 ..u nas prsi.pocasie otrasne...chcem slniecko..

eva7780
autor
9. mar 2009

aj ja 🙂

matelko1
9. mar 2009

tak ja koncim.prajem pekny zbytok vecera...zajtra som tu 🙂 🙂 🙂

eva7780
autor
9. mar 2009

matelko aj tebe pekny zvyšok dna 🙂

kevama
9. mar 2009

ahojte diky evi ze si mi dala link na tuto temu.Ja som zatial iba snazilka nieco okolo pol roka ale uz sa zacinam bat ze nieco nefunguje ako preto aj preto som si dohodla navsetvu u dokiho.Akurat ze neviem co mam od prvej navstevy cakat.A ci ma teda nevysmeje ked mu poviem ze sa snazime ani nie rok.

eva7780
autor
9. mar 2009

ahoj kevama vitaj medzi nami 🙂
ničoho sa neobavaj,tu nás je vela,vždy ti bude mat kdo poraidť 😉

eva7780
autor
9. mar 2009

na prvom vyšetreni ti bude sestricka brat krv,hermi ti urobi ultrazvuk od spodu,(cez ms),este pred vysetrenim vypisete s manzelom papiere,nič tažke,zhruba čim vsetkym ste presli a pod.aby mal hermi prehlad
kedy ides k nemu 1.x?

eva7780
autor
9. mar 2009

a tvoj gyndoš ti neporobil zakladne vyšetrenia?

kevama
9. mar 2009

Dakujem pekne za privitanie.
cize ak som to dobre pochopila mozem ist k nemu na tu prvu nastvevu aj ked budem mat kramy?Objednana som na stredu o 13"00tak uvidim.Ja nemam velmi rada lekarov tym ze som sestricka ale tak co uz.Ked musim tak musim.A uz to mrzi hlavne mojho draheho ze sa nam nedari to on ma nahnal.A nebude mu vadit ze sme este nepresiahli ten pomyselny rok?

eva7780
autor
9. mar 2009

ano ,na prvy krat vždy objednava cez ms 😒 podla mna by nemal byt problem v tom že sa nesnažíte rok,ja som k nemu išla po 4 😉
tvoj manžel bol aj na spermiograme?

kevama
9. mar 2009

ja robim na gynekologii a moja doktorka ked som sa tam zjavila tak sa ma spytala co mi je a tak som prechodila jede zapal kde mi tvrdila ze nechape co ma tak boli a potom na ultrazvuku som zistila u dalsej doktorky ze mam nejako vychylenu vdaka neliecenemu zapalu maternicu.taze super.

kevama
9. mar 2009

moj manzel mi este sice nie je manzel ale nebol nikde.my sme to nechavali ze sak sme mladi ak sa nepodarilo tento mesiac tak dalsi urcite a uz je to skoro pol roka a nic.Tak uz sme si povedali dost a ideme to riesit.

eva7780
autor
9. mar 2009

tak to všetko povedz hermimu,nech vie čí všetkým si preskákala
robíš priamo v KE na gynekologii?aspon budeš viacerym veciam rozumieť,ked si s fachu 😀

eva7780
autor
9. mar 2009

tak aj jemu budu na 2.sedeni robit spg

kevama
9. mar 2009

ano robim v ke na gynde a to je ten problem ze budem mozno viacerym veciam rozumiet a vediet co ma caka.to muza som uz upozornila ze musi dat..kamosov" do skumavky.tak sa sz toho riadne nasmial.A vy saako dlho snazite?

eva7780
autor
9. mar 2009

my sa snažime už pomaly 5 r.,mám po 1.neuspesnom ivf,teda ani sa nekonalo,kedze mi bolo stopnute ☹ ☹ lebo mi nerstli vajka,u nas ma manzel zly spg a ja vytvaram protilatky