Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

anksunamonka
3. jan 2013

@bambula27 🙂 ano, tá jeho hláška je hláška storočia asi 😵 že sex za peniaze.....
ale keby usúdil, že má cenu skúsiť iui, tak by ho urobil?

vivera
3. jan 2013

@anksunamonka ano, mm má podobný spermiogram, takže sme šli rovno na IVF. Ale veď uvidíš, čo ti povie Herman.

zujanka
3. jan 2013

@bambula27 žiaľ, klesli do jasne negatívneho výsledku ☹ Po akom čase sa dá ísť na druhý pokus?

bambula27
3. jan 2013

@zujanka to ti moja naozaj neviem povedat. Ja som bola na prvy pokus v oktobri 2012, lenze ja som podstupila iba OPU a vsetky foliky boli prazdne, preto som nemala ani ET ani nic a mohla som ist na dalsi pokus uz v decembri. A v takomto pripade neviem, aj ja mu budem volat v pondelok, tak uvidime co povie. A mrazacikov nemate? Lebo ak ano, to mozes ist na KET hned dalsi mesiac.

anksunamonka
3. jan 2013

@vivera takze potom sa mi za nim teraz ani neoplati ist. ja sa nechcem teraz pustat do IVF kvoli tym statniciam. Budem len nervozna zo skoly a to by mi asi dost pritazilo a mohla by som si len 1 pokus zbytočne odbabrat....... joooooj skoda no

zujanka
3. jan 2013

@bambula27 nie, mrazáčikov nemáme ☹ Mala som 10 folíkov, odobrali 3 vajká a oplodnili sa nám 2 a tie mi aj vložili Ale cítim, že sa musíme psychicky trošku pozbierať, aby sme v 2. pokuse boli silnejší. Ak by sa dalo, tak uvažujeme o marci-apríli. Uvidíme, ja som mu včera volala, mám prísť keď dostanem menštruáciu po vysadení liekov, vtedy to preberieme a budeme múdrejší.

milagrosss20
3. jan 2013

Baby a kolke je HCG 372ml?aky tyzden to je?Neviete?

ema263
3. jan 2013

Baby,tak zajtra ideme prvykrat za Hermanom. Som na nervy z toho... Budem 2 dc,no este som na sone pocas ms nebola. Bude to v pohode??? A co sa tyka odberov, budem nadopovana ibalginom od bolesti,neskresli to vysledky?

amali
3. jan 2013

@ema263 no nemala by si brať žiadne lieky, len ak berieš nejaké celoročne tak mu treba povedať...

timmka
3. jan 2013

@tromboska to mi je luto, minuly rok som si tym presla, viem co prezivas, tiez kyretaz pred sviatkami, boli to najhorsie vianoce, preplakala som a v aprili som isla na vklad ☹ ☹ ☹ ☹ a teraz mi spinkaju dve male pokladiky v postielke, tak hlavu hore i ked je to velmi tazko a hoj sa do dalsieho kola 😉 drzim palceky 😉 BABY MUSITE BOJOVAT !!!! oplati sa 😉 a hlavne sa nevzdat 🙂

21majka
3. jan 2013

@ema263 ahojki,ibalgin si mozes dat,to nema s hormonalnym profilom nic spolocne. 🙂 Ja som tiez mala v sebe tusim 2 x panadol,lebo som mavala strasne bolesti pri menzese.No a ked mi sestricka brala krv,tak som jej samozrejme povedala,ze som brala tabl.od bolesti a ona,,ze to nevadi...neboj,zajtra to bude rychlovka...sup sup a uz si vonku z centra 😀 😀 😀

ema263
4. jan 2013

Baby, tak uz som po prvom sone a odbere a popravde mam velmi zmiesane pocity... Vysetrenie bolelo, som 2 DC, sama som mala bolesti a riadne sa vo mne sparal. Sestricke diktoval nejake veci a ja som absolutne nicomu nerozumela... 😒 Vysla som von netusiac o com hovoril (kedze ako ste vsetky pisali, zhovorcivy nie je) a plna pochybnosti, ze co vsetko mi tam ponachadzal... 😢 A ja som clovek, ktorý potrebuje vysvetlenia, lebo inac si velmi domyslam.. Neviem, bojim sa. Velmi sa bojim tej konzultacie a toho, ze co vlastne zisti... 😔 Rozobera kazde sono podrobne? Teda pocas menzesu by to malo byt tak a vy ste mali tak... Hmm?

ema263
4. jan 2013

A este, dakujem Vam, baby, ze to prezivate so mnou 😔

21majka
4. jan 2013

@ema263 moja neboj sa,hlavne musis verit,ze Herman vie co robi.Ja som napriklad po prvom sone bola v soku,lebo hned ako ma zacal vysetrovat,tak povedal sestricke:''no uz vidim,kde je problem' a k tomu si este dost povzdychol...takze som odchadzala total sklamana.A na konzultacii mi tiez nebolo vsetko jedno,ked zacal rozpravat,co vsetko nam s priatelom nasiel,tak som v tej chvili prestavala verit,ze niekedy budem tehotna...a vidis sama,mne pomohol a podarilo sa na prvykrat...klop klop klop 😀 😀 😀 Takze klud,pohoda a mysli len nato,ze to bude oki 🙂

ema263
4. jan 2013

@21majka Takze vies presne o com hovorim... Som rada, ze nie som sama, ktora ma takyto pocit z neho. A co Vam nasiel, ak sa mozem spytat? A mali ste IVF ci IUI?

21majka
4. jan 2013

@ema263 No mne zistil predcasne zlyhavanie vajecnikov a priatel klasika dost zly spermiogram...nic ine ako ivf nam neostavalo.A to este ma postrasil,ze kazdym menzesom sa moje vajecniky oslabuju,takze nemame nad cim rozmyslat.To bolo v juni a na ivf sme sa konecne dostali az v polovici novembra,kedze pracujem a zijem v IRL skor sa nedalo 🙂

zujanka
4. jan 2013

@ema263 ahoj, aj ja som sa presne tak bála, viem ako ti je. On ale naozaj nič nepovie dopredu, iba to, čo s istotou povedať vie na základe výsledkov. Musíš to vydržať do poslednej konzultácie, tam vám presne povie a vysvetlí všetko. My sme práve po neúspešnom ivf ale určite skúsime ešte raz. A ver mu, on vie presne čo robí a robí to fakt dobre.

ema263
4. jan 2013

@21majka
@zujanka baby, ukludnili ste ma trosku ... Aj ked je pravda, ze do konzultacie sa asi zblaznim, no hadam nejako vydrzim 😵 A vy ste uz k nemu isli s nejakym konkretnym problemom, o ktorom ste od svojich gynek. vedeli? Lebo ja som podla slov mojej gynekologicky v poriadku, tak sa bojim na co pride on..
@21majka pfuj, pfuj, drzte sa! 😵
@zujanka silno, silno drzim prsty do dalsieho boja! 😉

zujanka
4. jan 2013

@ema263 ďakujem a neboj sa, určite to vydržíš. Ja som tam šla vždy v takom strese a s takou malinkou dušičku, ale vydržíš pre bábo čokoľvek, uvidíš 😉

katka30129
5. jan 2013

ahojte baby,,,,chcela som sa spytat ci je tu nieko kto caka na schvalenie ziadosti na IVF?bolo by fajn s niekym zdielat pocity 😎 neviete do kolkych dni ju musia schvalit?posielala som ju 12.12.2012 a este stale nedosla hermanovi :o{ ach jaaaj...som taka nedockava...

sfera
5. jan 2013

@katka30129 raz som si vypocula jeden telefonát ked sa ho tá žienka na druhej strane pýtala na ziadost a on jej odpovedal že zo zakona do 30. dni

lamilka
6. jan 2013

caute baby, tak ja idem dnes na tretiu davku gonalu , mam si pichat 150 j. ale uz od dnes ma nejak bolia vajecniky, ma to tak byt? lebo sa bojim toho syndromu, ci sa uz to nehlasi, ale to by bolo asi skoro, nie?uz mi sibe z toho vsetkeho. 😖

lamilka
6. jan 2013

@ema263 neboj sa, on nikomu nepovie nic doppredu, a my si potom namyslame kadeco.ked nieco nebude v poriadku tak on vas do poriadku da 🙂 ja som tiez od neho z prvej konzultacie odchadzala s placom, a potom vela krat, manzel uz bol zo mna nervozny, ze stale placem po odchode a nic neviem, lebo mi nic skoro nepovedal na tych navstevach...bude dobre, hlavu hore. 😉

bambula27
7. jan 2013

Ach, zienky....dnes som volala Hermanovi, tak mrazacika vraj nemame ☹ ☹ ☹ Nechapem, ze v den vkladu boli 2 embryjka, jedno mi vlozil a pytala som sa, ake je to druhe, tak povedal, ze zatial je dobre, a ze este ho posleduju a ked sa bude vyvijat, tak zamrazia. A dnes povedal, ze ZIAL. Stalo sa to uz niekomu? Ved sme mali PK, tak ho nemali zamrazit hned????

natali225
7. jan 2013

@bambula27 ahoj moja, ja som mala to isté, 3 po PK 2 vložili a jedno to vraj tiež vzdalo, tiež mi to pripadá divné

bambula27
7. jan 2013

@natali225 vies, divne mi to pripada hlavne preto, ze sme vlastne mali PK a v den vkladu mi povedal, ze obe embryjka su v podstate dobre,ze sa dobre vyvijaju. Tak nerozumiem, ze to este dalej sleduje a dokedy vlastne??? Tak som tajne dufala.....no viac som sa pripravovala na to, ze nas tam necaka ☹ A neviem....ci vobec chcem ist este k nemu. Naozaj neviem.

amali
7. jan 2013

ahoj baby, ja by som mala mať ešte 5 mrazáčikov, ale veľmi mu neverím že tam ešte sú a že sú kvalitné, jemu ide asi len o peniaze...no ked sa to nepodarí ešte s tými ostatnými mrazáčikmi tak už k nemu na dalšie ivf asi nepojdem... ☹

slavka_2012
7. jan 2013

@bambula27 ahoj, tak ja som tiez dnes volala a povedal mi to iste co tebe,,,,ja tomu uz vazne nerozumiem 😠 som uplne na dne 😢 mala som este taku malu nadej,ze este to skusime a uz neni s cim 😢

timmka
7. jan 2013

@bambula27
@slavka_2012
@amali
baby to iste sa stalo aj linke, mne to neide do hlavy, ze po PK sa musia zmrazit do 6 dni, nesmiu byt dlhsie a oni ich vraj este chceli sledovat, ja som mala mat 7 zmrazene a embryolog mi povedal, ze viac nemam, je to vsetko divne, ale nevzdavajte s a bojujte dalej, kludne aj inde v car, ja verim, ze kazda jedna raz budete mamicka a dockate sa toho vytuzeneho babatka 🙂 DRZIM VAM veeeeelmi palce a prajem vam to...

amali
7. jan 2013

@timmka dakujem veľmi pekne, ale musím nabrať zas energiu a silu aby som pokračovala...