Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

21majka
28. jan 2013

@meega ahojki,ani nas netlacil do IVF,len nam otvorene povedal,ze sanca prirodzene pocat tam je,ale asi len tak 30 %.No my sme vzhladom na nas vek a po tolkych rokoch skusania a snazenia boli z toho tak unaveni,ze sme sa hned rozhodli necakat a ist do toho😀 😀 😀 .Aj ja ti blahozelam,tehulka 🙂

katica1
28. jan 2013

@meega to je skvely pripad pred umelym otehotniet.... 😵 my sme to mali troska naopak u dr.Hermana sme absolvovali 3krat vklady 2krat cerstve a raz mrazene embrijka....a nic ☹ boli sme velmi sklamani no tak sa podarilo prirodzene a ja som tam uz nemusela ist...a mame 13mesacnu holku,,,skveleeeee 🙂 ,,,,,,drzim vsetkym prsty....viem ake je to tazke ,,,, 😔

lilli202
29. jan 2013

@21majka ahoj tehulka.ako sa mas???ako tehulkujes?

marekmajka
29. jan 2013

gratulujem, to je skvele, že sa vam to podarilo pred IVF. O tom sniva každa z nas. Ani nas netlačil do umeleho, povedal, že mame počkať ešte pol roka a keď sa nezadari mame prisť.

tinusasa
29. jan 2013

@marekmajka nam tiez 🙂

meega
29. jan 2013

Aha, tak potom je zaujimave, preco nam hned navrhol to IVF, kedze ani ta doba pokusania sa, ani vek ani zdravotne problemy neboli uplne kriticke. Dakujem za gratulacie a vsetkym drzim prsty 🙂

meega
29. jan 2013

@katica1 Jeeej, blahozelam 🙂

slniecko001
30. jan 2013

ahojte baby, tak sme sa rozhodli v novom roku ísť opäť "do boja". Po neúspešnom ET a KET začínam zajtra stimuláciu na 2. KET.
Máme ešte mrazáčiky (možno posledné), veľmi si želám, aby sa to podarilo. Dnes došla mrcha, od rána mám v sebe taký vnútorný nepokoj, som z toho nejaká nervózna a celá roztrasená, asi sa bojím ďalšieho sklamania ☹ . Ako to prekonať 😢 ?

lilli202
30. jan 2013

ani nas netlacil do IVF,navrhol nám a mali sme sa rozhodnut ci chceme alebo nie.my sme sa rozhodli ze chceme aj ked sme boli mlady na to..a oplatilo sa.ZELÁM TO KAZDEJ Z VÁS KTORÁ BOJUJE STIMULUJE AJ TEBE SLNIECKO ver ze sa to teraz musi podarit.

21majka
30. jan 2013

@lilli202 Ahojki moja,tak my tehulkujeme uplne v pohodicke.Zatial nemam ziadne problemy-klop klop klop.Od nedele som zacala vysadzovat postupne utrogestan,tak uvidime,ako sa malickemu bude darit bez liekov 🙂 .A ty ako?Ako sa vam dari?Ja som zalozila novu temu https://www.modrykonik.sk/forum/asistovana-reprodukcia/uspesne-mimotelove-oplodnenie-a-priebeh-tehotenstva/ tak ked chces,mozme tam pokecat ako rastieme 😀

21majka
30. jan 2013

@slniecko001 silno drzim prsteky,aby to uz teraz vyslo...Ono sa ten strach prekonat neda,ja som sa kazdy vecer modlila k sv.Dominikovi Saviovi a silno silno verila,ze mi pomoze 🙂 Ale ak neveris v modlidby atd....tak proste len ver,ver,ver ze tenokrat to vyjde 🙂 Pretoze naozaj psychika je hrozna potvora....

lilli202
30. jan 2013

@21majka ahoj moja.ok pridám sa tam.aj ja tehulkujem bez problémov ..tam si popiseme

slniecko001
30. jan 2013

@lilli202
@21majka ďakujem vám baby, budem sa snažiť byť max. v pohodke, ale bude to ťažké. No dúfam, že sa podarí a potom sa k vám pridám 😉 Prajem vám obidvom krásne tehuľkovanie, užite si ho 🙂

21majka
30. jan 2013

@slniecko001 urcite to vyjde,musi...a ty budes o chvilku tiez tehulka 🙂

slniecko001
30. jan 2013

@21majka Maji, mohla by si poslať zopár tehu vírusikov, nech sa poriadne nakazím 😀

21majka
30. jan 2013

@slniecko001 tehu virusiky:TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT aby ste sa vseeeeeeetky snazilky nakazili a '9-mesacny virus' sa vam zahryzol v brusku tak ako mne 😀 😀 😀 😀 😀

xeni81
2. feb 2013

Ahojte! už dávno som sem nepísala, ale v októbri po druhej IUI veľmi som bola sklamaná, naštvaná na doktora, na celý svet a úplne som vzdala, že raz ja budem tehotná. tak som sa rozhodla, že viac nebudem o tom ani čítať, doktora nechcem ani vidieť, o IVF nechcem ani počuť...No a predstavte si stal sa zázrak. Som v 6 tt a podarilo sa nám to úplne prirodzene. Išla som k doktorke stým že som prechladnutá, lebo som mala strašne hustý biely výtok, boleli mi vaječníky, a meškal mi menzes. A ona hneď mi brala krv na HCG. Takže naozaj je to pravda, že netreba nato myslieť a podarí sa.

marekmajka
2. feb 2013

@xeni81 tak to je skvele gratulujem 🙂 Vieš, niektore z nas maju take problemy pri, ktorych myslieť či nemyslieť na tehotenstvo aj tak nepomôže. A jedina naša možnosť je IVF ☹ . A tebe prajem bezproblemove tehuľkovanie a hlavne zdrave babetko.

lamilka
2. feb 2013

@xeni81 super, blahozelam, teraz davaj na seba uz len pozor. 😉

lamilka
2. feb 2013

dievcata, podarilo sa to aj nam, hned na prvy krat, je to este len zaciatok moze sa to skoncit este hocijako ale som konecne stastna a spokojna.vsetko prebiehalo s komplikaciami, od prestimulovania , ohss, a risku vo vklade, ale risk sa predsa len oplatil.vsetkym vam to prajem, ja tomu este stale neviem uverit.
a hlavne sa nedajte ovplyvnovat nazorom inych , myslim tym co sa tyka centier a vyberte si centrum podla vasej spokojnosti. 😉

lafia
2. feb 2013

@lamilka 🙂 Gratulujem ! 🙂 Super, ze vam to vyslo hned na prvykrat. 🙂

marekmajka
2. feb 2013

@lamilka gratulujem, prajem ti aby ste to dotiahli do šťastneho konca 🙂 . Dufam, že aj nam sa to podari hneď na prvy krat 😉

katka30129
3. feb 2013

jeeej supeer ten virus TTTTTTT sa velmi rychlo chytil...vsetkym vam zo srdca blahozelaaaam nech to dotiahnete do uspesneho konca plneho stastia nech sa vam dariiiii...... teraz sme na rade dalsie holky tak uz sa tesiiim... 🙂 😉 😉 😉 😵 😀

marekmajka
3. feb 2013

baby mala z vas niektora pri IVF embrioskop? Ak ano pomohol vam? Dr. mi ho odporuča ale neviem, že či to nie su zbytočne vyhodene peniaze, nestači PK ? Poradťe prosiiim.

amali
3. feb 2013

@marekmajka on si potrebuje naškrabať nejaké peniaze, tak to odporúča každému, inak aj tak nemáš istotu či ti ten embryskop vôbec urobí....

linka
3. feb 2013

@marekmajka nedavaj si ho,zbytocne peniaze...

marekmajka
3. feb 2013

takže stači PK? A mali ste ho, alebo poznate niekoho kto ho mal?

linka
3. feb 2013

@marekmajka nepoznam nikoho komu by neodporucil PK...kazda ho mala

hoky
3. feb 2013

@marekmajka
Embryoscop je dobrá vec pri ženách ktoré majú málo kvalitné vajíčka a následne aj embryá. Embryológ v embryoskope môže zachytiť veci ktoré by v mikroskope zriedka uvidel a to najmä priebeh , morfológiu a pravidelnosť delenia a tak vie lepšie vybrať kvalitné embryá a nie nekvalitné a nayvyše kultivácia je oveľa šetrnejšia ako pri klasike čo zvyšuje šance na úspešný prenos. Na Slovensku sú len 2 takéto prístroje, lebo sú veľmi vzácne. Ja som mala kultiváciu v embryoskope, ale u mňa je problém trošku zložitejší. Tak sa rozhodni sama a niečo si o tom naštuduj ak máš pochybnosti.páá

21majka
3. feb 2013

@marekmajka ahojki,ja som si embryoscope dala,pretoze som vsade o tom citala,ze je to jedna z najnovsich metod ako zvysit uzpesnost ivf.Ja som mala len 5 vajiciek a z toho sa 4 podarilo oplodnit a pri vklade mi doktor povedal,ze sa nemam nicoho obavat,lebo ze embryjka boli velmi dobrej kvality,ze sa urcite podari... 🙂 A mal pravdu 😀 😀 😀 Ale ja som sa rozhodla na zaklade nasej zaverecnej diagnozy:ja predcasne zlyhavanie vajecnikov a u priatela Azoospermia.Takze som chcela urobit vsetko preto,aby embryjka vkladali kvalitne🙂