Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

zujanka
14. feb 2013

@cerkutka Vďaka, ale sa obávam, či čiaročky nesilnejú veľmi pomaly, niekedy sa mi zdá akoby aj slabli ☹ Dúfam, že to bude OK, v pondelok som objednaná na vyšetrenie, tak aspoň budem vedieť čo sa deje. Prajem Ti pohodové tehulkovanie 🙂

cerkutka
15. feb 2013

@zujanka no tak v prvom rade sa uz prestan tenstovat lebo ti z toho svihne🙂) ja som sa otestovala raz, tam som mala ducha....potom som sa otestovala druhykrat tam som uz mala silnejsiu ciarku (ale nie az taku ako ty) a potom som sa odtestovala tretikrat a ciarka bola slabsia ako den predtym..............na co som sa tak vystrasila a tak zacala stresovat ze moj muz povedal a koniec testovania! a tak aj bolo.....nic viac som netestovala a isla som az k lekarovi, zaklad je ze nemas mrchu a ciarky na testoch ta akurat tak vyvadzaju z miery takze uz netestuj🙂

zujanka
15. feb 2013

@cerkutka Ďakujem, s tým testovaním je to fakt hrôza, skúsim vydržať do pondelka a potom sa uvidí 😉

tromboska
15. feb 2013

@zujanka drzim palce 🙂

zujanka
15. feb 2013

@tromboska Ďakujem, verím, že to bude ok, aj keď mám obavy z tých mojich paličiek. Silnejú veeeeeľmi pomaly a začínam si myslieť už kadečo 😉

katka30129
15. feb 2013

a je to tu zaciname stimulovat na ivf...jaaaj ja sa tak bojim toho ohs syndromu 😖 a este viac toho ze nebudu ziadne vajka kedze mam pcos....drzte prstiky 😎 aby som to zvladla a dotiahla do uspesneho konca 😀 je tu niekto, co je v takom statiu ako ja? dnes som si 2.pichla gonal...drziiim pstiky aj ostatnym snazilkaaam, my to zvladneme 😎 😀 😵

marekmajka
15. feb 2013

@katka30129 ahoj, silno držim palčeky 😉 Je to tvoje 1.IVF ? Ja v stredu mam volať do centra, že či mi už schvalili žiadosť. Tak za tebou zaostavam. Tak som sa tešila na to kedy konečne začnem ale čim som k tomu bližšie tym mam väčši strach ☹

katka30129
15. feb 2013

@marekmajka jeeej dakujeem...no ja mam ist v utorok na ultrazvuk,ze ako to vyzera...zatial mi je celkom fajn,ale to este kratucko beriem...juuj to cakanie na ziadost je nekonecne ja som cakala skoro 2 mesiace 😠 ano je to moje 1.ivf...a tvoje tiez?neboj sa urcite to zvladneme, musiiime 😀

katka30129
16. feb 2013

halooo zienky....prosim o pomoc tie ktore uz stimulovali gonalom,mne predpisal 225iu...strasne sa bojim ohs syndromu,je mi nejak divne,citim sa slaba a mam trozku nafuknute brusko je to normalne?je pravda ze treba pit vela vody? dakujem za odpovede, potesi ma kazda reakcia

emee
16. feb 2013

@katka30129 chapem ta, aj ja som sa bala, no zbytocne. cely proces sa da zvladnut v pohode, len najhorsie je na zaciatku kym este nevies ze si schopna to vsetko vydrzat. sice nie som si ista, ale vsade pise ze ohss sa moze prejavit az po pichnuti pregnylu (hcg). ja som mala tiez gonal, dokonca 275 iui. horsie to bolo po odbere, potom som mala bolesti asi 2-3 dni. trochu nafuknute brucho som mala aj ja cely cas. po vklade som mala uz ako balon, a aj to dost bolelo, no vacsinou iba vecer. toto je vsak iba moja skusenost, kazda reaguje inak, ale ja osobne myslim ze po 1-2 dnoch pichania gonalu este by si nemala mat ziadne ohss. a s tou vodou neviem...dr nespominal nic, aj ja som o tom citala iba tu na mk, tak som pila kolko do mna voslo 😀

emee
16. feb 2013

@katka30129 ja som tiez bola trochu viac unavena, niekedy som si aj musela lahnut cez den, takze ak mas potrebu si oddychnut, tak si lahni a pospi ak mozes. hlavne rob co ti telo kaze 😉

katka30129
16. feb 2013

@emee dakujem za odpoved...dnes som si pichla 3.den dufam, ze to ustane a ja budem ok....len tie neziaduce vedlajsie ucinky ma dost strasia...ale musim to zvladnut ☹ mam aj trochu zavrate a tocenie ale iba take mierne tak dufam ze to prejde ☹ len aby sa to nezhorsovalo

emee
16. feb 2013

gonal je dobry liek. ma najmenej neziaducich ucinkov, vraj. takze mysli na to, ze mas najlepsie co mozes mat 🙂 a tes sa z toho ze kazdym dnom si blizsie k babatku 😉 a ver tomu ze telo zvladne dost, len horsie je to so psychikou 😅

katka30129
16. feb 2013

@emee asi mas pravdu,musim byt silna a mysliet pozitivne...velmi dakujem za pekne slova velmi mi pomohli 😀 dakujem

katka30129
17. feb 2013

ach jaj...celu noc som nespala,stale mam pocit na zvracanie a aj mierne zavraty...neviete ci je herman k dispozicii telefonicky aj v nedelu ☹ mala to niektora z vaas tiez?a co na to herman?som z toho zufaala 😢

lilli202
17. feb 2013

@zujanka myslim na Teba zajtra a s dobrymi správami 🙂))))

zujanka
17. feb 2013

Ďakujem, dám vedieť, len som pripravená radšej na horšie ☹

zujanka
17. feb 2013

takže zajtra dobré správy nebudú ☹ , nevydržala som a urobila ešte jeden test - digitálny a je negatívny ☹ som taká smutná, že na to nemám ani písmenká ☹

bambula27
17. feb 2013

@katka30129 moja zlata, urcite pi vela vody. Na to doktor neupozornil ani mna. A pri 180IU na 5.den som myslela ze pri ultrazvuku neprezijem, take bolesti som mala. Ci sa tam tekutina hromadi, vidi lekar uz pred OPU. A po OPU (teda aj po podani Pregnylu) sa to spustilo maximalne. Bolo to na nevydrzanie. ☹ Ale hadam tomu predides, ... kolko do teba vojde, tolko pi. Druhykrat som si pri tomto davala pozor, vela pila a bolo vsetko o.k. Drzim silno prsty.

bambula27
17. feb 2013

Inak zienky.....Ste tu niektora, ktora ste mala neuspesne IVF a skusili ste potom Clostilbegyt a podarilo sa? Ja som na Clostilbegyt nereagovala...ale mala som ho len jeden cyklus. Chcem ho teraz po tom vsetkom vyskusat znova..co ak sa tie folicky rozhybu??? 😵

bambula27
17. feb 2013

@zujanka a nemoze byt este skoro na testik?

zujanka
17. feb 2013

myslím, že nie, ešte v piatok tam bola pekná palička, no čo už, zajtra budem múdrejšia, ale veľké nádeje si nerobím ☹ Aj ked doteraz som robila s citlivosťou 10 a tento bol 25 Na to, že ms mi mešká 12 dní by už mali koľajnice ako hrom

katka30129
17. feb 2013

@bambula27 dakujeem...zacala som do seba liat vodu a preslo mi to...este to nie je uplne dobre ale da sa to vydrzat...ja viac menej bolesti ani nemmam,citim vajecniky ale zatial to je ok...akurat zaludok mam ako na vode a aj celkovo sa citim slabo...zajtra budem mat polku za sebou 😎 musim to vydrzat uz ked som sa nato dala...a ty si mala ake priznaky na kolky den sa ti prejavili?

bambula27
17. feb 2013

@katka30129 ja verim, ze to nie je priznak ohss. Unavena som bola aj ja, spala som kazdy den poobede a vecer som zaspavala velmi skoro. Ale priznaky ohss...hm, tak ja ked som zacala pichat Gonal, uz na 5 den som mala bolesti a dost neprijemne a ked som na 7.den sla na sono, tak som myslela, ze to sono neprezijem. Ja som nemohla sediet poriadne a nevedela som si predstavit, ze mi ten ultrazvuk vopcha dovnutra. Hruuuza. Horsie to vsak bolo az po OPU. Ale to ti pisat nebudem. Verim, ze teba to minie. Drz sa.

zujanka
17. feb 2013

@katka30129 Vydrž moja, mne bolo tiež zle pri stimulke a ohss som nemala. Ja som Hermanovi volala aj v nedeľu, lebo som začala krvácať asi 3. deň čo som začala pichať gonal, tak som sa zľakla. V pohode mi zodvihol a vysvetlil, že to nevadí. A spala som kade som chodila, hotová mátoha 🙂 . Dávaj na seba pozor, keby bolo horšie, tak mu volaj. Zvládneš to, držím palčeky 😉

meega
17. feb 2013

@bambula27 Ahoj, ja som brala clostylbegit, lebo mi este obvodny gynekolog diagnostikoval anovulacne cykly. Ale vobec mi nepomohol, naopak, vytvarali sa mi z neho cysty. Nakoniec sa nam podarilo len pomocou parlodelu 🙂

cerkutka
18. feb 2013

@zujanka daj vediet ako si dopadla..som ti hovorila ze netestuj, zbytocne sa stresujesa za mozno vsetko bude uplne OK....len to test s prilis velkou citlivostou...

cerkutka
18. feb 2013

@bambula27 ahoj moja, a ty sa mas ako?? co mas nove?? ja tehulkujem uz koncim 4 mesiac ale nic na mne nie je vidno..🙂 teda ja nevidim, hoci ostatni hovoria ze uz ano......(ale to ma klamu - ved nie som slepa🙂 ako si sa rozhodla? ostavas u Hermana alebo ides niekam inam? ides skusit dalsie ivf? ved v podstate tvoje dve boli take nevydarene obe...ze vlastne si si poriadne ivf ani nevyskusala...

lilli202
18. feb 2013

@zujanka tak ako???

katka30129
18. feb 2013

@zujanka jeej dakujem 🙂 dnes sa uz citim super...sice este trozku zaludok ako na vode ale uz je to fajn 😉 som velmi rada...zajtra idem na kontrolu,tak som velmi zvedava co mi povie...uz trozku citim vajecniky -take jemne pichanie sem tam 🙂 a ty si ako dopadla na testoch?dufam,ze je to pozitivne... drzim prsty 😀