Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

slniecko001
2. mar 2013

@lilli202 určite ti ho pán Boh vynahradí, keď to prvé podrastie, pôjdeš si po ďalšiu "zmrzlinku" 😀 Len nech sú zdravučké 😉

slniecko001
2. mar 2013

@21majka Ďakujem Maji, všetkým babám tu na modrom koníku zo srdiečka želám, aby im to vyšlo, každá si to zaslúži. Pomohli aj modlitby a silní viera, že to tentoraz vyjde.

tromboska
3. mar 2013

Dakujeeeem za srdiecko 🙂 Mile prekvapenie 😉

marekmajka
3. mar 2013

babuľky robi sa pred OPU len interne vyšetrenie alebo aj ARO ?

21majka
3. mar 2013

Aj ja dakujem krasne za srdiecko 🙂 🙂 🙂

emee
3. mar 2013

@marekmajka ja som mala iba interné (krv, moč,ekg)

marekmajka
3. mar 2013

@emee ďakujem za odpoveď 🙂

lilli202
4. mar 2013

@marekmajka netreba ARO.

slniecko001
4. mar 2013

@tromboska nemáš začo moja 😉 nech ti prinesie šťastie 🙂

marekmajka
4. mar 2013

@lilli202 ďakujem

tromboska
4. mar 2013

@slniecko001 ...kujeeem... 🙂

marekmajka
4. mar 2013

chcem sa opytať tych, ktore ste stimulovali decapetylom , mali ste po jeho pichnuti nafuknute bruško? 1 marca v piatok mi ho sestrička pichla ( bolo to jednorazovo na 21 DC ) a včera som spozorovala, že mam dosť nafuknute brucho, je to normalne? Brucho ma neboli, len občas citim pravy vaječnik. A ešte nemeškala vam menštruacia po tejto injekcii, lebo Herman mi poveda, že ju môžem dostať skôr alebo môže meškať ☹ Inač ju mam pravidelne. Možno teraz budem trochu otravna 🙂 a budem sa vas vypytovať na nejake veci nakoľko som začala stimulku na 1 IVF a všetko je pre mňa nove a zo všetkeho som vystrašena ako teliatko 😀

emee
4. mar 2013

@marekmajka ja myslim ze kazda jedna z nas bola vystrasena ako teliatko 😀 takze si z toho nic nerob, si v poriadku 😉 . menstruaciu som dostala presne tyzden po pichnuti decapeptylu, zhruba v case ako normalne. nooo, to nafuknute brucho si uz velmi nepamatam ci som mala aj vtedy, ale ked vychadzam z toho ze v podstate som mala nafuknute stale, tak je to mozne ze aj po pichnuti decapeptylu 🙂 ale uz si to fakt nepamatam az tak.

marekmajka
4. mar 2013

@emee len dufam, že mi nebude meškať, chcela by som vklad stihnuť ešte pred veľkou nocou 🙂

emee
4. mar 2013

@marekmajka tak drzim palce aby si dostala cim skor a potom uz dlhoooo vobec 🙂

marekmajka
4. mar 2013

ďakujem pekne, dufam, že to tak bude 🙂

slniecko001
5. mar 2013

baby všetko vyzerá byť ok, beta HCG nám pekne stúpa, v piatok (10.deň po vklade) bolo 70 a v pondelok (13. deň po vklade) je 274. Len nech sa tam našej fazuľke páči aj naďalej 🙂

slniecko001
5. mar 2013

Ďakujem za srdiečko 🙂

katka30129
5. mar 2013

@21majka dakujeem,,,uz mam po tom ale hned v ten den som vecer isla do nemocnice ☹ mam ohss a necitila som sa uplne najlepsie...no mam pocit ze mimi tam vobec nieje ☹ je mi z toho velmi smutno,ale asi sa to nepodarilo ☹ a dost ma boli brusko ako pred mrchou

lafia
5. mar 2013

@katka30129 ale veď je ešte celkom drobné ako toto (embryjko v uchu ihly), nemôžeš nič cítiť. Len mysli, že to bude dobré a netráp sa 😉 Držím silno palce 🙂

katka30129
5. mar 2013

@lafia ked ja som taka nestastna z toho ☹ bodaj by som sa mylila...a tie bolesti su normalne tak skoro?

tromboska
5. mar 2013

@katka30129 musis to nejako vydrzat, hlavne psychicky 😉 Niekedy to moze vyzerat, ze nic z toho nebude, a predsa sa to podari. Drzim palce.

lafia
5. mar 2013

@katka30129 verím Ti ☹ ale hlavu hore, nič nie je stratené.Tie bolesti to ešte nič neznamená, môžu byť predsa aj z hormónov a z ohss, nie? Skús na to nemyslieť 😉

katka30129
5. mar 2013

dakujeem vam velmi krasne,toto mi v nemocnici velmi chybalo...podelit sa s niekym o pocity....dakujem velmi mi to pomohlo 🙂 len nech je uy pondelok

lafia
5. mar 2013

@katka30129 Drž sa a nech Ti to tam rýchlo zbehne. Ja som síce ohss nemala, ale nemocnice som si tiež užila, tak viem, že je to dobrá otrava. 😠

emee
5. mar 2013

baby, po potvrdeni tehotenstva z krvi sa ide este na kontrolu k hermanovi, vsak? a to ako prebieha?

21majka
5. mar 2013

@marekmajka ahojki,ja som zase vobec nemala nafuknute brucho,lenze ja som si zase pichala kazdy den diphereline a ty mas jednorazovku...a menzes som dostala tusim s 1dnovym oneskorenim,takze tiez pohodicka 🙂 🙂 🙂 Kludne sa pytaj na akukolvek malickost,ved my sme si presli presne tym istym ako ty...kazda jedna z nas ti s radostou odpovie a poradi 🙂

21majka
5. mar 2013

@katka30129 ja som mala cely cas pocit,ze dostanem menzes...a neprislo 🙂 Vsak este aj teraz citim v obdobi kedy by som mala mat menzes take slabe pobolievanie.A o tom,ze potom budes v kuse citit ako ti rastie maternica ani nehovorim 😀 😀 😀 Klud,neboj sa a mysli hlavne pozitivne...Aj ked ja by som na tvojom mieste vklad odlozila,ja by som v takom stave na vklad vobec nesla.

lafia
5. mar 2013

@emee Pôjdeš ešte na ultrazvuk, po 3 týždňoch sa mi zdá...

21majka
5. mar 2013

@slniecko001 supeeeerrrrrrr,aka som len rada 🙂 🙂 🙂 Len nech to hcg ratsie. 😀 .A na usg na srdiecko ides kedy?