Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

21majka
5. mar 2013

@emee to by ti mal on povedat,ze kedy mas prist na potvrdenie akcie srdiecka...az potom budes vlastne oficialne tehulka 🙂 Ja som uz isla len ku svojmu gynekologovi a Hermanovi som uz len zavolala.Herman mi kazal vysadit lieky,ale mne este utrogestan moj gyndos pre istotu nechal az do 12tyzdna.

katka30129
5. mar 2013

@21majka no ani ja by som uz neisla...vyskusala som,lebo som citala vela vela na nete ze je to tak lepsie a vacsia sanca a tak....ale uz by som to neriskovala 😒 tak dufam,ze mas pravdu a ze to bude ok....len neviem akkko sa zamestnat aby som na to nemyslela....

timmka
5. mar 2013

@katka30129 brusko boli i ked sa podari, nie len ked sa nepodari, mna tiez bolelo brusko a dost, raz v noci som dostala uplne silne bolesti ako keby sa mi spustala menzes... , na druhy den som utekala kupovat tehot. test, ci som ozaj tehotna...stale som tomu neverila, brusko som citila cele tehotenstvo 😉 , ked sa embryo uhniezdi tak vacsinu vypukne ohhs a bude sa to len zhorsovat, ked sa ti to zhorsuje, tak embryo je uhniezdene vylucuje hcg hormon 😉 , takze klud a hlavne ver... 😉

emee
5. mar 2013

@lafia

@21majka
diky kocky. on mi spominal nieco ked som mu volala oznamit vysledok z krvi, ale som bola asi v takej euforii ze uz si nepamatam 😀 skusim mu zavolat a sa objednat.

katka30129
5. mar 2013

@timmka ach bodaj by....len keby ten cas plynul ooooovela rychlejsie 🙂 to cakanie je fakt hroza...uz sa nesmiem tolko sledovat lebo sa z toho zblaznim ☹

katka30129
6. mar 2013

dnes som sa zobudila,a citim sa akoby som nikdy ohss nemala...nic ma neboli brusko skoro uplne splasnute....to je asi nie velmi dobry signal pre tehu 😢 😢 😢 nedalo mi a spravila som si test = negativny,a to som uz 5.den po et...stracam uz nadej ☹

linka
6. mar 2013

@katka30129 netestuj tak skoro,piaty den malokomu ukaze,mne ukazalo na nejaky siesty den...

lafia
6. mar 2013

@katka30129 na 5. piaty deň je to fakt skoro, ja som nemala ani na 9. deň nič a potom sa mi potvrdilo z krvi. 🙂 Nestresuj sa, netestuj sa, pozri si radšej telku alebo si niečo prečítaj 😉 Dokedy si tam?

katka30129
6. mar 2013

@lafia uz som doma...vcera som dosla domov...dnes som vstala akoby som ani ohss nemala-to ma najviac metie...no uvidime...tak ja si uz nebudem test robit az najskor v pondelok ako mi dr.kazal...nechcem uz nad tym stale rozmylam, uz mam z toho hlavu ako melooon 😠

lafia
6. mar 2013

@katka30129 Super, že si už doma. Aspoň na to nebudeš mať toľko času na rozmýšľanie 😀 A na testy sa vykašli, je to len zbytočný stres a vyhodené peniaze. Určite to tak skoro nemá význam, počkaj na krv ..ale chápem Ťa, lebo ja si ich tiež robila 😉

tromboska
6. mar 2013

@lafia na 5. den je velmi skoro robit test. Takze sa nemusis bat. Nebudem Ti pisat, aby si netestovala, lebo ja som tiez nevydrzala a testovala som 😀 😀 😀

lafia
6. mar 2013

@tromboska to si asi katke chcela poslať 😀

tromboska
6. mar 2013

@lafia aaaaaaaaaano 🙂)))))))) dikes 😉

cerkutka
7. mar 2013

@emee posledna kontrola u hermana prebieha tak ze ti urobi sono a potvrdi akciu srdiecka🙂)

cerkutka
7. mar 2013

@katka30129 pocuj ja som na9 den mala tak slabu ciarku ze som ju snad videla iba ja a moj muz a aj to iba pod urcitym lomom svetla. Keby som si test urobila hociktory den predtym tak by bol na tutti negativny....

marekmajka
7. mar 2013

@21majka ahooj majka teraz som ešte v pohode 🙂 ešte len čakam na menzes, mala by som dostať zajtra. Bombardovať otazkami vas začnem na ďalši tyždeň, keď si začnem pichať gonal 😉 Už sa neviem dočkať 😀

katka30129
7. mar 2013

@cerkutka dakujem 🙂 snazim sa velmi nezivit az taku nadej ale v kutiku duse neprestavam dufat....len nechcem byt potom velmi sklamana :o{ mna len metie ten ohss ze mi zmizol tak skoro 😒 no uvidime...a ty si mala nejake pocity v bursku alebo prsia nejake ine?lebo ja vobec vobec nic....je to hrozne to cakanie 😠 😠 😠

slniecko001
7. mar 2013

@21majka na USG mám ísť k Hermanovi po 25.3., ešte mu zavolám kedy presne.

slniecko001
7. mar 2013

@katka30129 moja, nechaj testovanie, skôr ako 10. deň po vklade bude isto negatívny, ja som mali 9. deň úplne slabulinkého ducha, 10. deň trošku viac ho bolo vidieť, ale stále to bol iba "duch", až 12. deň po vklade bolo jasne vidieť 2. čiarku a to som už mala potvrdené tehu aj z krvi. Takže zamestnaj sa niečim, aby si na to nemyslela a VER!!! 🙂 Držím palce.

katka30129
7. mar 2013

@slniecko001 dakujem 🙂 dufam,ze mate pravdu a ze to tak aj bude...velmi mi pomaha co mi tu pisete 🙂 som ovela pokojnejsia dakujem

tromboska
8. mar 2013

Zeny, viem si nejakymi potravinami zlepsit rast sliznice maternice? Potrebujem, aby naraaastla 😵 Dakujem za rady.

cerkutka
8. mar 2013

@katka30129 vooooobec ziadne som nemala...absolutne 🙂) ani ma vo sne nenapadlo ze to vyslo...chvilku 2-3 dni po vklade hej...a potom vsetko zmizlo...takze nech ta to vobec nerozculuje🙂) tie pocity prisli az ovela ovela neskor, to uz som davno vedela ze som tehu🙂)

katka30129
8. mar 2013

@cerkutka vobec ani pichanie a ani prsia?tak dufam,ze mam este nadej,lebo teraz sa to na mna nejako vsetko ruca ☹ nic sa mi nedari a same problemy ☹ som z toho velmi mimo a pochybujem,velmi pochybujem ☹ uz nech je pondelok a ja si spravim testik...nech viem na com som

katka30129
8. mar 2013

@tromboska no ja som citala,ze pomaha alchemilkovy cajik na sliznicu....ale skus este na nete pohladat nieco...dufam,ze ti to pomoze 😉 drzim prsty

cerkutka
8. mar 2013

@katka30129 nie...vooobec nic. ani naznak akurat viem ze som sa raz v noci zobudila ze mi prsia zviera akokeby mi ich niekto mackal....ale to bolo iba jednorazove v tu noc...(asi som si ich prilahla 😉 ) keby ze nevidim na teste dveciarky tak neuverim, ja som ho aj robila s tym ze neni sanca ze som tehu lebo nemam ziadny ani najmensi priznak nicoho...

21majka
8. mar 2013

@katka30129 mna zase pobolievalo brusko,akokeby som mala dostat menzes a prsia ma zacali boliet presne ako pred menzesom.A testy mi zacali ukazovat od 9dna po vklade,na 11 den ciarky ako hrom 😀 .Ale u kazdeho to je ine 🙂 .Drzim prstiky 🙂

21majka
8. mar 2013

@tromboska ja som pila caj na podporu otehotnenia v kombinacii s cajom na podporu pred ivf,ale presne podla navodu(co bolo hrozne) 😀 😀 😀 .A takisto som brala vitaminy pre tehotne este pred ivf 😀 😀 😀

slniecko001
9. mar 2013

@tromboska ahoj, ja som tiež pila ten čaj na podporu IVF, ale podľa návodu iba cca týždeň ( s tým olivovým olejom to bolo hnusné), potom som si ho robila už iba ako klasický bylinkový čajík s medom a pridala som si aj medovkový čajík. Užívala som kyselinu listovú a vitamín E. A zrejme pomohlo 😉 .

slniecko001
9. mar 2013

@katka30129 moja ja som cítila po vklade iba cca 2 dni sem-tam pichanie v podbrušku a potom už nič. Až od 8. dňa mi bolo po každom jedle ťažko na žalúdku, dlho mi trávilo a prsia ma boleli ako na mrchu, ale iba cez deň, v noci nič. A teraz po 3 týždňoch, nemôžem v noci spať, stále sa zobudím na to, že som hladná a vyjedám chladničku 😀 Potom už spím až do rána ako batoľa. 😀 😀 😀

cerkutka
9. mar 2013

@tromboska inak ja som tiez pila ten caj na podporu ivf a vies co? myslim ze ho este mam niekde, ked sa stretneme mozem ti ho dat...hmm?