Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

dicinka1
22. jún 2015

@maria294 určite sa stratili?a dali sa vobec dat zamrazit?nedali ste si zmnrazit embrya?ale kedze sa dalej nevyvyjali tak ich proste zlikvidovali?nejako sa mi tomu nechce verit..aby sa stratili taketo veci..pises o nom ako keby bol debilny...no nic....mne pomohol a o ostatne sa teda nestaram..nech sa rozhodnu ako chcu.mam kamaratky ktore boli viac krat na Ivf ci uz v KE alebo MT a nepodarilo sa.no ale aspon vyskusali...ale tiez nadavali ked sa nepodarilo..:D

sfera
22. jún 2015

V podstate suhlasim s @maria294... tiez som s Hermanom uzila svoje...no nastastie som sa uvedomila a po neuspechu v KE sme skoncili v MT a doma mame pol rocneho sibala, hned na prvy sup...ak by som si mala opat vybrat a mal mi kto poradit,Hermanovi sa velkym oblukom vyhnem

@tinkapistik

sfera
22. jún 2015

@dicinka1 inak k tym stratenym embryam (vajickam,spermiam), nase tiez zahadne neboli zrazu...po odbere som mala 9oocytov (kolko bolo embryi nikdy nikde neuviedol)na prvy vklad mal pouzit jedno embryo,v protokole uviedol ze pouzil dve...ked som ho upozornila,povedal ze ide o preklep ...mimochodom v MT mi vklad robili krasne pod usg a vsetko som videla....na KET som ziadala vlozit dve, udajne boli vlozene, no spravu som dostala na nejake cudzie meno,ale zas udajne moja sprava...trosku vela chyb ...a nikdy ma neinformoval kolko mam zvysnych embryi, vzdy to nejako zaobalil,zahovoril a ked som chcela podstupit dalsi KET zrazu nebolo ho s cim podstupit...toto je prinajmensom zvlastne!!!! Som stastna ze som zmenila centrum, Helios sa s Gyncare neda ani porovnat....nevravim,ze to inde musi vyjst,ale ide o ten pristup k cloveku, ved to nemame lahke ak to nejde prirodzene a Herman s tym svojim chladnym pristupom no des!!!!

maria294
23. jún 2015

@sfera dakujem ti za svoju skusenost a v podstate si iba potvrdila moju skusenost a nie iba moju, ktoru sme mali u Hermana. Presne tak ako si napisala aj ty, keby som ja mala vtdey tie info a skusenosti s Hermanom ako mam teraz tak sa mu rovnako velkym oblukom vyhnem a nikdy sa nezamyslim ani u neho nieco zacinat.
dakujem a drzte sa nech ste zdravucky pekne rastiete v stasti a zdravi 🙂

maria294
23. jún 2015

@dicinka1 nevzavim ze uspesnost v iných celtrach je 100 % ale urcite vyssia ako u Hermana.
Mnoho kociek co som pocula a poznala sa stazovali ze im akosi zázrakom zmyzli spermie, vajicka a embria co si nechali zmrazit. Prilis vela nahod a nevysvetlitelneho jeho konania v jednom centre. A presne tak ako napisala sfera v Heliose vsetko robia pod usg, takze si vsetko vidis a viec co sa dele
Asi patris k tym stastnym ze sa ti un ho nestratil material na KET. Drzim palce nech ti to vyjde a nech zmytocne z teba netaha dalsie peniaze

slavka_2012
23. jún 2015

@sfera máme taku istu skúsenosť s Hermanom ako ty 😠 embrya na Ket už neboli a ani sa neunúval to vysvetliť ☹ a vten čas nas bolo asi 8 žienok čo im zahadne zmizli embrya, bolo to v 2012roku....v Martine podpisuješ všetko kolko bolo odobratých oocytov , kolko bolo zrelých,kolko sa oplodnilo a kolko ostalo po predlženej kultivácií a kolko bolo zmrazných a v akej kvalite,,,,,,,, v Gynkare som nemala žiaden doklad v ruke čo sa dialo s našimi embryami :( Neohováram je to maja skúsenosť z car .

sfera
23. jún 2015

@maria294
@slavka_2012 mohla by som vedieť koľko máte približne rokov, nemusíte presne čísla. ..vdaka

maria294
23. jún 2015

@slavka_2012 suhlasim s tebou a vdaka ze si podporila moju skusenost.
dufam, ze nase skusenosti pomozu dalsim kockam co sa snazia o babatko sa rozhodnut spravne

maria294
23. jún 2015

@sfera v 35 je najvyssi cas mat dieta a som stastna ze sa nam to podarilo v Heliose a len lutujem ze som tam nesla hned na zaciatku

maria294
23. jún 2015

dakujem vam vsetkym za svoje skusenosti a dufam ze tymto pomozeme dalsim kockam.
Myslim si, ze v jednom centre je prilis vela podobných nahod, prilis vela neobjasnených udalosti a podobných skusenosti aby to nepoukazovalo na niekoho prosob prace a pristup.

dicinka1
23. jún 2015

@sfera neviem no...mne vsetko vykonal ako mal..odpovedal na otazky..ked som sa pytala...a vsetko sedelo..zvlaštne no..

maria294
23. jún 2015

mozno by ste mohli poradit aj mnohym nastavajucim mamickam co si zhanaju vybavicku pre male
kde ste su kupovali a ci za rozumne ceny 🙂

maria294
23. jún 2015

@dicinka1 vidis mila moja, nie som sama ktora mala takuto skusensot u Hermana. Je nas viac a uzrite sa nepozname. Mozno by si sa mala zamysliet ze ci tam mas skutocne odlozene embrya na KET alebo ti iba vravi ze ich tam mas a v skutocnosti nic nevklada. Ja by som si nebola az taka ista

sfera
23. jún 2015

Hlavne sa baby nehadajte, je na každej ako sa rozhodne, každá sme tu napísali svoj nazor, svoje skúsenosti, ale každá rozhoduje sama za seba.... Peace 😉

dicinka1
23. jún 2015

@maria294 mam papier po 2 Ivf ze som ich mala 6 zmrazenych.takže teraz bude posledne KET.zistit to nikto nevie..žialbohu.mne je jedno..ja dieta mam už jedno,takže až taka zufala nie som ;) takže žiadna tragedia.a 200 eur miniem na blbosti aj tak..takže aspon skusim ;)

dicinka1
23. jún 2015

@sfera nehadam sa..ja som bola spokojna..mne je jedno ze s nim niekto nie je spokojny..mne to vyšlo..vdaka nemu a o ine sa nestaram ;) ked možem.pomožem.asi som vynimocna,ked mne jedinej sa podarilo u neho IVF....prajem pekny den

maria294
23. jún 2015

nemam v zaujme sa hadat s nikym, len som napisala svoju skusenost tak ako ostatne a ked pomozem tymto aspon jednej kocke sa spravne rozhodnut budem len rada. Keby som vedela vdety to co teraz tak moje rozhodnutie je ist hned do Martina a nie KE. Rozhodnut sa musi kazda sama tak ako to citi , ved nas zensky 6 zmysel nas nezradi 🙂

maria294
23. jún 2015

@dicinka1 si jedina zo 100 ktore som zpoznala ktorej to u Hermana vyslo.
Drzim ti palce nech sa ti to teraz podari aj po druhy krat 🙂

dicinka1
23. jún 2015

@maria294 ja by som zase radila ked nie KE tak Brno Reprofit. 😉

benny11
23. jún 2015

moje 1 IVF som absolvovala v Ke v Gyncare, sklamaná, cítila som sa ako číslo na bežiacom páse, úder pod pás som dostala od Hermana - NIKDY NEBUDETE MAŤ DETI, embryá zrazu neboli, ale mrazenie sa platilo. Nevzdala som sa a mesiac na to som bola v Brne na konzultácii a vraj nie je problém, žiadne diagnózy. V ten mesiac stimulka, vklad aj úspech tehotenstvo. Lekár sa len pousmial, že kde sme absolvovali IVF, ale radšej nekomentoval, takže o 2 týždne čakáme chlapčeka a ja osobne centrá na SVK neodporúčam..... Herman v mojich očiach už nie je lekár ide mu len o biznis, ženu treba psychicky podržať a nie zdeptať a správať sa k nej arogantne.....Keď som sa niečo pýtala, vravel, že vie čo robí..... A nie som jediná, ktorá volila Brno a na Hermana chce zabudnúť.....

maria294
23. jún 2015

ahoj benny , som rada ze si sa ozvala po dlhom case a potrvdila negativnu skusenost u Hermana.
Drzim palce nech to zvladnete spolu a aby vsetko dopadlo OK. 🙂 Mna to caka zaciatkom decembra

benny11
23. jún 2015

@maria294 neboj, všetky to zvládneme 😉 a na to zlé už nebudeme ani myslieť, každá sa musí rozhodnúť, tak, aby bola spokojná a každá sa poučí na svojich chybách, tak ako my...

dicinka1
23. jún 2015

@benny11 ahoj..ked si platila mrazenie a nic sa nemrazilo..preco si nepytala peniaze spat?ked mas na to pravo?

benny11
23. jún 2015

@dicinka1 ale vypýtala som si ich späť, a tváril sa zmätene, že či sa mrazilo niečo....smutné

dicinka1
23. jún 2015

@benny11 no neviem..ak by sa mne take niečo stalo,tak by som určite žiadala,nech mi ukáže v papieroch či bolo mrazene či nie...ved su to moje peniaze..ja platim....mne dal papier ze kolko bolo mrazenych...vsetko sa da dokazat.a tych 200 ci kolko sa platilo urcite nie je malo...

slavka_2012
23. jún 2015

@sfera ja uz mam 42 ,ked nam bolo odporucane Gynkare mala som dva mesiace pred 39.Lutujem ten 1,5roka strateneho unho, o eurach ani nerozpravam,od zaciatku som samopladca ☹

benny11
23. jún 2015

@dicinka1 nič mi nedal, v deň vkladu povedal, že 2 sa budú mraziť, a povedal výslednú cenu, po neúspechu som sa zastavila, že dohodneme KET, vraj nič sa nemrazilo, platilo sa 250, ale mi ich aj vrátil, s úžasnou vetou od tej doby sa vyhýbam ulici, na ktorej sídli, každá si môžme vybrať kam pôjdeme na IVF, a tebe držím palce, bol to len môj názor a moje pocity

dicinka1
23. jún 2015

@benny11 vidim,že vela báb tu na neho kyda...no mne dopomohol...a nie len mne..vela bab otehotnelo.ved napokon..v tejto teme je všetko popisane...inde som nebola..porovnat to neviem..v Splne som sa otocila,este len som prišla... aj na Hredzaka sa kydalo...a tiez vela bab otehotnelo aj vdaka nemu..som v šoku s toho,čo tu píšete..mne vždy dal papiere pred IVF aj po nom...inštrukcie.kontroly atd..vsetko prebehlo ok...

benny11
23. jún 2015

@dicinka1 pozri tebe pomohol, iným možno tiež, ty si nemusela riešiť zmenu centra, ak Ti vyhovuje nikto to Ti to neberie, ale každá sme napísali vlastnú skúsenosť.......a ja už k tomu nemám čo povedať....

linka
23. jún 2015

Zdravim vas...pridam aj ja moju skusenost...na 1.ivf do gyncare sme isli v januari 2012,odobral 6 vajicok,oplodnilo sa 5,vsetko sa vlozilo s odstupom casu,ale zial neuchytilo sa nic,pristup dr. bol divny,zakazdym,ked sme spolu volali bol nahnevany,pri vkladoch nepouzival monitor,ze vidi i on aj ja,ze co sa deje,zakazdym razom bol vypnuty,..v sept.2012 sme isli na 2.ivf,odobral 5 vajicok,oplodnili sa 4,z toho 2 vlozil,pytala som sa ho co s dalsimi dvomi ako to vyzera,tak mi kazal volat na druhy den,ze sa dozviem,volala som,povedal,ze nic z nich,neverila som,lebo vravel,ze vajicka mam v skvelej kvalite...toto ivf vyslo,ale zial v 7tt sa prestalo vyvijat,bola som vtedy aj u nho na sono ako to vyzera,tak som sa potom pytala ci mam ist na kyret,ze nie,ze priroda si sama poradi,ze mam vysadit lieky a cakat na potrat,baby ja som o par dni vo velkych bolestiach doma porodila 10cm plodovy vak,je toto podla vas zdravy rozum??? a este ceresnicka na torte,ked sme boli uz na odchode,tak povedal,ze my dvaja s muzom mat deti nikdy nebudeme a tlacil nas do 3.ivf,za dverami som povedala nikdy viac!!!!!!!!! na to cistenie com aj tak musela ist a o pol roka som otehotnela prirodzene...urobte si svoj nazor na pana dr.