Snažilky z Liptovského Mikuláša. Pridajte sa

tanika.t
9. apr 2008

vitajte v našej téme 🙂

tanika.t
autor
9. apr 2008

ahoj wejka 🙂

google
9. apr 2008

Ahojte, idem Vas pozdravit do novej temy a popriat aby sa vsetky snazilky coskoro stali tehulkami 🙂

tanika.t
autor
9. apr 2008

ahoj googlík, som na teba myslela,že ako sa máš-ak môžeš,napíš IP 🙂

tanika.t
autor
9. apr 2008

díky za prianie,takže potom všetky s bruškami sa stretneme 😉

google
9. apr 2008

poslala som 😉

weja
9. apr 2008

jeeej, tak uz som tu... 🙂 vdaka tanika 🙂
tak snad nam tato tema prinesie stastie... 🙂
google - ty kde si sa stratila? nevidela som ta tu ani nepamatam...

tanika.t
autor
9. apr 2008

😉 musím bežať preč,páá..neskôr tu budem 🙂

google
9. apr 2008

weji pauzickujem trosku od vsetkych tych myslienok...

jastericka
9. apr 2008

ahojte, tak som zostala najskôr v šoku, že prečo druhá téma 😅 , ale potom som si prečítala, čo napísala tanika 😅

Juuj, babenky, malinkej je veľmi dobre a dáko sa jej nechce na svet. Do poradne najbližšej ideme až 15.4. to je budúci utorok a to mám už termín 😉 . Neviem, ako to momentálne vo vnútri vyzerá, ale na poslednej poradni som sa ešte neotvárala, tak preto ma objednala až tak neskoro. V piatok ideme na pásy, to si tam zas vysedím 😒

Tie falošné kontrakcie však mávam už pravidelne, skoro 2 týždne, ono sa píše, že sa objavujú tak 2-4týždne pred pôrodom. K večeru sa bolesti stupňujú, ale nie je to nič strašné a najmä to vždy ustane, takže falošné poplachy.

Sama som už veľmi nedočkavá, tieto posledné dni je to poriadny záber na nervičky 😖

weja
9. apr 2008

google - chapem... tak snad ti to prospeje... 😉
jastericka - jeeeej, aj ja som sa narodila 15.4.... 🙂 ale tvoja malinka si da asi este trochu nacas... nakoniec mozno ani nebudete mat doma maleho baranceka, ale az byka... 😉
inak, ja si neviem ani predstavit, ako take kontrakcie vyzeraju... 😨 ale musi to byt asi riadne na nervy...
a to mozme byt radi, ze nase tehu trva len 9 mesiacov - slony su tehotne az 24 mesiacov... 🤐 😝

tanika.t
autor
9. apr 2008

😀 wejka,už len aby sme boli,však to nejak vydržíme,keď aj jastericka je silná a snaží sa 😉

jastericka,ja už na teba myslím,čakám,že jedného dňa sa na MK neukážeš a to už budeme vedieť koľká bije 😀
dnes taký nádherný dník by sa bábätko už aj mohlo pýtať na svet 🙂

tanika.t
autor
9. apr 2008

alinka ,kdesi? 😉

weja
9. apr 2008

ved ja som uz vcera chcela vyhlasit po jastericke patranie, ked som videla, ze sa cely den neukazala na konovi... 😀 esteze vecer potom zavitala, lebo som uz chcela volat loss, ci nevie nieco nove... 😀 😉

jasne, ze to vsetky nejako zvladneme... aj ked to vyzera hrozivo... cely porod je sice pre mna doteraz taky nepochopitelny zazrak, kym take velke babo prejde cez taky maly otvor... 😅 ved viete, co tym myslim... preto sa ani nedivim, ze su pri tom take velke bolesti... 🤐 ale zasa ked to zvladlo tolko zien pred nami... 😉

loss
9. apr 2008

caute babuky
jasericka ja idem zajtra som zvedava co mi povedia
a ozaj mame uz postielku hura

tanika.t
autor
9. apr 2008

wejka,však uvidíš na pôrodke 😀
niektoré ženy tak strašia pôrodom a niektoré to berú normálne,ale isto to závisí aj od okolností,verím,že to osobne 😉 zažijeme

alinka189
9. apr 2008

ahojteee, tak tu som 😀
wejka, a nejdeš už v piatok testovať???

weja
9. apr 2008

inak niekde som citala taku peknu myslienku, ze tie, co zazili MA maju v podstate lahke porody - totiz po tom, co zazili sa taaak hrozne tesia na malicke, ze im ani ta bolest nepripada taka strasna... 😉
ale tiez si samozrejme myslim, ze je to individualne, niekto ma to stastie, ze ma lahky porod, niekto to mozno len lepsie znasa... ved uvidime... jastericka a loss nam to zachvilku budu opisovat a dufam, ze aj my to coskoro zazijeme... 😉
alinka - nechcem sa unahlit s tym testovanim... v nedelu by som mala ne/dostat mrchu, tak chcem vydrzat aspon dovtedy... 😒 no keby som si mala brat priklad z teba, tak testnem az o tyzden... 😀 😉

alinka189
9. apr 2008

wejka, ako to myslíš? 😕

weja
9. apr 2008

alinka - nemyslela som to v zlom, to som ta chcela len podpichnut... ked sme boli na stretku, tak sa mi zda, ze si hovorila, ze ti meska, ale testovanie si odkladala... 😉 alebo som to poplietla...? 😕 tak teraz uz neviem... ale prepac, kazdopadne som to nemyslela zle a urcite som ta nechcela urazit... 😉

jastericka
9. apr 2008

babky, hehe, tak ja sa zase hlásim, aby ste nemuseli volať "policajná ústredňa pátra..." 😀
na večeru som sa napráskala tlačenky s cibuľou a octom, už chcem malú vydúriť von 😝 , švagrinej zabrala pikantná pizza a malý sa na druhý deň narodil 😉

wejka, určite je na tom kus pravdy, že mamky, čo prežili MA majú "ľahšie" pôrody, v úvodzovkách preto, že ich to určite bolí, ale psychicky sú na to oveľa lepšie pripravené, pretože na ten batôžtek tak dlho čakali, že im tá bolesť pripadá už malicherná...

je to hodne o psychike, ako sa žena naladí na pôrod, treba len predýchavať pekne, no ale teoretizujem, som zvedavá, aká bude prax 😀

lossík: krásna postieľočka, zajtra napíš, ako si dopadla v poradni 😉

googlík, zdravím Ťa 🙂

tanika, ďakujem, že si myslíš, že som silná, ja sa fakt snažím a ďakujem za psychickú podporu 🙂

tanika.t
autor
10. apr 2008

dobré ránko 🙂

weja
10. apr 2008

dobre ranko 🙂
jastericka - tak ty uz chces malinku vydurit, co? 😀
loss - som zvedava, co ti povedia v poradni... 😉 a postielka je naozaj nadherna.... 😵
ahoj tanika, ako sa mas?

tanika.t
autor
10. apr 2008

wejka,každý deň inak 😒 to asi tie hormony ☹
ale snažím sa 🙂
tebe moc držím palce,aby pri tom testovaní boli //..nech ti to vyjde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jastericka,ako sa cítiš po tej tlačenke? a malinká bola v noci kľudná od tej cibule? 😀

google
10. apr 2008

Ahojte snazilky a tehulky z LM, ako sa dnes mate? Ako je krasne von, ze? Hned ma clovek veselsiu naladu 🙂 wejka, takze tebe sa blizi testovanie ze? No budem moc moc drzat palceky. Tani a ty ako? Mas snazilkovske obdobie? Ja cakam mrchu na buduci tyzden, lebo tento mesiac sme snazenie flakali, ani som nevedela, aky som DC. A chcem si kupit novy teplomer a skusit jeden mesiac merat BT, co to spravi. Len ci prekonam lenivost a budem poctivo merat, to neviem 😀

alinka189
10. apr 2008

wejka, ja som sa nenahnevala!!! bože chráň 😀 a na teba už tobôž nie! len som nevedela ako to myslíš. ale máš pravdu, odkladala som, ale čo ked som dlho nevydržala 😀 , a kedy skúsiš? v nedelu?
jastericka, ale jej dávaš zabrať 😀
dnes je ozaj nádherne aj teplučko, konečne.

jastericka
10. apr 2008

ahojte žienky

takže tlačenka nezabrala, malinká je spokojnučká, len mňa pálila záha hrozne z tej cibule 😅
Keď je tak pekne, pôjdem na dlhú prechádzku so psíkom, tak dúfam, že malinká bude cítiť vôňu jari a povie si, že už je čas 😝

prajem pekný dníček

weja
10. apr 2008

alinka - no to som si vydychla, uz som nevedela, ci som to v niecom neprehnala 😅
no uvidim, co s tym mojim testovanim... zajtra bude 12DPO, tak to uz zacina byt fakt vazne... 😅 no chcela by som vydrzat do vikendu, mozno by som testla aj v sobotu... uvidim, ako sa odhodlam... 😅 ale kazdopadne dam vam urcite vediet 😉

tanika - no hormony su pliaga 😖 ale zvladas to statocne... 😉
google - na skodu to meranie nemoze byt... mozno ti to pomoze trochu sa zorientovat v cykle 😉
jastericka - no bolo ti to treba...? 😀 malinka ma asi rada tlacenku, kedze jej nevadila... 🙂 a skusala si uz tie vacsinou osvedcene "recepty"? - sex, tepla vana alebo upratovanie... 😉

tanika.t
autor
10. apr 2008

nejak blbne MK dnes,2x ma vyhodilo s celou odpoveďou

tanika.t
autor
10. apr 2008

tak do tretice 😀

google,som 24.dc,zajtra končím s duphastonom a čakám kedy príde ms,aby som od 5.DC začala brať clostilbegyt, popritom beriem norprolac stále-no poviem vám "závisláčka" 😀

wejka,práveže ma to nejak bije,posledný týždeň je hrozný,ale to asi preto,že si uvedomujem,že ďaľší mesiac je v čudu ☹
tak aspoň tebe nech to vyjde tento mesiac,aby si našla // !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
koľký DC si ?

google
10. apr 2008

wejka ale ty vyzeras velmi nadejne!!! 🙂
baby, idem ja domov, pekny zvysok dna Vam zelam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre