Snažilky z Michaloviec. Pridajte sa

max175
3. aug 2008

Ahojte. Dovolila som si začať novú tému. Určite sa najdú žienky z Michaloviec, ktoré majú problém otehotieť. Niekedy je dokonca lepšie stretnúť sa a porozprávať. Ale nemusí to tak byť. 🙂 🙂 🙂

eva7780
17. sep 2008

no marcelka to je mozno lepsie ze ide na svadbu ako do tatier,aj ked nebude doma,ale dufam ze si najdete cas na rozhovor dobru noc

eva7780
18. sep 2008

prajem krasne ranko 🙂

kavaapalma
18. sep 2008

marcelka 😒
drzim ti palce a myslim na teba aby to dobre dopadlo a chlapi su takí,ze niekedy maju tie svoje blbe obdobia a nepohne nimi ani strom 😖 netlac na neho a nechaj mu trosku volnejsieho priestoru mozno to potrebuje byt chvilu len sam so sebou so svojimi myslienkami aby si uvedomil,ze nedokaze byt bez teba a ze si zasluzis aby ti bol oporou aj nadalej a riesili ste problemy spolocne ako doteraz.
a svokru si teda nevyberies 😢
skoda,ze robim poubede viac by som s vami popisala,ved ja si cas najdem 😉

marcelka82
18. sep 2008

Ahojte. Ďakujem za povzbudenie. Je lepšie, že ide hrať, než by mal ísť bozo mňa do Tatier. Teším sa. Je to hrozné ale radšej nech ide do roboty. Tak mu treba. Ja by som bez neho nešla.

Evy ao sa cítiš? Už Ti je lepšie?

eva7780
18. sep 2008

marcelka uz je to lepsie zajtra idem na kontrolu a krv,a asi sa dam vypisat,lebo este pojdem na pn kvoli ivf tak nechcem mat problemy

marcelka82
18. sep 2008

Evy, nechcem Ťa strašiť, ale aj časté PN robia problémy. Preto som ja ostala na PN.

eva7780
18. sep 2008

ved ja robim len na aktivacnych pracach v skolke takze som tam teraz nemohla ostat,uz dost ze je o viac ako polovicu menej deti,co su vsetky chore ☹ a potom uz budem dlhsie,nechcem aby sa decka vesali po mne ako to robia niektore

marcelka82
18. sep 2008

To znamená, že Ťa majú radi. Veď to je milé.

eva7780
18. sep 2008

to ano,len jeden chlapec ma sili ako slon neviem kde sa to v nom berie 😀 minule mi skoro ruku otrhol a tak zlato kuka na mna,tie ocka,aj ja chcem mat take babo doma 🤐 aj na ulici na mna vykrikuju

marcelka82
18. sep 2008

To musí byť nádherné. Mne sa to nestáva. Ale my vo vchode máme takú malú princeznu. Rozkošná. Takú by som chcela mať. Ona keď ide, tak ja za ňou z balkóna pozerám. To je ideťa po všetkých stránkach tak zlatunké. Vždy sa k nej prihovorím aj k jej mamke. Prisťahovali sa len nedávno. Majú 3 deti. Dve dcéry a nedavno sa im narodil chlapček. Neviem, či má mesiac. Ale tá malá........ Má asi 2-3 roky. V živote sa nestratí. Je rozumná.

eva7780
18. sep 2008

to je fajn,lebo v skolke niektore su zlate ale ine no hroza mne sa zda ze my sme neboli taky pojaseny,alebo ze by ano? 😀 a rozmaznany no hroza,niektore este doma mamky krmia atak to aj vypada,ze sa zakladne veci ucia v skolke aj ked su uz trosku vacsie

eva7780
19. sep 2008

prajem pekne ranko,aj ked uprsane,dnes idem na kontrolu,tak tu strasim uz skoro 😕

marcelka82
19. sep 2008

Dobré ránko. Tak Ti Evy držím palčeky. 😵 😵 😵

eva7780
19. sep 2008

v stredu idem do prace,tak si este trosku odpociniem 😉 aj tak je v skolke len 8 deti,a s toho urcite su aj poprechladane,ako poznam niektore mamicky,radsej supnu chore decko do skolky akoby s nim mali ist k lekarovi 😠

marcelka82
19. sep 2008

To vieš, niektoré si aj môžu myslieť, že sa ich dieťa iba tvári choré. Veď aj deti si dosť vymýšľajú. A potom sa v nich ani vlastná mama nevyzná. Niekedy je to ťažké.

eva7780
19. sep 2008

to ano marcelka ale su tam dve co ich poznam osobne a tie su radi,ked to decko nemaju ani na ociach to nie su matky ale macochy 😠

marcelka82
19. sep 2008

No tak to vidíš. Možno práve kvôli tomu si my musíme toľko vytrpieť, aby z nás nakoniec neboli macochy. Takto si svoje deti budeme viac vážiť. 🙂

eva7780
20. sep 2008

marecelka to mas pravsu,ja ked vidim daktore zeny ako sa spravaju k detom,hned by som ich vyfackala 😖 prajem pekny vikend

marcelka82
20. sep 2008

Aj Tebe krásny víkend Evy.

Aj vám všetkým, ktoré nás náhodou navštívite prajem krásny víkend.

kavaapalma
20. sep 2008

hej,heeeeeej aj ja som tady,tadyyyyy 😀 😀 😀
vikend na figu borovú aspon dneska esteze mam doma svojho milacika no samozrejme musela som dostat nadchu a tak len kycham,kaslem,soplem,ze juchuuuu na porazenie to je fakt zakon schvalnosti a este ideme vecer k svokrovcom a vratime sa zajtra poubede a este k tomu moj drahy mal havarku jak sa vracal zo sluzobky v Presove ale len take mensie tuknutie este stastie,ze nebol on na vine len mu vybehol nejaky ... z vedlajsej cesty na hlavnu,no ale mal pozicane bratove auto taaaaaa ked sa dari taaaaaaa sa dari... 😝
dalsie info neskor,drzte sa babenky moje a bacha aby ste sa velmi nepoprechladzovali-to je ale dlhe slovo

marcelka82
20. sep 2008

Ahoj kavaapalma. Nič príjemné. Takú havárku som mala ja minulý rok na semafóroch pri veľkej autobuske. Tiež som nebola na vine. Našťastie som ale nemala s autom nič, akurát pohnutý plastový nárazník. Tá baba, čo to do mňa upárala, nie len že odo mňa dostala krik, ale si aj musela zaplatiť opravu auta, ktorá ju stále vyše 10000Sk. Takže som mala šťastie. Je mi ľúto že si prechladla. Skús sa naparovať nad harmančekom. To pomáha pri nádche.

eva7780
20. sep 2008

kavaapalma este ze sa nic vazne nestalo,s choroby sa vyliecis,teraz je take blbe obdobie 😒

marcelka82
21. sep 2008

Dobré ránko prajem. Máme v celku pekné počasie. Aspoň sa teda ukazuje. Takže vám prajem krásnu nedeľu. 😉

eva7780
21. sep 2008

pekny den,marcelka nemozes spavat?ja som spala do 10.00 😉

marcelka82
21. sep 2008

Ja som nemohla spať, lebo manžel nebol doma. Potom som si s ním ešte ľahla a spala som do 11-tej.

eva7780
21. sep 2008

este ze si to napravila,to slniecko sa dlho neukazovalo,uz je zase riadna zima

marcelka82
21. sep 2008

No, ale slniečko poctivo bojovalo. Žiaľ, prehralo boj pre dnešok. Čo už, možno zajtra.

kavaapalma
21. sep 2008

to bol ale riadne blby vikend 😖
ja viem,ze to nie je az take strasne,ale aspon sa sem vypisem....manzela som si velmi neuzila bol este viac chory nez ja a to poznate-obskakovala som ho,ale videla som ze mu je šoufl..... pred chvilou odisiel zase do Martina....

atima
21. sep 2008

ahojte baby po dlhom čase sa ozyvam, som smutna ani po laparke to nevyšlo ☹

eva7780
21. sep 2008

kavaapalma co uz narobkas,ked choroba utoci a chlapi su vzdy este viac chori 😉 mojho tiez musim obskakovat ako male diet 😀 😀