Snažilky z Michaloviec. Pridajte sa

max175
3. aug 2008

Ahojte. Dovolila som si začať novú tému. Určite sa najdú žienky z Michaloviec, ktoré majú problém otehotieť. Niekedy je dokonca lepšie stretnúť sa a porozprávať. Ale nemusí to tak byť. 🙂 🙂 🙂

lenuliatko
8. mar 2009

Marcelka, sondujem odušu 😀
Evi, nikdy nevieš... 😉

marcelka82
8. mar 2009

Hej, hej zázraky by sa zišli nám všetkým (snažilkám).

Leni ale asi nakoniec aj ja sa dám zoperovať tu. Kvôli Maxovi. Aby som od neho nebola až tak ďaleko.

eva7780
8. mar 2009

Marcelka ty ides na aku operaciu? 😕

marcelka82
8. mar 2009

No ten slepák budem musieť dať zoperovať.

lenuliatko
8. mar 2009

Marcelka, ja sa chystám po 30.3, nepridáš sa? 😉 Síce budeme v úplne iných budovách, ale aspoň v záhrade dáme rande 😀 A ty to máš tak blízko domov, že môžeš aj utekať. Idem od vás, popozerať správy. Ďakujem za info 🙂

marcelka82
8. mar 2009

Leni teraz ešte nie. Ešte jeden Ket a musím nabrať odvahu.

marcelka82
8. mar 2009

Idem aj ja. Prajem pekný večer.

eva7780
9. mar 2009

pekny den,aj ked zase upršany 🙂

marcelka82
9. mar 2009

Ahoj. Aj Tebe pekný deň. 😀 😀 😀

eva7780
9. mar 2009

dakujem 😀 😀 😀

marcelka82
9. mar 2009

Nie je začo. Aj nabudúce len nie často. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

eva7780
9. mar 2009

Marcelka dnes ti je dajako veselo 😀 😀 😀 😀 😀 neboj často nie,len každý den 😉

fajndievca
9. mar 2009

Tak ako v téme Michalovce, tak skúsim šťastie i tu. Milé žienky, nevedeli by ste mi poradiť nejakého dobrého gynekológa, alebo gynekológa, ktorý je i pôrodník v Michalovciach s ktorým máte dobré skúsenosti, alebo viete že s ním má skúsenosti niekto iný. Veľmi by ste mi tým pomohli. Môj gynekológ aj keď ho navštevujem cca 10 rokov sa správa ku mne neochotne, nechce mi pomôcť, aj keď mu stále hovorím o svojich gynekologických problémoch a preto by som chcela zmeniť lekára. Veľmi mi záleží na mojom zdraví, asi ako každej z nás a preto mi poraďte na koho by som sa mohla obrátiť.

marcelka82
9. mar 2009

Ahoj fajndievca. Ja už roky chodím k Bálintovy. Nevravím, že je najúžasnejší, ale je veľmi zlatý a vie sa vžiť do situácie svojej pacientky. Mne pomohol už veľa krát a dokonca ma aj povzbudzoval k bábu. Naozaj mi vždy chcel len to najlepšie. Nevimenila by som ho. Dokonca aj keď mi robil výter z krčka maternice a ma to bolelo, sám vzal menšie nástroje len aby som necítila takú bolesť. Dokonca aj keď mi v nemocnici nasadili lieky a pri tých som sa cítila ako keby do mňa nalial niekto kyselinu, on mi to vysadil a pomohol mi skutočne bezbolestne a úžasne. Videla som ho aj nešťastného preto, lebo musel pacientke oznámiť, že prišla o bábo. Takže skutočne cíti s pacientkami. A koho vlastne máš teraz?

eva7780
9. mar 2009

fajmdievca koho máš gyndoša?
dobrú noc 😔

fajndievca
9. mar 2009

Nechcem ho menovať, lebo je tu iste veľa žien, ktoré sú s ním spokojní. Nebolo by to odo mňa pekné. Možno som len jedna z mnohých, ktorej sa práve tento môj lekár nevenuje, no hlboko sa ma to dotýka, lebo aj keď som mu povedala aby ma vyšetril dôkladnejšie, že sa necítim dobre, mám veľké bolesti pri menštruácií a silné krvácanie, zväčšený kŕčok maternice a bolesti pri každom pohlavnom styku, on si to nevšímal a i tak ma dôkladne nevyšetril. A za dôkladné vyšetrenie nepovažujem 5 minút keď som už aj von z ambulancie od toho ako som do nej vošla.

eva7780
10. mar 2009

dobre ránko 🙂
fajdievca,napíš do ip,možné to je že mám toho istého,aj ked ako píšeš každý ma iný názor,je priamo z MI ?

eva7780
10. mar 2009

človek porobi,ide do práce a tu stale nikoho 😕

marcelka82
10. mar 2009

Ahoj. Ja som tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

eva7780
10. mar 2009

konečneeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀

marcelka82
10. mar 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

eva7780
10. mar 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

marcelka82
10. mar 2009

Ta Ty sa mi vysmievaš hej?

eva7780
11. mar 2009

dobré ránko a pekný dník 🙂
Marcelka nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀
na dnes držím maxíkovi palce 🙂 🙂 🙂

alon111
11. mar 2009

prajem krasne ranko ja ho pri tych svojich potvorach mam take dive 😉 vcera sa predviedli najprv rozbili umyvadlo v kupelni s mojou vonavkou ktora posla tiez za vlast a ked som ich zavrela do detskej tak najprv rozbili celu vlakovu supravo co dostal oliver na vianoce a potom tu celu polystirenovu krabicu nadrobili na drobno a rozhadzali po celej detskej. 😠

marcelka82
11. mar 2009

Ahojte. Tak už sme doma. Drobček ešte oddychuje. Snaží sa spinkať, ale teraz ho všetko straší. Očko má krásne. Bielok je ešte troška zakrvavený, ale malo by to prejsť. Veď ešte ani narkóza celkom nevyprchala. A pred operáciou som ho vážila a váži 5 kg. Tak sa strašte teším že je už doma. 😀 😀 😀

Alon to si mala voňavku ako kameň? 😀 😀 😀 Aspoň vieš že prečo upratuješ. Ja sa teším keď Max rozhádže hračky. Za ním ich rada upratujem.

Evka ďakujeme.

eva7780
11. mar 2009

alon kde sa túlaš? 😉
Marcelka no vidíš,ako to ušlo 😉

alon111
11. mar 2009

marcelka tak vam s maxom prajem skore uzdravenie 😉 .uz asi zacnem pouzivat len mydlo s tym velku skodu nenarobia 😀

marcelka82
11. mar 2009

Moje zlaté. Maxovi asi pred hodinou vytlačilo krv z očka. Má ho celé od krvi. Ale doktor nás upozornil. Čo nás neupozornil, že zvracia. A chúďa moje malé neovláda svoj močový mechúr. ☹

alon111
11. mar 2009

joj marcelka ja sa uz vazne bojim. ☹