Snažilky z Michaloviec. Pridajte sa

max175
3. aug 2008

Ahojte. Dovolila som si začať novú tému. Určite sa najdú žienky z Michaloviec, ktoré majú problém otehotieť. Niekedy je dokonca lepšie stretnúť sa a porozprávať. Ale nemusí to tak byť. 🙂 🙂 🙂

eva7780
11. júl 2009

haannka ahoj,vitaj medzi nami 🙂 🙂 ja tiež nie som priamo z Mi,22 km od 😉 do ktorého centra chodíš?

eva7780
11. júl 2009

kukla som si fotoalbumy,adamko je zlatučký 🙂 🙂 🙂 na 3.IVF ideš tiež do heliosu?ja chodím do gyncare

haannka
11. júl 2009

ahoj evi, ano idem do Heliosu, oni sa mi "postarali" o Adamka. Gyncare bol aj pri 1.ivf aj 1.ket neuspesny. Ty co planujes?zatial som o vas necitala,musim si popozerat.

eva7780
12. júl 2009

ahojte 🙂 haanka ja teraz dávam pauzu,u mna bolo 1.IVF neúspešné,na 2.netuším kedy pojdem

haannka
12. júl 2009

ahoj Evi. Ja som mala medzi 1.a 2.presne rocnu pauzu, medzi 2.a 3. + - dvojrocnu pauzu. Je tu momentalne nejaka "stimulka"alebo tehulka?

marcelka82
12. júl 2009

Ahojte. Haannka vitaj.

Ja verte či nie, bude to znieť hrozne ale teraz som sa zobudila od včera večera. Asi som dospávala tie 3 nočné. Ale mám to za sebou, aj keď nie tak úspešne ako som chcela. Ale dobre. Aspoň na sklade sa dá tancovať.

eva7780
12. júl 2009

haanka momentálne nie,ale myslím si že sú tu dve adeptky 😉 ktoré maú v pláne ísť dalej 🙂
ahoj Marcelka 🙂 ale mala si dobrý budíček čo? 😀 😀 😀

eva7780
14. júl 2009

ahojte,prajem vám úspešný týžden

lulockka
14. júl 2009

Ahojte Haannka vitaj medzi nami.Ja sa chystám na KET len musím počkať ešte na jednu mršku a hor sa do toho.Všetkým krásny letný týždeň. 😎

eva7780
17. júl 2009

baby koniec týždna nikde nikoho?aspon nás posuniem 😀

kavaapalma
17. júl 2009

ahojte po dlhsej dobe ale sak je leto ,dnes sme boli s kamoskou na nakupoch a som cisto znechutena pobehali sme cely zemplin a tie velkosti ma total nasrali vsade len XS S a M malokde bolo L dlabem na nich asi pojdem nazad do cinanov...
vyzera to tak ze moj odchadza 16.septembra do afganu ☹
dom este stale nemame uz som z tych papierov na nervy 😠

eva7780
19. júl 2009

ahoj Jani bude ti smutno bez drahého ☹ čo vám to tak dlho trvá vybaviť 😕 ?aby ste to postíhali kým ti manžel pojde preč 😉 a ako ešte ste nezamiesili?

marcelka82
20. júl 2009

Ahojte. Prišla som nás posunúť na prvú stranu. Som stále v práci, takže tu už ani nestíham chodiť. Prepáčte. Ale stále na vás myslím. Chýba mi vaša opora a povzbudenie. Tak vám všetkým prajem krásny týždeň. Užite si ho v zdraví.

kavaapalma
20. júl 2009

teraz ma vynimocne caka tyzden nocnych ale radsej ako poubede,akurat ma len strasne bolia krize asi som sa musela prechladit... inak nic nove ... tie papiere preto tak dlho lebo sa jedna o statny majetok a okrem toho sak su teraz dovolenky tak sa niet co cudovat... som zvedava kedy to ozaj bude... o male sa uz nesnazime naco ked ide prec a ja sama tu ostanem... nevsimli ste si sak som sa vymazala aj zo snaziliek...

eva7780
21. júl 2009

no veru som si to nevšimla ,ale ani Marcelka sa nesnaží ☹

marcelka82
21. júl 2009

Ahojte. Marcelka sa nesnaží už dlho. Niet s kým. 😔

lulockka
23. júl 2009

Ahojte trošku nás posuniem nie ako sme spadli dole.Prajem vám krásny slnečný víkend 😎

miroslava89
23. júl 2009

ahojte🙂
ja som tiez ex michalovcanka teraz uz aj ex snazilka..

len vam chcem popriat vela stastia pri snazilkovani aby ste sa dockali vytuzenych babetiek 😵

eva7780
23. júl 2009

ahojte,miroslava gratulujem 🙂

lulockka
24. júl 2009

Ahojte všetky 🙂 Miroslava blahoželám a prajem veľa šťastia. 😉 🙂

eva7780
25. júl 2009

pekný víkend prajem 🙂trošku sa nám schladilo,hned sa lepšie dýcha 🙂dnes mi príde mama aj s druhom ,ostanú do budúcej nedele 🙂na obed ideme pre nich do MI na stanicu

lulockka
25. júl 2009

Ahoj no ochladilo sa ale práve teraz ked ja mám voľno a mohla som si ho užiť pri vode. ☹ Aj my očakávame návštevu príde mi sestra s anglicka tak sa na ňu veľmi teším.Príjemný víkend prajem všetkým 😉

atima
30. júl 2009

AHOJ EVKA
ešte stale nič, neboj raz sa to podari, my sme čakali tiež 5 rokov a ver mi stalo to zato. myslim si že najkrajšia chvila v živote ženy je ked sa stane maminou a ja to z celeho srdca prajem každej z vas.

Marcelka hlvu hore určite prijde v živote chvila ked si povieš kvoly tomuto to všetko stalo zato.

Držte sa.

marcelka82
31. júl 2009

Ahojte. Tak konečne znova víkend.

Atima. Viem že to stojí zato, ale ja sa snažím už 8 rokov. To je dosť veľa. Už mi zo všetkého šibe. Tak sa radšej sústredim na prácu a na Maxa. Robí mi obrovskú radosť. Aj keď má zdravotné problémy. Aspoň že mám jeho. Je mojím slniečkom.

Evka ako dopadla návšteva? A ako nakoniec dopadla dovolenka v Maďarsku?

Lulockka neboj. Aj mne počasie robí naschvály.

eva7780
31. júl 2009

Ahojte 🙂 Atima dakujem 😵
Marcelka,návšteva je ešte u nás do nedele,v Madarsku sme boli len na jeden den 😉 a čo je Maxovi? 😕 😕 😕

marcelka82
1. aug 2009

Ahojte. Evka, Max má zápal očných spojiviek. Buď z prachu, alebo má alergiu na trávy. A v Budkovciach ho niečo poštípalo, tak dostal antibiotiká. Neviem čo to bolo, ale aj po 3 dňoch to mal stále tvrdé a svrbelo ho to. Tak vieš, istota pol života.

A v Maďarsku na jeden deň. Viem. Ale mala si aspoň jednodňovú dovolenku. To je super. Nie?

eva7780
1. aug 2009

Marcelka to áno,ešte pojdeme dakedy s manželom,teraz sme zbehli len s mamou 🙂 zajtra u nás máme den obce 😝 tak bude zas veselo až do noci 😀 😀
Max nech sa rýchlo uzdraví 😵 😵 😵 😵 😵 😵

marcelka82
2. aug 2009

Ahoj. Tak prajem aby ste si to poriadne užili.

Za Maxa ďakujem. No hrozí, že má alergiu na trávy. Zajtra s ním idem znova k veterinárovi. V jednom očku má bielok až zakrvavený. Tak uvidíme. A aj kychá. Chúďa moje malé.

eva7780
3. aug 2009

prajem pekný a úspešný týžden 🙂 🙂 🙂

kavaapalma
5. aug 2009

prajem pekny a uspesny zvysok tyzdna a potom aj pekny slnecny vikend