Snažilky z Michaloviec. Pridajte sa

max175
3. aug 2008

Ahojte. Dovolila som si začať novú tému. Určite sa najdú žienky z Michaloviec, ktoré majú problém otehotieť. Niekedy je dokonca lepšie stretnúť sa a porozprávať. Ale nemusí to tak byť. 🙂 🙂 🙂

marcelka82
26. sep 2009

Evka nato ešte ani nemyslím. To je času a času.

eva7780
26. sep 2009

no Marcelka to sa zdá, 😉 ono to letí,už aj vy pekne rastiete 😉

marcelka82
26. sep 2009

No rastieme dosť rýchlo.

marcelka82
27. sep 2009

Dobre ránko a peknú nedeľu. Max včera prehrýzol šnúrku na voditku, tak som ju vymenila. Ale dnes prehrýzol aj tú druhú, a žeby toho nebolo málo, tak keď sa rozbehol som zaistila voditko a bum. Viac sa už nenavilo. Takže som musela utekať do Tesca na nové. Ten pes ma do pôrodu asi zničí. Ale je prekrásny. Takže vám všetkým prajem krajší začiatok dňa než som mala ja.

eva7780
30. sep 2009

Max je šikovný 😀 😀 😀

marcelka82
1. okt 2009

Ahoj. Je a veľmi.

eva7780
1. okt 2009

ahoj Marcelka,pekná fotečka 😵 😵 😵

marcelka82
1. okt 2009

Ahoj Evka, pekne rastieme a hlavne rýchlo. Zajtra máme poradňu. Drž nám palce. A Ty máš čo nové?

eva7780
1. okt 2009

Zajtra budem na Vás myslieť 😵 potom sa príd pochváliť 😉
ja nemám nič nové 😝

eva7780
2. okt 2009

Marcelka ako?Dúfam,že si si pýtala fotku bábatka 🙂 🙂 🙂

marcelka82
2. okt 2009

Ahojte. Sme v poriadku. 8tt, srdiečko krásne bije. Drobček je zlatučký. Ale veď pozrite sa same. 😀 😀 😀

eva7780
2. okt 2009

Kukla som 😉

marcelka82
2. okt 2009

zlaté že?

eva7780
2. okt 2009

MArcelka zlatučké 😵 😵 😵

marcelka82
2. okt 2009

môj malý pokladík.

emily333
4. okt 2009

marcelka zlatunke 😵 tak sa pekne drzte 😵

marcelka82
7. okt 2009

Ahojte. Ďakujem. Držíme sa aj keď som prechladnutá.

marcelka82
8. okt 2009

Ahojte. Som síce chorá, ale vírusiky vám posielam iba tehu:
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

eva7780
8. okt 2009

ahojte 🙂 Marcelka chytám 😉 aj ked sú také zubaté 😀 😀 😀 hádam sa správne zahryznú dakedy aj u mna

marcelka82
8. okt 2009

Ahoj Evka. To sú také natešené, že vám utekajú. 😀

marcelka82
9. okt 2009

Dobrý dníček. Tehu vírusiky:
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

marcelka82
11. okt 2009

Ahojte. Prajem vám úspešný začiatok týždňa. Vírusiky sa mi asi ani neoplatí. Nikto ich nechytá. Zajtra už konečne idem do práce. Tak uvidíme ako to dopadne.

kavaapalma
12. okt 2009

marcelka a inak sa ako mas vsetko v pohode ranne nevolnosti nie su,ze chodis do prace...ked tak napis ip lebo ja sem velmi nechodim,jednak nemam moc casu a jednak naco,ked nie som snz...

atima
12. okt 2009

marcelka tešim sa že sa vam dari a držim palce aby ste mali z vašho drobca rovnaku radosť ako my 😉

emily333
13. okt 2009

marcelka ja chytam virusiky 😵 😵 😵 😵 😵 hoci trosku neskor ☹

marcelka82
14. okt 2009

Ahojte. Ďakujeme. Jani, nevoľnosti nemám. Zvládame to fantasticky. Dokonca sa občas zabudnem že som tehotná a potom už len tie pohľady mojích kolegov. To sa potom rýchlo spamätám. Ale nie vždy zabudnem. Veď mám bruško a povedala by som riadne.

Atima, vám sa ako darí? Z drobčeka mám najväčšiu radosť ja. Manžel až takú nemá.

Emily špeciálne pre Teba:
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

emily333
14. okt 2009

marcelka dakujeeeem tak ten mm sa konecne rozhodol ze pojde na vysetrenie 😉 asi ho uz konecne osvietilo 😵 😵

marcelka82
15. okt 2009

Emily, držím vám palce.

eva7780
16. okt 2009

emily držím palce aj ja 🙂 tých naších chlapov treba trošku nakopnúť 😀

marcelka82
18. okt 2009

Ahojte. Tu už asi nik nechodí. A ja ani neviem čo mám písať. V piatok nás čaká poradňa. Už teraz som nervózna.