Snažilky z Michaloviec. Pridajte sa

max175
3. aug 2008

Ahojte. Dovolila som si začať novú tému. Určite sa najdú žienky z Michaloviec, ktoré majú problém otehotieť. Niekedy je dokonca lepšie stretnúť sa a porozprávať. Ale nemusí to tak byť. 🙂 🙂 🙂

marcelka82
20. máj 2010

Ahoj Evka. Ďakujem veľmi pekne. Ako sa máš? Čo nové?

eva7780
20. máj 2010

Marcelka ,veru nic nove,co by ma tesilo 😒

marcelka82
11. jún 2010

Halóóóó halóóóó. Zase nikto nič. Asi sa vám z tých horúčav nič nechce. Ani písať. O.k. to chápem.

eva7780
11. jún 2010

nie je komu a nie je čo 🤐

marcelka82
12. jún 2010

Evka to poznám a vidím. Ja to až tak nestíham a okrem nás dvoch tu nikto tak často nechodí. No čo už.

ladybirds
22. sep 2010

ahojte dievcata, vidim, ze tu uz davno nik neprispieval. Potrebovala by som poradit.. Doki ma poslal na laparoskopiu do MI, máte s tým niektora skusenost. Ja som ani netusila, ze to robia u nas.

zuzana0409
3. nov 2010

ahojte nechcete sa niektora stat avonlady??keby nieco tak mail mucko1313@azet.sk

gabkal21
5. máj 2011

Ahojte, vidim ze tu uz dlhsie nikto nepisal :( som tu nova, pristahovali sme sa s manzelom kvoli jeho praci a kedze tu nikoho nepoznam chcela by som si najst nejaku kamosku aj takouto formou, ktora sa taktiež snaži aby sa jej rodinka rozrastla 🙂

kavaapalma
23. máj 2011

@gabkal21 pisem ti ip

kavaapalma
23. máj 2011

@marcelka82 jeeeeeeeeeeeee ahoj malicka je zlatuckaaaaaaaaaaaaaaa... ako sa mate,kde vlastne si,napis ip...

marcelka82
23. máj 2011

@kavaapalma Ahoj Jani. Bývam aj s malou u mojích rodičov. Poctivo som čakala, že zájdeš, no nedočkala som sa. Máme ako keď dostávame údery zo všetkých strán. Platím za túžbu po drobčekovi. Mám Alex a ostatné sa mi zrútilo. Ale milujem ju. Možno by sa všetko zrútilo aj bez nej. Takto to aspoň ja beriem.

@gabkal21 Ahoj. Viem aké to je nemať nikoho na blízku. Kľudne píš. Síce sa o bábo nesnažím, no prešla som si svoje. 🙂

gabkal21
24. máj 2011

Ahojte, uz som si myslela ze sem nikto nechodi :( ale dockala som sa 🙂 pisem ip

kavaapalma
24. máj 2011

@marcelka82 ja viem a mrzi ma to,lenze mam kopu veci starosti ako vidis stale sa nam nedari s babom,aj ked vsetko mame oka......tiez byvanie a dalsie okolnosti a to ked driem na 3smeny som rada ze som rada... nestiham poriadne ani svojich najblizsich... praca ma neskutocne vycerpava...

marcelka82
24. máj 2011

@kavaapalma Jani verím Ti. Tiež toho veľa nestíham. Ale čo už.

kavaapalma
26. máj 2011

no ved to taka doba 😝 😝 😠 😠 😠 😖 😖 😖

kavaapalma
7. jún 2011

@gabkal21 ahoj,ako uz si sa rozhodla ku ktorej dokine pojdes....
@eva7780 ako zijes evy,aspon sem tam napis,hoc ip potesim sa...

eva7780
7. jún 2011

Ahojte 🙂
@kavaapalma Jani,žijem tak ulietane,akosi nič nestíham 😝 hlavne teraz v lete,ked je kopec roboty aj na záhrade 😠 (už aby bola zima 😀 😀 ) a ešte plus dáke problemy v rodine,aj beham s kolenom po lekaroch(neviem sa byciklovat resp.viem,ale aj tak som si narobila len problemy,kedže som spadla 😝 )

kavaapalma
8. jún 2011

@eva7780 spadla z bajka a to sa ti jak podarilo... 😨 si musela letiet jak na formule 😉
ja nemam nic nove,stale som v prdeli so vsetkym 😠

eva7780
8. jún 2011

@kavaapalma ani nie 😀 celkom pohodlne som plesla o zem 😀 😀
v "prdeli" sme aj my

kavaapalma
8. jún 2011

@eva7780 tak aspon nie sme sami... ja neviem kedy sa to uz konecne skonci...to blbe obdobie

eva7780
8. jún 2011

no ktovie,ale myslim si,že tam kde sme obe je nás viac ☹ trápim sa,trápiť sa budem,aj ked mi iný budú dookola opakovať nech sa netrápim 🤐 ☹ ☹ ☹

kavaapalma
9. jún 2011

@eva7780 no ved to rozkas si psychike... ja to robim...len problem je nestresovat sa 😠

kavaapalma
30. jan 2012

@eva7780 @marcelka82 ahojte ako sa mate? Ked tak napiste ip

marcelka82
3. mar 2012

Ahojte. Som nas... 😠 😠 😠 . Ako si mám vychovávať malú, keď m§j otec ju stále rozmaznáva. Ja na ňu právom pokričím a on ju hneď berie na ruky. Ja som potom zlá mam. Nebaví ma to. Je mi do plaču. Moja dcérka si so mnou takto môže robiť čo chce, lebo šak dedko jej všetko dovolí. 😢 😢 😢

molly28
23. júl 2013

ahojte ...mnohé snažilky sa stali maminkami....tak mi dovolte aby som Vás pozvala 17.8.2013 o 16:00 do Domu kultúry vo Svidníku...Bude tam vystúpenie Maškrtníčka - konečne sa stretneme sa Krištofom aj Nany naživo...od zajtra je už predpredaj..takže šup šup šup nech sa spolu stretneme... :D

itisioki
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
boba44
21. jan 2014

ahojte chcem sa opytat ci aj v Mi robia vyšetrenie spermii a ktory lekar? Alebo je ist lepšie do Ke?