Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
23. feb 2009

zuzka, taky si myslím, že si koupíš větší velikost, to není problém 😉

Tak já tedy spím jenom v tričku, v pyžamku bych neusla 😒 . A sny si nepamatuju. Možná tak jednou za rok a to ještě nějaký ošklivý.... ☹

mirusch
23. feb 2009

Zuzi, sexy kosilka? Maximalne v lete, mam teraz pekne pyzamko, teda nielen jedno 😉
Nuz, polka, polka, ani som nebola hladna. Poobede samozrejme padla mala cokoladka 😅 A teraz som sa napchala 🙄

Schnucki, vidis, takze sup k Dr. a radsej si to daj vysetrit, aj keby si mala zaplatit.
Zuzi a keby som to dostala bez tehu? A mozno ani neviem, ze to prave mam? Je to aj tak nebezpecne?
Tu mi akurat povinne kontrolovali rubeolu, co zase v SR nerobia...

Blondy a to ti nerobili test z krvi? Len co si mysleli? Ktovie, co si mala ... Mna raz susedova macka tak brutal poskrabala, ze som sa radsej rychlo rozpamatavala, kedy som mala poslednu tetanus injekciu. Lebo oni s nimi nechodia k zverolekarovi, nasi vzdy, ked nieco je a aj na ockovanie. Vtedy som mala asi 10 cm hlboky skrabanec po celom prste a niekolko kratsich, ale tiez hlbokych. No bolelo to riadne, ale zahojilo sa nastastie rychlo. A co mi nasi vraveli, tak som sla rovno z porodnice ako mimi k starkej, kde boli macky, ktore okolo mna kludne chodili...Tak si aj myslim, ze to kludne v sebe uz mam.

Blondy, ja by som rada na vylet, ale tento rok isto k vam nezvladnem. Najprv musime skontrolovat Zuzku, tak prcha coskoro prec...

zuzka11
23. feb 2009

Bez těhu bych se toho tolik nebála, u někoho se to projevuje jako chřipka, průjem, zduření uzil, ale většinopu skoro bezpíznakově, pouhé mírné zvýšení teploty a pak dojde k vytvoření protilátek.......

Já jsem k Výnocům od tchýně jednu super košilku dostala, ale spala jsem v ní zatím jen 3x a to o vánocích u nich - vyhřívaný panelákový byt, tady v zimě ani náhodou.......

mirusch
23. feb 2009

Tuku, ruku...vsetko jedno 😀 Bouracka, nouracka 😀

Zuzi, to jo, a nehovor mi, ze nemaju nejake sexi tehu veci 😉 Ja mam take modre so Snoopym...Schnucki videla 😉 A este mam sive .... so Snoopym 😀 A este jedno bez Snoopyho.

Blondy, len v tricku? To ja tak v lete maximalne, by som inak zahynula. Inak ako som uz spominala, ja mam kazdu noc bujare sny, aj si ich casto pamatam, niekedy sa vydesim, dnes sa mi snivalo o pohrebe mojho deda 😔 Ale zaroven aj s Heidi Klum a tou nadhernou plazou. Krasne farebne mavam sny, niekedy je mi aj luto sa zobudit.

mirusch
23. feb 2009

Zuzi, ved preto ma to napadlo, ze som zvykla mat zapalenu 1-2 uzliny, to sakra boli 🙄 po navrate od nasich. A obcas aj bez toho, ale nejako ma to zatial nevzrusuje...

To je fakt, ze panelakove byty su prehriate, my sme z toho s manzelom ochoreli. My mame tak 21° v byte, uz som si zvykla. Boze, ked si spomeniem na tych 14 v januari 😠

blondynka400
23. feb 2009

mirusch, dělali mi test z krve 😉 . Jen si nebyli úplně jisty, že ty příznaky jsou z toho.... A v létě bez trička, tady se nedá skor spát ani s klimatizací a v čR to nebylo o moc lepší, měli jsme blbou orientaci bytu 😒 . 21 to je super, to my tu nemáme a náhoou.... Hlavně že jsme na jihu 😀

mirusch
23. feb 2009

Blondy, raz som bola na vikend v Chorvatsku, ako tlmocnicka...bol oktober, krasne slnecno, ale dost velka kosa. Spali sme v nejakom dome a tam nebolo kurenie ani len nahodou. Ja to nechapem, neverim, ze v tychto juznych krajinach je stale teplo, ved musia niecim kurit predsa... 🙄
Ale zase leta su velmi teple...Clovek si proste nevyberie.

No, asi to na dnes zabalim, Blondy, tak prijemny let a riadne sa doma vykecaj 😉

schnucki
23. feb 2009

tak to my mame v bytecku krasne teploucko kdyz zapnu topeni, na zacatku jsem topeni pekne nazhavila, az jsem se vzbudila uplne zpocena 😝

v lete tu budeme ve stinu, tak snad nebude tak horko, ... predtim jsme bydleli v podkrovnim bytu, v lete moc horko, v zime zima 🙄

blondynka400
23. feb 2009

Mirusch, tkay to nechápu, ale ve spoustě baráku tu topení neni a nebo když je, tak stejně netopí, protože topení je tu nekřesťansky drahé...

Schnucki, to se někdo má 😝

Jinak se ještě zítra na vás mrknu, letím až odpo 😉

schnucki
23. feb 2009

letim se prevleknout do pyzamka a pujdu si asi lehnout

blondy preju prijemny let a radne si to doma uzij 😉

dobrou holky

mirusch
23. feb 2009

Dobru noc vsetkym.
Schnucki, setrit treba, aj mna moj drahy nahana a stisuje kurenie 😅
Blondy, no nastastie tam nemusite ostat navzdy 😉

zuzka11
24. feb 2009

Dobré ránko!

Já hlásím, že jsem vstala "zadkem nahoru", snad se toho brzo zbavím, protože jinak....... 😖

Strašně mě včera naštval hovor s tchýní a to si jinak super rozumíme, pořád jenom co můžu a co nesmím, tak strašně mě to nasralo....do toho sněží, zase, prostě všechno špatně........ 😢 Omlouvám se za depoikdní vložku, věřím, že vy sjte se vzbudily do slunečného rána a dodíte mi optimismus.

Ad topení - taky nekřesťansky drahé, ale topíme, prostě nebudeme mrznout, do toho špatně těsnící okna.......a pračka ve sklepě......v tomhle se fakt těším domů..........

Blondy - šťastnou cestu!!!!!

schnucki
24. feb 2009

dobre ranko,
zuzi ty mas teda den ... ale plne te chapu, ja to taky nemam rada, tyhle reci, a uz jsem kvuli tomu mela i hadku s pritelem, .... ono si nekdy rodice, v nasem pripade jeho, myslej jak nam nepomahaj a vubec jim nedochazi ze spis ublizujou ... ale vsude je neco

u nas ice slunicko nesviti, ale ja mam docela dobrou naladu 😀 .... letim do lekarny pro masticku na ty moje ruce a pro maslo

jinak nam okna taky blbe tesnej, udelali tam levnej silikon, kterej je skoro v cudu, takze budem kupovat lepcejsi a znova objizdet okna 😝

blondynka400
24. feb 2009

Také přeji dobré ráno, tedy možná už spíše dopoledne,

Zuzko, nic si z toho nedělej, oni maminky a tchýně už prostě takové jsou. Tchýni jsem zvyklá všechno odkývat a pak si to stejně událám jak chci (přitom si taky rozumíme, bez problémů). Jinka se neomlouvej, to přejde, to z poslední doby znám.... 😉
K tomu topení, taky topení co to dá, mám stejnou filozofii jako ty, přece nezmrzneme, hold co se dá dělat. akortá tady to moc nepomáhá
😝

Schnucki, to je fajn, že mám dobrou náladu. Ať mastička zabere 😉

zuzka11
24. feb 2009

Schnucki - taky přeju ať mastička zabere!!!!

Blondy, holky - strašně díky za podporu, omlouvám se, že taky tak "vyšiluju"ale prostě se necítím úplně dobře a ještě do toho všechny ty rady, hnusné počasí, že se nemůžu odreagovat venku.......ale bude líp!!!!

Blondy - já bych jí to taky odkývala, ale na skypu jsem musela něco říct a to mě "sralo" pardon.......ono z toho totiž vyznělo, že musím jíst minimálně za 3, nechodit ven, nic nedlat, málem jenom ležet v posteli, prost šílený blbiny......jak ta mě naštvala,a to ve fázi snažení byla zlatá!

Blondy - mohla bych tě poprosit o to číslo na kadeřnici, jesti najdeš? moc díky......

A kde se nám fláká Miri? A koho jsem to tu včera odradili? Kleopatris, tuším?????

blondynka400
24. feb 2009

zuzko, hm, takže klasické řeči a nezapoměla ti taky říct, že by jsi neměla souložit? 😀 Chápu, že tě to naštvalo, ale buď ty ta lepší a povznes se na to... Aby jsi se rozčilovala a měla kvůli tomu špatnou náladu, za to to fakt nestojí....

Číslo, přivezu, doufám, nezapoměla jsem 😉

Miri se nám někde fláká.... 😕

zuzka11
24. feb 2009

Moc díky....já se povznesu, budu muset, lítá to na mě ze všech stran.....

udělala jsem si terapii, pěkně jsem se nalíčila, sice se nikam nechystám,ale aspoň když jdu kolem zrcadla, tak se nelekam 😉
Blondy v kolik letíš? A do kdy? nějak jsem to přehlídla, pokud jste to tu probíraly.......

schnucki
24. feb 2009

spravne zuzi, jak psala blondy, za to ti to nestoji, ... jinak mam podobnou teorii, odkyvu a stejne si to udelam jak chci ja ... ale chvili mi to trvalo si k tomu dojit, ja jsem trosku horka hlava 😅

dekuju holky, taky doufam ze pomuze

normalne jsem asi vstala levou z postele, letela jsem do kramu pro maslo, nad maslem v regale byli oleje a asi byla v jednom dira, protoze na jednom masle byl olej, no a co myslite, ja si vzala to maslo s olejem a oprela si ho o mikinu abych se mohla podivat vedle na koreni, az pak jsem si vsimla ze mam mastnou ruku, sla jsem ho vymenit a pozadat o ubrousek, ale mikina od oleje, klice od oleje .... no hruuuza 😝 😀

doufam zuzi ze ti ma historka vykouzlila alespon maly usmev na tvari .... jdu tu mikinu namocit 🙄

blondy kdy letis???

zuzka11
24. feb 2009

Úsměv ne Shcnucki - spíš tě lituju a říkám, si, že je to fakt blbý den, ale bud líp!!!!!Máte taky pozdvižení kvůli karnevalu???tady lidi blázní, v centru nějaká přehlídka apalačinky, loni jsem tam byla s kamarádkou, ale až tak mě to nenadchlo----a skoro všechny obchody kvůli tomu jsou zavřené......a každých zprávách je téma Fasching........

blondynka400
24. feb 2009

Jak vidím, to je zas ndeska dne blbec, to jsem zvědavá, co se stan mně... 😝

Letím odpo, takže času dost, na letišti jsem za chvíli, ikdyž to mám tedy přes celé město...

Zuzka, vracím se v sobotu. Jinka to je pěkná terapie, to by mě nenapadlo. U mně je ale problém to, že bych se lekla, i kdybych se nalíčila sebelíp 😀

schnucki
24. feb 2009

v poho zuzi, ja se tomu jen smeju .... i kdyz cestou ke kase 😠
tady se snad o nicem jinem nemluvi ... asi pred 4 rokama jsem byla poprvi se podivat na ten pruvod, bylo to neco co neznam, tak me to zajimalo, ale ten dalsi rok uz ro nebylo ono a letos jsem nikam nesla, moc me to nevzalo ... az budou deti urcite zajdem, pro ne je to zabava, chytaj si sladkosti a muzou se prevleknout, ale ja si to pivko muzu dat klidne doma 😀

zuzka11
24. feb 2009

Blondy - tak to nevěřím 😀 Vysoká štíhlá blondýnka, nemůže bát něž kráááásná 😉

Schnucki - jsi optimistka, třeba to máslo bude kouzelné 😉 Co hlídání, kdy zase jdeš k rodince???

teda, ta Miri na nás pěkně peče, jindy bych si řekla, že je u tchýně a uklízí, ale teď přece říkala, že nejde.......snad je iri v pohodě a nemá nejblbější den z nás všech 😖

Já jdu pomalu okouknout ledničku, co si dám k obědu, dneska mám hladový den 😕

kleopatris
24. feb 2009

Ahojte 🙂 ja som nezmizla, nebojte. Isla som len domov z prace a vecer som nejako nevladala nic ine len kukat v telke Desperate Housewifes 😎.

blondynka400
24. feb 2009

zuzka, je zajímavé kolik lidí si tohle myslí. Akorát bych řekla že se pletou dva pojmy a to nepřehlednutelná a krásná 😀
Hladový den? Tak si dej něco moc dobrého 😉 . tkay přemýšlím, co si dám k obědu, než vyrazím...

Tak jsem koukala, jaký máte názor na Jonášovu metodu? Mně ti přijde jako nesmysl...

Kleopatris, ahooj, to jsme rádi, že jsme tě neodradily, my jsme fakt hodné
😉

kleopatris
24. feb 2009

Inak sme zobrati od juna minuleho roka a moj manzel je Nemec. My sme povodne aj byvali v Nemecku v Mnichove, ale ja som sa tam citala strasne osamela ☹ nikde som nemohla zohnat pracu, moj drahy bol cely den prec, nikoho som nepoznala....tak som donutila draheho, ze sa prestahujeme do rakuska k Viedni, aby som bola blizsie k nasim 😉. Ale nepaci sa nam tu, preto sme sa uz rozhodli, ze pojdeme naspät do DE 😀 jak taki hotentotkovia sa stahujeme napriec europou 😒

kleopatris
24. feb 2009

a na svadobnu cestu ideme uz o 3 tyzdne na 16 sni na Mauritius, tak uz sa nesmierne tesim 😀 a potom musim ist este na gyndu sa dat vysetrit, lebo mi pri preventivke vysli blbe vysledky a mam o 3 mesiace na kontrolu, co vychadza po dovolenke a potom by sme chceli ist na "to" 🙂.
K tej teme toxoplazmoza, myslite ze aj kraliky to mozu prenasat? my mame malu Romejku doma a neviem neviem, ci mna niecim nemoze infikovat 😒

blondynka400
24. feb 2009

kleopatris, tak to máš taky docela veselé.... Hlavně že už jsi spokojená. Svatební cestu si užij, na Mauritiusu jsem sice nikdy nebyla, ale určitě to bude fajn 😉

Jinka pokuď vímm, tak králici přenášejí všechno možné, ale toxoplazmozu ne, takže toho bych se nebála. hlvně jestli je to takový ten králíček, co je jen doma, tak je téměř neškodný....

kleopatris
24. feb 2009

no je to nase male babatko, dokial nebude ozajstne 🙂 aj ju ockujeme a odcervujeme a vsetko co treba, tak dufam ze je zdrava a neskodna 🙂

blondynka400
24. feb 2009

kleopatris tak v tomto přpadě bych se určitě nebála.... 😉

schnucki
24. feb 2009

holky tak jsem vyzehlila a pujdu ukuchtit neco k obedu, dneska si dame rybicku 😀

ahoj kleopatro, to jsem rada ze ses vratila ... uzijte si svatebni cestu 😉 .... a kam se budete do nemecka vracet? hlavni je, abys byla spokojena, ono s tou praci to neni jednoduchy

zuzi tak co, uz jsi zahnala hlad??

ja doufam ze nam mirusch nelezi v posteli s chripkou 😨 ... jinak nevim kde se flaka 😀