Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

kleopatris
7. mar 2009

ahojte dievcata 🙂
ani mne nesiel konik, ked som skusala, ale aj tak dobre lebo sme boli cely den prec a aspon som vela neprepasla 😉

mirusch
7. mar 2009

Schnucki, tak to jo, ak vam to vyhovuje, teda zatial. Mna by porazilo...ale skor od strachu, ci sa mu nieco nestane, ale to som ja. Strachopud.
A prosim ta, tebe sa niekedy podarilo nenakazit sa, ked si obklopena milionmi virusov? 😕 😀 No, vsak este nehadzem flintu do zita, pcham homeopatika a spolieham sa na svoj imunitny system, ale viac nemozem urobit. Uvidime. Ak budem chora, tak pekne zaleziem do postele a aspon mam vyhovorku, ze sa nemusim pohnut z miesta 😀

Ahoj Kleopatris a kdeze ste boli?

zuzka11
7. mar 2009

Nic, furt blej den, chvílí jsem si lehla, kluci byli na Bayernu teď jsou zpáky.....Není to nic vážného, ale znáte to když tisíckrát pár blbin se sejde........jsem furt naštvaná a nechce to pryč......

mirusch
7. mar 2009

Zuzka, chudatko nase, zajtra sa zobudis a bude to prec, uvidis 😉 Posielam ti slniecko do duse 😵 Nemas nejaky romanticky film? Alebo knihu?

schnucki
7. mar 2009

mirusch neni to na stalo, takze to zatim preziju, nekdy je to sice naprd a v zimne kdyz snezi tak se o nej taky bojim, ale da se to 😝 😀

ahoj kleo, co jste vyvadeli?

zuzi to me mrzi, tohle znam, ono jak se tech blbin sejde vic najednou a pretece pohar trpelivosti, tak jsem taky vzdycky nacurena dlouho, a ono jak jsi takova nabrousena tak te nastve skoro vsechno .... zkus treba delat neco co ti dela radost, zkus si nejak zvednout naladu ... a my se pokusime zvednout ti ji tady 😉 😀

jedem nakoupit tak se ozvu pozdeji, zatim papa

zuzka11
7. mar 2009

Miri, Schnucki díky moc - chtěla jse, zapla televizi má tam být drew Barrymore - a co myslíte, den blbec pokračuje - signal kein! tak jsem si udělala jeden KDS test, zatím nejlehčí který jsem kdy četla, tak mám pocit, jak jsem dobrá 😀

taky je u vás tak hnusně a sněží??? 😒

mirusch
7. mar 2009

Zuzi, no to je teda na slak trafenie....A nemas DVD? U nas bolo dnes zamracene, potom krasne slnecno a zase zamracene. Ale ani neprsalo a snezit - to uz vobec nie. A celkom by ma to potesilo, ja mam sneh rada 😝
Neboj nic, si dobra, mudra, vsetko sa zase obrati.
Ja zehlim, kukam Superstar, co terorizuje mojho manzela, tak trucuje, ale ideme hrat kocky, tak hadam to vydrzi 😉

zuzka11
7. mar 2009

Užijte si to Miri 😉 DVD mám, ale všechny filmy zkouknuté asi 1000x 😒 Asi vezmu knížku.....se sněhem neblo o co stát, takový ten mokrý, co se hned rozpadá a je z něj voda.....

schnucki
7. mar 2009

zuzi teda to je fakt den blbec s velkym B .... zitra bude urcite lip ... za ten dnesni den mas tak na pristi mesic vystarano 😉

zkousku urcite zmaknes 🙂

u nas bylo dneska hezky, pak se zatahlo ale neprsi, vzduch je ale po vode citit, takovy ten jarni vzduch .... ja uz bych rada teplo 😎

jdem se kuscheln u televize, tak se pro dnesek rozloucim a ukazu se zas zitra ....

preju vam kraaaasny zbytek vecera 😀

zuzka11
7. mar 2009

Dobrou noc všem 😉 A doufám, že ten jarní vdoušek dorazí zítra i k nám....a jestli ne, tak vlítnu do té pralinkárny a udělám si radost 😀

schnucki
8. mar 2009

dobre dopoledne holky, jak se dneska mate??

zuzi co u vas, je uz nalada lepsi? nebo si vykoupila pralinkarnu 😀

ja dnes byla probuzena kytici ... vzbudila jsem se a mela jsem docela silny bolesti hlavy, tak mi pritel prinesl prasek na hlavu a ze musi na chvili odjet, tak jsem si vzala prasek a zustala v posteli ... no a on prijel s kytkou 😀 v rusku je dneska den zen a jeho rodice to slaveji, tak koupil mamce kytku a me taky ... ja to ale neslavil, tak mi rek, ze jsem vzdycky rada za kyticku jen tak, tak to mam brat jako jen tak 😀 😀

mirusch co u vas, zabalino??

blondy, kleo, jak se vy dnes mate??

my jedem pak kolem 4 k rodicum na jidlo, tak se pak ozvu az vecer

blondynka400
8. mar 2009

Ahoj holky,

vůbec jsem se nedostala k netu... 😒 . Vy jste toho tedy napsaly... My už jsme opět samotný, návštěvu jsem včera odvezla na letiště 🙂 . Byli jsme nakoupit, bylo jaksu vyžráno a dneska asi budu uklízet a odpo možná na pláž (projít se a sednout si do baru 😀 , je tady nádherně, skoro jak v létě.....

Mirusch, jasnačka že se ¨na tebe nezlobím, přece není důvod

Jestli jsem na něco nereagovala, tak se omluovám, napsaly jste toho fakt dost..... 😝 😀

mirusch
8. mar 2009

Babule, prajem vam krasny Medzinarodny den zien !!! 😵 😵

Schnucki, to nie je len v Rusku, to je vsade na svete! Ja som uz aj volala mame. Za sociku sa to velmi slavilo, pamatam sa ako nam chalani na gympli raz dali dievcatam klince. Hm, ale nie kvety klince, ale riadne hovada 15 cm zelezne klince s natretymi cervenymi hlavickami 😀
V radiu dnes riesili, ze zeny nepotrebuju den zien, ze si zasluzia uctu stale a ze su rovnopravne a bla bla. Jasne, ale napriek tomu je krasne, ked niekto donesie zene kvietky...A ten moj ani len netusi, ze dnes nejaky sviatok je. Schnucki, ja toho tvojho asi pridem ukradnut 😖 😝

Tak u nas prsi, ale co uz. Pobalila som sa a rozmyslam, ze skocim do miestnej haly, maju tam nejake Wellness Forum, no som zvedava, mozno mi aj Auru zmeraju zadarmo, ako slubovali 😀 Dufam, ze sa velmi nezlaknu....

Blondy super, tak sa zrekreuj z navstevy, to je super, ze tam mate take pekne pocasie.

Zuzi, ako? Je ti lepsie? Alebo mam prist tvojho draheho nakopat do zadku? Sprava sa k tebe dobre?

schnucki
8. mar 2009

blondy ja chci pocasi jako u vas, tady leje jako z konve 😝 .... prochazka po plazi, jeeee 😵

mirusch ja si prave nebyla jista, jestli jsme to doma slavili, vim ze jsme kupovali malou kyticku mamce ke dni matek, ale nebyla jsem si jista, jestli i ke dni zen, ale myslim ze tatka jo .... budu dneska volat, tak popreju mamce i segre 😀 .... koupil kytku i segre a dokonce i tri tuzicky pro dcerku od jeho segry, coz je prislo strasne roztomili, pry aby ji to nebylo lito

no tak to ja ho letim zamknout do sklepa 😀 .... asi dam tomu tvemu prednasku co a jak 😉

mirusch pisni pak co a jak v te hale

zuzi jak u vas? doufam ze vse lepsi nez vcera 😉

blondynka400
8. mar 2009

mirusch, ty by jsi pořád každého jenom mlátila.... 😀 A nebo to platí jenom na "slabší" pohlaví? 😀

schnucki, tak přijeď na návštěvu, pokoj už je volný 😎

zuzi, doufám, že už je lépe, u nás fakt docela pohoda, možná nám to i docela pomohlo. jo a víte co mi řekl, že už byl moc dlouhou dobu hodnej a že už bych si toho nevážila, tak musel být chvíli protivnej... to je uvažování co? 😝

K tomu MDŽ, já myslela že se to neslaví, že to bylo akorát za komunismu. Nepamatuju si, že by to v čechách poslední roky někdo držel... Ale tady mají na každém rohu kytky a v pátek jsem jednu v obchodě za nákup dostala zadarmo. Vůbecjsem v tu chvíli nepochopila proč až potom mi to došlo....

mirusch
8. mar 2009

Blondy, jasne, hlavne ked ide o nezodpovedneho chlapa 😀 To ti fakt povedal? Ze aby si si vazila? 😕 😀 Srandista. Ja idem teraz do SR sama, aby si moj chlap vazil, co vsetko prenho robim. Raz za rok mu to vzdy pripomeniem. A potom sa len rehnim, aky je chudacik - minuly rok mi dosla sms, ze musi ist nakupit, navarit si a oprat a ze je cely z toho unaveny. Takze tak. Ale jasne, ze nahlas som ho polutovala 😉

Dnes som sa dozvedela, preco sa vlastne MDZ slavi...ze (neviem kedy, ale davno) v jednej fabrike zeny zacali strajkovat, majitel fabriky ich tam dnu zavrel, aby nemali kontakt s okolitym svetom. Vypukol poziar a vyse 100 zien tam zhorelo. No, myslim, ze to preto, zacula som to len jednym uchom.

Bola som prave na tom Wellness trhu ci co to bolo. Neprozretelne som sa tam postavila na nejaku vahu, co vyplula rozne udaje, a tak som sa dozvedela, ze som tucna, zle sa stravujem a nesportujem... hm 😒 . Povedala som, ze oni urcite maju nieco proti tomu....ano, samozrejme...bla, bla. Toz. Pri jednom stanku tvrdili, ze treba jest mliecne vyrobky, pri druhom, ze nie, lebo zakysluju organizmus. Hm 😒 Tiez som sa dozvedela, ze podla mojej krvnej skupiny, ak chcem schudnut, tak nesmiem jest kuracie maso, ale divinu a pecen. Hm 😒 Moj zaver z toho vsetkeho je, ze ak chcem prezit a byt zdrava, tak musim pit iba vodu, v ktorej sa mocil kuzel naplneny urcitymi kamenmi, jest iba zeleninu a ovocie a popri masazi specialnymi olejmi a za zvukov africkych bubnov sa spajat s kozmickymi energiami. Samozrejme, ze by som mala mat pazury na rukach a nohach osetrene specialnymi kremami a ozdobene kamienkami.

Hned som si musela dat chipsy, aby som sa ukludnila a trosku zakyslila moj tucny nevysportovany organizmus 😀 😝 😖

mirusch
8. mar 2009

Nezabudnite zajtra na mna mysliet, od pol tretej cestujem, letim az vecer. Doma v postielke budem az tak po polnoci... Este rano kuknem 😉

blondynka400
8. mar 2009

mirusch, no tohle mi fakt řekl. One je poměrně velký srandista. Hlavně mi spolu občas mluvíme fakt "zajímavě", když nás někdo nezná a chvíli poslouchá, tak nevěřícně kouká.... 😀

Na jakou dlouho vlastně jedeš na Slovensko?

Jo a jinak jsme si uvědomila, že to zítra do 12 nestihnu, říkala, ať zavolám po 16... 😒

To fakt MDŽ vzniklo takto? To jsem nevěděla...
😕

mirusch
8. mar 2009

Blondy, skoda, nejako budem musiet vydrzat a kuknem potom niekedy z internet cafe...nepredpokladam, ze by Telekom dovtedy opravil nasim internet. ☹ Alebo mi Zuzka posle sms na DE mobil, budem ho mat zapnuty...pokial to bude dobra sprava 🙂
No, budem tu v noci z 18. na 19.3. Cize 9 dni. A sedemnasteho mam narodky 😵 Budem slavit s nasimi asi po 10-tich rokoch. Moja svokra sa ma pohorsene opytala, ze ako to mozem nechat tu na moje narodky mojho manzela sameho. Hm....moje su to alebo jeho? 😠

blondynka400
8. mar 2009

No nemyslím, že by to byla dobrá zpráva... Ale jak se domluvíte, je Vaše věc 😉 .
Je ty jsi taky rybička, to je super 🙂 To je nejlepší znamení 😉
Na to se tě fakt zeptala? Neřeknu kdyby to byly jeho... 😀

mirusch
8. mar 2009

Aj ty si rybicka? Uz si mala?

blondynka400
8. mar 2009

Jojo jsem, a ano měla.... 🙂

mirusch
8. mar 2009

No teda a sa nepriznas 😕 Tak vsetko najlepsie 😵 !!!!

blondynka400
8. mar 2009

to víš no, já jsem taková tajemná 😀 . Děkuju, tobě tedy trošku dopředu také přeji všechno nejlepší, když tu v tu dobu nebudeš.... 😉

mirusch
8. mar 2009

Dakujem ti ty tajomna blondynecka 😵 😉

blondynka400
8. mar 2009

Nemáš zač hodná Mirii 🙂
Copak děláš takhle při večeru? Mně nějak není dobře, tak tu ležím jak mrtvola...

A kdepak máme zbytek? 😕

mirusch
8. mar 2009

Zbytek sa flaka 🙄
Ja som kecala na Skype s kamoskou z USA, chce aby som sla na jeden koncert do Londyna...no neviem. Ak zozenie listky, tak mozno pojdem.
Teraz som si spravila veceru a prichadzam do klasickeho stavu pred cestou .... "I don´t wanna go" ☹ Nikam nejdem..... To je normalka, vzdy to mam 😀 Ale potom sa mi zase nechce odist odtial, kde budem.
Ja stale neviem, ci budem chora alebo nie. Aj sa trosku citim, ze ano, ale ako mam homeopatika, tak mozno ma zase zachrania. Nechavam to na osud, aj tak nezmenim....

blondynka400
8. mar 2009

Jo tohle já mám s cestováním taky, to znám 😉 .

Na jaký koncert?

Já nevím co mi je, v podstatě mi tedy nic není, jen jsem pořád taková unavená, občas mě pobolívá břicho, ale jinak celkem nic. Zítra jdu cvičit, tak úž se těšim. Týden jsem teď nebyla, nebylo kdy

Tak doufám, že nebudeš
😉

zuzka11
8. mar 2009

Blondy tak dodatecne taky vse nejlespi, a tajnustkarka jsi teda poradna!!!!Miri popreju az pekne !/ a musi se kouknout na net🙂))

Ja dneska v pohode, vyspala jsem se z toho a manzilek taky poklidil - jedna cast nastvani byla z bordelu - co dela nedodela......nevim, jesti to znate, neni to sice pravdilo, ale presto se to casto stane.....zamicha si kakao, necha lzicku na pultu, vypije kakao, hrnicek necha na lince, neda do mycky....a vcea to pretelko, jeste s epridaly jine veci....ale uz OK, dneska meli kluci . jeste s ednim kamaradem !=km beh, my jsme byli s kamaradkou mechanici, pak jsem byla s jinou kamoskou ve meste na prochajde a na kafi a ted jsem opakovala predlozky a ctu....

Miri - zitra stastnou cetsu, uzij si "domov" a hned jak priletis, tak se nam pripoj, at vime, ze jsi OK....btw - to tovje stravovani, nejsi skupina B???

Blondy - jaka byla plaz a drink; Super ze uz tam mate tak hezky, u nas po vcerejsim snehu ani pamatky a zase jaro.....

Schnucki - teeeeeda, kyticka.........

blondynka400
8. mar 2009

Zuzka, tak hlavně že je vše ok... My máme zas opačný problém, je pořádnější než já, ccož je na chlapa dost nezvyklé... I když večně nechává na lince drobky, nechá venku máslo nebo hořčici a mě pak buzeruje za to, že nemmá uklízených pár šatů...Ale tedy je pravda, že já jsem bordelářka. I když jak na co, ale některé věci mě prostě netrápí 😀

Pláž byla úplně super, škoda že s nedá koupat, prý snad v dubnu, tak uvidíme... Ale ještě takové teplo není. ale je to úžasné, sendneš si na pláž, svítí sliníčko, koukáš na moře a dala jsem si horkou čokoládu. Tady je úplně jiná než všude, je to fakt čokoláda, ne nějaká voda jak v čechách....