Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
20. mar 2009

ono neni nad to si pokecat v rodnym jazyce, ono se kolikrat tim cizim nedokaze clovek tak vyjadrit ....

blondynka400
20. mar 2009

schnucki, přesně.... 😒 A prostě jsou to jiné národy a mají jinou mentalitu a občas je to znát... Každopádnš některé tu jsou fajn 🙂

zuzka11
20. mar 2009

Souhlas, Blondy, proste v rodnem jazyce je to nejvic ono....ale mam jednu nemeckou kamosku a s tou je to skoro taky ono 😀

Jinak moje kozy - musim je tak nazvat, driv byly 75B ted se vedju porad do 75B ae jsou jako po plastice, jina konzistence, plnejsi....takze asi proti ostatnim taky nejsou az tak obr, ale pro me je to zmena....a dneska jsem zjistila, ze taktak pres ne zapnu zimni kabat, jeste ze zima konci...

Blondy - cechy budes mit kvuli praci, nebo zase vyrizovani nbeo jen tak, pozdravit kamaradky??

schnucki
20. mar 2009

oni se daj najit supr lidicky vsude, mam tu znamou, se kterou taky skvele pokecam, ale treba nemcina neni tak bohata na vyrazy, ale i tak je to fajn ....

tak to je dobra zmena 🙂 a pokud nezapnes pomalu kabat, tak to ma asi nejaky dopad i na velikost 😀

schnucki
20. mar 2009

holky jdu spinkat, takze vam preju krasnou dobrou noc a dekuju

sladke sniky

blondynka400
20. mar 2009

zuzka, no jo, němci jsou nám hodně blízcí...
Tak si ty kozy (tedy nazývám je tak jak je nazýváš ty 😀) pořádně užij. Já mám 75D a nějak nechápu, proč některé ženské chtějí pořád velké prsa, nic úžasného to není. Občas někho oblbnout výstihem, ael tím to končí 😀

Čechy byli plánované už dlouho, takže pár pařbiček, pak musím vyřídit nějaké ty doktory (tu hysteroskpii) a tak...

zuzka11
20. mar 2009

Blondy 75D! 😕 Tak to jsi asi sen spousty muzu 😀zapomnela jsem na tu hysteroskopii......

Schnucki - tak dobrou!

blondynka400
20. mar 2009

No to jsem, někde jsem četla ideál ženy, blondýna, 180 cm, trojky, prsa. A to jsem celá já 😀 😀 .
Ale zas v jiném článku jsem četla, že ideál je 75B, takže to jsi ty 😉
Každopádně nemám úplně ideální tvar (tedy nevypadají jako silikony), ale já jsem spokojená 🙂 . akortá na ten sport to chce hodně kvalitní podprsenku a stejně překážejí....

Schnucki, dobrou 😎

mirusch
21. mar 2009

Bre ranko, fiha, odidem a tu je ziva diskusia 😕

No, Blondy, ja som sa prve 3-4 dni drzala, aj som zhodila, potom ma napadlo, ze ved som ani len neochutnala moje oblubene rozky, Minonky, Rumbu...tak som to rychlo dohnala, no a vaha je tam, kde bola 😅 Ok, ale za pokus to stalo 😀 ale predpokladam, ked teraz vyvaram len take dietne, ze sa to odrazi aj na mne 😉
Do fitneska planujem buduci tyzden, zase musim zacat pomaly, ach jo. Co sa da robit.
A manzelik sa fakt snazi, ja by som povedala, ze hladuje, aj som mu za to do telefonu nadavala, ale vyzera, ze pomaha jedine to. On hladny nie je, asi sa mu uz scvrkol zaludok a vkuse do seba tlaci zeleninu, ale maso len raz do tyzdna, inak len rybku. No, uvidime, ci sa mu podari naozaj ist az na 80 kg, k tomu mu chyba este 8.

Blondy, tak to by ma asi odniesli, vecera od 9-tej do polnoci 😨

Schnucki, klidek. Ak budete musiet do umeleho, alebo ti nasadia nejaku liecbu, este sa nastresujes dost, ver mi. Ber to teraz ako taky nacvik trpezlivosti. Vidis...to mi pripomenulo, ze by sme mohli zase urgovat ten nas susiaci pristroj....chcela som ho hned a uz su 2 mesiace prec a nikde nic 🙄

Zuzi, blahozelam ku kozam 😀 😀 😝 Aj mne by sa zisli...

mirusch
21. mar 2009

Fiha Blondy, ty musis byt riadna kocanda. Ja mam take miery, ze na mna pomaly ani podprdu nepredavaju 😔 Cela som bola rada, ked som brala hormony a teraz zase nic. Ale obrie by som nechcela mat, viem si predstavit, ze zavadzaju. Vydata uz som, tak uz nemusim nikoho ohurovat 😀
Dufam, ze tu budes buduci tyzden na konovi stale, ked ti bude smutno...Este mi napis, tu hysteroskopiu robia v narkoze? Budem drzat palce.

Tak si predstavte, ze som sem vletela este bez ranajok! Vidite, ake ste dolezite? 😀

schnucki
21. mar 2009

dobre ranko 🙂

mirusch to ten susici pristroj jeste furt nemate?? no tak to je fakt dost .... dneska tu sviti opet slunko, tak se odpo asi pustim do oken .... mirusch a co to jsou ranajky??

moje kamaradka ma taky velky, mozna o trosicku vetsi nez blondy a casto si stezuje na bolesti zad, ona je ale malinka, mensi nez ja, tak asi i proto 😒

jinak ja mam taky 75B a pritel rika, akorat do ruky 😀 tak to neresim 😀

schnucki
21. mar 2009

domovnik meje schody a zas u toho mlati kostetem do zabradli 😠 nekdy me prijde, ze to dela naschval, soused uz na nej jednu soboru vlit, tak hloupej clovek bejt snad ani nemuze .... jednou ho asi taky nakopu

mirusch
21. mar 2009

Schnucki...ranajky? 😀 Nieco, cim sa napchavas rano....porozmyslaj...

Ten susic nemame, ked tam pred tyzdnom manzel volal, tak sa aj ta zena zhrozila, lebo ten clovek ma pristrojov niekolko a za ten cas a peniaze za prenajom si uz mohol kupit 2x nove. Ja mam podozrenie, ze ich prenajima dalej alebo ze ich uz proste nevrati. Mali by mat nejaku lehotu na poziciavanie a nie donekonecna, su proste debilni. Chcem tam ist dnes osobne a zase ich nakopnut.
A toho domovnika si uz mala nakopat davno. Jasne,ze to robi naschval. Ja nech sa snazim ako chcem, tak sa zabradlia ani nedotknem. Skus to cez majitela....

schnucki
21. mar 2009

ze by snidane???

tak to jsou fakt na odstrel, to snad neni mozny ... doufam ze budes dneska uspesna a konecne se toho pristroje nekdy i dockate ...

blondynka400
21. mar 2009

Ahoj holky,

mirusch, kté večeři, tady přijdeš do restaurace v 8 večer a je tu prázdno, zapltní se teprve tak kolem 10, mají to tu hozené prostě jinak, ale mě to také nevyhovuje...
Jinak žádná kočanda nejsem, a žádné extravelké nemám, řekla bych že ta úměrné mé postavě
😉
Jasnačka že tu budu, tak doufám, že tu budete i vy 😔 . Ta hysteroskopie by měla být ambulantně v nemocnici, moc se mi tam nechce, ale je to důležité, tak půjdu... 😖

schnucki, hlavní je to, jestli jste ty a přítel spokojení... 😉

Jo jinak mě teplota dnes klesla na 36,7, ale MS žádná... (vždycky cohdí ráno)

mirusch
21. mar 2009

Blondy, ja som tak nad tym rozmyslala, teoreticky mam tiez velkost taku, ako je na 75B, ale 75-ku nezapnem. A oni maju ti vyrobcovia nejaku divnu teoriu, ze cim vacsi priemer hrudnika (ja mam 85), tym musia byt prsia tiez vacsie. Nechapem to. Cize ja mam 85A, ale take sa takmer nevyrabaju a 85B je uz take obrie hovado, ako keby to bolo minimalne D-cko na 75. 😠 Takze mam ohromny problem najst normalnu podprdu.

A nechcela si testovat teraz cez vikend? Neskusis zajtra rano? Clovece, ty si pomaly taka zahada ako ja 😀

Schnucki, ideme o chvilu nakopnut. Teda manzel je na mna nasraty, ze tam chcem ist, ale nech je. On by hadam cakal aj rok, len aby nemusel ludi otravovat. Fakt 😠 A pritom to je jeho vina, ze cakame, lebo keby bolo po mojom, tak sme to uz mali davno pozicane a vysusene. Ale on sa proste nemoze pripustit, ze aj zena moze mat pravdu a stale je tvrdohlavy. Toz....
Dalsi priklad...Platili sme 10 EUR za jeho e-mailovu schranku, neviem preco, ked existuju aj zadarmo. Konecne si zalozil inu, ale aby mal vacsiu kapacitu, tak plati vyse 4 EUR mesacne. No proste chlap 😠 Lenze....tu povodnu nevypovedal a tak platime takmer 15 EUR. Tak vcera konecne vypovedal tu staru, som zvedava, ci mu nepovedia, ze neskoro a ze teraz musi rok cakat (to sa mu stalo pri mobile, proste to spravil o mesiac neskor). 🙄

blondynka400
21. mar 2009

mirusch, kté podprdě, oni vemou obvod po a přes a podle těch centimetrů rozdílu se dělají košíčky. Takže 85B je tak na stejno jako 75D. Teď už je to docela dobré, ale kdysi jsme měla 70E a to podprda fakt nešla sehnat. Před lety mi pak ztučnatěly záda a už je to ok. I když spousta firem má stále v 75D oemezený sortiment....

Původně jsme myslela že v neděli, vidíme jak zítra teplota, když klsene tak na to kašlu, když zůstane nebo se zvyší, tak to asi zkusím 😉 Jsem záhada a velká 😅

schnucki
21. mar 2009

ja teda diky bohu problemy v hldani podprdy nemam 😀
ja bych takhle pozde jist nemohla, dela to rodinka kde vypomaham, jedi treba v 10h, takze se nedivim, ze jsem par kilo za ty roky pribrala 😀 .... ale co bydlime spolu jsem si hezky najela na svuj jidelni rezim a kdyz jsem u nich, jim s detma 😀

blondy spokojeni jsme, 😵

miruch ja toho tvyho nechapu, me vzdycky tatka rikal - hola huba, holi nestesti - za zeptani nic nedas - neboj se otevrit pusu a zeptat se, ... takhle by jste na ten susak opravdu cekali buhvi jak dlouho ..... je sice blby, ze je nastvanej, ale ja jsem tveho nazoru, hezky tam na ne vlitni, jinak se ho nedockate

proc plati za email??? ... no aspon ze si udelal jinou stranku, ale platit aby byla vetsi kapacita, to tam potrebuje tolik mailu?? ...... ja ty chlapy nekdy nechapu, ale je fakt, ze spousta chlapu neumi uznat, ze zenska muze mit taky pravdu 😝

blondy ty nas teda napinas, ale treba to klesnuti neni spatny, kazdopadne drzim stale palecky, vsechny co mam, i na nohou, a zitra nas informuj ..... jsem z tebe cela napjata 😀

zuzka11
21. mar 2009

Ahooooj!

Miri to me tesi, ze jsme tak dulezite 😀 Ad podprda - vecny "boj" - mam sice klasiku 75B, ale mam rada, jak rika kamaradka, takove ty "zimni"podprsenky, teda vycpane, a libi s emi drahe,sice vydrzi, takze por me je to investice...ale nekdo by padnul do vrtule - Liz Charmel a podobne......

Blondy pri sportu chapu, ze je to nevyhoda, nastesti uz jsou dobre sportovni "sprndy", ale stejne, vid? treba pri behu je to proste navic.......a ztucnely ti zada ze 70 na 75?

😀 Tos musela ale byt rachit......🙂)

Miri - manzelovi gratuluju,ma pevnou vuli.......ten muj se prave vratil z behani, jdu mu pomalu pripravit obed, aby mi nepadnul.......a chystame se asi do kina na Milionare🙂)))

mirusch
21. mar 2009

Blondy, aj tak sa mi to zda nefer, ze mi pasuje len 85A a tie sa takmer nevyrabaju 😔 Niekedy pasuje aj 80B, zalezi od vyrobcu.

Schnucki, zaklad je pravidelna strava. Lebo akonahle telo nedostane pravidelne jedlo, tak sa zlakne a zacne si tvorit rezervy. Je to tak. V Londyne neexistoval obed, maximalne nejake toasty a mali velku veceru, no ja ked som jedla s nimi, tak som ani zaspat nemohla. Nechapem to. A v USA maju rovnaky system.
Inak, ak si si uz precitala tu knihu, tak ti je jasne, ze chlapi sa proste nepytaju. Nie a nie a nie. Basta.

Inak, ja by som potrebovala rad hlavnej bosorky. Preco som mala dnes silny pocit, ze tam musim ist? No preco.......? 😀 Oni im ten susic dneska vratili 😕 😝 Ja som mala adrenalin vo vyskach, ze sa idem hadat a zrazu som sa nemohla, tak som zostala dost frustrovana 🙄 No ale pokracovalo to tak, ze povodne mal pomoct J. kolega s privesom, ale ten je teraz prec. Do auta sa nam pristroj nespratal. Tak moj manzel navrhol ( aby nemusel zhanat pomoc inde 😠 ), ze to odtrepeme pesi, kedze to ma kolesa. On viezol auto domov a ja som trieskala 100 kg pristroj 😀 Ale v pol ceste ma vystriedal. Trvalo nam to asi 3/4 hodinu. Takze mame dnesny fitnes za sebou.

schnucki
21. mar 2009

😀 tak ja bych asi do vrtule padla 😀 kupuju si vetsinou podprdy do 15 euro

holky normalne jsem byla naka unavena, tak jsem zalezla k pritelovi a dve hodky jsem spala, pak jsem se skoro hodku hrabala z pelechu, ale nebyl to dobrej napad, boli me ted hlava 😝 .... musim se ale dat do uklizeni ...

zuzi a co varis dobreho, muzu prijit na obed 😀 pisni pak jak se ti film libil, my zajdem asi do videopujcovny, mrknout co tam maj .... kamaradka skoukla v tydnu der Vorleser a prej u toho pekne bulela ....

ja se prave snazim jist pravidelne, docela mi to i jde, horsi je to kdyz mam skolu a jsem celej den pryc, nemam kollikrat cas na poradnej obed, delam si sebou vetsinou chleby 😀 ... ale snazim se

mirusch ty jsi borec, ta masina je tezka ne, ale na koleckach, tak to jde .... posilam na dalku rad hlavni bosorky 😉 aspon ze uz ji mate .... a muze se zacit susit, konecne 😉

mirusch
21. mar 2009

Tak som zase tu, mali sme dietny obedik, rybicku so zeleninou. Potom sme zapojili tu masinu, nech pekne susi. A potom som sla kuknut jeden obchodik, neviem, kde sa to tu nabralo v nasom prditku mestecku. Citala som o tom v casaku, ze sem chodia ludia z dalekeho okolia, maju znackove veci a este lacnejsie ako v outlete. A vraj aj spevacka z No Angels tam bola, je odfotena. A ludia si chodia po obchode s poharom sektu...No moje nervy. Ceny fakt dobre, mam zalusk na tricko typu Ed Hardy, mali naaaaadherne, 15-30 EUR, dobra cena, ale ja som proste raz velryba. Teda podla meritka podobnych obchodov. Aj L-ko mi je male. Nech ma nes.... 😠 Ved nosim 42! Tak si trosku precvicim trpezlivost a kupim za este lacnejsie v USA.

No, podprdy si aj ja kupujem v C&A, take do 15 EUR. Myslim si, ze vydrzia tak ako drahe a nejaky extra rozdiel nie je. Isto, keby mi nejaka drahsia sadla a bola by pekna, kludne dam aj viac. A tiez mam rada take tie "zimne" 😀

blondynka400
21. mar 2009

zuzka, no ještě že sportovní podprdy jsou. Ale mám to asi jak ty s normálními. Musím si kupovat hodně drahé... Když jsem to jednou prozradila, za kolik si kupuju podprdu na sport, kamarádka mi řekla, že jsem blázen 😀 Jinak já mám tady radší nějaou lepší značku, jsou na nošení přijemnější a neco vydrřží, ale tedy ne vycpané 😀 . S timi zády, no nevím, vždycky jsem měla 70 a najednou mi pak nešla dopnout a bylo to v té době, kdy jsem přbrala, takže tomu říkám že mi ztučnely záda, ale ono je to spíš tak nějak celkově 😝

mirusch, ná už jsem jednou došla dokonce tak daleko, že jsem si koupila 80C, ale není to ono, je mi t moc velké jezdí... Prostě je vidět, že to dělají chlapi 😝

schnucki, uvidíme jak zítra teplotka, jakmile bude nějaká změna, budu informovat 😝 Zatím ale nic, po MS ani vidu ani slechu 😀. ale nějak o tom moc nepřemýšil a dosšla jsme do stadia, že mi je to vlastně skoro jedno 😵

blondynka400
21. mar 2009

Jo holky abych nezapoměla, to ohledně mateřské a rodičovsé a porodného Vám písnu nějak příští týden. Ještě jsem si potřebovala pár věcí ověřit, tak teď to musím hodit do nějaké formy. To myšlení občas totiž hrozně bolí 😝 😀

zuzka11
21. mar 2009

Blondy v pohodě, jak bude čas a chuť!!!

Schnucki - k obědu já salat - miluju ho - rukola, cherry rajčata, trocha cizrny, zampiony, balsamiko a cottage, manzel losos na pestu, basmati ryze a salat...

Jinak kino Slumdog Milionar - super, moc se nam to libilo, a pristi tyden budeme mit pujceneho na DVD Milk, tak se tesim.......

Podprda jak jsem psala, Lise Charmel, super, mam ji treba tu jednu ted 3 roky a neni na ni jedina zmena, ale uznavam, jednou jsem mela stesti a koupila si no name a byla uzasna, bohuzel obchod zavreli a znacku si nepamatuju......

Blondy - drzim palce na tu MS, at neni!A neboj , od pondeli si tu rozdame sluzby abys nebyla sama a nebylo ti smutno!

Miri - ten obchod je hammer, jak rikame my nemci 😀 taky bych neco takoveho brala.....jako obryni si te teda nepredstavuju, nekdy to cislovani je hoooodne osidne....vydrz na USA, tam si to uzijes!

blondynka400
21. mar 2009

zuzka, a to ti stačí k obědu salát? To já jsme tedy oproti tobě hladovka 😀 . Od téhle značky taky jednu mám, nebyla jsem si jistá, ale je to ona, mám už jí hrozně dlouho a pořád vypadá jak nová ( i když já jsem hrozná, mám jich spousty a hodně to střídám..)

No myslím že MS bude, někdy od odpoledne mám takový jemně narůžovelý výtok, ale ádné bolesti jako při MS a nikdy jsem tohel u sebe nepozorovala. Zuzi nevíš co by tommohlo být? 😕

vibeke
21. mar 2009

ahojte, pridam sa k vam..... zijeme momentalne v kodani a tiez makame na mincu 😀 😀 , sice este len tri mesiace, ale mne sa to uz zda ako cela vecnost.
prajem vam vsetkym veeela stastia 😀

zuzka11
22. mar 2009

Dobré ránko!

Blondy - těžko říct, takhle na dálku, někdy jsem taky měla MS úplně jinou, bez bolesti....někdy klasiku.....uvidíš co dneska MS, asi to bude rozhodující. Moc na tebe myslím! Jinak ten salát není "hladový" ale docela zasytí....někdy stačí, někdy ne........ale miluju ty chutě.....

Vibeke - ahooooj, vítám tě. Jak dlouho jsi v Kodani a jak jsi spokojená?

Miri - tak dneska nejsme tak důležité abys nás šla pozdravit bez raňajek?nebo ještě spíš? 😀

Schnucki - co ty, je líp???

blondynka400
22. mar 2009

Dobré ráno,

tak už je jasno. Přišla MS 😉 . Ale tedy zas je otázka jak to bylo, protože ráno BT vzrostla, tak jsem zkusila testík, objevila se tam hodně slabá čárka asi za 10 minut, takže po limitu. Ale to krvácení je určo MS. Hold si semnou moje tělo dál hraje 😝 . Každopádně zkoumat to nebudu a jsme ráda, že je to takm jak to je.... 🙂

vibeke, ahoj

Zuzka, asi byla dnes snídaně u Mirí důelžitejší. Ale tak snídaně je nejdůležitějším jídlem dne, tak jí to odpustíme 😀 . K tomu salátu, taky ho zkusím v té kombinaci, co jsi napsala, vypadá moc dobře

schnucki
22. mar 2009

dobre ranko holky,

zuzi dneska mi je dobre, myslim ze jsem se potrebovala prospat, i kdyz pritel si mysli, ze na me neco leze, byla jsem vcera jak sipkova ruzenka, v pul 10 jsem padla do postele, byla mi zima, kolem pul 12 jsem se probrala, ze mi je vedro, tak jsem sla k nemu do obyvaku a spala tam, pak jsem zas nekdy zalezla do loznice 😀 .... tak nevim

hmmmm, uplne jsi mi s tim salatem udelala chute, je opravdu sity blondy, a je vyyyybornej 😵 .... my jdem dneska k rodicum na obed a ja se pak pustim do bramboraku 😵

no to chci zitra mirusch ten obchudek vydet 😀

blondy a co ty, jak to dneska vypada??

ja spinim tenhle mesic nejak moc casto, az me to prijde divny 😒

Vibeke vitej mezi nami .... pisni nam neco o sobe