Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

mirusch
23. mar 2009

Blondy, to jo, teraz aj v SR sprisnili pokuty, su naozaj brutal, europske, ale pri ich platoch je to dost vela. Nuz, neviem, ci sa to odrazi na sposobe slovenskeho jazdenia, je to hrozne. Moj manzel sa tam normalne boji soferovat.
Po plazi....ach jo, aj ja by som po plazi, len mi treba more nejako priblizit.
Tie kopie by mala dostat bez problemov. Mne castokrat Dr. da list pre moju obvodnu a ja si ho rovno skopirujem. Vsak je to o mne a nie o susedovi. 😝
Idem sa navecerat, este kuknem.

blondynka400
23. mar 2009

Vím četla jsem na inernetu... Podle mne výše pokut na styl ježdění stejně nezabírá, stejně tak jak bodový systém v čechách... Každopádně jestli se bojí na Slovensku, pak tady by autem asi nemohl nikam. Žádná pravidla tu neplatí a jezdí tu fakt horzně...

Dobrou chuť 🙂

zuzka11
23. mar 2009

Ja se jeste vratim kousicek dozadu - vim, ze to chlapi s vice zenskyma dlouho nevydrzi....ale my jsme s manzelem, jak nam ve srande tchyne rika - břečťánci a já bych mu to neudelala, kdyz bych vedela ze nema program nekam jit....taky by se mi to nelibilo, kdyz by to delal on me......takze radsi tak....

Schnucki - jak rikaly holky, mas na to pravo, takze se nenech odbyt!!

Za chvili se chystam do te pizzerky a tak bych si dala vino!Mam strasnou chut......uvidime co padne...jeden kamarad tam prinese fotky z Australie, planuji tam se skorozenou odjet pracovat a ted tam byli na mesic jen to okouknout, tak jsem zvedava, co rekne.

Mejte se krasne a zitra cus!

blondynka400
23. mar 2009

Zuzi a nemají nealkoholické víno? Já ho občas piju a fakt chutná skoro jak s alkoholem...
Jinka naprosto tě chápu, já bych to manželovi také neudělala. Vždycky si tyhle akce plánuju na tehdy, když něco má a nebude doma..... 😉
Hezký večer 😉

mirusch
23. mar 2009

Zuzka, neboj, ja to chapem, ze ho nechces vyhadzovat, ani ja by som svojho nevyhadzovala, nikdy. V pohode. V najhorsom ho zapojime do diskusie 😀 Ja som tiez mala raz so Schnucki damsky vecer a jej priatel dosiel skor a pokecali sme si dobre 😉
Vy tam mate nejako vela kamaratov 😕 To by sa aj mne tu zislo, viac v mojom veku 🙄 Ale zase v SR sa moj manzel citi ako veduci v materskej skole, isto 😀
Potom napis ako bolo v pizzerke...ja som dnes nejaka rozozrana, hned by som si dala pizzu...a to mam tesne po veceri.
Ale ked sme pri tom, tak mojich rodicov som uz z domu vyhodila niekolkokrat 😀 Su taki vycviceni chudaci, ze ked ja alebo brat povieme, ze pridu kamosi na vikend, tak sa len opytaju, ze kedy maju vypadnut 😀 Nemaju s tym problem. Lebo ja zvyknem pozyvat take pocty okolo 10 ludi 😀

Pekny vecer. Blondy este si tu? Alebo to zabalim aj ja?

blondynka400
23. mar 2009

mirusch, jsem tu. Já mám v podstatě net puštěný stále a udělala jsem si to tak, že když nějaká napíšete, rozsvítí se mi ikonka.... Bohužel internet je můj jediný komunikační kanál...

Tedy, rodiče máš pěkně vycvičené... Já jak jsem bydlela od 17 sama jsem tohle naštěstí neměla nikdy zapotřebí. Já jim jen občas zabavím chaloupku 😀

mirusch
23. mar 2009

Blondy, ok, tak tu na chvilu este zamrznem 😉 A pocuj, ty nie si na Skype? Ak ano, posli do IP, mozeme hodit rec aj tam a osobnejsie.
To jo, ja som bola na VS a byvala som s nasimi stale do 24. Potom som sla do Londyna s prestavkou na 3 roky, potom do BA na 3 roky a teraz som uz 5 rokov v DE. Ale odkedy maju dom, tak sa fajne tam da stretavat. Bud ja idem za kamosmi alebo ini ku mne na grilovacku, len minuly rok zrazu takmer vsetci mali babatka, tak je asi na chvilu pauza.

mirusch
23. mar 2009

A ako si to spravila, ze sa ti rozsvieti ikonka 😕 ?

blondynka400
23. mar 2009

mirusch, a nemáš ICQ? to je pro mě schůdnější... Navíc já mám poměrně blbé připojení a na mluvené slovo to moc není.... Tak já jsem se odstěhovala ještě na gymplu, byla jsem vždycky poměrně samotatná a nelituju 🙂

No udělala jsem si takový malý prográmek, tedy spíše jsem ho crackla a pak lehce poupravila.... 😔

mirusch
23. mar 2009

Clovece, ty si nejaka macherka! Tak to nic pre mna. Mne to blika len pri Skype. Mam aj ICQ, pisnem ti.
No, ja som zacala byt samostatna az v Londyne. Bola to pre mna uzasna skola, ktora vlastne zmenila moj zivot, pretoze zmenila mna.

blondynka400
23. mar 2009

Ono je to hrozně jednoduché.... Já jsem s počítačrm byla vždycky kamarád, i když někdy bych ho nejradší rozkopala.... Hold každý máme dar na na bšco jiného, já jsem spíše technického založení 😉

mirusch
23. mar 2009

No, ja som chodila na pocitacovy kurz od svojich 13-tich, vtedy boli PMD-cka a nedalo sa nic, iba par hier alebo si naprogramovat vlastny program, napriklad co nakreslil nieco alebo vypocital 😀 Clovece, ako jedina baba som bola aj v radiu a telke 😝 Aj som potom z PC maturovala, aj ked nechapem, do matiky som uplne blba. Teraz vyuzivam len uzivatelske programy, sama by som si uz na nejake programovanie alebo co asi netrufla. Aj ked... pocas vysky som pocas brigady zostavila program na evidenciu niecoho, co sa doteraz pouziva. Hm. Macherka som bola. Uz som blba.

blondynka400
23. mar 2009

Pamatuju se na první počítače, obrovská místnost plná něčeho, děrovací štítky a on to byl počítač. Tenkrát jsme to otálně nechápala.... Ono je to ale hrozně jednoduché, pár příkazů, které se v podstatě pořád opakují... Já taky nejsme žádný expert, občas spíš něco poupravi a nebo craknout z netu, to by mi šlo 😀

mirusch
23. mar 2009

To jo, aj na take tie dierovacie stitky si pamatam, ale s tym som nemala do cinenia. Take tie PMD-cka, zelene obrazovky, to bola sranda. Joj, dobre sa spomina. Keby sme vtedy co len tusili, co sa na nas chysta 😀 Niekedy mi je luto, ze som nestudovala neskor, teraz to je brnkacka s internetom a takym mnozstvom informacii, my sme museli pracne hladat knihy a kopirovat skripta.

schnucki
24. mar 2009

teda vy jste ale ukecany 😀

jdu vas docist

schnucki
24. mar 2009

ja si tu kopii vyzadam, snad nam ji daj, nebo si budu delat poznamky 😀

zuzi pani pritelovi do telefonu rekla, ze jsou malo pohyblive a mnozstvi neni taky dobre, ale ze az tak spatny to taky neni a ze mame udelat termin kvuli lecbe, ten uz mame

blondy promin, ja myslela ze to vyjde abys ho nemela, ale ono neeeee 😀

ono existuje nealkoholicke vino 😕 o tom jsem nikdy neslysela ....

jinak jak u nas mirusch jednou prespavala, tak pritel se sam sebrat, a jel ke kamaradovi a za par hodin se vratil 😀 ... aniz bych cokoliv rekla, ja ho opravdu nevyhanela

zuzi jak bylo vcera v pizzerii??

blondy ty jsi borec, tak to by me ani nenapadlo hledat nejaky programek aby mi to blikalo, ale je to super, ja vzdycky koukam a koikrat mi toho tolik utece 😝

ok, doufam ze jsem tak nejak zareagovala na vse, pokud ne, omlouvam se
pokusim se jeste odpo mrknout, hezky den vsem 😀

mirusch
24. mar 2009

Bre ranko 😉
Hlasim, ze mechur uz lepsie, asi mi vcera pomohol ten hnusny sirup a urologicky caj, dnes este pokracujem v kure.
Idem do fitneska, tesim sa. Ale je hrozne pocasie, chcela som umyvat okna, ale v takomto pocasi sa mi vobec nechce ☹

Schnucki mali by ti dat kopiu vasich vysledkov. V najhorsom si napis cisla a diagnozu. Povedz, ze baby na konikovi su proste zvedave 😀

Tak ja idem. Ozi, Zuzi, napis ako tie testy, ci si ich mala ok, ci su tazke....A co v skole? Spokojna?

blondynka400
24. mar 2009

Ahoj holky,

schnucki, jojo 😀 . Tak hlasím že neni jeden ale dva.Mám hubu jak havajský bubeník 😝

S tím prográmkem, mě to tady vždycky rozčilovalo, protože je to blbě udělané a nepřehledné, tak buď něvo přehlédneš a nebo u toho zbytečně ztrávíš spoutu času 😉

K tomu vínu, v čechách to v každé lepší restauraci mají a jinka se dá koipt i v obchodě (třeba globus) nebo ma netu. Zkus si to dát do vyhledávače a uvidíš. A chuťově je fakt výborné, lepší než pís celý večer nějaké sladké fůj a pít zas jen vodu, to má pak člověk v břiše rybník 😀

mirusch, to zvládneš, já to mám taky dnes v plánu, plus k tomu mám ještě hodinu tance. Jsem lehce bez energie, tak to ještě bude legrace 🙂

Zuzi, tak jak si se včera měla?

mirusch
24. mar 2009

Blondy, preco mas hubu jak havajsky bubenik? 😨 Nieco som zase prehliadla....

Mna nejako trapi hlava, takze uvidim co s tym fitneskom, hrozne ma to stve.

blondynka400
24. mar 2009

mirusch, z těch oparů, 😉 vždycky mi to hrozně nateče 😝
Jé a co ti dělá, bolí? 😠

mirusch
24. mar 2009

Jaaaaj Blondy, som zabudla. No, ja ked mam herpes, tak casto na celej pere, vacsinou na hornej a to tiez vyzeram ako po botuline 😀 Ale velmi mi pomaha masticka Herpesin (SR).

Ja neviem, ale asi z pocasia, nejako to ma nadych na migrenu, skusila som Panadol, uvidime, ci pomoze, do fitneska idem, tak "dietne" pocvicim a uvidim.

blondynka400
24. mar 2009

mirusch, tak ut přesně mám, přivezla jsme si jí z čech 😉 Akorát tedy nemám slovenský ale česky z Brna (myslím výrobu)
Tak si hezky zacvič, ono když se to neřehání, pomáhá to... 😉

mirusch
24. mar 2009

Taaaakze, fitnesko fajn, som sa az prekvapila, ako mi to po pauze slo ako po masle. Co sa tyka brucha-chrbtice, tak uz vlastne takmer neboli. Hm.
Ale co sa mi stalo potom 😕 Vychadzala som z obchodu, nasr... ze ma boli hlava a ze zmoknem, ked mi nejaka baba strcila pod nos mikrofon, skoro mi ho do ust napchala 😝 (FFH Radio), ze co si myslim o tom, ze sa tu bude stavat zabavne centrum. To ma tak prekvapilo, ze uz ani neviem, co som jej tam od uzasu nakecala. Sme taka vacsia dedina, no neviem si to predstavit. Mali tam byt nejake firmy, no som strasne zvedava, co tam bude (miesto po americkej armade, inak aj Elvis Presley tu bol nejaky cas, aj Kennedy-prezident tu bol na navsteve). Teraz uz len dufam, ze sa im nic z mojich kecov nebude hodit alebo ze ma nikto nespozna 😀 😀

meleri
24. mar 2009

nazdárek holky...

Mirusch,
To je mi líto že tě furt trápí ta hlava...a nepomůže to rozmasírovat? Jinak dobré s tím mikrofonem..tý jo já bych nevěděla co říct..asi bych se spletla a začla česky! 🙂))

Ahoj Blondýnko,

no herpes taky nic moc....zovirax to jistí! 😀

Holky
tak u nás se po třech týdnech pokazilo to úžasné počasí, prostě už není pěkně, a prší tak asi dneska skysnu s malým doma...

jinak už se moooc těším do česka za našima a za kamarády, poletím 17 apríla..

mějte se!
ahoj

mirusch
24. mar 2009

Ahoj Meleri, chybas nam tu 😉 To ste fakt mali tak dlho pekne??? No toto. Tu je tak max. 1 den slnecno a zase o nicom. Vraj cez vikend bude teplo, ale ja uz neverim. Nechajme sa prekvapit.
A na ako dlho ides domov? To ti verim, ze sa tesis, ved kto by sa nie. Tak si to uzi.

meleri
24. mar 2009

Ahoj Mirusch,

jé promiŇ.. ☹ já napíšu častěji!
jo bylo..bylo fakt krásně..chodila sem furt ven, ale ani o deko sem nezhubla...
přeju vám at máte už taky pěkně! v česku prý je taky dost škaredě a navíc zima..

jedu na tři týdny. 😵 už sem rok nebyla doma...chystáme i křtiny..tak to snad vyjde.

a co ty neplánuješ?

no měj se moc pěkně! 🙂

mirusch
24. mar 2009

Meleri, na 3 tyzdne! Pekne. tak si to riadne uzi po takej dlhej dobe. A co mam planovat? Krstiny? 😀 Ja som bola v SR pred tyzdnom predsa. Nabuduce az cez leto.
Kasli na chudnutie, hlavne ze nemas depresie. Slniecko pomoze. 😉 Ked som bola v SR tak 2x riadne nasnezilo.

meleri
24. mar 2009

Ahoj Mirusch,

jo konečně! 😵

sorry, myslela sem jestl neplánuješ jet domů..tedy na Slovensko..aha, no v létě je to stejně super (pokud neprší jako v Ostravě.. ☹ )

Ne depku moc nemám, spíš smutek, ale to je ta nostalgie du pays jak se tu říká...

ale dneska sem si udělala radost, koupila jsem si k narozkám dáreček...nosítko....mám šátku ale tu v těch vedrech se to nedá..malý byl zpocený a aji zadek se mu zapařil..tak sem si řekla toto ne....asi šátku prodám.

meleri
24. mar 2009

baj dz wej, jestli někdo plánujete tu šátku koupit tak prodám....🙂 na zimu supr věc, miminko dáte pod bundu a pohoda, ale na jaře je v tom teda pěkné vedro!

meleri
24. mar 2009

promiň!! sem úplně mimo...byla jsi na slovensku před týdnem a já ti píšu jestli tam necheš jet... ☹ sem pako.... 😅