Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
21. apr 2009

mirusch, no pro mne jsou auta velký koníček a odreagování... ale většině lidí bych brala řidičáky, za to co dělají....

lubinka, no ty máš nějakou dobrou náladu 😀 . Já bych vzala láhev dobrého vína, tím nic nezkazíš 😉

mirusch
21. apr 2009

Hlasim, ze Kleo je kocka 😵

Ahoj Lubinka. Silkulka. No, peknou kyticou nepokazis nic 😉 A nejakou coko-bonbonierou, Merci alebo nieco pod. tiez nie.

babule, dnes sa tu nemozem rozkecat, lebo sa so mnou moj chlap uz rozvedie 😅 A zajtra skoro vstavam, idem na pohovor ohladom tej dobrovolnej prace.....
Takze sa asi na dnes pomaly rozlucim.

mirusch
21. apr 2009

Blondy, no vino je fajn, ale napr. my ho nepijeme...alebo nech teda zoberie kvety, coko a vino a da jej vybrat 😀 😝

kleopatris
21. apr 2009

dakujem mirusch 🙂

inak ja teda soferujem, ale vacsinou by som vrazdila niektorych debilov za volantov a niekedy aj manzela...boze ten uz sa naplatil pokut za rychlost 😠

lubinka9
21. apr 2009

tak drzim palec mirusch, nech to vyjde.
a ake kvety? lebo na interkulturalnom treningu nas chlapik vystrihal, ze ak darujete cervene ruze, je to VAZNE. Tak si nechcem urobit nejake FAUX PA, ci jak sa to pise
Vinko ma napadlo hned, viem, ze aj ona je vinova. Dom rozmyslala, ze by som si sala zo SR poslat, mame fakt dobre vina niektore a bolo by to pre nu vzacnejsie, co myslite?

kleopatris
21. apr 2009

tak nech sa ti mirusch zajtra zadari 😉 a pekny vecer 🙂

mirusch
21. apr 2009

Lubinka, tak potom vino, ak je vinova. 😉 No, daj si urobit kyticu, taku jarnu, pomiesanu, povedz ze pre ucitelku a mas to. 😉

Ok, idem. Dakujem vam. Pa.

zuzka11
21. apr 2009

Lubi ja myslim, ze vino ze Slovenska by bylo super, my to tak delame, kdo je vinovy vino, amame archivni a napiseme na nej venovani, kdo je pivar, dostane pivko......

Miri moc na tebe zitra budu myslet, bylo by super, kdyz by vyslo tohle a tys byla spokojena, mohla navazovat kontakty a casem.......

blondynka400
21. apr 2009

mirusch, ale to myslím že jste vyjímka. Takových lidí moc neznám.... Navíc i když ho nepiješ, tak se vždy pro nějakou návštěvu hodí 😉 . Mně zas rozčiluje, jak spousta lid dává nějaké bombošky, já jich pak mám plnou skříň 😀 No každý jsme jiný a je to dobře...

lubinka, to by byl myslím dobrý nápad 😉 A jestli je vínová, tak není co řešit 😎

schnucki
21. apr 2009

ahojik holky,

kleo dekuji za fotecky, hezke hezke a ty taky 😵

lubinka ja bych taky vzala to vino ... 🙂

blondy souhlas, ja taky nemusim bombosky, mam sve oblibene, ale vetsinou dostanu ty, co se mi pak valej ve skrini 😀 ....

mirusch budu taky zitra na tebe myslet, dej pak vedet jak to dopadlo 😉

zuzi jak se mas ty??

holky jdu jeste cist a pak hura do hajan, takze preju vsem krasnou dobrou noc 🙂

zuuuzana7
21. apr 2009

ahoj kocky,

tak prechadzka za nami bola sranda vzala som aj suseda. ten je prdel

blondy no zda sa mi to dost, teda ako pokuta sama ani tak nie. prekrocila som len 15kmh. ale tukam si na hlavicku, ze som si radsej mohla nieco kupit za 75, ale z chyb sa ucime sa vravi, len kedy sa ja fakt poucim.

🙂 a teraz som zrela na rychlu sprsku a supity rupity do hajan

dievcata krasnu dobru noc vam prajem 🙂

blondynka400
21. apr 2009

zuuuzana, procházka se sousedem? A tomu říkáš rychla procházka? 😀
Tady je nejnižší pokuta za rychlost 100 EUR, ale ještě jsem nic neplatila. Já vlastně nikdy nic neplatím, s chlapama je to lehké 😀

Hoky dobrou

mirusch
22. apr 2009

Bre ranko 😀 Som nutena skoro vstavat, tak som po dlhom case zase videla vychod slnka 😀 Este ranajky, sprcha a frcim.

No teda Schnucki, od nas uz ziadna cokolada a bonboniera nebude 😝 Nuz, u nas stoji vino. Isto, ze keby sme dostali kvalitne a biele, tak si ho otvorim 😅 Ale vzdy dostaneme suche alebo cervene a to nemozeme ani jeden so zdravotnych dovodov. A navyse my doma alkohol prakticky nepijeme. No ved nic, jasne, ze kazdy sme nejaky 😉

Zuuuzka, so susedom? 😕 😀 No, pamatam, ze tu platil manzel za 15 km prekrocenie rychlosti 25 EUR. Ale to bolo davnejsie a teraz sa vacsinou snazi, lebo sam nema rad, ked ludia na autach lietaju. Nuz Blondy, keby si zacala vyjednavat s policajtom v DE, tak ta hadam aj zavru 😝 Mozno este v SR alebo CR, ale v DE sa neda. A uz vobec nie, ked ta to odfoti a pokuta pride postou, co je najcastejsie ten pripad.

Prajem pekny den, neviem kedy sa sem dostanem.

mirusch
22. apr 2009

Hlasim, ze Zuuuzka je tiez kocica 😀 No baby, normalne modelky vsetky 😕

kleopatris
22. apr 2009

dobre ranko 🙂

aj ja chcem fotecky 😕 nech sa aj ja mozem pochvalit manzelovi, ake sme vsetky krasne 😀

blondynka400
22. apr 2009

mirusch, no jde to i v Německu a Rakousku, jezdila jsem tam docela často. Ono nejde o to vyjednávat, ale využít ženské zbraně 😅 . Když tě někde změří a vyfotí, tak to už se nijak "ukecat" nedá, to je fakt. ale to se mi naštěstí enstává, jelikož tam kde o znám tak všechny meřáky znám, takže jezdím dle značek a tam kde to neznám jezdím podle navigace a tam mám nainstalované všechny radary, takže mi to dopředu řekne, že tam nějaký radar je, dokonce to umí říkat jak stacionárná tak mobilní (místa, kam si policajti rádi stoupají). Takže už se mi v podstatě nestává, že by mě někdě stavěli 😀

Jinak hlasím že test opět negativní, BT lehce klesla, ale stále se drží. Takže už fakt nevim..... 😖

mirusch
22. apr 2009

Taaakze som naspat. Mam par zaujimavych ponuk, obvolam to a uvidim. Zaujimave....ked ide o to, ze cloveku nemusia platit, tak to ide, vsakze 😔

Kleo, moje fotky mas 😉

Blondy, no toto 😕 Ty si nejaky zazrak prirody. To by chcelo mat doma ultrazvuk a sama sa skontrolovat, to by bolo nieco 😝 Ale graf mas pekny aj tak 😒 Este stale mozeme dufat, ze si jeden z tych, co sa im hcg ukazuje neskor, alebo co, poznam baby, co cakali dvojicky a test ukazal // neviem v kolkom tt, ale neskoro. Nuz, o tyzden budeme mudrejsi. Pre istotu ziadne vinko 😝

S tymi kontrolami to mas ok. Aj ked podla znaciek by sa malo jazdit vsade 😉

blondynka400
22. apr 2009

Mirusch, asi jsem zázrak.

Před chvílí jsem se přšla domů, šla do koupelny, ten test jsem tam nechala ráno ležet. Zkoukala jsme ho po těch 2 minutách co psali a nic jsem neviděla. Teď jsem ho vzala že ho vyhodím a koukám na něj a on tam ten + je. 😅 . Tedy ta čárka přes není úplně stejná jako kontrolní ale je tam. Není to žádný stín nebo něco podobného. Tak teď už vážně nevím, co si mám myslet 😅

Mirusch, k tomu ježdění vím, ale já už prostě jiná nebudu.... Na to kolik mám za sebou naježděno km, mám za sebou akortá dvě nehody, obě dávno a ani za jednu jsem nemohla....

mirusch
22. apr 2009

Blondy, si proste tehu. 😉 Len dufam, ze tentokrat to vyjde 😒 ak MS nedojde, urob test zase o take 2 dni a uvidis.

blondynka400
22. apr 2009

Mirusch, já nevím, víš jak to bylo minule 😢 .Navíc je otázka za jak dlouho se tam udělala... Taky je otázka zda je tam kde má být, k tomu ty ATB..... 😖

mirusch
22. apr 2009

Poznam niekolko babuliek, co otehotneli prave cez ATB, aj ked to predtym neslo 😉 Telo ma znizenu imunitu a ide to asi lahsie...

blondynka400
22. apr 2009

mirusch, jo to je pravda... Taky jsem to slyšela. No uvidím, zda mě ještě nepřekvapí MS a nebo příští týden u doktorky. A ten jeden test, co mi zbyl asi také použiju 😉

mirusch
22. apr 2009

Pouzi, pouzi, ale pockaj 2 dni...Joj, som zvedava 😵 Medzitym pozitivne mysli 😉

blondynka400
22. apr 2009

Mirusch, já možná počkám ještě víc, nemám kam spěchat.....
Já myslím pozitivně, prostě pár těhu příznaků mám, k tomu to BT. Prostě se uvidí 😵

lubinka9
22. apr 2009

blondy, ja ti moc drzim palec aby dalsi test bol jasne pozitivny. 😵
a ako dlho sa vlastne snazite?

Inak k tym rychlostiam, tu v DE sa fakt nesmie s policajtami vyjadnavat, na to nas upozornili hned na zaciatku. A co tak sledujem rychlost sa dodrziava, i ked vynimky sa najdu vsade. Ja tiez sem tam prekrocim ale o malinko a na miestach kde nemozem nikoho ohrozit.
Kocky taka sa mi podarila dobra fazulova polievka, no som na seba pysna 😝 Az pride polovicka z prace, ten sa potesi 😵

mirusch
22. apr 2009

Blondy, ale my to nevydrzime 😀

Ahoj Lubinka, sikulka si 😉 Ja som dnes len polotovar - jahnaci steak z aldi, ale je mnam. A zeleninka k tomu.

lubinka9
22. apr 2009

no musim vam povedat odkedy sme v DE a som doma, tak vraj varim o 100% lepsie ako na SK. Mi to tak drahy povedal. Nie, zeby to bolo vtedy take hrozne 😀 Ma to aj moc bavi, snazim sa varit domace, i ked nez som sa zorientovala v nemeckych produktoch..
mirusch a jake ponuky si dostala?

mirusch
22. apr 2009

No, tak som bola upratovat u svokry, zajtra nemozem, mam termin u ortopeda, na ktory som cakala mesiac 😠 A potom rovno frcim kuknut, aku pracu maju pre mna v babkovom muzeu 🙂 To bola jedna z ponuk, co ma zaujala, v muzeu som pracu hladala, ale platenu nezohnala...Tak som zvedava. Inak, oni su uprostred parku, Schnucki vie kde, ona sa tam dala dokopy so svojim priatelom 😀 A v tom parku je historicka rarita - asi storocny kolotoc, prave ho renovuju. No som zvedava, ale ak mi budu kazat len kavu varit, tak si musim dupnut.
Potom mam ponuku do viacgeneracneho domu, vraj pomoc detom pri ulohach, ale na papieri je nieco ine, tak neviem, neviem. A tiez ponuku, o ktorej velmi uvazujem - telefonna linka dovery po slovensky, ale v nemcine to znie teda lepsie (TelefonSeelsorge). Tam je rocna priprava - proste mi zafinancuju "studium", vzdelaju ma a musim nasledne myslim u nich asi rok ostat. Ale to by ma tiez bavilo a navyse by som mala kvalifikaciu navyse. Hm... 😒
Najviac sa mi paci pri dobrovolnej praci, ze si clovek moze povedat co chce a kedy chce robit 😀 A ci vobec chce. Nie je otrokom.

No a Lubinka, ved aj ja tu varim lepsie, lebo proste varit musim a aj ma to bavi vymyslat, normalne robim niektore jedla lepsie ako moja mama 😉

blondynka400
22. apr 2009

mirusch, hm to asi budete muset 😀

lubinka já vím že se nesmí, nesmí se v Německu v autě i ukazovat a tak. Ale ono vyjednávat a dobře to na policajty zahrát je něco jiného. Já jsem svojí vinu vždycky hnwed přiznala, k tomu zahrála nevinou blondýnku, a vždycky to skončí domluvou, a to ve všech zemích, tedy pokuď jsem nenarazila jednou na ženskou, ta mi to zpočítala pořádně 😀

Jinak holky asi fakt těhu budu, barvila jsme si vlasy, ta barva mi normálně o docela voní, ale dnes jsme z ní hodila šavli
😅

lubinka9
22. apr 2009

blondy, tak ta savle je nadejna! 😵 len tak dalej