Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
29. apr 2009

holky nestiham docitat jen jsem rychle skakla nez poletim na autobus ....

zuzi tfuj tfuj dneska, drzim vsechny palecky co maaaam!!!!! 😉

hezky den vsem ....

mirusch
29. apr 2009

Dobre ranko, tak si ma Schnucki tromfla 😀 Clovece, tak skoro.

Zuzka, vsetky palce, aj na nohach!!!!!!!!

Lubinka, na moju obranu, tie zajace som odlozila pre svokru 😉 Pretoze my mame fakt dietu a davame si pozor 😉

Ok, idem k svokre. Kuknem neskor.

simonecka91
29. apr 2009

ahojte holky, tez u vas prsi u nas jo musim destnik hledat jeste jsem ho od prestehovani nenasladrah 😅

z drahousem bylo super jen tak na uvod jsem ho ani nepoznala 😀

co rikate na tu praseci chripku ja mam strach kurnik ja se vubec nedivim ze ti japonci nosi rousky asi si tez nejakou poridim...

jdu do menzy mam tam sraz s kamosem a pak se ucit

zuzi tez na tebe myslim!!!

mirusch ale ja te s tou cokoladou chapu proste nemecka coko je bajecna jen ja se ji prejedla a uz ji fakt nemusim, sezrala jsem muffin musim vecer stepovat at se zbavim celulitidy 😀 asi zase prestanu zrat to jsem ji fakt nemela hmm pritom mam ted pohybu vic nez predtim to nechapu 🙄

kleopatris
29. apr 2009

Ahojky babulky 🙂
Ja nemam nic nove, akurat ze poctivo snazilkujeme, tak ani neviem co by som vam napisala, som vas prisla aspon pozdravit 😉
U nas rano prsalo a teraz zase svieti slniecko, tak sa aspon trosku vytesujem 😀

lubinka9
29. apr 2009

caute,
simon, u nas patria rusky k zakladnej vybave lekarnicky. A chystame sa ich pouzit aj za 3tyzdne, kedy letime domov. Predpokladam, ze nebudeme jedini.. 😉

inak pocasie je fakt hnusne, prsi 😠

chlapa mam dnes doma, je chory, neschopenka do pondelka, tak asi skysneme doma na vikend. A to je volno este aj piatok, slak ma trafi 😠 🙄 . Tak som uvarila poriadnu cesnacku, nech ho to rychlo prejde. Mna sa tiez nieco chyta, rano som si namerala 37,1 snad to nepojde hore. Ovocie a cajiky..

zuzka ako?
mirusch upratane?
kleo ty teraz hodne ficis v snazilkach od aprila/dubna 2009, som si vsimla.
schnucki, tak skoro hore a este aj na nete 😀

simonecka91
29. apr 2009

tez si nejakou rousku poridim bojim bojim

lubi nechyta uz te ta praseci chripka??? 😕

ja jsem nejaka dobita dneska nic me nebavi na vsechny jsem pry strasne prijemna...

mirusch
29. apr 2009

Tak som tu, ulne mrtva...upratala som u svokry, oprala, skocila do fitneska, nakupila a este som aj uvarila polievku na zajtra, lebo zajtra idem do muzea a nebudem stihat. Uf, zase musim skoro vstavat 🙄

Zuzi, ako bolo, kde si, referuj!

Kleo, akoze nemas co pisat, ked v druhej teme mas? Haaaa? Ale ved ok, ked budes mat co, tak napises 😉

Lubinka, fakt, co ste chytili prasaciu chripku? 😕 😀 Moj drahy mal nadchu minuly tyzden, ale ja uz viem ako na seba, teda vacsinou, nie vzdy, ale beriem ako prevenciu, ked je chory, 3x denne homeopatikum a ak nahodou to chyta mna, tak kazdych 15 minut - 2 hodiny, zvykne pomoct. Tak som to ani teraz nechytila. A dufam, ze uz pred odchodom a ani pocas dovolenky neochorieme, to je uplne naprd, ked sme chori, aj v Grecku sme boli, clovek si to potom neuzije, tu dovolenku.
Ale cesnacka je dobry napad 😉
Inak, som sa na sekundu zastavila, ze ake Rusky to mate v lekarnicke 😀 😀 Potom mi az doslo, ze rúšky 😝

No, ja zatial nebojim, lebo verim, ze sa to podari nejako zastavit, ved aj nedavno v Cine ci kde to bolo s tou vtacou chripkou, to tiez nebola sranda. Este necitim potrebu chodit po Nemecku s ruskou na ksichte, ale ak bude treba, tak budem. Akurat ... ideme do USA, budeme letiet a ktovie kto bude v lietadle, takze lepi mi kvoli tomu trochu, ale co narobim. Inak rusky mam myslim doma, musim kuknut, pouzivala som to kvoli plesni v novej izbe, aj moj drahy si to zacapil, ked tam daval dole omietku, vyzeral ako M. Jackson 😀

Simonecka, ako dobita som aj ja, neviem ci to z toho ako lietam, alebo z pocasia. Ale vraj sa ma zase vycasit, tak sa tesim.

zuzka11
29. apr 2009

Zdravím!

Taky jsem se pozastavila nad tim, co ma Lubi v lekarnicce, myslela jsem nejdriv, jak jste se tu bavily o cokolade, ze je to nejaky novy druh, ktery pomaha na vsechno 😀

Manžel letí o víknedu pryc, ani s emi ho do letadla nehcce poustet....a cetla jsem zpravy WHO - vcera a dneska rano v TV - nejak se mi to nelibi 😖

Ptaly jste se me jak, Miri o mych trablech vi, tak je popisu i vam, neni nad klidne vstavani a soustredeni se na zkousku 😀

Rano jdu na zachod - na malou, splachnu a nedivam se do misy - nevim jak vy, jak jen po velke, kde popripade misu myju...ale v polospanku......za pul hodky jdu zase a nez si sednu vidim, ze preteka h.....ma 😠 Proste zase problemy s odpadem a neci h.....se nam tam vyvalila......nastesti to nepreteklo....musela jsem prostouchavat....fakt super....A predstavila jsem si, ze ZASE budu mit navstevu od meko kamose instalatera - dedka nebeckeho, tak me omyvali......Nastesti jsem prisla domu a bylo to OK, teda ne uplne, ale aspon cisto a odteka to a zadne prekvapko nepriteka....vyrazili jsme do obchodu, koupili zvon a pokud znovu, tak budeme opravovat....

zuzka11
29. apr 2009

Tak koukam, ze moje zachodova story nic moc, zadna reakce, tak popisu zkousku 😉

Ooooobr zkousejici, dve zencke jako slon a mravenec, ta jedna zarucene basketbalistka - byvala, tak 2 metry a 120kg, bala jsem se ze do me treba omylem vrazi a ja odlitnu na druhou stranu chodby, tak jsem si udrzovala odstup 😀

Jinak obe byly relativne mile - basketacka mela takovy ten zesmesnuji styl humoru a mravenec si behem meho mluveni delala poznamky - ze by chyby? 😠

kazdopadne na tema jsem podle me mela stesti - porovnat televizi+DVD proti kinu, jestli vymira nebo ne, odstatni lidi od nas meli neco o lasce - jako ze kdo miluje vic daa nez bere ci co a treti holcina si vybrala tema souvisejici s vychovou deti, jestli maji spratkove moc volnosti nebo ne.....

mirusch
29. apr 2009

Zuzi, mna by asi porazilo, ja teda nemusim mat v kupelke ani len vlastne h.... nie to este cudzie 😠 😖 😝 A teda uz vam to opravil? To by chcelo riadne prefuknut odpad asi.... Toto je moj najvacsi strach, co sa kupelky tyka, ze mi pretecie zachod. Raz mi uz takmer ano, skoro ma slahlo. Najhorsie to je, ked je clovek na navsteve a je na velkej alebo ma kramy 🙄

No ale co skuska prosim ta??????!!

Ani ma nestras s tymi spravami, ja sa snazim ukludnovat, inak cakala som nejaku strasnu spravu pred nasou cestou, zase nejake bomby alebo cojaviemco...tak mame chripku. Neviem co robit ☹
Raz som mala letiet 13.9. a co sa stalo? 11.9. padli dvojicky v USA. Tak som cestu radsej zrusila.

zuzka11
29. apr 2009

Miri nechci strasit! Jenom mi jako z "oboru" nepridjou zpravy dostacujici, v TV hlasili, ze v Mexiku 140 mrtvych, USA, Evropa, Ase "jen" nemocni, chci vedet vic, zmenila se virulence kmene? nebo je to imunitou - to tezko....a jeste hlasili, ze kazdy Bundesstaat ma povinnost podle WHO mit leky v zasobe pro 20% sveho obyvatelstva....me to prijde samra malo na tak rychle sireni.....a taky mam sevrenou prdel, jak Peta leti pryc....

O 11.9. mi poivdej, stravila jsem ho na letisti v recku s bandou malych deti a telefonama od hysterickuch rodicu . kdy prijedeme, jak rpijedeme.....

Zachodova story fakt des, nastesti se to nejak "samo"....prsila jsem odpoledne domu, odvazne spkachla a OK, ted tam nejsou nove pokady ale vyborne to taky neni, takze zvon asi vyuzijeme.....a ten instalater prave jeste neni s bytnou vyrizeny, chteli jsme to osobne projednat, nabidli ji 3 terminy, zadny se ji nehodil a jiny nenabidla a od te doby ticho po pesine....kdyz jsem si predstavla, ze bych tam zase sla a zase rikala, ze je neco spatne.....z tohohle duvodu se tam tesim domu, do naseho noveho bytecku.......

simonecka91
29. apr 2009

hojte zachodova story pobavila 😀 nerika se ze kdyz slapnes do hovnouse budes mit stesti??? tak jestli jsi si do nej sedla tak mas za 1 s hvezdou ne???? 😀 no ok jsem nechutna ale jak ti ta zk dopadla?

jinak moje mati mela za 3 tydny letet do mexika a zrusili odlety takze asi zadna velka prdel to nebude. ja mam osobne strach ale zase s rouskou na xichtu tu tez nechci litat ale jak ono tu je tolik cizincu jak na me nekdo psikne tak ho zabiju asi 😠 jinak moje mati leti ted v pa.do Indie a ten ji nezrusili tak nevim no

ja ani nevim jak se to poradne siri tez o tom nic nepisou debilove napisou ze je to podobne spanelske chripce a ze zranim veproveho se to nechytne k..info na hovno. tatik mi furt pise at nezacnu chrochtat jak mam tak panickou hruzu....

zuzka11
29. apr 2009

Simi siri se to jako normalni chripka, takze kapenkove, pkud jsem dobre pochopila, proto ty rousky....zkousla jeste neni cela, v utery mam pokracovani, o jak se tesim...a vysledky v zari.....

Jinak jsem do "toho" nesedla, takze 1 nebude 😉

simonecka91
29. apr 2009

no tak jsem si to s tou chripkou myslela dobre jak na me nekdo psikne tak schyta!!!!! 😠

co vlastne studujes? ja se mozna uz ptala ale nejak jsem to zapomnela 😕

simonecka91
29. apr 2009

ja i kdybych spadla do zumpy tak nektere zkousky za 1 nedam 😀

zuzka11
29. apr 2009

Simi jenom nemcinu....jinak VS mam z Cech hotovou......Jinak k tem zkouskam a zumpe - treba bys dala? 😀

mirusch
29. apr 2009

Ved Zuzi, ja si to vysvetlujem tak, ze ono to zdravotnictvo v Mexiku nie je na takej urovni a otazka je, ci vobec ti ludia sli zavcasu k lekarovi, vieme ako to v Mexiku vyzera...A tiez nevieme, co to boli za ludia, ci stari, ci aki...Lebo aj na "obycajnu" chripku sa zomiera, ja si velmi dobre pamatam ako vycinala chripka v Anglicku, bola som v Londyne a tam nemali kam davat mrtvych, tak pred nemocnicami stali chladiace kamiony. Je to tak. Tiez bolo vela mrtvych, ale hlavne starych a deti. Ja som tu chripku potom dostala, bola to posledna riadna chripka, co som doteraz mala, chvalabohu. Ale pamatam, ze som bola niekolko dni v zlom stave, ledva som sa 2 m na vecko doplazila, keby mi nedoniesli pit, tak asi umriem. moja domaca - bola som au pairka ani lekara nezavolala a o tyzden,ked som stala na nohach, tak uz som robila. Ale bolo mi zle este dlho, strasny kasel som mala a este asi pol roka som bola v katastrofalnom stave, chronicka unava, schudla som, no nie a nie sa z toho dostat, lekari nevedeli co so mnou, nakoniec som sa vylizala. Ach jo. Viem si predstavit, ze na to slabi ludia umieraju. Virusy su svine. A hlavne chripkove.

Zuzka, ja normalne z teba nezaspim...nenapises aku temu si mala, ci si vedela rozpravat, ci ti sadla, aki boli skusajuci...Ja viem, ze to je len polovica a ze vysledky budu o 3 mesiace, ale sama sa ohodnotit predsa vies, nie? Ja som sa napr. ohodnotila presne tak, ake naozaj potom dosli vysledky.

mirusch
29. apr 2009

Aha, tak teraz som to nasla....Sorry Zuzi 😅

zuzka11
29. apr 2009

No proto! 😀 Zase sprdak od Miri, jak ja to tu mam vydrzet? 😉

simonecka91
29. apr 2009

nemcinu?? hä?? jako dsh jsi delala nebo co?

moje babinka zemrela tez na chripku oslabena imunita takze to je uz jedno chripka je svina ty jo ted to sedi na tu praseci 😀

dala jsem si 15 min na stepper a mela bych si dat jeste lehy a sedy ale uz se mi nechce 😖

mirusch
29. apr 2009

Tak to mi uniklo, ze si uz popisala 🙄 Beriem spat. Dobre temy, ja som mala na vyber aj jednu taku, co by som ani len necekla, ale vacsinou davaju take vseobecne. A pouzila si aj nejake naucene vety?
No, skusajuci by nemali mat zosmiesnujuci humor 😔 Ja som mala stastie na tu moju, ta bola super, chlap pomaly zaspaval, ani sa nezapajal. Poznamky si robia pri vsetkych, aj ked nieco dobre, aj ked zle povies a potom podla toho boduju. Napr. pri citani som mala text, kde bola priama rec, ale nebola oznacena, len taka zamaskovana v texte. Akonahle zistili, ze som to odhalila, tak si obaja nieco usilovne zapisali, ale ja som to brala ako pozitivum.

mirusch
29. apr 2009

Simonecka, veru svina chripka. Inak, moj synovec...chi, je odo mna starsi, to je jedno, mal chripku, klasika prechodil a preslo mu to na srdcovy sval. A tak aj dopadol - niekolkonasobny bypas a zivot v ri...
Nuz, proti nechceniu mam dobry recept - zaplatit si fitnesko, pretoze ak nejdem, tak mi je luto penazi. Tak radsej idem 😅

mirusch
29. apr 2009

KDS, Simonecka, robila. Teda ak si dobre pamatam...

simonecka91
29. apr 2009

vis kolik mi uz tak propadlo penez??? to ja si koupila stepper uz domu neb aspon muzu cumet na filmy a steppovat 😝 a navic kdyz se chci zapsat nekde na sport tak tam chodi babky stare a i chciple tempo rvou ze je to moc rychle to je seru bych jim kopla hlavne jak rychle jsou v predbihani u kasy o tom se nezminuju 😠

jdu si delat vlasy moje oblibena cinnost 🙂

mirusch
29. apr 2009

Nechapem co maju s tebou spolocne babky vo fitnesku, ved kazdy ma svoj pristroj, nie? Alebo sa delis on s nejakou babkou? 😕 😀 Tam kde som ja, je medicinske fitnesko, cize vela dochodcov, vela po urazoch a aj na vozicku. Mne to vyhovuje, do takeho fitneska, kde su len nadupani ludia, by som nesla. Aj ked obcas sa pekny mlady muz na okukavanie objavi, ako napr. dnes, moj oblubeny dlhovlasy... 😅
A inak, stepovanie - nie je lepsie ist vonku a obist si to rychlou chodzou na cerstvom vzduchu?

zuzka11
29. apr 2009

Simi - vlasy a oblibena cinnost? U me je "delani vlasu" ze si je svazu do culiku 😀 Jsem v tomhle hrozna....Umyju, vyzehlim a pak s tim ziju, popripade dam to toho culiku....

Ad cviceni - v CR jsem mela oblibene instruktody a na jine bych nesla, presne proto, ze to byla ztrata casu a kdyz jsem si fakt nemakla, tak me to nebavilo....i taky jsem objevila par super lekci a chodila jsem fakt poctive....

Miri - uvidime....bojim se, ze jsem placala, nekdy jsem rikala nejakou vetu, oni me prerusili a ja reagovala na dalsi, ze jsem proste nedokoncila myslenku 😝 Ted kdyz o tom v klidu premyslim, joooo, to je chytro, jake formulace jsem mohla pouzit, slovni spojeni.....

simonecka91
29. apr 2009

jj dyt prave rikam oblibena cinnost jdu si je umyt napatlat kondicioner pak to nekdy rozcesu a narvu do copku 😀 nevim jak dlouhe je mas ty ale ja uz do pasu a serou me pomalu a jiste a pritom jsem si je ted nechala strihnout o 15 cm a hovnous porostly zase :(

no prave ze tady je trapacke fitko a tak se muzes prihlasit na ruzne sporty ale jsou tam i ty babky pomale

jinak ja mam chozeni po te dire dost denne se nalitam 6-8 km no a do toho jsem pridala stepper abych mi zmizla ta celulitida naprdeli 😀

tak byl to DSH nebo nebyl?? ja ho totiz musim delat neb bez neho nesmim studovat v nemecku a uz jsem tu dva roky a v poho 😝

mirusch
29. apr 2009

Zuzi, nepremyslaj nad tym. Ja som tiez rozmyslala, ze to som nepochopila ako to mysleli a hento som tak mohla povedat, ale to nema zmysel, mala som dobre bodovanie, ak si mala odcleneny uvod, rozvinutie temy a zaver a malo to nejaky zmysel, tak si presla 😉 Moja kamaratka bola vzdy po skuske frustrovana (2 sme robili spolu), lebo ona lepsie rozpravala ako ja, ale nemala tie veci tak premyslene a ja som dostala dvojku a ona trojku.

Idem sa navecerat.

zuzka11
29. apr 2009

Simi, Miri ti uz psala, bylo to KDS.....

Dobou chut...ja uz mam po veceri a asi bude druha, mam hlad 😝 Porad 😝 😝

simonecka91
29. apr 2009

aha uz vidim a co je KDS?