Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

mirusch
30. apr 2009

Zase riesite prsia? 😀 Nuz, ja toho tiez nic moc, ale este to komentovane nebolo 😝 A co by aj chcel, ved si nasiel mladu, je o 18 rokov starsi. Myslim si, ze uz mladsiu si nenajde, ze mu staci, ako ho ja nahanam 😀

Meduna, pravdu mas, som rada, ze si sem dobehla, som tu bola taka mati, najstarsia, teda stale som, ale uz mam spriaznenu dusu. Veru, my sme este vyrastali na ceskych vecernickoch a filmoch, teraz to je uz horsie.
Simonecka, my ta tu naucime slovensky, neboj nic. Tu pekne hovorim, ze hovorim styrmi recami - slovensky, cesky, anglicky a nemecky a rozumiem rusky a polsky, no ti ale valia oci 😀

Meduna a mozem sa opytat preco ti odstranovali vajecniky? Inak, IP ti napisem, ale dnes bolo fakt rusno, ani som nemala kedy jest, mozno aj schudnem par gramov 😕 Najprv vana, potom najest a potom sa ti budem venovat.
Ja som mala laparku a mne sa dren pacila, mala som cerveny zupan, tak sa mi to hodilo ako kabelka k tomu 😝 😀

meduna
30. apr 2009

Ahoj Mirusch,tak ajky byl den?Dnes uz posledni pracovni,zitra je svatek.Taky ma byt lepsi pocasi.A to ja jsem nevedela,ze u cechu to nejde,mit dve obcanstvi,ale taky jsem se o to nezajimala.
Ten kurz asertivity bych potrebovala taky 😀 😀 😀

simonecka91
30. apr 2009

hehe mirusch on jen zkousi kolik vydrzim nejspis mi to vraci tim ze na me musel rok cekat nez mi doslo ze se byvaly ke me nehodi nez se uracim se s nim rozejit a pak az se mi rozsvitilo ze on na me ceka chapes a ted se chlapec jeste urazi ze ho uz stve nas vztah drzet pod poklickou!!!!

jinak slovo somar ist immer so lustig 😀 asi tak jako sedim na komari a je mi dobre 😝

meduna
30. apr 2009

no me ten dren prave nepasoval k zupanku a proto asi ta mdloba.Ty vejcovody mam pryc,protoze jsem mela srusty a po dvojitych profukach doktor rekl,ze to uz se nerozbeha 😀 😀 😀 Nafoukla jsem byla jak samice kdyz sezere mokrou travu,tak jsem musela na operaci.Vajecniky jeste mam ale taky se v praci nijak nepretrhnou,ani konske davky hormonu je nemuzou rozhazet 😀 jedou si stale svoje 😀 😀

kleopatris
30. apr 2009

ahoj mirusch 🙂 ako bolo v muzeu?

simonecka myslim, ze to neni komar ale konar 🙂 neviem ci by to ten maly komar prezil keby sme si na neho lapli 😀 jak sa vlastne povie komar po cesky?

mirusch
30. apr 2009

Lubinka, ze krasne? 😕 U nas bol dnes najvacsi hnus, dazd a kosa, vraj sa to ale zajtra zlepsi, tak ti to hadam neposleme 😉

Medunka a kedy mas vlastne testovat? Uf, aj tak ti drzim palce, co ty vies...Inak adopcia, my sme sa informovali, uz sme stari 😔 Zena do 35 rokov......a strasne to je drahe aj tak 😔

Veru, chory chlap sa rovna koniec sveta. Ale ked som ja chora, tak to nevadi, navarene by malo byt, aj vsetko ostatne a aj caj si musim vypytat 😠 Ach jo.

Ok, frcim do vane, lebo uz nevydrzim ani chvilu bez teplej vody. Zahyniem nacisto 😅

simonecka91
30. apr 2009

jj ja vim ze konar jen jak je to m a n vedle sebe 😀

meduna
30. apr 2009

po cesky je to taky komar 😀 😀 😀

simonecka91
30. apr 2009

komar je komar

kleopatris
30. apr 2009

ahaaaa 😀 ale celkom som sa pobavila 😀 tak prepac 😝

simonecka91
30. apr 2009

medunko ve stejny cas hehe ale ja se zakoukala na zarizeni bytu ve stylu vintage a jsem z toho hotova 😵

simonecka91
30. apr 2009

tak hlavne ze mas dobrou naladu bez dobre naladicky to nejde 😉 rikam ten byt me uplne dostal 😔

mirusch
30. apr 2009

Ahojte 😉 No, ako som spominala, rusny den, skoro mi hlava vybuchla z tolkych informacii, este ich musim spracovat a spisat, aby som za mesiac zase nezabudla, ked nastupim uplne na ostro...Aj tak sa mam este co ucit, ale prvykrat v zivote som obsluhovala kasu! Pozicala som si aj knihy o babkach, nech tam nie som za sprostu nacisto.
Nuz, uz sme tu raz mali jazykove okienko .... vankus, omrvinka, paradajka 😀

Medunka, uf, nemas to lahke. Inak jednej babenke tu z MK ani nevedeli vajecniky najst, az na laparke, ze ich fakt ma, tiez reakcia ziadna, aj stimulku stopli a nakoniec jej vystimulovali nieco obycajnym Clostilbegytom myslim. Ale rozmysla o darcovstve vajicok. Nad tym si neuvazovala?

Ale uz som jednou nohou vo vani....takze o chvilu.

simonecka91
30. apr 2009

paradajka je boruvka ne??? ale vankus a omrvinka to nevim

meduna
30. apr 2009

zatim jeste ne,preci jsem z nich jeste neco vymackla 😀 😀 😀 Teda doktor 😀
Ale ted jsem za blondynu...co je vankus a omrvinka?Tenkrat jsem tu jeste u slovenskeho okienka jeste nebyla.

To jednou mi teta na slovensku rikala at si vemu klobasku,ze je z moriak(nevim jak se to pise)a ja jsem si nevzala,protoze jsem myslela,ze je to z morcat 😀 😀 😀 😀
Tak prijemnou koupel

Simonecko a kde jsi na to koukala

meduna
30. apr 2009

paradajka je asi rajce

simonecka91
30. apr 2009

jj nebo rajce ja jsem vic pres polstinu tu ovladam skvele teda ale slovensky nenenene 😔

chces odkaz na ten byt?? je vymazlenej teda musim rict

simonecka91
30. apr 2009

http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?...

fakt se mi to moc libi ale me se celkove libi vintage a mojemu vubec my jsme dokonaly par my se k sobe vubec nehodime a jak nam to klape 😀

meduna
30. apr 2009

prijdu pozdeji,prisla me pichat sousedka 😀 😀 😀 😀 agolutin do dupy

kleopatris
30. apr 2009

vankus je polstar a omrvinka drobek (z chleba napr.) teda pokial som to v CZ dobre naisala 😀

simonecka91
30. apr 2009

aha zase jsem chytrejsi 😔

mirusch
30. apr 2009

Tak Kleo to odhalila 😀 A Simonecka, paradajka je fakt rajce 😉 Boruvka je borievka!

A Simonecka, preco sa to vola vintage, ten styl? Niekto by napisal, ze rustikalny... 😕 Len pockajte, ked budem mat tu novu izbu zariadenu! Tam to bude tak ako si to predstavujem ja a hotovo. Teda takmer, vsakze, financie nepustia, musia byt aj krysy-kompromisy, ale no...

Vo vani bolo uplne super spica, rozmrazila som sa vo vonavej zltej vodicke (teda na upresnenie, bola to prisada do kupela, nie nieco ine 😀 ) a ten novy holiaci gel z DM s melonovou vonou je naaadhera. Skoro som napisala, ze s melonovou prichutou 😝

Idem sa navecerat!

simonecka91
30. apr 2009

hahaha kdyz me fakt slovenstina nikdy nezajimala no 😎

jj ja tomu rikam vintage ale 🙂 mnam melounove vune zboznuju akorat ze me je pena na prd bud to trham karamelem nebo mam uz tu ziletku primo s tou penou 😖

dobrou chut tez bych neco sezrala ale nevim co 😀

mirusch
30. apr 2009

Simonecka, tak na trhanie ja nemam odvahu a vobec, nebudem si predsa sposobovat bolest, ja sa pekne rozmaznavam vonavym 😅 Inak, skusala som ziletku s "penou", ale take slizke mi to pripadalo, nechutne a rychlo sa to vyminalo a potom nic z toho. Alebo mas take s nadobkou, kde sa to doplna?

No, ja ide zozrat 😝 chlieb s masielkom a suncickou, plus Gouda syr a veeeela papriky s Balsamico-redukciou. Ak som ti tym pomohla.... 😀

meduna
30. apr 2009

jeste ze me nikde zadna srst neroste 😀 😀 Tak injekci mam za sebou,prdel mam uz jak reseto 😖
Jdu taky veceret a pak se svalim k bedne,dnes jaou na PRO7 modelky,tak to sse vzdy nasmeju. 😉

meduna
30. apr 2009

tak ten nabytek to je fakt bomba,moje parketa.

lubinka9
30. apr 2009

tak som sa prave vratila z vonku, stavali sme tu maj, no parada. Ziva hudba, klobasky, pivecko, mnam.. ochutnala som secko. Zadok mi rastie, citim to. Urobila som zopar momentiek, to viete, secko musim zdokumentovat, aspon mam potom co ukazovat. A hlavne musim posielat nasim, co a jak robime a tak.

Doteraz bolo krasne ale teraz nabehol taky obrovsky mrak a hrmi, secko stmavlo. Ja som ti mirusch povedala, ze nepokusaj 😠 Nedas si povedat baba jedna 😀 zavistliva.. 😉 😀 😀

mnam goudu milujem, kupujem v nakrajanych 400gr baleniach.

a penu do kupela nepouzivam, vlastne ani vanu ale aby ste si nemysleli sprchu ano 😀 Ked sa ponorim do vane s teplou vodou dlho nevydrzim, je mi zle na srdenko, tazko sa mi dycha, tak skoda tej vody. Ale niekedy stojim v sprche 5min a lejem na seba teplu vodu, to mozem. Ale inak setrim 😎

no asi idem kuknut co v telke, tyzden som ju nevidela isto zapadla uz prachom. Ale stale budem striehnut ci ma tu neohovarate.. 😝

ech ale hrmi, za chvilu sa to spusti.. mirusch! 😠

zuzka11
30. apr 2009

Holky, navsteva u Allianz areny 😝 Jinak zachod OK 😉

Preju krasny vecer u modelek!

meduna
30. apr 2009

zuzko tok je vse zdarne za tebou.My jdeme zitra posedet do hospudky 😎

mirusch
30. apr 2009

Meduna a preco beries ten agolutin, nieco mi to hovori, ale uz neviem co 😝

Lubinka, no teda...tam u vas sa stavaju maje? 😕 No, ja si myslim, ze kludne sa kupat mozes, len si nenapustaj taku horucu vodu a nie plnu vanu. Vravia, ze 35-38°, no tak pre mna je 38° zhruba ok, mozno o nieco teplejsia, ale len polka vane, cize nie som zakryta celkom. Vyskusaj. Kup si teplomer do vody, tie su lacne.

A inak, ja za tu burku nemozem, ja som ju fakt neposlala ☹ Ale slubujem ti, ze zajtra vyjde slniecko a bude pekne, uvidis 😉

Zuzka, Allianz arena? Nechapem 😅 Asi som uz fakt velmi unavena.