Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
4. máj 2009

Me ta cesta nevadila, kolikrat jedu i celou cestu k nasim, vim jak se v aute zabavit kdyby na me nahodou padala unava 😀 ale byla jsem vyrizena z toho blba 😠

ty jo, tak ta je dobra .... dvoutydenniho spunta a pracovat s nim 😕

a jaky melir mas??

mirusch
4. máj 2009

Schnucki, z akeho blba? 😕 Nejako som mimo obrazu.... 🙄 Nespominam, ze by si nejakeho spominala.
Inak, este raz blahozelam k pracke, ja viem, ze bez nej je to o drzku, jedneho casu v Bratislave som nosila veci ku kamoske alebo k nasim domov, no nic moc teda.

Melir mam ako vzdy, blond. Nedavno som si farbila vlasy na hnedo, nejako sediviem 😠 a teraz som takmer blondyna, no bola som v kupelni a ako som sla zamyslena okolo zrkadla, tak som sa normalne zlakla. 😝

Ok, prcham do postele, trochu pocitam, musim si nejako zregenerovat telo, neda sa nic robit. Asi tento tyzden aj fitnesko vypustim. Musim ale poupratovat, oprat, ozehlit, v muzeu robit, na narodeniny ist, svokre upratovat, oducit AJ a pobalit. To je zakladny plan.
Bru noc, dufam, ze vas tu ale zajtra najdem....

schnucki
4. máj 2009

ja jsem toho blba tady nezminovala .... jde o to, ze jsem misto u garaze majitele domku kde holky bydlej zaparkovala u souseda pred garazi, proste dvojdomek a holky sli na to logicky, prvni domek prvni garaz .... no kazdopadne jsme nechali za oknem u koho jsem na navsteve a moje tel cislo, kvuli sousedum, protoze na protejsi strane byli cedule o sokromim majetku, u garaze ale ne ..... no sli jsme na kavco, asi 15m od baraku a asi behem 2h mi volal, serval me do telefonu jak malou holku, co si to dovoluju parkovat mu pred garazi, ze blokuju vyjezd (vubec nikam nejel), ze si to vsechno zaplatim a co si o sobe vubec myslim atd. a ze jestli se do 5m neukazu vola odtahovku ..... to bych se nedoplatila .... takze mi sli okamzite zaplatit a utikali jsme jak zbesili k domu, dneska me bolej cely nohy ..... prilitli jsme a u domu byla jeho manzelka, koukala nasrane ale pote co jsme se omluvili a vysvetlili ze holky netusili ze neni jeho a ze jsme rozhodne nechteli nekoho nastvat se uklidnila a ze mam odjet, no a to se objevil on a zacal tam na me blejkat, ze jsem mu vnikla na pozemek a co si o sobe myslim a tak .... no holkam jsem pozdeji musela prelozit co mi to vubec rikal .... hele ja z toho byla tak v soku, ze jsem ani nezvladla zareagovat ..... kazdopadne jeho manzelka se ho snazila uklidnit, popsala mi kde muzu parkovat a at odjedu .... jeho posledni slova byla, ze jeste jednou a nebude volat me ale rovnou odtahovku ..... no asi pul hodiny jsem pak jezdila a hledala misto k zaparkovani, ptala se dvou lidi jestli tam muzu fakt parkovat a co holky varili obed sedela jsem v kuchyni a dumala jestli jsem neprehlidla nejakou ceduli a po hodce se sebrala a sla cekat do auta .... fakt me vydeptal .... holky vzali jidlo do krabicek a jeli jsme k parku se zviratky, najedli se na parkovisti a sli se mrknout na zviratka ..... tam jsem se uklidnila, .... holky se asi tisickrat omlouvali, ale asi to je typ cloveka, co se potrebuje na nekom vyradit a ja mu poslouzila ..... holky to pak rikali domacimu a ten se smal, ze s nima maj uz 20 let problemy .... tak doufam ze to zustane jen u toho jak me serval ..... kdyz jsem prijela domu a vypravela to pritelovi, normalne se mi klepali ruce, me takhle jeste nikdo nezdeptal ..... ze prej jsme to udelali schvalne ....

tak, to je muj pribeh 😀

jdu si taky lehnout, potrebuju se vyspat

dobrou holky , teda mirusch 😀

mirusch
5. máj 2009
mirusch
5. máj 2009

Taaakze, narodeninova party nic, manzel dosiel domov, ze mu je zle. Ak teraz ochorieme, tak mozeme cele USA zrusit 😠 ☹

zuuuzana7
5. máj 2009

ahojte, mirusch a kedy odlietate?

to hadam nie tak rychlo hühnersuppe a ta vylieci vsetko 😉

teda schnucki to bol kreten. teda hodit to za hlavu, ale viem si predstavit ako to cloveka vie vystresovat.

a mam novinku rozpravali sme sa s manzelom (zaujalo som taktiku ako mirusch radila) tak este skusime pockat do jula a ak nic tak, ze ideme rovno na ivf. a mam to pisomne babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

on mi povedal, ze chcel tymto docielit moju posadnutost za baby aby sa zmensila, ale ze sam prisiel na to, ze to posobi opacne, ze este viacej na to myslim. takze som happpyyyy

mirusch
5. máj 2009

Zuuuzka tak to ma tesiiiiiiii 😀 😉 Ze moja rada pomohla. Typicky chlap, rozmysla chlapskym rozumom 😠 Ja som dosla dost skoro na to, ze musime robit taketo dohody - proste dat si termin, nech sa to cohokolvek tyka, inak sa nikam nedopracujeme. Celkom dobre si dopadla, ze len do jula.... 😉 Tesim sa. Fakt pisomne to mas? Veru, netreba cakat, my sme rok cakali, ako manzel chcel a kurnik, sme mohli mat uz vysetrenia za sebou, sme iba stratili cas. Ach jo.

No, uvarila som cesnacku, spomenula som si pritom na Lubinku 🙂 a budem verit, ze nam to obom prejde. Sice sa svagrina trochu hnevala, ze neprideme, ale kurnik, vsak to je aj pre nich dobre, ze sa nenakazia. Ludia su niekedy fakt divni. Ja ked som chora, tak radsej zrusim stretnutia alebo anglictinu, aj ked prichadzam o peniaze, nechcem sposobovat inym ludom trapenie, keby to chytili.

Aha, odlietame v nedelu rano. Este musim poprat a ozehlit a potom nahadzem do kufrov. Dufam, ze teda sa vyliecime dovtedy.

lubinka9
5. máj 2009

cauko kocice, som tu na skok, za hodku mam nemcinu.
teda mirusch, ze na mna myslis, mile. 😵 Inak nam cesnacka zabrala, chlapa mam spat v praci a ja sa drzim 😎
vysiel nam aj ten Hannover, som uplne nachodena, pocko ale vyslo super aj vychadzka az na parkovaci automat, ktory nam zozral 4€ 😠
inak nist nove, nejak to tu v poslednej dobe mrzne. Iba mirusch obcas trpi samomluvou 😀 😝 a sem tam sa niekto prida. Sama si sypem popol na hlavu 😅

a co zvysne holky? ako?

mirusch skore uzdravenie, k cesnacke pridajte aj cibulove chleby 😉

lubinka9
5. máj 2009

tak ja uz mam aj po nemcine a nikto nikde? 😕

inak mirusch, s tou chorobou, to mas recht aj ja to tak robim. Ak som chora rusim stretka aby som nikoho nenakazila. Nechapem jak niekto moze chodit medzi ludi, kychajuc a smrkajuc naokolo. No a najlepsi je sef, ktory je chory a zvola celofiremny meeting do jednej miestnosti. A ti ludia maju doma rodiny s malymi detmi alebo tehu manzelky.. no des. Aj take som uz zazila. 🙄

simonecka91
5. máj 2009

ja jsem tu 🙂 ahoj holky ja vas tu jen okukuju ale nepisu neb nevim co 😀

ja jsem tez v jednom kuse nachlazena uz si z toho nic nedelam neb u me to je chronicke nejspis a ani nikdy nikoho nenachladim 🙂

u nasje hnusne prsi zima hnus!!!!

lubinka9
5. máj 2009

ahoj simon, ty si tusim pisala, ze si hodku odomna, ze? No u nas tiez des, dva dni prsi a kosa max 10 stupnov.
Teraz sice zrovna neprsi ale je zamracene a zimaaaa. To je hrozne jak je tu pocasie premenlive. V sobotu 24 stupnov a dnes?!
To je to tu furt take premenlive?
To som bola hodne naivna ked som si zo Slovenska doniesla tolko kratkych triciek a topikov 😀 Sak mi zapadnu prachom v satniku 😖

simonecka91
5. máj 2009

hehe lubinka ja nic nepsala uz dlouho aspon dva dny 🙂 ale jsem hodku doma a pak jdu za drahousem aby si me uzil a jeste musim dat do poradku svuj pokoj zase to tu vypada jako po vybuchu nevim proc mam tolik hader 🙄

jj pocasi je tady strasne promenlive aspon u nas v clausthal jeden den uplne vedro a druhy den kosa na bundu. topy jsou ti tu na prd ja tez nechapu na co jich mam tolik a tech saticek a suknicek kolik mam a stejne v tom nechodim bo je kosa 🙄 🙄 🙄 🙄

ale od ctvrtku ma byt lepe to hlasili v radiu uz se tesim 😵

lubinka9
5. máj 2009

hehe, si ma nepochopila. Myslela som, ze si hodinu cesty odomna 😀
ale ako vidim pocko rovnake.. 😖

schnucki
5. máj 2009

ahojik holky,

dekuju za reakce, ja si z toho dneska uz nic nedelam, ale proste me to rozhodilo, necham tam cislo a takhle na me rve a urazi .... ja na sebe normalne nenecham takhle blejkat, ale tak me rozhodil, ze jsem si vubec nebyla jista co mi muze a nemuze udelat az me ty jeho vyhruzky tak vyhodili z koleji .... ale uz je to jedno

mirusch tak doufam ze se manzilek rychle uzdravi aby jste to nemuseli rusit .... jinak s vama taky souhlasim, kdyz jsem nemocna tak proste lezim v posteli dokud mi neni lepe ....

a jakej jste meli vikend???

tady taky prsi, ale od zitra ma bejt zas 25°, jen maj prijit s nima bourky 😠

schnucki
5. máj 2009

uplne bych zapomela .... zuuuuuzi to je supeeeer, moc me to tesi 😀 😉 .... jsem rada ze se to konecne nekam pohlo ....

simonecka91
5. máj 2009

http://wetter.iei.tu-clausthal.de/webcam/

se muzete podivat jak je u nas krasne 😀 mimochodem pisou tam 7 stupnu ale to pridavaji jsou tak 3 stupne 🙄

no my jsme primo pohori Harz jak jsou tu ty hexe atd. no hnusarna proste 🙄

lubinka9
5. máj 2009

no nic moc teda 😝
kukla som na google Earth, my sme sice este viac hore ale Clausthal je fakt v takej ohranicenej horskej oblasti. To je asi kvoli horam, drzia sa tam oblaky a chlad. Ale simon, zasa tam musi byt krasna priroda!

mirusch
5. máj 2009

Ahojte, teda, jasne, ked mi manzel zobral PC, tak si tu veselo kecate 😝

Tu je tiez pocasie nanic, ale utesujem sa, ze bude lepsie, mam taku malu nadej, ze v USA bude naozaj 27° ako je v predpovedi.... 😕
Lubinka, musis na pocasie zvyknut, som ta mierne varovala 😉 Ale este nevies, ako nas pocasie prekvapi...

Mam trosku vycitky svedomia, kvoli tym narodeninam, sme sa potom dozvedeli, ze to bolo okruhle vyrocie, no ale co mam robit? Mali sme fakt ist, ked behame na vecko a nie je nam dobre? Poradte, ci sa mam trapit..... 🙄

lubinka9
5. máj 2009

ech, netrap sa mirusch. To si chcela aby behali aj oni? nehaj tak, dobre si spravila.

mirusch
5. máj 2009

Diky Lubi, ved to si aj ja hovorim, len ci to aj oni tak vidia ☹ Ach jo. Ale su aj horsie veci na svete....

schnucki
5. máj 2009

mirusch rozhodne si kvuli tomu nelam hlavu, jasne, je to nemile, ale lepsi nez je nakazit je tam nejit a stavit se jen tak kratce treba pozdeji, nebo tak .... netrap se 🙂

kovkov
5. máj 2009

Ahojte baby

ja by som mala otázočku, .... Odchádzam pracovať do zahraničia(do Talianska) len neviem ešte akú budem mať zmluvu, či mi dá teraz len sezónnu výpomoc alebo niečo ako Trvalý pomer. A tam vzniká nárok na materskú tuším po pol roku práce, tak ale neviem či aj mne by to vyšlo,....ak by sme mali dieťa a ja by som si na Slovensku platila dobrovolné nemoc. poisť., tak by som mohla dostávať aj slovenskú materskú??? a aj tú z IT prípadne? a koľko trvá u nás meterská?

ak mi niekto viete poradiť veľmi pekne diiiiik

mirusch
5. máj 2009

Fiha Kovkov, tak toto neviem, ale isto su baby, co vedia. Mame tu tehulku, skus sa opytat v IP - zuzka11
Myslim, ze v kazdej krajine je iny cas, aky musis pracovat, po ktorom mozes dostat matersku. Myslim, ze niekto spominal, ze rok v Rakusku, ale fakt neviem presne. Ale nie som si ista, ci mozes poberat materske dve. Hm 😒 Skus sa opytat Zuzky alebo Blondynky - kukni par stranok dozadu na jej presny nick, ona je v IT. Alebo v inej teme. Drzim palceky. 😉

mirusch
5. máj 2009

Tak zase samomluva....Prajem dobru noc, zajtra frcim zase skoro rano prec a potom do muzea, cize tu budem az poobede. Papa.

schnucki
5. máj 2009

ja jeste vnimam, ale ne moc dlouho, vstavam v 5, takze se taky pomalu chystam do hajan

preju vsem dobrou noc, viel spaß v muzeu 😉

papa

blondynka400
5. máj 2009

Ahoj holky,
tak jsem zpět 🙂 . Pokusím se Vás alespoň toršku dočíst 😎 . Nějaká zásádní novinka? 😀

kovkov
5. máj 2009

dik mirusch 🙂

mirusch
6. máj 2009

Dobre ranko.
Blondy no vitaj, o zasadnej novinke neviem, alebo som zabudla, mozno zasadna novinka je, ze som chora a aj manzel a nas vylet do USA je na pokraji priepasti... ale neva. Ako si sa mala? Vsetko napis, aj co Dr., vsetko. 😉

No, tak v noci ma riadne vytriasla zimnica a to som mala len 36,2. Potom som si pokecala s veckom, oboma smermi a nakoniec som sa zabalila do zupana, periny a deky a mohla som zaspat. Teda teraz ok, aj ked sa mi toci hlava, neda sa nic robit, musim k ortopedovi a do muzea a potom zase rychlo do postele. Nasadim si asi pekne dietku, tentokrat kvoli bruchu, ale je to divne, kila aj tak nejdu dole 😝 🙄 A manzel ide k Dr. Tak som zvedava, co bude. Drzte nam palce.

Zuzka, strasili ma nocne mory ohladom toho stretnutia, co nevieme kedy bude ☹ Ach jo. Uz je lepsie? Velmi na teba myslim.

Kuknem zase poobede, cmuk vsetkym.

kleopatris
6. máj 2009

ahojte 🙂

ahoj blondy, super, ze si v poriadku dorazila 😉

mirusch to mas pekne blbe, je mi luto, ze ste chori akurat teraz...ako keby ste nemohli byt pred tyzdnom alebo az po navrate 😠 ale ono to tak naschval byva, ale este sa mozno stihate vyliecit do nedele. a nemozes aspon to muzeum odvolat?

blondynka400
6. máj 2009

Ahoj holky,

mirusch, hm, tak to máte blbé, letíte už ua chvíli co? 😖 Tak se dejte co nejrychleji do pořádku.
Jinak u mne naštěstí vše v pořádku, ale skoro každý den jsem byla v nemocnici. Měla jsem totiž pořád stále hodně vysokou hladinu HCG e nachtěla klesat. Děloha byla vyčištěná krásně, tak to bylo docela divné... Ale nakonec klesla, takže dobrý 😎 . Akorát mi našli dost velkou cystu na vaječníku (prý to vypadá po tom minulém těhu), byla velká 7x8 cm, takže pořádná, takže to bylo to, co mě tak bolelo, ale už mám pocit že praskla, protože mě od soboty už nebolí 😵.
Tak to je asi tak všechno, jo ještě manžel byl na tom spermiu, výsledky jsou docela ok, na dnešní dobu jich máme hodně nadprůměrný počet, v podstatě všechny živé a ty hodně rychlé, jen morfologie je trošku horší. Ale to je tím, jak se pořád rozčiluje, asi 😀

kleo, jak jste na tom valstně vy, už se snažíte? 🙂