Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

mirusch
11. apr 2008

Tak to jo, to asi nezalezi na veku ale proste na tom, ze clovek je chlap 😀 Moja mama tvrdi, ze chlap, to je diagnoza 😀 😀 Ale zase, co by sme robili bez nich, nie?
Neboj nic, vsetko bude. kazdy vek prinasa svoje stresy... zalezi len na nas, ako sa na ne pozerame a co z nich vytazime. 😉

mmmk
11. apr 2008

Teda hezky tema mate 😀 Moje mamka rika, ze chlap je jina forma zivota, tak se clovek nemuze divit, ze mu zizen uhasi jen to pivo 😀
Muj by se taky rad valel na gauci, ale mame pejska, takze proste MUSIME jezdit do lesa a chodit do parku atd. 🙂 Ale uz bych taky chtela mit klid od tech zarikavani a ritualu ohledne oplodneni 😀 Me to nebavi a prijde mi tak kapanek po uroven, ze vysokoskolacky tu resi dny cyklu 😀 Ale touha po detech si holt nevybira 🙄 😀
Uz ted ale vim, co se mi nesplni - ze bych si tak nahodou udelala test a on byl pozitivni. A nemusela premyslet, jestli to teda ta ovulace je nebo neni 😒

mirusch
11. apr 2008

Mmmk, to jo, ina forma zivota, to je tiez dobre 😀
To je tak, ze vysokoskolacky to riesime...mozno prave preto sa nam nedari, ze toho vieme o tom az prilis vela 😕 A su babenky, co netusia co je ovulacia a ups, tehu raz dva ani nevedia ako. Tym nechcem hadzat ludi do jedneho vreca, v ziadnom pripade, ale stava sa aj take, poznam... Neda sa nic robit. Ved nam sa to ujasni uz teraz v juli. Ked nic, tak uz nemam co riesit a zariadim si zivot inak.
Ale pred par dnami sa mi snival zivy sen, ze sa mi ukazali krasne // a to bol taky nadherny pocit, ze som rada, ze som ho zazila aspon vo sne 😅

meleri
11. apr 2008

taky se mi to stalo, takový sen, že jsem byla těhotná..pak se člověk probudí...:(
holky, dám si ještě patnáct minut a pak tam volám..:(
už mě bolí břicho strachy..

mmmk
11. apr 2008

Miru, to je presne ono. Moje kamaradka ceka v cervnu druhe dite a nedavno mi rikala, jestli jsem pry slysela o nejakych plodnych dnech. Pry ona otehotni kdykoliv 😅 Ona ani netusi, jak se pocita cyklus a kolik ten jeji ma dni 🙄

mirusch
11. apr 2008

Hej, uz som sa aj stretla s takym, ze nevedela babenka, ze ako sa pocitaju dni v cykli, ze od prveho dna MS alebo ze iba jeden den je plodny a kedy asi je...no ale neva. Nikto uceny z neba nespadol, ale aj tak sa clovek niekedy neprestava cudovat. Stavim sa, ze ta tvoja kamaratka otehotnie kedykolvek, aj mimo ovulky, vsak? 😀 😀 No nic. Ved oni sa takym nemusia zaoberat. Ved isto ani nase stare mamy nemali ovela viac info.

Meleri, tak volaj uz .

ivana98
autor
11. apr 2008

vy mate teda temu 😀 o chlapoch by sme vedeli pisat hodiny... a mam pocit, ze o ovulacii uz bohuzial tiez 😅
aj mne sa uz snivalo aj o //, aj o tehu a aj o babatku 😵 a vzdy to bolo uzasne jednoduche 😀

meleri, nevzdavaj to... a volaj!

mirusch
11. apr 2008

Ivanka, ved aj mne sa uz o vsetkom snivalo, uz by som mala deti ako smeti. Ale dva sny si extra pamatam, o tom ako som bola tehu a aky uzasny pocit to bol a tiez //. Nadhera. Ved ono to je jednoduche... vacsinou...
😖

meleri
11. apr 2008

Ivčo!

ted jsem tam volala! jsem v tom!! vyšlo to! já tomu nemůžu uvěřit!! po tak dlouhé době, a konečně!

ivana98
autor
11. apr 2008

Meleri, to je skvele! Gratulujem z celeho srdiecka 😉 😵

mmmk
11. apr 2008

Jeeeeeeeeeeeeee, Meleriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!! Plivni sem nejake cerstve tehu-bacily! 😵 😵 😵 Opravdu ze srdce gratuluju! A kolik jednotek? Chytilo se jedno nebo dve?

mirusch
11. apr 2008

Meleri!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 Tak vidis, ja som to tusila....Blahozelam!!! Tak teraz sa este setri, ale vidis, ze sa zahryzlo. To spinenie je ok, to byva casto, aj tie MS bolesti su ako som uz pisala caste pri tehu! Joj, ako sa tesim!

meleri
11. apr 2008

Tfuj tfuj tfuj, plivu!

😵
No oni jednotky ještě nevěděli, správně jsem se to měla dozvědět až zítra ráno. ale jak jsem tam ráno dneska byla celá rozklepaná, tak se nade mnou smilovali s tím, že mi to řeknou dneska, ale že ty jednotky budou až zítra.

to fakt nevím, doufám, že tedy to jedno nebo dvě! tý jo obě dvě, to teda nevím!

Ivčo, díky moc!

když to vyšlo takovému smolaři jako já tak to je důkaz, že to fakt jednou vyjít musí! 🙂

ivana98
autor
11. apr 2008

takze nase drzanie palcov pomohlo 😀 😵

a ty uz neotalaj a zajtra rano sprav test, nech to konecne mas cervene na bielom 😉

mirusch
11. apr 2008

jojo, budes mat aj // na teste, pekne na pamiatku. A zajtra nam napis vysku hcg, podla toho sa da aj tusit ci jedno alebo dve...

meleri
11. apr 2008

holky volali mi z laboratoře znova a je to 876 mUI/ml.
tak nevím, co to znamená. jinak nám pak volal ještě náš doktor, protože ty výsledky dostal už on faxem a máme přijít za čtyři týdny na ultrazvuk. jinak zadeset dní krev. 🙂
no ten test, já nevím, přecejen je to 5 euro! 😅

ivana98
autor
11. apr 2008

meleri, je to na tebe 🙂 ale ja by som urcite chcela zazit ten pocit, ze nacuram // 😝 a odlozit si ho potom na pamiatku.

ty si dnes 13 dni od ET? zeby naozaj dvojcatka? 😀

Od početí Od PM (mIU/ml)
7 dní (1. týden) 3 týdny 0 - 5
14 dní 28 dní (4 týdny) 3 - 426
21 dní 35 dní (5 týdnů) 18 - 7,340
28 dní 42 dní (6t) 1080 - 56,500
35 - 42 dní 49 - 56 dní (7-8t) 7,650 - 229,000

V případě dvojčat je hladina hCG vyšší než u jednoho miminka.

meleri
12. apr 2008

Ahoj Ivčo,

no já nevím, uvidím! dík za tu tabulku, to je super, to jsem právě sháněla na netu a nemohla nikde najít! 🙂

takže díky moc! 🙂

no nevím jak to všechno dopadne! dneska je mi už aspon líp a i ta pánev bolí mín, tak nevím co to bylo.
ale řeknu vám, že mám teda břich! fakt nevím jak to! přitom ty první týdny prý žena nemá nic... 😨

mirusch
12. apr 2008

Meleri, to fakt vyzerá na dvojičky 😀 😀 😀 A máte vybavenú kompletnú rodinku 😵 Inak, brucho je po IVF vždy väčšie, všetky ho majú nafúknuté a ak čakáš dvojičky, tak sa teš, u nás v IVF téme babenky už v polke tehotenstva ledva fučia 😕 Dávaj si na seba pozor oki?
Inak, ja by som kľudne dala aj 10 EUR za test, ten pocit, že vycikám // by som nedala za nič, ten chcem teda zažiť 😵

meleri
12. apr 2008

Mirusch,

no uvidím! ale fakt bych asi dvojčátka nechtěla, radši jenom jedno! ale to víš že at to bude jakkoliv, tak budeme štastni! Tady prodávají pěkné knížky které jsou jako těhotenské deníky, a manžel mi říkal, že bychom to mohli spolu psát, tak jsem říkala že jo. zas ten test, co z něho...já se s těmi testy jen natrápila, tak na ně nemám moc dobré vzpomínky...🙂
ale je to fakt drahota tady..taky bych chtěla nějaké delší triko, protože mám vše krátké, tak snad taky dneska pořídíme....🙂

měj se zatím pěkně!
ahoj

mirusch
12. apr 2008

Meleri, bola som špehovať tehuľky z našej IVF témy a som ťa tam našla 😀 Sú to fajn baby, niektoré som aj stretla osobne - Pipka, Dráčik... si v dobrých rukách 😉 Oni ti isto poradia. Zatiaľ buď opatrná, potom uvidíš podľa toho, ako sa budeš cítiť. Som hrozne zvedavá, čo povie ultrazvuk, kedy ideš?

danielka17
12. apr 2008

ahojte baby som tu nahodne .tak nemozem zas nezastavit sa a nepozdravit Vas .ako sa mate ??

mamartinka
12. apr 2008

ahojte babky.prosim poradte mi.dnes som dostala mrsku.ta bude tak do stvrtka.kedy mozem mat najplodnejsie dniky.prosim poradte niektora.mockrat dik.

mirusch
12. apr 2008

Danielka, ahoj. Ja sa mam napriek nadche vyborne, pretoze dnes svietilo slnko 😵 😵 A tebe sa ako dari? Uz si sa davno nezastavila v IVF teme...kuk do mojho albumu, si tam 😉

Mamartinka, mas IP.

meleri
12. apr 2008

Mirusch,

já vás nezdradím, chci chodit pořád tady, ale chci se taky připojit k těm těhotným at vím o čem to je...🙂

Ahoj Danielko! 🙂

Mamartinko,

to fakt nevím, já to nikdy přesně nepočítala, ale je to kolem 12-15 dne cyklu, ale nevím to jistě! Já to nikdy nesledovala..

holky přeju pěkný večer, snad tam máte taky tak pěkně jako tady!

ivana98
autor
14. apr 2008

dobre ranko,
ako sa dnes citi tehulka meleri? pocitujes nejake priznaky?
a co vy ostatne? ja tu este rychlo ranajkujem a o par minut frcim do prace... 🙂

mmmk
14. apr 2008

U me stres a des 😀 Ani nevidim na oci, piju jedno kafe za druhym a takto to budu muset vydrzet jeste 2 mesice 🙄 Byt bude zase hledat manzel, bude nas stehovat teda asi ten relocation service a ja prijdu k hotovymu 😎 A az se vratim do Nemecka, zacnu hledat praci a doresim ty zdravotni zalezitosti, momentalne se mi do toho nechce ani trochu! 😒

meleri
15. apr 2008

Cau holky,

tak problémy přestávají a už se zas začínám cítit normálně, akorát jsem teda unavená, ale to mi tak nevadí.

Mmmk,

to je mi líto, že máš tolik práce, teda fakt nezávidím! At ti to rychle uteče! A at se ti dobře stěhuje, a at najdeš brzo práci co tě baví..ono je to v té cizině těžké, ale určitě budeš štastná!

Ivčo,

tak jak se máš? taky do práce? no holky mějte se pěkně!
ahoj

mmmk
16. apr 2008

Ahoj Meleri, kdy jdes na utz? A kdy si nastavis v profilu, ze cekas miminko? 😉

mirusch
16. apr 2008

Ahojte, no teda uf, ja som prave mala tri migreny za sebou, kazdy den, neviem preco sa mi vracia 😠

Mmmk, to zvladnes a potom bude pokoj, poznam to. Drzim ti palce, nech ti to dobre dopadne. A kam sa idete stahovat?

Meleri, tesi ma, ze sa ti dari, ved napis, kedy mas ultrazvuk, som hrozne zvedava, ci to budu dvojicky 😀