Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

monasek84
15. júl 2009

kleo: vsak co 🙂 lepsi jak byt s nekym 10 let a nic a pak zjistit ze to vlastne nefunguje 😉

lluciferek
15. júl 2009

dobré ránko.Tak jsem zrovna posnídala.Já vstávám normálně mezi 10-11hodinu,protože chodím spát většinou kolem 2-3 hodiny. No jo práce. a navíc tady o proti některý je o hodinu méně. 😉

se omlouvám,ale už si to moc nepamatuji monas a kleo kde žijete?

kleopatris
15. júl 2009

ahoj luci 🙂

ja v Rakusku, ale chceme naspät do Nemecka, lebo manzel je Nemec 🙂

a ty kde pracujes, ked mas take nocne? niekde v restike?

monasek84
15. júl 2009

luci: ahoj 🙂 ja jsem Ceska zijici se Slovakem na Slovensku 🙂

zuzka11
15. júl 2009

Ja su nemeckooooooo, jeste mesic 😉 Ale na me se nikdo neptal, ja se s odpovedi vtirla 😀

monasek84
15. júl 2009

zuzi: neskutecna vtiruska 😀 😉

zuzka11
15. júl 2009

Ja vim 😀

lluciferek
15. júl 2009

zuzka: a za měsíc se vracíš domů?

kleo: ano v rstauraci. otviráme v 18 hodin. a každý pátek a neděli máme i oběd od 12 do 15 a pak večeře od 18hodin.

zuzka11
15. júl 2009

Jojo, luci, meli jsme to na dva roky.....teda prodlouzeni mozne, ale nechteli jsme, ted je to por manzela zase vyhodnejsi v CR.......

lluciferek
15. júl 2009

zuzi: no tak to máte super! Já se taky těším,až se odstěhujeme zpět do ČR. Vadí mi sice ta česká mentalita a to jak každý hledí na ostatní,ale aby si zametl před vlastním prahem to ne.Ale doma e doma. Možná kdybych ila někde jinde,tak se mi domů nechce,ale Irsko teda není moje vysněná země pro život.

kleopatris
15. júl 2009

joooj baby aj ja by som sa najradsej este dnes vratila na slovensko ☹ , ale u mna to prichadza do uvahy jedine ak sa rozvediem a to teraz nemam v plane 😀 ja som tiez najstastnejsia doma v rodnom meste...

lluciferek
15. júl 2009

kleo: no asi to tak máme všechny.doma je doma.Ale Láska je Láska 😀 😀 😀 Já si vzala Čecha,takže to žití tady je jenom o financích.

mirusch
15. júl 2009

Ahojte. Ja dnes vselijak. Rano zase skusala migrena, nuz ide mi MS, to vzdy vtedy 😠 Relpax mi pomohol, ale samozrejme vedlajsie ucinky, problemy s obehom a tak. Ale muzeum ok, som sa zase potesila. V autobuse domov som za 10 min. 2x zaspala, to sa mi este tiez nestalo, skoro som prepasla zastavku. Doma som sa rovno hodila do postele. Uvidime co zajtra, idem upratovat k svokre, tej je nejako nie dobre, tak asi k nej zavolam Dr.

No, my tu mame len tak okolo 26°, nemozem povedat, ze horucavy, mne tak akurat, moj manzel je ale z toho nanic. Toz.

Prepacte, ze nereagujem, precitala som si, ale nevladzem uz rozmyslat. myslim na vas.
Zuzi, o Schnucki neviem nic, som jej zase volala, ale asi ma vypnute zvonenie, tak som jej pisala sms, ze je nedostupna ako prezident. Som zvedava, co odpise.

mirusch
15. júl 2009

Este vam napisem, som si kupila listky na beneficny muzikal Thank you MJ, co bude v novembri v Bratislave.
Kleo, nechce manzel ist? Ale ak ano, tak rychlo, lebo myslim, ze len jedno predstavenie bude, neviem... Ani neviem, co to bude, ale chcela som ist na jedno take podujatie.

mirusch
15. júl 2009

Ok, Schnucki napisala sms, ze zije 😀 Ze skusky hadam ok, este nevie vysledok. Este ma myslim jednu.

lucylulu
16. júl 2009

Ahojte baby tak ako vsetky dovolenkujete 🙂 ja som nevedela co skor ale uz som konecne v pohodne 🙂 tak sa snazim vsetko dobehnut tezaz neviem ci som vam to uz pisala alebo nie tak ak ano tak sorrry ze sa opakujem o malicke sme prisli ☹ bolo som strasne sklamana aj som ale musime ist dalej vzdy si opakujem racej takto skoro ako keby sme o malicke prisli na konci tehu teraz cakam na ms aby sme sa mohli odznova snazilkovat 🙂 ako sa mate vy ? lubi gratulem .... 😅 a drzim palce davaj si na seba pozor tak vsetkym pekny den papa

kleopatris
16. júl 2009

dobre rano babulky

lucy tak to je mi velmi luto ☹ ale mas pravdu radsej na zaciatku ako neskor. a v kolkom tyzdni si bola, ak sa smiem spytat?

ja mam dnes den blbec a zelam si aby uz bol za mnou...od rana je mi zle, zabudla som sa namalovat, tak vyzeram jak krtko a este mna v praci riadne slahli automaticke dvere, tak mam hrcu na ruke a na panvovej kosti...som rada ze netrafili brucho...a este je teplo na porazenie 😠

lluciferek
16. júl 2009

lucy: tak to je mi líte,ale určitě se to povede.No a jak říkáš lepší teťkom než ke konci.

kleo: no doufám,že ten dnešek přežiješ 😕 J mám dneska zase strašnou lenoru! Nic se mi nechce.

schnucki
16. júl 2009

ahoooooj holky,

tak hlasim uz prazdniny 😀 zkousky jsou za mnou, doufam ze vse bude ok, 😀

ja dneska makam, mam tu maliho uz ted, musela jsem ho vyzvednout driv, tak delam jidlo a a snad budu mit chvilku casku se vyvalit na terasu s knizkou, plavky uz mam na sobe 😀

dlouho jsem tu nebyla, tak jen doufam ze vsechny nase tehulky se maj v pohode, ze je vsechno v poradku, ...

jestli je tu nekdo novy tak zdraviiiiim ....

a samo doufam ze i zbytek se ma v poradku 🙂

mirusch pozdeji nebo zitra pisnu IP, nevim jestli se dneska jeste ke kompu dostanu ....

preju vsem kraaaasny den ....

boze malej nekde nasel parfem, smrdi mi tu az na pudu .....

mirusch
16. júl 2009

Lucylulu, aj mne to je velmi luto. A zistujete preco odislo? Nuz, stava sa aj take, neda sa nic robit. Podari sa znova 😉

Kleo, boze, a velmi ta tie dvere buchli? Ja by som sa teda isla niekam stazovat. Co keby sa ti nieco stalo? 😠 Neboj, bude dobre, my na teba myslime.

No Schnucki, slava, slava, slava. Pytam sa znova .... a co ta tretia skuska, co si pislala, ze mas 20.-teho???
No, keby si sa o maleho starala a nie sa vyvalovala v plavkach na terase, tak ti tam nesmrdi 😀 😝

schnucki
16. júl 2009

tak ja se teda na terase vystavovat nestihla, ani jsem nevedela ze tu vonavku ma, prisel ke me celej nadsenej ze co si jako koupil a uz byl nasmradenej ....

nene, tohle byla posledni 😀

jinak se omlouvam ze jsem necetla dozadu .... lucy je mi lito ze se to nepovedlo, ale jak uz jsi pisala, lepsi ted na zacatku nez nekdy pozdeji ... priste uz bude telo pripravene a urco se to povede, ... drzim palecky ....

kleo je vse v poho? snad to zustane jen u boule ....

lucylulu
17. júl 2009

dik vsetkym bola som skoro v 8 tyzdny akurat ked som to povedala mojej mamine v ten isty den som zacala krvacat to bolo v sobotu v nedelu rano som letela na pohotovost tam som stravila asi 6 hod potom ma prepustili a povedali ze zatial je vsetko ok len mam oddychovat tak som nic nerobila ale krvacnie neprestavalo a bolesti boli horsie a horsie az do utorka vecera ked to vypadlo samo a bolesti prestali ☹ na druhy den mi to doktor potvrdil aj ked ja som to uz vedela ze je koniec. ☹ Uz sa citim ovela lepsie len to sklamanie je velke 😒 pekny den

monasek84
17. júl 2009

lucylulu: to me moc mrzi co se stalo, doufam ze se tvoje telo brzo pripravi na dalsi pokus, hned se zadari a vse tentokrat probehne v tom nejvetsim poradku 🙂

Schnucki: gratuluju ke zkouzkam, k prazdninam a k vonavymu prckovi 😀

mirusch, zuzi, kleo, mate se? 🙂 Kleo, doufam ze boule uz je pryc a je vse ok 🙂

kleopatris
17. júl 2009

Dobre ranko 🙂

no ja dufam, ze dnesny den bude lepsi ako vcera 😀 boule uz sa zmensila a ostala modrina, ale neva, sak to prezijem 🙂
Schnucki aj ja gratulujem ku zkuskam a zavidim, ze mas prazdninky 😵

my ideme dneska na viiikend preeec a ja sa tesim jak mala 😅 sice hlasia na vikend blbe pocasie, ale to neva 🙂 ideme do toho velkeho medera a v nedelu s deckami do zoo do gyoru, takze super, sa tesim, ze konecne vypadnem a sa troska odreagujem 🙂
tak zatim pekny dnik vsetkym a nieco popiste, nech mam co citat 🙂

schnucki
17. júl 2009

dobre ranko preju vsem 🙂

lucylulu verim ze zklamani je velke, ale asi to nebyl ten spravny cas .... priste to urcite dopadne dobre 😉 moc na tebe myslim ....

dekuju holky, ale vysledky se teprv dozvym ....

mony ja myslela ze ho klepknu, pripravovala jsem jidlo a po prichodu do obyvaku jsem myslela ze padnu 🤐 a jak mi to tak hrde oznamil, jsem mu nemohla vynadat .... ale vysvetlila jsem mu, ze vonavka jen lehce 😀

kleo my jsme o vikendu taky pryc ... kam ze to jedete???

monasek84
17. júl 2009

kleo: nechcete me vzit sebou?? 😀

schnucki: no jo, to jsou proste chvilky kdy by clovek vybuchnul, ale nejde to 🙂 uzasny
😀

mirusch
17. júl 2009

Ahojte. Ja sa mam ok, prave som doucila a teraz sa trosku flakam. Zajtra idem poobede zase do muzea. Tesim sa. Skoda fakt, ze to nemozem mat ako riadnu pracu, brala by som vsetkymi 20-timi.
Vcera som bola v cestovke, o mesiac ideme na 3 dni na predlzeny vikend do Würzburgu, trosku oslavit nase 5. vyrocie svadby. Ponukaju take baliky, uz sme boli tak vo Weimare...ze 2 noci, 3-chodova vecera, vstupne do muzei, vstup do hoteloveho bazena a drink na privitanie, vsetko v cene. keby sa to rozratalo, tak to vyjde o dost drahsie ako v baliku. Tak som zvedava, ci to bude zase tak super.

Kleo, prijemny vikend prajem, uzite si to.

Schnucki napisala, kam idu, kukni 😉 Cakam na tvoju spravu ako buduci tyzden mozes. Tesim, tesim.

Lucylulu, to je fakt blbe, ale hore hlavu, isto bol nejaky problem. Pomaly kazda druha babenka ma takuto skusenost 😔 Kukni na Blondy, tej sa to stalo 2x za sebou a na treti mesiac sa to uz podarilo, teda ja dufam, ze je stale vsetko v poriadku 😉 . Prajem ti, nech to dalsie tehu je uplne bezproblemove.

kleopatris
17. júl 2009

moni kludne, mame dost miesta v aute 😀

joj ja by som uz tak isla domov a ono je este len pol 3 ☹

schnucki my ideme k madarskym hraniciam a vy? sice ja sa kupkat v termalku radsej nebudem, ale uz len ten pocit ze som tam 😀

lucylulu
17. júl 2009

dik este raz ja verim ze nabuduce uz bude vsetko ok 😉 My ideme o 2 tyzdne na 5 dni do San Franciska uz sa hrozne tesim zmenu potrebuje asi kazdy len stale neviem komu dam postrazit moju malu Jessie 😒 nema rada cestovanie tak musi ostat doma 😒 ale ak by sa niekdo chcel pridat tak budem velmi rada 😅 hlavne ze si vsetky trocha oddychneme 😵 schnucky tak drzim palce aj ja 🙂

lluciferek
18. júl 2009

kleo:užíte si to. je to fajn někam vypadnout. vím jak jsme byli na noc v tom Dublinu. 😵

No jinakjsem se rozhodla se přestěhovat,protože ten byt v kteém jsme nesnáším!!!! manželovi se první nechtělo,ale nakonec jsem ho přemluvila 😅 takže už druhý den chodím po bytech.Vypadá to,že za 14 dní bude velké stěhování. 3.8. mám narozeniny,tak to chceme stihnout,ještě před nima,ale problém je,že já můžu jenom v pondělí a úterý.