Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

mirusch
4. aug 2009

Blondy, neziarli, vsak koniec koncov sa mozes pridat, nie? 😀

Meleri, neviem mrachtu prelozit 😝 , ale nadavka to nie je 😉

blondynka400
4. aug 2009

mirusch, hm, tak to bych se asi musela rozpůlit 😀

mirusch
4. aug 2009

To neva, my sa uspokojime aj s polovicou teba 😀

blondynka400
4. aug 2009

mirusch, a kterou chcete, tu hodnou nebo tu zlou? 😀

bettynka222
4. aug 2009

ahoj blondynka 😉 prisla osm ta pozdravit. a vidim ze sa ti dari dobre, tak osm rada. nam uz coskoro snad tiez uz povolia babtko, tak sa potom pridam k tehulkam 🙂

rosienka
4. aug 2009

viol, zzuzi - "problem" je v tom, ze mne uz HSK robili, vlastne tym som cele terapie zacala, lebo mi hned na sone objavili polyp v maternici, uplne malilinky a tak do operativne odstanili, aby nabobil sarapatu. Takze by som mala mat maternicu v poriadku, oni si ju vzdy pred IVF dobre pozru, pred IUI sledovali hlavne cysty, ale to som nikdy nemala. Takze teda neviem, v com to tkvie, ze sa este nezadalilo, ale mali sme asi len smolu. Ved som mala len dva ET po jednom embrijku a 4x IUI, z toho dva-krat zly timing... 😔 Takze snad teraz treti krat to bude tutovka...ja uz chcem ist na to! 😉

zuuuzana7
5. aug 2009

rosienka tak silno budem drzat palciska. uz to musi byt tutovka! 😵
Alle gute Dinge sind drei! takze neni o com ista vec 😉

baby inac ani som sa nepozdravila takze : Krasne dobre ranko!

zuzka11
5. aug 2009

Ahooooj holky moje usaty! 😀

Tak jsem se trosku zpacifikovala a zase me tu mate 😉

My byli o vikendu v CR na kazdorocni akci - chlapi sportovni, holky s detma a vecer a dalsi den vsichni spolecne grilovaci.....nejak jsem se strasne pretahla, vubec jsem necitila unavu, az pak jsem najednou padla a rozbolelo me bricho - strasne, cele dve noci jsem bolesti nespala, nemohla se narovnat a tak, lahudka.....ted uz OK, ale na vcerejsi kontrole se mi ukazala na CTG kontrakce, tak mam do konce tynde nakazany klidovy rezim, z cehoz jsem zpruzena, ze jako nemuzu byt jako normalne aktivni, ale zaroven vim, ze musim Gyroska udrzet aspon 2-3 tydny jeste u sebe........Petas na me dava pozor jako spravny gestapak, ma tenhle tydn nahodou dovolenou a setreni se bere jako prikaz, abych jenom lezela 😖

Uznavam, vcrea jsem jeste byla unavena a dospavala ty probdele noci, ani jsem nemohla dojit do obyvaku k netu, ale dneska mi otrnulo a jsem tuuuuuuuuuu! A jdu docitat, jak se mate vy vsechny......

lubinka9
5. aug 2009

caute,

ja mam za sebou zehlenie, zazracne ma nerozboleli krize 😕 Mala by som co to este upratat ale sa mi nechceee.

pocasicko fajne, slnecno, 28stupnov. Na prechadzky chodime ale az na vecer. Inak sa mi nejak tazko dycha. No a jak furt pijem vodu tak beham aj 15x na wecko, aj v noci, to ma stve najviac, vzdy mi to rozhodi spanok. Uz ma to chytilo raz aj na prechadzke, sme ju nejak pretiahli a proste som musela odbehnut medzi stromy, esteze sme neboli uprostred namestia 😀

zuzi, ahoj, kde sa tulas.. Teda kontrakcia, takze lezime lezime, mas uz vysoke tt ale cim vyssie tym lepsie, sak to vies najlepsie. Drzim palce, tak aktivka ako ty to musi byt des len tak lezat 😝 Esteze mas chlapa doma inak by si urco nieco vymyslala, takto nemozes, zeee? 😝
a ozaj, az by Gyrosek nepockal do CZ, uz vies kde a kto by rodil? budes mat aj Hebamme? Ja sa este neorientujem..

zuzka11
5. aug 2009

Lubi ahooooj! Uz minule jsem s dr.probrala, kde je v mem okoli porodnice, ktera je dobra a je zaroven i pro mnesi deti - budu se stehovat cca 37tt, takze vime, hebamme ne.......paradox - bricho mi tvrdne, normalka, uz cca od 20tt, to citim, tu kontrakci, ktera je vsechny tak vyplasila jsem necitila......

O zachode mi povidej, jsem tam pecena varena, G.se zamele, kopne a ja letim na odevzdani 3 prostatickych kapek 😉

Cetla jsem si o vikendu v Hmburku - parada!! A co nemcina, jak pokracujes? Porad te chvali?

meleri
5. aug 2009

Ahoj Zuzko,

tybrdo to letí, už si v 35 tt! tvrdé břicho? asi blbá otázka, ale magnesium asi bereš že.. držím palce ať stěhování dopadne dobře, a stěhujete se někam daleko?

mě má přijet příští týden mamka 😵 tak se strašně těším!

Lubinko,

ty jsi taky těhotná? teda nevím jestli mi něco neuteklo..jestli ne tak se nezlob za blbou otázku..

lubinka9
5. aug 2009

jj meleri, je to tak.. mas zameskane 😉

zuzi, nemcina OK, lektorka ma pravidelne motivuje pochvalou, nie vsak vzdy 😉

meleri
5. aug 2009

supeeer, tak si to šoupni do pasu 🙂 😵 😵 😵 .
a jak dlouho?

zuzka11
5. aug 2009

Meleri ahooooj! Cetla jsem, zes odpocivala v CR! Jak bylo? my se stehujeme zpatky do Prahy.......holky, nejak bych chtela aby uz bylo za 3 tydny - to bude stehovani a Gyrosek bude uz "velky kluk" a zaroven se mi nehcce opustit kamose tady.......sakra prace......

meleri - co manzel, tychne? jste v zajemne harmonii? Muzu se zaptat, jsem to zapomnela - v jakem tydnu jsi to rodila ty a kolik mel samsulka kilo? Jinak ja jsem 34tt, Kun pridava tyden.......

Lubi - do kdy cekas nez das tydny do metriku? Do trippplu nebo do UZ ve 20tt? Moc drzim palce, ale jsem si jista, ze ted bude vsechno OK!!!! Co vlastne pysny skorotatka?

meleri
5. aug 2009

Zuzko,

tak to chápu to musí být asi dost těžké zase měnit zemi, ale nadruhou stranu mít dítě v cizině je fakt naprd...nakonec si člověk uvědomí jak moc těm prarodičům vnoučata chybí..

a jak budete stěhovat nábytek a takový věci? i když v dnešní době je to asi brnkačka, páč si vybavuju že kámoška ze španělska přestěhovala celý byt..

jo je klid! vylepšilo se to jak mezi mnou a manžou tak i tchýní...má teď přjít v neděli tak se celkem těším..

Já furt krvácela od toho 23tt ale vydrželi jsme to do toho 35 tt.

jo taky sem zvědavá na Lubinku..

ty brďo já bych už chtěla být taky těhotná! 😅

blondynka400
6. aug 2009

meleri, a jak to vypadá s tebou? Kdy se budete pokoušet o druhé?

zuzka, no to josu tedy věci, tak se hlavn šetři a ať gyrosek ještě ty 3 týdny vydrží... A plně s tebou soucítím,nevím kdo vymyslet, že pod slovem klidový režim a šetření se má být to, že člověk leží v posteli 😀

Jinak u mne celkem nic nového, stále je mi dobře, odpo jdu cvičit až odvezu "návštěvu" na letiště a pak konečně klídeček. A v sobotu letím na týden do čech 😵. Docela se na to malé teším, až ho uvidím, budu akorát začínat 17tt, tak už to bude velké miminko 😀

zuzka11
6. aug 2009

Dobre ranko!

Blondy strasne to leti, ty uz budes zacinat 17tt! Pane jo! To uz budes vedet i pohlafiiiii! Jde videt od 15tt, tak pak hneeeed napis!

Meleri - tak to jsi "drzela" dobre 😀 A jsem rada, ze se rodinna situace uklidnila......co vubec ty, jak se citis, co vaha - so to trosku dolu, nebo proste kojis a drzi se to porad stejne?

Ja mela klidnou noc, dneska uz kaslu na klid.rezim a razim ven, aspon na chvili, jsem odpocata, vyspana mega hodin, nic mi neni, tak nebudu tvrdnout doma......

Miri - kocko, jeste jednou strasne moc diky......ty vis.......za vcerejsi "acko" mas omluvenku, byla streda, tzn.muzejni den, ale co dneska? Kde se flakas? 😉

blondynka400
6. aug 2009

zuzka, no letí to hrozně... V den kontoly budu začínat 17tt, jinak zítra začínám 16tt.... Ona má těhu poradnu vždycky v pátek... Jinak mě veme i jiný den, ví jak to mám, ale když tam jsem celý týden, tak jdu v pátek...
No chci vedět, co to je, tak snad bude lépe spolupracovat než na NT 😀 . Jinak vám to určitě prozradím 😉

lubinka9
6. aug 2009

ahojte,

zuzi, no skoro tatka pysny je, moc sa tesi, on je hodne rodinne zalozeny, nahovaral ma uz pred 5 rokmi na baby. Teraz rozmyslam, ze som sa mala nechat presvedcit.
Inak je moc nedockavy, nechape preco to musi trvat 40 tyzdnov, tak mu vzdy hovorim, bud rad, ze nie som slonica, tie to maju 22 mesiacov 😀 . Tesi sa hlavne tak pre seba, potichu, vidi, ze ja som opatrna..

a neviem ci si budem zakladat album a menit pas, zatial nie.

a meleri, som v 11tt+1d

kulinka29
6. aug 2009

ahoj holky, mohla bych se k vám přidat?

lubinka9
6. aug 2009

ahoj kulinka,
vitaj! jasne, ze mozes. Len musis o sebe najprv nieco povedat, kde zijes, preco, s kym a tak 😀 😀
a blahozelam k tehu! 😵

kulinka29
6. aug 2009

ooo..díky za uvítání.
Tak žiju s manželem ve švýcarsku, on tu pracuje, já studuju jazyky...a teď čekám miminko a doufám,že je všechno v pořádku.Jdu vás trochu dočíst,abych se zorientovala 😉

kulinka29
6. aug 2009

a kde žiješ ty lubi? Dobře jsem postřehla,že jsi taky těhu 😉

lubinka9
6. aug 2009

jj, tiez, je to moje druhe tehu, prve skoncilo zle v 5m, tak dufam, ze teraz bude vsetko OK.
Zijeme v Nemecku, drahy sem v ramci svojej prace zarotoval. Mame 2 rocny kontrakt, sme tu od marca tohoto roku. A tiez drvim jazyk, nemcinu 🙂

kulinka29
6. aug 2009

jé tak to je mi líto, ale musíš myslet jen pozitivně....pročpak nemáš týdny nastavené v profilu?
Můj manžel jsem taky přešel z české pobočky...a jsme tu od listopadu 07...ale teď v červenci nastoupil do nové "snad" lepší práce.
Já mám trošku problémy, protože tady mluvěj švýcarskou němčinou a to je sakra rozdíl a prosit pořád o Hochdeutsch 😒
A na kontroly chodíš v německu nebo lítáš domů?A jak se ti tam líbí?

blondynka400
6. aug 2009

kulinka, vítej 😉

lubinka, jak ti vůbec je kočko naše? 😎

kleopatris
6. aug 2009

ahojky 🙂

ja len tak na skok, som v praci a nejako "prezivam"...dnes som zahajila 13.ty tyzden a to mal byt ten prevratny, kedy mi vsetci slubovali ze uz bude lepsie ☹ tak som ho slavnoste oslavila na wecku, kde som mala tu cest vidiet ranajky druhy krat ☹ ja uz neverim, ze ja prestanem grcat skorej jak buduci rok vo februari 😒

ahoj kulinka 🙂 no svajciarska nemcina...fuuuuh, sme boli so svajciarmi na dovolenke a ja som teda rozumela tak polku a moj manzel nemec, tiez mal co robit....

no a este nieco na NT merani sme neboli, termin som zrusila, ja nemam odvahu byt konfrontovana s vysledkom 🙂 nase babatko bude zdrave a hotovo a ak nie, aj tak bude nase prvorodene a budeme ho lubit 😵

kulinka29
6. aug 2009

ahoj kleo a blondy...tak taky obě žijete v německu? Zase to má výhodu, že když švýcaři mluvěj Hochdeutsch ...tak mluvej hezky pomalu, němci mluvej moc rychle,aspoň teda mě to taky připadá 😉

Kleo co je to NT....a to není povinné?Já jsem poprvé těhu, tak nevím jestli dělám vše co musím, abych třeba na nějaké vyšetření nezapoměla...ale to mě snad doktor musí všechno říct.Taky tam máte tak šíleně drahé zdravotnictví?

Takže Lubinka je v německu a je ve 12tt, Kleo ve 13tt a blondy 15tt...vy se holky máte, že to nejhorší už máte za sebou 😉

kulinka29
6. aug 2009

no já mám problémy trošku i se slovenštinou 😉 ne dělám si srandu...ale chvíli jsem přemýšlela proč píšeš,že jsi rozuměla polku (jako polka tanec)..a ty myslíš půlku 😀

kleopatris
6. aug 2009

ja som v rakusku, ale len docasne (asi este rok a nieco) a potom huraa naspat do Nemecka 😀
NT je neviem ci to spravne popisem meranie sije, ci nosovej prepazky...na zistenie Downowho syndromu, a co ja viem to neni povinne.
a ci je u nas draho...ja som chcela aspon ako take sluzby, takze platim 105 euro mesacne ako pausal, plus taketo vysetrenia navyse by som si mala platit tiez (tento UZV na downow syndrom by stal 190 euro...)...mne sa zda dost draho, ale nepomozeme si, musime vydrzat 🙂
a neboj aj ty budes za chvilku mat za sebou 🙂 sak 9.ty tyzden je uz ok 🙂