Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

kleopatris
3. sep 2009

Ahojte 🙂

prisla som len nakuknut.

Super, ze Zuzka uz su prestahovani a Gyrosek este vydrzal a rozhodol sa byt Prazak 😀

Miri ty chudatko, tebe fakt neni co zavidiet ☹ ale sak nejako bude, nez sa vratite a snad sa svokre polepsi

Blondy pekny tyzden v CR (aj ked ho uz mas skoro za sebou) 🙂

Schnucki super, ze sa to s tym domacim uz riesi 🙂

Inak u mna nic nove, stale vraciam a je mi zle. Tento tyzden som ostala aj doma kvoli tomu :( uz mna to fakt nebavi a mavam z toho obcas depky ☹ este, ze je manzel aspon taky zlaty a utesuje mna stale
tak pekny dnik prajem

meleri
3. sep 2009

Ivano,

u nás to bylo též peklo vybrat jméno...manžel měl samé šílené nápady...ale u druhého dítěte jsem řekla že si vyberu já..chtěla bych Adriana...teda já nevím mě je to jedno holka nebo kluk..holka by mohla být Adriana..

Schnucki,

dík! 🙂 jak se daří? co ted děláš, co ta škola?

Chudák Zuzka, že se musela stěhovat v jiným stavu je to celkem unavující, no snad to zvládli!

holky u nás nic nového, nudím se trochu.

lubinka9
3. sep 2009

ahojte,

no Kleo, chuda, je to mozne? Stale?

meleri, Adrian sa paci aj mne ale drahy to zamietol 😒

sa stavim, ze Zuzka bude este prenasat 😉 Nech je ako chce nech to hlavne DOBRE dopadne.

u mna nic nove, pomaly sa zvacsujem, jest mi chuti, zle mi nie je. Len som stale unavena a v noci beham na WC. A tym padom pomerne zle spavam. Snad je ale vse OK, kontrolu mame 15.9, tam sa dohodne morfo, pani to letiii..

mirusch
3. sep 2009

Ahojte, hlasim navrat. Trochu sme pochodili po Offenbachu, inak hnusne mesto, ale stravili sme 2 hodiny v Ledermuseum, ani neviem ako to prelozit, kedze Leder je koža. Kožové, kožné muzeum 😨 😀 Proste vyrobky z koze. No, poriadne sme presli len dve poschodia, na to tretie nam nezvysili sily, ale asi sa vratim, lebo just tam boli indiani a Afrika a kovboji. Na prvom poschodi same topanky, no, topankovi fetisisti by si fakt prisli na svoje. Od rimanov po sucasnost. Dokonca topanka, co mala Madonna v jednom klipe (neviem ktorom, ale vraj tam mala na sebe kimono), dokonca topanky od cisarovnej Sissi a Franza. No, zaujimave, fakt.

Manzelik samozrejme nevyspaty, celu noc na hadickach, teraz mu budu skusat uz aj masku, no neviem ako si na to zvykne. Ale ta izba, co ma, teda fakt by ktorykolvek hotol mohol zavidiet. 😕

Kleo, prosim ta a co povedala tvoja Dr. na to, ze ti je stale zle? Dala ti aspon nejake rady okrem tej, ze zatnut zuby a vydrzat? Chudatko, velmi ta lutujem. To tvoje dieta bude musiet byt velmi poslusne, ked ta tak trapi.

Meleri, nechces si to so mnou vymenit? Ja teda neviem, co skorej 😅

Lubinka, nuz, uz sa trenujes na nocne spavania 😀 Aspon to potom nebude pre teba taky velky sok 😝 Drzim ti palce na vysetrenia!!!

No, ja idem rychlo umyt dlazku, aby som mohla zajtra v klude balit. A zehlit. A nakupovat. A varit svokre obed. A .... 😨 😀

meleri
3. sep 2009

Mirusch,

dobré to kožové muzeum...jé botiska od římanů, tož to muselo být fajné..

jo to sem se nudila ty dvě hodinky, pak začal zase frmol, neboj.... 😅

Lubinko,

nápodobně...chtěla jsem aby se tak jmenoval malý, ale nepovolil... 🙄 někdy chlapi dovedou fakt nasrať. ale ted už je to na stopro, že to bude Adrian, a klidně po francůzku Adrien, to je mi jedno.

Lubinko, a v kterém si týdnu? já byla dycky přes den unavená a na večer sem ožila...jo s tím záchodem sem to taky měla...počkej až tě bude kopat do močáku... 😅

zuzka11
3. sep 2009

Zdravim!

Sice porad pres "krabicku", ale uz tu mame delniky, kteri zprovoznuji WiFi, tak kooooonecne buud online, protoze mi, kocky moje usaty, strasne moc chybite!

Stehovani nakonec celkem OK, moc diky Miri, ze poradava informace......jen ta blba lednicka, ta bude snad opravena v pondeli, nastesti mame od kamaradu pujcenou nahradni, tak to jde.......v sobotu jsme skladali postylku pro G . a zjistili jsme, ze i pres ujistovani kamaradu mame jiny rozmer matrace apostylky, tak stejne jedem v sobotu na shopping.....

A chytil me postehovani splin 😝 😔 😕 Nejak jsem ho necekala, mysella jse, ze byl jen na zacatku, ale je tu......snad se s pristupem k netu a poradnym zabydlenim zmensi...........holky moje, jsem moc rada, ze jsem zase s vama, jdu docist, jak se mate vy....na prvni pohled - jupiiii Meleri je zase u nas, ted jsi na nas nejakou dobu prdela, nemysli si, ze to nevim 😀

mirusch
3. sep 2009

Ahoj Zuzi, aj ja ta zdravim, no hadam uz budes moct kecat, ja viem, ze konik je riadna zavislacina 😀 Ja neviem, ako to bez vas 2 tyzdne prezijem, musim asi do internetovej kaviarne 😕
Idem este nieco porobit, kuknem zajtra, papa.

schnucki
4. sep 2009

dobre ranko vsem,

jeeee ahoj zuzi, vitej zase zpatky 😵 .... takze gyrosek bude prazak, nejak se mu ven nechce co ... je dobre ze stehovani probehlo v pohode, tu lednicku vydrzite ..... 😀 tak to je dobry, matrace vetsi nez postylka, ale hele, vzdycky se musi neco pokazit, jinak by to nebylo ono 😀 .... dobre ze uz jsi zase tu 🙂

mirusch teda tak takovejhle pokoj bych si taky nechala libit, to je parada 😵 ..... no nemysli si ze se nam cely dva tydny neozves, to teda ne 😵 ....

kleo to je me moc lito ze je ti stale tak blbe, nemuze ti doktorka nejak od toho ulevit, nebo tak?? snad se to brzo spravi a budes si to moct radne uzit 🙂

lubi jak psala mirusch, aspon te neprekvapi nocni vstavani 😀 .... i kdyz sousedka u nas povydala, ze se ji mala stale v brisku pohybovala, i v noci, tak si rikala ze to bude asi pekny kvitko a v noci se nevyspi, a mala spi v noci jak dudek, budi se kolem 6h na jidlo 🙂

meleri stale mam prazdniny, tak jsem casto u rodinky, pritel jezdi ten dalku, takze od po do pa jezdi vsude mozne po nemecku, takze ho cely tyden nevydim 😝 .... jinak vsechno v pohode 🙂 co u tebe, co malej??

zuzka11
4. sep 2009

Dobre ranko!

Schnucki - neeee, matrace je mensi nez postylka 😀 o vikendu ten nepomer napravime 😉 Kdy pritelovi konci tyhle dalkove trasy? 😕

Koukam, ze se tu libi jmeno Adrien.....tusim, ze pred dvema lety ho chtela dat nase "celebrita" Alice Bendova a nakonec je z maleho Vasik 😀

schnucki
4. sep 2009

ahojik zuzi,

bude jezdit asi o puli rijna 😢 takze si ho ted musim uzit o vikendy ...
aha ja si to blbe precetla 😀

co gyrosek, nechce se mu uz ven??

zuzka11
4. sep 2009

Neviiiiim, noc nebyla nic moc, jsem si zavzpominla na predmenstruacni bolesti, ale ted nic, jen trosku boli zada.......Mela bych mit sraz s jednou znamou, ale nehcce se mi, radsi bych zalezla dopostele a dospavala.....a ten sraz je celodenni vylet, je to na druhem konci Prahy....snad nebudu muset......

Jooooo, jeste jedna novinka, den pred odjezdem z Nemecka mi prisel KDS diplom! Je to v kapse! Timto MOC MOC dekuju Miri a Schnucki za vsechny materialy, protze bez nich bych to neudelala!

lubinka9
4. sep 2009

ahoojte,

nazdaaarek zuzka! teda citam, ze si este 2in1, tak si to uzivaj. Tie MS bolesti to uz by sa mohlo hlasit, nie? 😉
tak sa moc tesim ked to na nas vybalis.. a posles fotku Gyroska. Drzim kazdopadne palce kazdy den.
a gratulujem k diplomu!
zuzka, postielku ste kupovali este v DE? aku mas? ja by som chcela taku co sa da prerobit na junior postel. To sa mi zda sikovne.. a to ten matrac je mensi co si niesla v ruke cez pol Nemecka? 😝

miri, schnucki, no trenujem nocne vstavanie, dokonca aj cez den.. tolko sa nabeham. Ale vela pijem tak sa netreba cudovat.

miri, 2 tyzdne dovo.. to by sa mi pacilo 😎

kleo, myslim na teba

meleri, tak si sa uz dockala ochladenia? u nas teda nastala ina kosa, vietor, dazd.. des

mirusch
4. sep 2009

Ahojte!

Zuzka, blahozelaaaaaam ku KDS!!!! Ty si taky neveriaci Tomas proste. Ja ked ti raz nieco poviem, tak to plati, jasne? Spravis a spravila si 😀 😵 😵 Rada som ti pomohla.
A inak, vyzera to nadejne, tie MS bolesti 😵 Cakam na sms...Ten vylet by som si asi rozmyslela 😒

Tak babule, som si myslela, ze dnes den pohoda, uzijem si "slobody", v pokoji vsetko porobim a co sa nestalo? Manzela pustili o den skor zo spacieho labaku, maska sadla, tak mi tu teraz oxiduje 🙄 😝 No neva, aspon som sa vyspala bez chrapania. Stihla som nahrat par info o pohrebe MJ, lebo manzel by ma s tym teraz vyhodil. Varim obed, lebo svokra si zmyslela na poslednu chvilu fasirky 😖 , potom sa hadam stihnem osprchovat, zafarbit vlasy a mozno aj balit. Ach jo. A zehlit samozrejme 😅

No, u nas na dnes predpovedali dazd a kosu a co mame? Slniecko, modru oblohu a teplo 😀 😀 Vsak sa to moze zmenit, ale aj tak. Pocasie im prdi na predpoved. Vcera rano prsalo, tak som sa nachystala, dazdniky, no a nakoniec tiez svietilo slnko. Takze tak.

Zatial tolko, musim bezat. Pa. Ozvem sa neskor.

meleri
4. sep 2009

ZUzko,

a kde ted v česku bydlíte? někde ve městě? tak ať se brzo zabydlíš...páni 39 tt to už je dost, jo s tou matračkou to naštve, člověk aby furt něco kupoval...

jo nepsala sem tu, moc sem nevěděla o čem a hlavně tu psalo strašně moc lidí a já to vůbec nestíhala..ale ty kočky všecky nějak zmizely či co.

Schnucki,

a kam furt jezdí, to má takovou práci? chudák, no německo je taky pěkně velké to je asi dost náročné..jezdíš často do česka? já se taky snažím, kvůli malého, ted se chystáme 17 na necelý měsíc, tak se už zas těším....malý má teď dva zuby, leze všude možně, opakuje slabiky a rozumí pár slovíčkům které taky sám říká..je už dost těžký a strašně mě unavuje ho pořád tahat, tak se fakt těším že snad už za chvíli začne chodit?

Lubinko,
jo ochladilo se díkybohu, už se to fakt nedalo!

aj malý se vzbudil no musím končit ať mi nevypadne z postele!

mějte se moc pěkně! a hlavně si užijte víkend! já už se fakt těším..

zuzka11
4. sep 2009

Miri - vydrz........nechapu, ze je svokra taka tvrdohlava.........hlavne si na Slov.odpocin, zrelaxuj co to pujde......jinak s KDS jsem mela pravdu i ja, nejvic jsem podelala tu Lekture, jak jsem cekala........u nas taky pod mrakem, ale neprsi....a na vylet nejedu, zname jsem napsala, ze mi proste neni dobre, nastesti pochopila, takze ted se tu vykuluju doma a je mi fajn - teda az na kopajiciho G. -a kope, padousek malej, uz asi hodinu do cipku, jen naskakuju.....

Meleri - jsme Prazaci, takze jsem opravdu holka z mesta 😀 Co je noveho u tebe, stihas uz plavani nebo vylety na hory? jak s manzelem, tchyni? Co Samsulka?

Lubi - matraci jsme koupili od kamaradu na hubicku a postylku jsme dostali s tim, ze je to stejna velikopst, v nem.jsme ji neskladali ted ji slozili poprve oooopppsssss 😀 le neva, tak koupime posytlku a o tu vetsi nas pozadala tchyne, ze pry koupi matraci ona a G.bude mit u nich svoji postylku........

schnucki
4. sep 2009

zuzi GRATULUJU!!!!!!!!!! to je super ze to mas v kapse, jak jsem rikala, uplne jsem zapomela ze jsi ho delala 😀 jinak nemas vubec zac, rady jsme pomohli 😉
juuu, ze by se gyrosek uz prece jen pomalu stehoval?? jinak ja bych se asi taky na ten vylet vyprdla, urcite muzete podniknout neco i jineho ....

mirusch takze je po klidu, co .... ale je dobre ze mu maska sedla, snad to ted bude lepsi ... teda ta si navymejsli 😝 ....

meleri normalne jezdi v noci, ale kdyz je sef nemocnej nebo na dovce tak jezdi za nej po nemecku ....
dva zoubky uz ma? to si musis asi uzit co ... a uz zbrbla, to je hezky 😵

mirusch
4. sep 2009

Zuzi, super ste to vymysleli s postielkou 😉
No, to nevadi, ze si podelala Lekture, ja som to tiez mala horsie, ako som cakala, ale to nie je podstatne, podstatne je, ze si spravila.

No, tak som si zafarbila vlasy, skoro ma slahlo, lebo som zistila, ze som kupila trvalu farbu, nie vymyvatelnu, ako obycajne. Ale capla som si to na hlavu aj tak, co bude dalej, musim vymysliet neskor, ci budem dofarbovat, ci necham vyrast. V kazdom pripade je tmavsia ako mala byt, tak mozno casom dam zase melir a uvidim. Kaslat na to.

schnucki
4. sep 2009

presne, je jedno za kolik, hlavne ze to mas 😉

mirusch a jaka barva?? 😀 ty jsi borec .... ale to das urco do kupy 😉

zuzka11
4. sep 2009

Miri prd na to, hlavne ze ted je to dobry, pak jak pises, pak domyslis, co s tim.....btw.co sedivaci, mas uz? j normlne uz 3 objevila 😝 😔 Ale ted mam taky cca 3mesice barvu, tak maskuju 😀

A pridavam se ke Schnucki - jaka barva je to ted? Hneda?

meleri
4. sep 2009

Zuzko,

stíhám toho čím dál míň protože už je větší, ale začla jsem hubnout, mám dole 3 kila, no ještě bych chtěla dát další 3 nebo čtyři a pak to možná půjde dolů samo...🙂
V Praze je krásně, mám tam rodinu...snad tam nemáte moc rušno..jinak já jsemz Ostravy...

Schnucki,

jo je to celkem náročné, ale co se dá dělat, zuby ještě porostou, teď čekám kdy ty horní..
chudák tvůj přítel, to se celkem nadře teda...to pak musí být celkem unavený....

tý jo já sem nadruhou stranu ráda že jsem na té mateřské..práce mě jaksi neláká... 🤐

zuzka11
4. sep 2009

Meleri a vaha jde sama nebo ji "musis pomahat"? Kazdopadne super!!!! 😉

mirusch
4. sep 2009

Schnucki, Zuzka, mala to byt uplne svetlo hneda a je to proste tmavsia hneda z toho 😠 Praveze som to nechcela tmave tentoraz. Ale neva. Manzel to prezil.
Zuzi, si robis srandu, ze 3 sedive vlasy? Vsak ja uz mam polovicu vlasov sedivych, som sa strasne zlakla u kadernicky, ked som to videla padat na tu zasteru. Som to chcela maskovat co najdlhsie melirom, ale asi skor ci neskor uz budem musiet prejst na riadnu farbu. Vsak uvidim, ako sa skamaratim s touto a ako velmi bude vidno vyrastajuce vlasy....momentalne to nemam silu riesit.
Este chcem zafarbit manzelovi, ale to len fakt vymyvatelnou. Uz som mu dvakrat, najprv protestoval, ale potom videl, ze je to fajn, teraz si to sam vypytal.

Meleri, blahozelam k 3 kg dolu! Super.

No, manzel tiez vzdal boj so svokrou. Nech si robi a vymysla co chce, aj tak polovicu uz zabudne, ja si nervy nicit nebudem. Nech sa tam zozeru so sestrou 😀 Nemozu sa zniest, ale aj tak sa niekolkokrat denne vidia. No chapete 😕 😀 😝
Volala nam prave Dr., ze za nou pride zajtra rano - len na kontrolu. V sobotu!!!! 😨 To su sluzby. No ale zase, ta Dr. ju pozna od svojho detstva, dokonca sa vraj u nej obcas stravovala, su s manzelom v rovnakom veku a kamaratili sa. Ich kamaratstvo vraj zacalo tym, ze mu (terajsia Dr.) smarila tehlu do hlavy a jej otec, tiez lekar, mu ju musel zosivat. 😀

Ja som este nezacala balit. Slak ma trafi. Ale idem teraz, lebo sa zajtra zblaznim. Ale pozehlila som 😉

meleri
4. sep 2009

Zuzko,

žeru míň! 🙂) a hlavně ne večer..dřív sem večer nemohla odolat. ted si dávám pozor a po šesté večer už nežeru, max. ovoce. a fakt to funguje..

schnucki
5. sep 2009

dobre ranko holky,

mirusch ta hneda nemusi bejt spatna, i kdyz jsem zvykla na svetle u tebe, ale urco je to o zvyku 🙂 ....
chtela jsem poprat dobrou cestu, a radne si to uzijte, snazte se relaxovat a moc nemyslet na to co se deje tady, ju 😉 ....

teeda ty jsi ale pilna vcelka, sis vcera makla vid, ... tak to je dobry ze manzelik nema nic proti barveni ....

meleri tak super, 3 kilicka to je super 😵

me ted ceka uklid, pocasi je uplne naprd, zatazino, no hnus, tak nevim co budem dneska delat 😝

meleri unavenej ani moc neni, on jak je zvyklej jezdit v noci, tak mu akorat dela problem se predelat na den, ale jinak to jde, dneska jsme byli vzhuru uz v 8h oba, coz je u nas v sobotu uplne neobvykly 😀

zuzka11
5. sep 2009

Dobre ranko!

Miri - taky preju stastnou cestu a jak jsem psala, hlavne at prijdes na jine myslenky, odpocines si.......

My se chystame na velkou prochajdu po stare Praze, prece jen cekame dost navstev z DE, tak at vime, co kde je 😀

Je tu ale dost pod mrakem, typicky zarijove pocasi, houby babi leto 😝 Preju vsem krasny den!

schnucki
5. sep 2009

praha je krasna, a super je to kdyz uz je sero a svitej lampy, hlavne stara praha je moc krasna ...

me tu asi hrabne ze vcely nebo vosy (moc je nerozeznavam) , jedna mi sem vlitla a ja ji nemuzu najit, nesnasim je, takze mi leze na mozek ze nevim kde je .... doufam ze se nerozhodla s kamaradkama u nas prenocovat pres zimu, uz ji pul hodky hledam a nic, mrcha jedna 😠

jinak se mi uz dvakrat zdalo ze jsem tehu, tak jsem si to alespon ve snu uzila 😀

mirusch
5. sep 2009

Ahojte, dakujem za prianie stastnej cesty 😉 Prisla som sa rozlucit, skusim kuknut, ked nie, tak o 2 tyzdne. Este musim pobalit moj kufor, vsetko je, iba moj nie je. Museli sme sa dnes postarat o svokru - vsetkym vysvetlit a tak, nakupit....

A dostala som MS o tyzden skor 😠 😠 No super parada, ale kedze mam Ladycup, tak ma to az tak netrapi. Ale aj tak. Myslite, ze to moze byt stresom, takto skoro? Lebo tento rok som mala super pravidelnu.... 😒

Zuzi, ja mam moj oblubeny okruh po Prahe, v kazdom pripade Karlov most, tajne prianie pri krizi v mure (prava strana), potom Kampa, Werichov dom a tak... 😉 Inak, vrelo odporucam vylet lodou v podvecer. Nam sa tak podarilo, ze sme chytili poslednu lodku, v oktobri, just bol zapad slnka, naaadherne fotky sme urobili.
Inak, vo Würzburgu mi skoro oci vypadli, maju tam kopiu Karlovho mosta, len v mensom.

Schnucki, osy su stihle, dlhe, vcely su kratsie a tucnejsie. A ked bodne vcela, tak zomrie, osa si potvora lieta dalej 😠 Prijemne hladanie 😝

Ok, frcim, cafte!

schnucki
5. sep 2009

mirusch ahooooj, a ozvi se nam sem tam kdyz se ti to povede .... jinak ta ms ti podle me klidne mohla prijit driv kvuli stresu, si myslim ....

no potvoru jsem nenasla, pritel si mysli ze vyfrcela oknem v loznici, no uvidim 😝

blondynka400
6. sep 2009

Ahoj holky,

hlasím návrat do It, na velkém UTZ vše v pořádku, prý je to vzorové miminko, běžná kontrola taky vše na jedničku. A vypadá to, že budeme mít holčičku, což jsem si si moc přála 😵. Během týdne pak dodám fotku 😉

Co tady nového? Ještě jsem nelěa čas vás dočíst, ale napravím to, snad 😀

jerrymona
6. sep 2009

mam prosbu na vsetky snazilky, ktore si meraju bazalnu teplotu a zaznacuju ju na nemeckej stranke www.wunschkinder.net.
funguje vam tato stranka, alebo vypadol link? ja som si zacala zaznacovat bt a teraz je tam nejaka porucha, tak nemozem pokracovat. a neviem ci mam poruchu iba ja alebo aj ini? je to na porazenie.

vdaka za odpovede.