Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

zuzka11
9. sep 2009

No praaaaave, ale nejak jsem se ted zklidnila, vcera byla panika, jeste jsem rychle zehlila 😀

ty chloupky jsiou na prd a jeste jak me vysetruje kamaradka, tak nehcci vypadat jako zarostlik, ale clovek si tam uz nevidi........posilam fotky, ale fakt mame trosku rozbity fotak, puvodne jsem myslela, ze hazi jen jine barvy - teda ze jako blbne displej, ale ted je to i rozmazane....ale je mozne, ze je to moje rozklepana ruka, tak s rezervou, proste koukejte na pandero 😀 Ale fotky gyroska budou kraaaasne, P.priveze novy fotak, pokud to stihne ve ct.......

schnucki
9. sep 2009

huraaaa, dosli mi fotky zuzi .... kraaasne ti gyrosek narostl, brisko je velke 😵 a prijde mi taky trosku spicate, ale treba je to tim profilem, 🙂 moc dekuji

holky letim, ozvu se jestli to pujde vecer, nebo zitra dopo

krasny den vsem

kleopatris
9. sep 2009

zuzi krasne brusko a mne pride malicke 😵 a spicate je lebo cakas chlapca, nepoznas babske povery 😀
joj keby som aj ja mala len take milucke, malicke 😝

blondynka400
9. sep 2009

schnucki, to proto, protože nožičky tam v podstatě vidět nejsou, protože se to na jednu fotku nevešlo 😀

zuzi, no jasně že chci fotečku, řekla bych že všechny chceme 😵 .
No já bych to viděla na mix, to bývá z genetického hlediska asi nejčastější kombinace. Přeci jenom ty modré oči a světlé vlasy jsou recesivní geny...

Mně by se líbilo, kdyby měla malá nádherně modré oči po manželovi (fakt má jasně modré oči, takhle modré oči jsem ještě u nikoho nikdy neviděla a přitom vlasy má třeba tmavé, asi záhada genetiky 😀) a světlé vlásky po mně, to by byla kočka 😀

kleo, no na břiše tedy chlupy nemám, ale jinak mi začali růst víc skoro po celém těle. Jedna teorei praví, že když jsi "chlupatá" je to holčička, když ti chlupy naopak mizí, je to chlapeček, protože ti bere testosteron. (chloupky na biše se neberou). U mě takhle teorie platí, co ty Zuzi? 😀

lubinka9
9. sep 2009

zuzka teeeda, tak si to dobehla. Ale i tak sa mi zda mensie. Kde sa ten Gyrosek schovava? 😵 A ruky sa ti klepali poriadne 😀

spicate je, veru.. aj ja mam spicate

zuzi a jak to vypada doma, uz vse OK, nachystane, upratane? zvladla si to sama ci pomohol niekto?

blondynka400
9. sep 2009

Zuzi, ty jsi mi fotku neposlala? 😢 Taky jsem se chtěla kouknout ☹

zuzka11
10. sep 2009

Dobre ranko!

Blondy - poslala vsem:(((A myslim, ze to neni myma stareckyma rukama, ale fakt rozbitym fotakem, ale uz dneska vecer bude novyyyyyyy, tak musim vydrzet.

Vcera jsem mela dve navstevy, na druha vydrzela do pul 1 -krafaly jsme o 106 😀

Dneska asi razim do mesta, jeste posledni vyrizovani, ale vsechno boli, jako vsechno 😝 😔

Jeste vam popisu svuj malinky trapasek vcera odpoledne - vyrazilla jsem na postu, TAK moc se soustredim, abych byla za damu, nesla stylem Golema - nohy od sebe, boli kazdy krok 😀 , proste se soustredim....a najednou proti me slicny mladik, da mi ruzi, igelitku...a az odejde, tak me dojde - ano jsem rychlik, ze je to propaganda CSSD a ja s tou siiiilenou oranzovou igelitkou a ruzi musim jit pres cely nas mestys domu 😔

blondynka400
10. sep 2009

zuzi, ale mě nepřišlo. zkusíš mi to poslat znovu? Prosím 🙂
Tak to jsem nevěděla že jsi propagátorka paroprasete 😀 . (tedy jestli mátě někdo rád ČSSD tak se omlouvám za ten výraz)

lubinka9
10. sep 2009

ranko,

hehe zuzi, dobreee 😀 to je tak ked sa tesne pred porodom hras na damu 😀 ruzu si si mala nechat a igelitku sup do kosa, co v nej bolo?
a co este riesis? sed doma a cakaj na gyroska 😉

mne sa vcera urobili 2x tvrde akoby hrce uplne dole, na niekolko sekund a pak OK. Predchadzala tomu bolest ako mi MS. Zuzi, co to je? tvrdnutie brucha? K Dr. idem utorok. Alebo je to mozno, ze sa mimi zapiera? Lebo sa mi posledne 2 dni zda, ze citim mimi sa hmyrit, take akoby slabe tlakove vlnky, neviem to popisat. (Creva to urco niesu) Zda sa to skoro ale je to moje druhe tehu tak mozno.. heh aj prave teraz, zeby? 😵

schnucki
10. sep 2009

dobre ranko,

zuzi ty jsi borec, 😀 ale jak pise lubinka, ruzi nechat a s igelitkou sup do kose 😎 .... co mas jeste za vyrizovani?? moc to radeji neprehanej, ju ....

co mate dneska v planu?? .... ja razim do mesta, mam to dneska nabity 😝

blondynka400
10. sep 2009

lubinka, já malou začala cítit někdy v 17tt, takže to klidně možné je, že už pohyby cítíš 😵 . Jinak máš dost magnesia? Ta bolest se mi na pohyby nezdá, spíš stahy dělohy... Nepřetáhla jsi se třeba předtím?

schnucki, já bych se nejradši ožrala, ale jaksi nemůžu 😖

kleopatris
10. sep 2009

dobre ranko aj ja prajem 🙂

lubi aj ja som to mala uz dvakrat, tak uplne dole, taku tvrdu hrcu a podla mna to bolo mimco, lebo jak som to hmatala tak to zmizlo 🙂 a raz som to stihla dat ohmatat aj drahemu a on mi vynadal, ze mackame mimcovi hlavu :D, ale mam to len ked lezim, teda aspon len vtedy to vnimam.

zuzi este vybavovat? boooze ty mas odvahu 😝 co ked to na teba pride a ty budes niekde daaaleko od nemocky? a vidis manzel bude u toho?

lubinka9
10. sep 2009

kleo, no presne, taka tvrda hrca. Uplne dolu.
Ked sa mi roztahuje maternica citim bolest ako pri MS ale v celej oblasti brucha, toto je vyslovene maly kusok vyduty a tvrdy. A po chvilke to zmizne. Ty si sa na to este nepytala Dr?
Ja to mam aj ked sedim, nie je to, ze by som sa predtym nejak natahovala alebo s niecim namahala. A vnimam to lebo tomu predchadza kratucka bolest tiez ako pri MS.
no som zvedava, co povie na to Dr.

kleo, blondy, vy beriete magnezko?

kleopatris
10. sep 2009

ja si dam sem tam tabletku, ked nezabudnem, lebo mna sem tam chytali krce a som sa na ne pytala dr., ze ci je to naduvanie alebo krce a ona ze podla toho jak to popisujem su to skor creva, ale ze radsej si mam sem tam dat magnezko, ale davam si fakt vynimocne, lebo zabudam nan.

inak aj ja mam tie bolesti sem tam jak pri MS, nic prijemne a vzdy sa bojim, ze co sa deje 😖. Dr. som sa este nepytala, lebo som tam posledne 3 tyzdne nebola, az buduci tak sa jej popytam, ale to tam ides uz aj ty 🙂

blondy preco ozrala? mas dovod ci len tak? 😕

blondynka400
10. sep 2009

lubinka, no neberu ho pravidelně, minule mi ho doktorka napsala, protože občas dělohu cítím, ale většinou je to spíš z přetažení. Tak si občas nějaký vezmu, ale jen vyjímečně...

zuzka11
10. sep 2009

Holky jsem tu 😝 vyrizovani celkem OK, pak jsem ale padla do postele,po tom ut vysetreni porad spinim, boli podbrisek, mam porad prujmik....proste dnesni noc nebo zitra je "muj" den...... 😕

Lubi -neboj, jak uz psaly holky, ja bych hlasovala spis nez pro ty pohyby, ty jsou ze zacatku odst jemne, spis takove vlneni - ale treba budes mit rovnou poradne rany, mozne je vsechno....tak ja bych hlasovala pro natazeni nejakeho svalu....me se to stalo cca ve 34tt, bolelo to jako prase a byla to tvrda hrca.......

kleopatris
10. sep 2009

zuzi tak keby sa to dialo dnes v noci a ja by som ta uz nestihla, tak zelam vela vela sil, nech to obaja zvladnete a nech ste zdravucki a hlavne nech to neboli a ide to rychlo 🙂

blondynka400
10. sep 2009

zuzi, tak držím palec ať je vše ok. Už jsi se rozhodla zda normáln nebo SC? 😕

zuzka11
10. sep 2009

Holky moc diky, jste zlate.......

Kleo - ja nerozhoduju, mam to v sobe - chci spont., jen pokud by byl objektivni duvod, tak jdu do SC......proste vim, ze to bude bolet jako blazen, ale chci to prozit, nechci jizvu na brise, byt kvuli tomu dyl v porodnici, nemoct se pak starat o gyroska.....proste je to pro me operace, ktera se nema delat bez duvodu....pokud bude, tak jak rikam - jdu do toho, nez zbytecne trpet........jinak uz jsem si zalozuila album na rajceti, tak pak budu posilat fotky kvalitnejc🙂))Holt bude i ten novy fotak 😉

blondynka400
10. sep 2009

zuzi, myslím že je to fajn rozhodnutí....
Tak snad bude všecvhno ok a konečně nějaká dobrá zpráva, jinak už to asi nezvládnu... ☹

schnucki
10. sep 2009

zuzi s tvym rozhodnutim plne souhlasim .... moooooc na tebe myslim, at to oba dobre zvladnete ... at vse probiha bez komplikaci a jde to rychle 😵 .... jsme na dalku s tebou ...

bude manza u toho??

jinak ve zbytku veci vam bohuzel neporadim .....

kleopatris
10. sep 2009

blondy co sa deje? stalo sa nieco?

schnucki
10. sep 2009

jeeee, ja jak se vas snazim vzdycky rychle docist tak jsem si toho vsimla az po kleo prispevku 😅 omluva .... blondy co se deje? vcera jsi se chtela opit, dneska to .... vse v poho??

a jak se ma zbytek??

kleopatris
10. sep 2009

ahojky schnucki 🙂

no ona sa chcela opit dnes 😒 hm, sak snad nam povie, co ju trapi ☹

ja sa mam celkom ok a ty ako? ako bolo v meste?

zuzka11
10. sep 2009

Blondy - neco s manzelem? Nastval te kvuli nejake prkotine? 😝 😕

Holky - pokud neco zitra bude, tak na me ma cesky kontakt Maja z Lehce cynicke diskuze - tak kdyztak tam, ja jeste nemam roaming, tak Schnucki bohuzel nenapisu 😔 To jsem nejak podcenila......

schnucki
10. sep 2009

ja jsem obehl co jsem potrebovala, i jsem mela cas potom si neco precist .... odpo jsem jela vyzvednout klucinu z druziny a na cviceni s nim a po ceste mi doslo, ze jsem zapomela jeho veci na prevleceni 😀 tak jsme meli kvalty 😝 .... no jo, co nemam v hlave mam v nohach ...

ja doufam ze je s blondy vse v poho ...

zuzi ok, to se omlouva 😀 budu teda otravovat tvoji kamaradku maju 😀 snad se nebude zlobit 😀

musim vam rict ze jsem na vas holky moc pisna a uz se moc tesim na fotecky miminek a vypraveni a tak .... zuzi muzu nekdy prijet vozit???? 😵

jooooo, a doufam ze az budou mimca na svete ze nas tu s mirusch nenechate samotny ....

mirusch
10. sep 2009

Ahojte, ja ze len kuk a vy tu kecate ako o preteky, skusila som rychlo precitat. Teda riesite zaujimave.....
Nestiham reagovat na vas, ale myslim na vas vsetky, drzim vam palce, teda tehulkam, nech ste ok.
Blondy, co sa stalo?

Zuzi, vyzera, ze ides do finale 😵 To som uz niekde citala, ze babenka mala prujem a fiha, narodil sa drobec. Tak myslim na teba a drz sa.

Papa, zase vas kuknem. Cmuk 😉

zuzka11
10. sep 2009

Vsechny vas angazuju na kocikovani 😀 Naplanujte Prahu - Miri, Schnucki - vsak vy se chystate, nebo ne?Prave jsem ze odchlupila, uz v utery, ale ted znovu, at se necitim trapne, jeste si jdu nalakovat nehty, at jsem dama🙂)))

Za hodku bych tu mela mit Petrunku, tak se tesim.....nekdo se tu ptal na manzela u porodu - anoooooooo 😉

schnucki
11. sep 2009

dobre ranko,

ja se ptala na manzela u porodu 😀 to je dobre ze tam bude s tebou .... a jak je dneska rano?? .... ty jsi borec, to by me zajimalo jak se pres to brisko holis 😀 ...

my pojedeme urcite pres vanoce k nasim, ale uz me napadlo zajet do cech driv s mirusch, to dohodnem .... kdo se prida??

dneska jedu odpo domu!!!!! pritel by mel mejt uz kolem poledne doma, uz se na nej tesiiiiim

blondy jak je dneska?? co se deje??

co ma zbytek v planu??

mirusch
11. sep 2009

Kuk 😀 Mam chvilu samoty, tak kukam, cez vikend som prec...

Zuzi, ako je to s tymi sms, si mi neodpovedala....vies mi poslat? Dostala si IP? Boze, ja to viac prezivam ako ty 😀
No, Praha, ako som uz pisala, isto, ze pridem, len neviem kedy. Ked uz pojdem do Prahy, tak to sklbim s viacerymi vecami, kedze tam mam aj rodinu, spoluziacku a chcem ist aj na predstavenie spoluziaka. Tak to bude na par dni, samozrejme, ak sa chce Schnucki pridat, tak dalsi problem, lebo ona ma skolu a rodinku kam chodi....No, nejako musime naplanovat 😒 A navyse v novembri som v SR, kvoli muzikalu o M. Jacksonovi... Ach jo.

Dnes ideme na Radvansky jarmok, nejako to suprovo vyslo, ani som si to neuvedomila.... Dnes presne mame 5. vyrocie svadby 😵 😵 A ked sme sa brali, tak bol tiez R. jarmok a my sme sa tam prechadzali a fotili a den po svadbe sme sli nakupovat. A teraz oslavime tiez na jarmoku 😀 Jaaaaj, ale to ubehlo!

Myslim na vas. 🙂