Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

kleopatris
17. sep 2009

jeej aj my sa stahujeme koncom oktobra 🙂 do dediny vedla 🙂

musite kvoli praci? a oplati sa ti to ist este do prace na tych par mesiacov?

pata31
17. sep 2009

Ahoj, Kleo, pozeram, ze si uzivas ranne nevolnosti... 😝 no uz by ti to mohlo aj pomaly prejst.. 😉

janulka04
17. sep 2009

Musime, drahy tam mapracu a takto nielenze denne hodinu prejazdi, chce byt s nami viac a aj sa usetri dake to €...

blondynka400
17. sep 2009

schnucki, tak to není žádán tragedie, to mám taky, jen manžel á tedy nohu o dost větší 😀 . Dnešní mládež má nohy o hodně větší, buď v klidu 😉

kleopatris
17. sep 2009

baby ja uz od nudy zozerem aj pocitac 🙄 uz nech je vecer...

jani to chapem, ja jazdim rano do prace +- 40 minut a spät to iste...a strasne to otravuje a zere cas, keby som nebola tehu tak urcite rozmyslam nad zmenou.
a ty si pracovala uz v DE? ja som tam nejak nevedela najst pracu ☹

blondy ja mam pocit, ze dnesna mladez ma vsetko vacsie 😀 hlavne mlade baby sa mi zdaju ovela vyvinutejsie jak ja v ich veku (teda este aj teraz....)

janulka04
17. sep 2009

kleo, pracovala, ako chyzna v jednom hotelu...noo, mne sa sice kamosky na slovensku cudovali, ale za tie peniaze to stalo...mala si zadanu svoju robotu, len spravit a hotovo.... 😉 obcas nejaka buzeracia, ale to je vsade, a ja som bola spokojna

kleopatris
17. sep 2009

tak to si mala super 🙂 hlavne ked si bola spokojna a prachy boli ok...ono clovek v zahranici musi svoje pracovne naroky znizit ☹ a mozes sa tam vratit teraz po materskej?

janulka04
17. sep 2009

no, ja tam idem este na par mesiacov a jasne, po materskej idem znova, tu je ako vravim turisticka oblast, tak su radi, ze niekto maka...uz som sem staiahkla aj kamosku zo Slovenska, pride po NOvom roku

blondynka400
17. sep 2009

kleo, dojíždění 40 minut ti přijde hodně? 😕 To mě přijde absolutně v pohodě 😀
No vyvinutější, je otázka co myslíš, mě přijsou tedy bez urážky že jsou rozkydlé a prdelaté. Když takhle holka vypadá v 15, nevím jak bude vypdat ve 30 😀

janulka, hlavní je, že jsi byla spkojená, ať si každý říká co chce...

janulka04
17. sep 2009

blondy, tiez si myslim, ze mlade nemky su strasne tucne, ja niesom ziadna palicka, ale mam uz dve deti....a takto som teda nevyzerala....mne to prislo hned divne, ze na SLovensku som si kupovala velkosti 40-42 a tu mam36-38, zriedka 40..... 😀 😀 a to myslim vazne, oni si tie strihy asi upravuju
a mm hovori nemkam hrusky, ze maju take pozadia 😀

kleopatris
17. sep 2009

no lenze je ine 40 minut po dialnici a 40 minut po dedinach...ja to mam len 17 km do prace a musim sa "trtkat" maximalne 50tkou a je tam asi 20 semaforov, dvoje vlakove zavory...a ja pritom skoro zaspavam 😒 neznasam moju cestu do prace 😠

janulka to je super, ze tam mas taku moznost a este aj slov.kamosku tam budes mat 🙂

blondynka400
17. sep 2009

janulka, no oni nejen němky. Češky jsou tragedir a Italky tady taky.... Jojo, ono se říká, že se v poslední době velikosti hodně zvětšili, že to co byla kdysi 40 je 36, že to prý ženy chtějí.....
No já mám spodek 36,38 a vršek 40,42, protože jsem lehce vyvinutější 😀 . Ale je pravda, že se mi teď stane, že mi je to třeba velké, to kdysi nebývalo a přitom jsem pořád stejná...
Já taky nejsem žádná vychrtlina, ale zas měřím 180cm, tak nějakou základnu mít musím 😀

janulka04
17. sep 2009

no, to ja zase obracene s temi velkostmi, blondy...ups...zasa prehadzujem cestinu 😀 😀 , ja som tam zila 16 rokov, tak mi to niekedy ujde 😅

kleopatris
17. sep 2009

no tak sa pridavam aj rakusanky su take 🙂 ale ja som myslela take mladucke dievcata, este relativne stihle...ja neviem, ale ja som zacala zenstiet az na gympli a oni uz pomaly jak desatrocne...

janulka04
17. sep 2009

kleo, no mne sa tu zdaju byt skor obezne, ako zenske....akoze zlate Slovenky 😀 😀 , ale vazne

kleopatris
17. sep 2009

hm asi mate pravdu 🙂 asi som uz jak chlap kukam na prsia a nevsimam si toho pozadia jak vrata 😀

blondynka400
17. sep 2009

kleo, to je tím, jak mají na sobě více tuku, produkují se jímm dříve a ve větší míře ženské hormony, proto začnou vyspívat o dost dříve 😀

janulka, v pohodě 😉

To tedy zas máme téma 😀 . No italky jsou každopádně jak ustřelené kecky, v rozkydlou prdelí a velkými břichy, fakt tragedie a ještě se k tom neumí oblékat. By mě zajímalo jak může být itálie ikonou mody 😀 . Ale je fakt že bočas tu člověk zahlédne i nějakou docela hezkou 😀

kleopatris
17. sep 2009

blondy to budu asi cesky alebo slovenky 😀
inak ja tiez nechapem, akoze co si na seba navlecu tie baby tu, to si ja neobleciem ani ked idem odpadky vyniest....no ale hlavne ze su megasebavedome 😀

janulka04
17. sep 2009

nooo, tu je to podobne, baby....ja som sa zozaciatku stale otacala, teraz mi to pride normalne....ale co mi vadi, su opiercingovane a potetovane 50-tnicky, to mi pride fakt sialene

blondynka400
17. sep 2009

kleo, to ne, itlaku poznáš na první pohled 😀

janulka, mě zas přijde komické v létě je tu 40 ve stínu a oni si vyrazí v kozačkách. Ne nějaké takovéty letní, ale klasiké kozačky. No nechtěla bych být u toho, až ty nohy vyndají 😀

janulka04
17. sep 2009

blondy 😀 😀 😀 😀

kleopatris
17. sep 2009

fuuuj 😀 😀 😀

janulka04
17. sep 2009

kleo a ty si v Taliansku? a ako sa ti tam zije?

blondynka400
17. sep 2009

janulka, nene, já jsem v Itálii, Kleo je v Rakousku

janulka04
17. sep 2009

ano, blondy som chcela napisat? mne sa tam vydala teta, mam ju prakticky za kopcom...ona je z druhej strany ALP

blondynka400
17. sep 2009

janulka, no to je hodně velký rozdíl, my jsme na jihu. A sever je civilizace, tady fakt ne 😀 . Ale naštěstí tu jsme jen dočasně, takže člověk si zvykne, navíc tu jsme v mezinárodním prostředí, mezi klasické italy se moc nedostanu, naštěstí....

janulka04
17. sep 2009

mm, ked bol na sluzobke niekde na juhu Talianska, nadaval, ze ciganska osada, ze strasne, ako tam ludia byvaju a v noci si odparkoval auto a pod lampou, ze si da slofika pred cestou spat a niekto tam dvere skusal, mu chceli auto otvorit a pod lampou... 😀 😀 aj fotky porobil, ze smetie pol ulici vyhadzane....ae zase nechcem hadzat vsetkych do jedneho vreca a verim, ze su tam aj slusni ludia
a preco len docasne?

kleopatris
17. sep 2009

no idem konecne domkov, tak na mna o hodku myslite, nech sa drobec pekne otrci 😀

blondynka400
17. sep 2009

janulka, no je to přesně tak jak píšeš... Kriminalita je tu hrozná a fakt tu bezpečno není, a jak píšeš, jsou do cikáni.... My tady tomu taky říkáme cikánov 😀
Já taky nechci všechy odsuzovat, ale těch "normálních" je tu fakt málo 😝

No nechtěli by jsme tu žít ani jeden, manžel je tu pracovně na dobu určitou, pak se zas naštěstí vracíme do Prahy, možná nás časem čeká ještě jiný stát, ale to je otázka jak všechno bude....

janulka04
17. sep 2009

blondy, to je vsade....napriklad tu v Bavorsku je tiez klud a akoby sa tu aj cas zastavil, zato oklie Berlina, hroza...ghetto