Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

kleopatris
16. okt 2009

ja to mam tiez az v papieroch z organscreeningu 🙂 tak uvidim co budes mat ty 🙂 ja som si to nevsimla, tak som sa Dr. nepytala

barbora87
16. okt 2009

dakujem....len teraz som vysadila az pille tak neviem kedy to klapne...mate s tim skusenosti????brala som skoro 8 rokov antikoncepciu....

kleopatris
16. okt 2009

no ja som mala medzi tabletkami a tehu asi 5 mesiacov pauzu, ale vela bab otehotnelo hned po vysadeni 🙂 kazda reaguje uplne inak. mne dost skakal cyklus a mala som pocit, ze som mala aj cyklus bez ovu...a po tej pauze sa nam podarilo na druhy pokus 😵

barbora87
16. okt 2009

hehe no tak budem duuuufat.....ja som povedala ze ked to ma by t tak to bude....mimi si svoj cas vyberie

meleri
16. okt 2009

blondýnko
jo ta "hodně špatná" je placenta praevia.

Lubinko

dobře byli jsme venku a jsem úplně zničená..🙂 ale jsem ráda že je furt ještě pěkně..sice už zima ale slunko svítí..🙂

schnucki
16. okt 2009

😕 😕 😕 😕 teda vy jste se rozjeli, 😀

jen jsem si vsimla, ze tu mame novou tvar,

vitam barboro 😀

ja mam konecne patek, rozvrh hotovej, a zejtra spim az do nevidim 😎

jdu vas zkusit docist 😝

schnucki
16. okt 2009

uf, docteno ..... hruuuza s vama 😀

bohuzel ten tehu vecem nerozumim, tak jen ze barborko folsäure bych si koupila, me se doktor ted na kontrole bral jestli ji beru, asi bych dostala vynadano kdyby ne 😀 .... beru ji uz dlouho, dostala jsem ji, protoze se mi nesrovnala ms po ha, brala jsem ji 7 let a skoro rok mi trvalo nez se ustalila, tenkrat jsem brala i vitamin E ..... kazdopadne se ma brat pri snazeni a i pri tehu a je jedno jak dlouho ji pri snazeni budes brat ....

jdu si udelat kavicku a placnout se na gauc 😀

meleri super ze je mliko v poho, asi to fakt byla ms 😉

jdu okouknout kdo ma co za nove fotecky 😀

mirusch a kde jsi ty, jak to u vas vypada???

ivanajelinek
16. okt 2009

Teda baby, vy ste dnes toho ale popisali...Ja som konecne prisla z prace a idem rovno do postele, caka ma narocny vikend..Ale este 2 dni a mam Urlaub.... 😎 Prajem vsetkym pekny vikend 😝

barbora87
16. okt 2009

Ivi ja som teraz prisla do Innsbruck à idem Spat o5mi zase zacina sluzba smer Wien tak prajem dobru nocku

mirusch
17. okt 2009

Ahojte. Ja hlasim, ze vsetko ok, len som nestihala. Vcera som bola u ortopeda, no teda nic extra som sa nedozvedela, proste system "pomoz si sam". No ved uvidime 🙄
Dnes som prvykrat predavala na blsom trhu, kolegina ma zobrala, mam vela knih, ale predala som len zopar, dost mizerne to bolo, ludia naokolo sa stazovali, ze vobec nic nejde. No ale som ziskala skusenost. Ku koncu som uz oslovovala kazdeho a vnucovala im moje knihy, sa rehnili na mne. budem musiet ist niekedy zase. Ale celkom fasa den.
Teraz sa idem hodit do vane a tak.

Barborka, ahoj. Mas IP. A tu kys. listovu (Folsäure) si chod kupit. Treba to brat uz pred otehotnenim, zabranis tym ako uz tu pisali napr. razstepu pery, podnebia alebo chrbtice dietata, co je zavazna diagnoza. Folsäure zabezpeci zdravy nervovy system babatka. V Nemecku sa s tebou ziadny gynekolog nebavi o tehotenstve bez toho, aby si brala Folsäure. To je jeden z B-vitaminov. Velmi dolezity.

Uf, dnes bolo konecne trochu keksiku, no ale o siestej rano tiez nie je najvhodnejsia doba, ked sa chce clovek vyspat. Ach jo, chlapi... 🙄

Ozi, prave som si vsimla, ze tu nikto dnes nebol... Ja si asi s nikym nepokeciam. Tak pa.

ivanajelinek
18. okt 2009

To tu vobec nikto neni? 😖 Mam chvilku cas a ani nemam s kym popisat...Tak vam prajem peknu nedelu....Ja idem posledny den do prace a huraaaa URLAUB....Vobec som este nic nezbalila, ale rychlo zbalim dnes vecer a nad ranom chceme vyrazit....

ivanajelinek
18. okt 2009

Mirus uz som si to objednala.... 😎 Dakujem...

barbora87
18. okt 2009

Ahojky ja si dnes uzivam volny den ale dala som Sa do upratovania...manzelik odisiel na hokej tak som sama Doma à asi si objednam pizzu...zajtra idem na cesty ale v stredu ked budem mat volno zbehnem kupit folsäure lebo cez vikend zaciname🙂à kolko krat za den Sa to berie?

kleopatris
19. okt 2009

Dobre ranko 🙂 zase pondelok :(

mirusch tak blsi trh 😀 co ty este nevyskusas 😀

u nas nic moc nove, sme len par veci stahovali, dnes nam robia kuchynu, tak sme s manzelom celkom nervozni ako to dopadne....uz aby bol vecer nech to mozem kuknut, neviem jak obsedim do 5 v praci 😅

tak pekny dnik vam prajem 🙂 a piste, lebo sa tu unudim 🙄

blondynka400
19. okt 2009

Ahoj holky,

meleri, no já si nemohla vůbec vzpomenout 😅

barbora, já brala HA asi 12 let, takže docela dlouho. Naštěstí mi cyklus naběhl hned, akorát mi asi nedorůstala pořádně sliznice, protože první MS byla fakt slabá.. Jinak jsem otěhu 2 cyklus po vysazení, ale bohužel o miminko jsem přišla. Ale nemyslím si, že by to bylo kvůli HA....
Jinak s tou holčičkou by jsi se měla faktp osnažit, jinak tady bude moje malinká chudinka osamocená 😀

kleo, doufám, že ty nic nestěhuješ 😠 😉

lubinka, no jenom aby jsi se nedivila 😀

meleri
19. okt 2009

nazdárek Kleopatris,

to je super tak budete mít hezkou kuchyni. z toho má člověk hned radost..určitě to bude super!
hlavně si trochu odpočiň, i když ten druhý trimestr je tak fajn..

blondýnko,

to neva, já ti zas připomenula.. 😅
taky mám pocit že se rodí víc kluků než holčiček. i když obojí je moc fajn!
já chtěla holku a kluka ale ted když se dívám na ty kupy klučičího oblečení tak si říkám že chci zase kluka at to má kdo nosit jinak fakt nevím co s tím! přece bych holce nedávala modrá pyžamka atd...

zdravím ostatní holky.. 🙂

blondynka400
19. okt 2009

meleri, taky se mi to v poslední době zdá...
Já myslím, že kldině holčička může mít modrý. Ale kluk v růžovým je divný 😝 😀
O víkendu jsem se tak zhruba koukala na oblečení, a nějak mi přišlo to modré hezčí než růžové. Chtěla bsych něco červeného a tak, ale to tady nějak moc není 😒

lubinka9
19. okt 2009

nazdaaarek 🙂

ako?

blondy, kleo, kolko ste doteraz pribrali? Ja som sa rano postavila na vahu, no des! Mam pocit, ze priberam hlavne cez vikendy. Ja mam navrch cca 4,5-5kg. Ale brucho mam poriadne.
Vcera som skypovala s nasimi aj svokrovcami a sa vsetci divili, ze som "len" na zaciatku 6 mesiaca 😕 😅 .
To som zvedava co to bude za cvalika 😀

vikend bol nanic, pocko otras takze nic sa nedalo. Ale bola som si kupit capicu, sal a rukavice. Kleo take co som ti ich spominala. Zohnala som v CAcku

blondynka400
19. okt 2009

lubinka, já mám teď nahoře 5kg a v té době co jsi ty jsem měla zhruba 3kg.
Jinak ta tvojr váha mi připadá ok, dokonce dle ideální křivky, takže bych s tim hlavu nelámala 😉

Jojo holky, vy máte velký bříška a já malý. Někdy bych si to s vámi fakt vyměnila. Dneska ráno jsem v tělocvičně zažila zas pěknou scénku... POtkala jsme tam jednu známou, od léta jsem jí neviděla, normálně jsem se bavily ap ak na mě tak soustraně kouká. Tak jsem e zeptala co je? A ona na to, že jí hrozně líto, že jsme potratila, že podel toho co jsem říkala v létě bych měla být někde na začátku sedmého měsíce a to že určitě nejsem. Takže jsem jí se smíchem odpovědla že jsem. Tak se začala hrozně omlouvat. V tu chvíli jsem to brala jako srandu, ale zas ono najednu stranu to fakt nepřidá... No zítra jsu na kontrolu, tak budu vědět zda je vše ok. Ale snad ano, zatím vždycky vzorově rostla, já taky přibírám, pohyby jsou jiné, genetické testy všechny vyšly na jednučku a bříško i když hodně pomalu, ale taky malinko roste.... 😅

lubinka9
19. okt 2009

ahoj meleri,
tiez si myslim, ze modra pre dievca je uplne OK. Nejak by som to neriesila a pyzamka uz vobec nie 😉
a chlapci v cervenej sa mi moc pacia, hlavne svetriky, mikiny. Nielen pre dievcatka. Dnes sa da uz vselico zohnat. Ja mam doma na wecku 😅 2 hrube katalogy z detskych firiem kde sa da zohnat total vsetko a furt to listujem a kocham sa.. Uz sa tesim na nakupy 😵 . Ale najvacsi problem bude asi kociar, idealny asi ale nezozeniem.

blondynka400
19. okt 2009

lubi a co je podle tebe ideální kočárek? 😎

kleopatris
19. okt 2009

konecne tu niekto je 🙂 hned je ten pracovny den krajsi 😀

blondy ja som nic nenosila, len kvetinace 😝 som drahemu nabalila a ten behal hore dole, he he 🙂 ale sak v sobotu pridu stahovaci, teraz sme len take prkotiny ponosili 🙂

meleri ani mi nehovor, teraz mame taku mini hroznu kuchynu, len sa bojim ci sme na vsetko mysleli....uvidim az pri pouzivani 🙂 ale aj tak sa tesim 🙂

chudak maxik, sak nebude mat poriadnej baby na vyber, ked budu vsade len chlapci 😒 dufam, ze o rok dva bude zase babska vlna, nech mi domov neprivedie nejake cudo, co na neho vystalo 😀

blondy fakt sa ti zdaju chalanske veci krajsie? ja som teda az take zazraky nevidela, ja zas furt obdivujem segrine male, jak su krasne oblecene 🙂 a nielen v ruzovej, som sa potesila, ze kolko toho podedim a nic, mozem nakupovat vsetko sama 😝

lubi ja som asi pribrala teda dost, mozno je to uz aj 8 kilo (ale ja som najprv schudla a potom to dohnala, tak neviem jak to ratat 🙂). ale uz som sa konecne vyhrabala na 66 kg 🙂 a neviem kde to mam, len v bruchu asi 🙂 a uz neobleciem ani moje cierne tehu gate....aj rifle mna tlacia na bruchu ☹ som zvedava co budem na konci nosit....

lubinka9
19. okt 2009

blondy, to fakt?
neboj vsetko je OK, ved si vzdy len spomen na zuzku. Ja mam brucho teraz asi take ako zuzka ked sla do porodnice 😀 .
Ja sa nestazujem, sice zacinam mat problem s obuvanim a snurovanim topanok a ide prve brucho az potom ja 😀 ale nevaaa. Ak je vsetko OK ako ma byt tak nech je hoc obrovske.

a drzim palce na zajtrajsiu KO ale dopadne dobre, uvidis 😉

kleopatris
19. okt 2009

ja uz idealny kocik mam 🙂 uz ho len zohnat 😀 vsetky moje parametriky splna 😵

blondy to fakt nepotesi taka reakcia 😒 ale neboj, zajtra budeme na vas obe mysliet a drzat pasticky 🙂 urcite je vsetko ok, malej asi staci priestor u teba 🙂 a netlaci ta na zaludok alebo pluca este? ja mam niekedy pocit, ze nemam kam jedlo davat....
a este taka blba otazka...citite pohyby az uplne dole? mne vcera naskakoval maly, tam kde uz mi chlpy rastu 😅 nie je to moc nizko?

lubinka9
19. okt 2009

blondy nop taky co ma vsetko co chcem ja a pritom nech ma nezruinuje. Lebo 20tis za kociar urcite nebudem davat.
Ono su to take detaily ako odvetravanie korby aj sportaku, ppolohovatelne leziace casti, nastavitelna rukovat, velka sedacia plocha v sportaku+dlzka na chrbatik, dostatocne siroka vanicka kvoli fusaku, nastavitelne perovanie, nafukovacie kolesa, obojstranne upinanie (v smere i protismere), nech to nema 15kg, skladny do auta, nech sa s tym popasujem aj ja sama, dostatocne velky nakupny kosik dole a pod. Teraz si nespomeniem na vsetky detaily. Nechcem trojkolku ale zasa ani tank.. A zas nech aj pekne vypada+farebna kombinacia.

takze to bude boj.

kleo ale vy ste vysoke babizne, ja nemam ani 160cm, vyzeram ako taky zemiakovy knedlik 😀 .

lubinka9
19. okt 2009

kleo, ja citim pohyby hlavne tam, uz sa ale posunuly aj hore okolo pupku a vsemozne do stran 😀 Zalezi aj v akej polohe prave si ty.

blondynka400
19. okt 2009

kleo, tady mají na chlapečky fakt o hodně hezčí věci..... V čechách mi to ale přijde tak nastejno. Ona to m přeci jenom každá země malinko jiné... To víš tady jsou kluci něco narozdíl od holčiček 😝 😀

lubinka, jojo fakt... Ale je pravda, že já měla těhu kalahoty a takovou ovlnější mikinu, že to fakt vidět nebylo...

kleo, no já mám střeva natlačená úplně nahoru, to je jediné... Jinka žádné problémy nemám.
K těm pohybům, tam dole jak píšeš jsem je cítila na začátku. A teď je to jak kdy, záleží kde se malá zrovan vyskytuje. Někdy je ti nahoře nad pupíkem, někdy dolea a někdy úplně na straně až v boku. takže z otoh je mi jasné, že je ta děloha dobře rozlezlá, jen hold prostě neroste dopředu 😀

lubinka, tedy ty jsi bramborový knedlík 😀 . Když jsi malá, tak to je jasné, že máš větší bříško, ten malý se musí někde schovat 😀 A ta váha je fakt ok 😉

kleopatris
19. okt 2009

uz mame kuchynu hotovu 😵 a krasna je podla fotiek, co urobil manzel mobilom 😀 uz nech je pol 6, nech vidim aj nazivo 😀

meleri
19. okt 2009

holky asi mě zabijete, já mám růžovou strašně ráda, a malému jsem nakoupila spoustu růžových bodýček..(pod oblečením stejně nejdou moc vidět)..a modrá je takykrásná té má taky spoustu, ale nevím já sem furt taková zastaralá že prostě pro holčičku jsou nejhezčí růžové šatičky třeba i žluté atd...ale asi nebudu vymýšlet a jak to bude holka tak bude hold nosit ty modré věci no..přecejen to stálo fůru peněz.

Kleopatris,

držím palce s tou kuchyní zas jste v německu a oni jsou němci snad hodně precizní a co mi říkala teta tak prý i po sobě pěkně uklidí ten bordel..

jejda holky fakt já tak lituju toho kočárku co máme, ale tady je to brutálně drahá záležitost a takový lepší kočárek tu stojí kolem 600 euro a výše a za to jsme to fakt nechtěli dávat tak máme obyčejný chicco, no není špatný ale spousta věcí je na něm naprd,já ale celkem i nosím takže už je mi to jedno...nejhorší jsou asi ty trojkombinace od toho chicca vědět to tak do toho nejdu..

blondynka400
19. okt 2009

meleri, proč bychom tě zabíjeli 😀. Je to přeci tvoje mimi a můžeš mu dávat co chceš 😉
Já si myslím, že stačí nakoupit pár "lepších" věcí, když někam půjdeš a doma ať nosí klidně modrou 😉 A nebo budeš mít zas klučíka a je to 😎

Já mám taková pocit že všechny trojkombinace jsou naprd, co jsem taky slyšela... Ale je pravda, že na chicco jsem v poseldní době neslyšela nikdy nic pozitivního..

Tak jsem si vzpoměla, jak jsi na tom s manželem? Jak jste měli ty problémy... A s tchýní... Už je vše ok?

kleo, tak pak schálně ukaž, jakou áte kuchyňku 🙂